IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Październik 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
testuje
Zmiana konta

Share | 

Blackthorn City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Blackthorn City   Pią Lut 07, 2014 6:12 pm

Czemu czułem się tak jakby to była moja wina? Czemu? Przecież, ledwo co go dziś pierwszy raz spotkałem. Pierwszy raz na oczy, widziałem tego biednego pokemona. Na pewno sam się tak nie załatwił. Zabiję tego, który mu to zrobił. Nie daruję! Zacisnąłem dłonie w pięści.. Dobrze, że Inkay czuła się dobrze.
- Nie wie pani czy ktoś w okolicy posiadał Trapincha? Wiem, że to głupie pytanie, bo pewnie dużo osób takowe posiada. W końcu to miasto smoków.. Ale jeśli ktoś go miał, musiał kiedyś przyjść do Centrum Pokemon, żeby go wyleczyć. - mruknąłem. A jeśli jakaś osoba nie będzie go mieć.. Może zmówić paciorek. Ta rozmowa trochę mnie męczyła.. Nie lubię rozmów z ludźmi.. Od długiego czas.. Gdyby siostrę Joy zastąpili pokemonem, którego potrafiłbym zrozumieć tak jak dawniej moją Inkay.. Mógł bym z nią rozmawiać godzinami.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Blackthorn City   Sob Lut 08, 2014 2:21 pm

- Raczej nie... chociaż wszystkie Tranpische są podobne, z charakteru i wyglądu. - Odpowiedziała.
- Teraz przepraszam, muszę iść się nim zająć, na resztę pytań odpowie ci mój Audino. - Powiedziała, odeszła, a do ciebie podszedł Audino.
- Co jeszcze chcesz wiedzieć? - Zapytał pokemon cienkim głosikiem... życzenia się spełniają! Ale na Weavile który cię pokocha i wskoczy do balla nie licz! Wracając, pokemon był zwyczajnym Audino, z tym że mówił po ludzku.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Blackthorn City   Pią Mar 14, 2014 3:29 pm

- Zaraz.. Ty gadasz na serio? - czy to tylko mój dawny dar wraca do mnie? Bardzo dobre i ciekawe pytanie, na które odpowiedź bardzo chciałbym znać. Ale nie czas na to.
- Audino, powiedz mi proszę.. Czy masz jakieś podejrzenia odnośnie tego kto mógł być trenerem tego Trapincha? - spytałem. - Albo przynajmniej czy wiesz, jaki trener mógł go zostawić niedaleko Dragon's Den. - tak bardzo chciałem znać na to odpowiedź. Tak bardzo chciałem wiedzieć, kim jest ten facio czy też facetka i dlaczego pozostawił tak niesamowitego pokemona w tym miejscu i to na mrozie. Przecież, jego trener zadał mu tym ból większy niż mój ojciec mi.
Ale co jeśli ten pokemon nie posiadał trenera? Co jeśli był to dziki pokemon? Wtedy jedynie znienawidzę ludzi jeszcze bardziej. W końcu, nie ja jeden chodzę do Dragon's Den, ale i inni. Więc czemu nie otrzymał tej pomocy aż do dziś?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Blackthorn City   Sro Mar 19, 2014 7:29 pm

- Tak, ja mówię naprawdę. Jestem u psychologiem, pomagam trenerom którzy chcą porozmawiać ze swoimi pokemonami, ale ich nie rozumieją, pocieszam ich gdy załamują się przez cierpienia pokemonów. Normalne walki nie grożą zwykle poważnymi obrażeniami, lecz nie każde obrażenia zadawane są przez walkę... - wyjaśnił Audino, po czym szybko odpowiedział na twoje kolejne słowa.
- Przy łapaniu każdy pokemon ma wbijane pod skórę, pancerz, czy co tam ma, specjalny chip. Dzięki niemu pokemon nie może być złapany przez kogoś innego, ale także mamy go w bazie danych i można łatwo sprawdzić do kogo należy, lub należał. Ten akurat miał kiedyś trenerkę. Była tu niedawno, ale zostawiła pokemona w owej grocie. Nie dogadywała się z nim, ale to nie dlatego go tu zostawiła, może po części, ale... to nie było spowodowane złością czy nienawiścią. Pokemon nie chciał z nią podróżować, ona była koordynatorką, a on wolał walki, ponoć kiedy zobaczył dragon's dean, od razu chciał tam zostać, ona się zgodziła, pokemon zmiażdżył szczękami pokeball i rozstali się w pokojowych stosunkach. Przynajmniej tak opowiedziała ta dziewczyna siostrze Joy... dręczy cie poczucie winy z powodu tych wydarzeń, prawda? - Zapytał niespodziewanie pokemon, może i kieszonkowe stworki czytają w myślach, ale to chyba te psychiczne, a nie jakieś Audino!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Blackthorn City   Wto Maj 06, 2014 7:51 pm

- Dręczy? To mało powiedziane. - mruknąłem. A jak ma mnie niby nie dręczyć? Normalnie nie zostawia się w końcu pokemona, nawet jeśli sam tego chce bo nie pasuje mu profesja trenera.. A już na pewno nie w miejscu, gdzie jest tak niebezpiecznie. Trapinch może i zostaje w przyszłości Smokiem, jednak teraz to typ ziemny, a w jaskini nie brak pokemonów jakie mogłyby mu coś zrobić. I to nawet coś bardzo złego. A w rozstanie na pokojowych warunkach jakoś nie wieżę. I nigdy nie uwierzę, puki sam się nie dowiem, co było przyczyną tego, że Trapinch jest w takim, a nie innym stanie i czy aby na pewno jego trenerka nie kłamała. Dziewczynom łatwo uwierzyć, bo trudno jest pomyśleć, że mogłyby skłamać. Jednak świat często okazuje się pełen zagadek..
- Audino.. Czy.. Wiesz, gdzie mogłaby być ta trenerka? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Blackthorn City   Wto Maj 06, 2014 7:58 pm

- Hm... wyjechała z miasta dwa dni temu, mówiła coś o tym że idzie do Azalea Town, mieszka tam podobno jakiś człowiek który dobrze zna się na wyrabianiu pokeballi i właśnie się do niego wybierała. Po co pytasz? - Zdziwił się nieco Audiono. Tymczasem na dworze rozległ się potężny grzmot, spojrzałeś w okno, a tam... mało było widać, deszcz lał jak z cebra, tak że ściana wody przysłaniała widok, no to raczej nie znajdziesz już nikogo, w taką pogodę i znaleźć Snorlaxa ciężko...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Blackthorn City   

Powrót do góry Go down

Blackthorn City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2