IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Sierpień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Violet City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Violet City   Pon Maj 05, 2014 9:08 pm

- Możesz nie przypominać? Chcę się nacieszyć chwilą! - warknęłam. Och.. Zaraz. Przecież pod łóżkiem jest sztylet, którym dzisiaj rano mogłam spokojnie zabić Stefana i się od tego wszystkiego wyrwać.. Jednak moja dobra strona, której resztki gdzieś tam jeszcze są, musiała temu zapobiec. W każdym razie na co mi to i tak długo tu nie zabawię.
- Lepiej późno niż wcale... - mruknęłam odwracając się od Stefana plecami i spoglądając na Weavile. Podeszłam do okna i otworzyłam je na oścież. Piękna pogoda. Na prawdę. Burza się szykuję, a ja tutaj mam zamiar lecieć do Wertanii. Ciekawe czy tam też jest taka.. Pogoda pod psem.
W każdym razie okno jest jednym z tych wyjść, które chyba wolę wybierać.
- Raz dwa i trzy, na dwór wyłazicie wy! - oznajmiłam Weavilom, wyskakując przez "drzwi" i rozkładając skrzydła by bezpiecznie wylądować. Oni sobie mogą spokojnie, poskakać po drzewach, które to rosły praktycznie wszędzie, a i niedaleko moich jak, że pięknych drzwiczek też było jedno. Więc spokojnie mogły przez nie zleźć by i mnie dogonić.
Jeśli tylko Weavile będą obok, łapiemy oba za łapy, czy tam ich kołnierzyki.. Czym tam pod łapę wlezą, byle tylko nie czymś nieprzyzwoitym.. Po tym MG wszystkiego mogę się spodziewać. I jak Endermany do Wertani!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Violet City   Sob Maj 10, 2014 9:57 pm

Wyskoczyliście przez okno, ty i Weavile, zostawiliście z tyłu Stefana i wykrwawiającego się Klausa, twoje pokemony złapały się za łapy,a Weavile chwycił za rękę również ciebie, w ten sposób że twój starter stał pomiędzy wami dziewczynami. Mniejsza o ustawienie. Stefan zdezorientowany wyskoczył za wami przez okno, nie rozumiał co się dzieje, ale gdy zobaczył że chcesz zniknąć to rzucił się na was szczupakiem, wtedy cały świat się rozmył i... [pisz w Wertani]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Violet City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6