IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Podróż Między Miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Podróż Między Miastami   Sro Sty 22, 2014 3:45 pm

Miejsce to obejmuje wszelkie tereny poza miastami, które nie posiadają swoich własnych działów. To przeważnie tu podróżuje się między różnymi miastami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

Liczba postów : 29
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pią Lut 21, 2014 11:16 pm

Wstałam szybko jak tylko mogłam. Również usłyszałam te skrzypienie śniegu. Szybko schowałam się za starą kanapą tak by jak ktoś tu wszedł nie zauważył mnie. Wezwałam Cyndaquila do siebie by schowałam się w tym samym miejscu co ja.
-Posłuchaj. Jak ktoś wejdzie i miał złe zamiaru atakuj od razu Emberem. Jak machnę lekko ręką zaatakujesz dobrze?
Powiedziałam do pokemona szeptem i czekałam na rozwój wypadków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Sob Mar 01, 2014 7:02 pm

Usłyszałaś skrzypnięcie drzwi. Czyjś ciężki oddech.
- Cholera. Jaki mróz. - prychnął i trzasnął drzwiami. Deski się zatrzęsły. Kasai był trochę wystraszony, i nie był zdolny użyć Żaru. Mężczyzna zrzucił z siebie płaszcz, i położył go na kanapie za, którą się schowałaś. Nie wiedziałaś czego się spodziewać. Usłyszałaś, że drzwi znów się uchyliły. Do środka wszedł jakiś pokemon.. Nie mogłaś go rozpoznać.
- Ktoś tu był.. - mruknął facet widząc, stan kominka. Nagle usłyszałaś za sobą warkot, wielkie szczęki psa były niezwykle blisko twojej głowy, a zapaszek nie był zbyt przyjemny.
- No proszę, proszę. Kogo to Mightyena znalazł. A ty co? Złotowłosa, że się po cudzych domach pałętasz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Sob Mar 01, 2014 7:09 pm

Wystraszyłam się pokemona przez co wyszłam zza kanapy i spojrzałam na mężczyznę. -Ja... Ja po prostu... W nocy było zimno... Zauważyłam ten dom więc weszłam. Zauważyłam kominek więc napaliłam trochę deskami i spędziłam tu noc. Nie wiedziałam, ze ten dom do kogoś należy. Przepraszam. Naprawdę nie wiedziałam. Jeśli sprawiłam kłopot to naprawdę przepraszam. Zaczęłam tłumaczyć sytuację w jakiej jestem. Miałam nadzieje, że mnie nie zaatakuje i nie zrobi mi krzywdy tylko dlatego, że przenocowałam w domu, który wyglądał na opuszczony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Mar 03, 2014 9:31 pm

- Dobrze, że przynajmniej przeprosiłaś.. A teraz wynoś się stąd! Puki Mightyena nie zgłodnieje. - prychnął facet. Od razu poderwałaś się na równe nogi i razem z Kasaiem wybiegliście z domu, aż się za wami kurzyło. Nie patrzyłaś nawet gdzie biegniesz.. Co spowodowało, że.. Wbiegłaś prosto na zamarznięte jezioro, a z tego co czułaś zrobiło się cieplej i miało zamiar robić się coraz cieplej. Lepiej stąd ostrożnie zwiewaj inaczej wpadniesz pod lód. Kasai do tej pory nie zgasił płomienia na grzbiecie, co powodowało, że lód dokoła was zaczął topnieć w szybkim tempie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Mar 03, 2014 9:51 pm

O cholera... Pomyślałam znajdując się na lodzie.
-Kasai zgaś płomień. Nie chce byśmy wpadli do wody.
Zaczęłam bardzo po mału się wycofywać. Sprawdzałam czy lód jest mocny przy każdym kroku i po mału posuwałam się do przodu. Kiedy tylko poczułam śnieg pod nogami odetchnęłam. Zastanawiałam się gdzie ja jestem i gdzie teraz pójść.
-No to gdzie teraz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Mar 03, 2014 10:17 pm

Na twoje szczęście udało ci się dostać na brzeg. Nie opisana była ulga, jaką odczułaś stając na pewnym lądzie. Gdyby nie to, że ziemia była pokryta lodem może i zaczęłabyś ją całować.. No, ale chyba w aż tak krytycznej sytuacji nie byłaś.
Kasai nie wiedział zbyt, gdzie moglibyście iść.. Ale jedno wiedział na pewno.. Z dala od wody, albo nawet jeszcze dalej o ile się da. Oboje nie macie zamiaru pływać w tej lodowatej wodzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Mar 03, 2014 10:59 pm

-No to mamy kłopot Kasai. Nie wiemy gdzie jesteśmy, a ten stary dziad nas wygonił. Po prostu lepiej być nie mogło. Po prostu chodźmy przed siebie. A nóż gdzieś dojdziemy.
Wiedziałam, ze to głupie iść bez mapy przed siebie, ale nic innego mi nie zostało. Po za tym nie miałam zielonego pojęcia gdzie jest miasto albo droga, która mnie do tego miasta zaprowadzić. Czemu ja zawsze muszę mieć takiego pecha. Westchnęłam cicho i nadal szłam przed siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Sob Mar 22, 2014 7:52 pm

Cóż.. W takim to razie szłaś prosto przed siebie jak w mordę strzelił. Kasai biegł przed tobą. Pogoda nieco się polepszyła.. Zrobiło się bardziej słonecznie z czego cieszył się twój mały towarzysz. Może i nie znałaś okolicy, ani nie wiedziałaś gdzie iść.. Ale i idąc przed siebie kiedyś gdzieś dojdziesz.
Po kilkudziestu minutach marszu, zobaczyłaś zarysy miasta. Z daleka nie wiedziałaś jakie to.. Ale ważne, że jakieś jest! To co? Biegniesz przed siebie, czy wolisz tam spokojnie dojść?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Sob Mar 22, 2014 7:57 pm

Podczas marszu cieszyłam się miłą pogodą i tym, ze nie pada. Kiedy zobaczyłam miasto na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech.
-Kasai! Spójrz! Miasto przed nami-powiedziałam do pokemona zadowolona.
Zaczęłam biec w stronę miasta by jak najszybciej tam się dostać. Musiałam znaleźć PC i załatwić jedną sprawę z pokemonem, a po za tym chciałam spędzić tę noc w ciepłym łóżku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Nie Mar 23, 2014 3:39 pm

Do nocy jeszcze daleko, więc o ciepłe łóżko martwić się nie musisz. Kasai biegł przed tobą równie uradowany co ty. Nie minęło kilka chwil i staliście przed wejściem do Cherrygrove City. Może i nie było to jakaś duża metropolia.. Ale lepsze to niż nic. Tak więc razem ze swoim ognistym przyjacielem weszliście do miasta.. Na pierwszy rzut oka.. Miasto jak miasto.. Tylko jedno pytanie. Co z ludźmi?
Pisz w Cherrygrove City
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   

Powrót do góry Go down

Podróż Między Miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2