IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Cherrygrove City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Cherrygrove City   Sro Sty 22, 2014 1:39 pm

Jest to małe miasteczko położone nad zatoką. Można tam znaleźć kilka domków, w jednym z nich mieszka jakiś stary facet, nikt nie zna jego imienia lub po prostu nikt nie chce tego ujawnić, zajmuje się pomocą pokemonom w nauce ataków. Za odpowiednią cenę może on nauczyć ataku z Movie Tutor jak i ruchów poznawanych przez lvl. Jak w prawie każdym mieście jest tu Centrum Pokemon i mały sklep gdzie można znaleźć Pokeballe i Potiony oraz mikstury leczące naszych podopiecznych z różnych zmian stanu takich jak Paraliż, Zatrucie czy Poparzenie. Miasto to jest zazwyczaj drugim punktem na trasie świeżo upieczonych trenerów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

Liczba postów : 29
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Wto Mar 25, 2014 8:10 pm

Przybiegam do miasta zadowolona z tego, ze nareszcie udało mi się dojść do miasta.
-Wreszcie cywilizacja. Jak dobrze. Prawda Kasai?
Spytałam pokemona i weszłam do PC. Podeszłam do lady i zapytałam się czy mogę zarezerwować na noc jakiś pokój. Miałam nadzieję, ze będą jakieś wolne pokoje. Jak nie to zostaje zawsze hol i niezbyt wygodna kanapa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Wto Mar 25, 2014 9:43 pm

Cóż.. Co z tego, że weszłaś do Centrum Pokemon, skoro.. No.. Powiewało pustką i to od dłuższego czasu. Czemu to miasto było aż tak puste? Czemu nie było to żywego ducha? Co jest nie tak? Kasai nie był zadowolony, i zaczął biegać po całym budynku szukając kogokolwiek. Oczywiście, nikogo nie znalazł. Nawet żywej duszy. Cienia. Kupki kurzu. Pajęczyn. Niczego. Tylko pustka.. I cisza. Dziwna cisza. Całkowicie tu nie pasująca. Gdyby był to jakiś horror, pewnie gdzieś tu w okolicy czaił się jakiś psychopata i pojawiła się ta.. Groźna muzyczka. Ale to prawdziwe życie. I muzyczki nie będzie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Czw Mar 27, 2014 9:37 pm

-Co jest grane? Nie podoba mi się ta sytuacja. Chodźmy sprawdzić resztę miasta.
Wychodzę z PC i idę do Marketu. Jeśli okaże się pusty przeszukuje go i sprawdzam następny budynek. Naprawdę zaczyna mi się nie podobać w tym mieście, ale czemu to miasto jest puste skoro budynki nie są zaniedbane ani nic.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Sob Mar 29, 2014 5:22 pm

Sklep również był pusty. Zaniepokoiło cie to jeszcze bardziej. Gdy tylko zaczęłaś go przeszukiwać usłyszałaś szczekanie psa i kobiecy głos.
- Nie ruszaj się! - oznajmiła. - Kolejny złodziej się znalazł. Nie dość, że w mieście pustki to jeszcze okradają! - czułaś wręcz wycelowany w twoje plecy pistolet. Kastai zaś skulił się obok ciebie, na widok wyszczerzonych kłów Growlitha.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Pon Mar 31, 2014 7:05 pm

Zdziwiłam się słysząc głos. No i kolejny pies.
-Znowu pies? To już drugi w tym dniu. Po za tym ja i Kasai nic nie kradniemy. Przyszliśmy tutaj by spędzić czas do jutra,a potem ruszyć dalej. Ale nikogo tutaj nie ma.
Miałam nadzieję, ze mój pokemon mnie poprze i walka nie będzie potrzebna. Chciałam go wziąść na ręce by się nie bał, ale wolałam się nie ruszać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Pon Mar 31, 2014 8:22 pm

- Dobra.. Wieżę ci.. Ale tylko dlatego, że niezbyt wyglądasz mi na złodzieja. - chociaż co tam ona wie. Może hobbistycznie trudniłaś się złodziejstwem? Ja nie będę dociekać.
Growlithe, obwąchał was by zapamiętać wasz zapach.
- Lepiej się stąd zmywaj. Do tej pory, nikt nie wie dlaczego ludzie nagle zniknęli. I może lepiej niech tak zostanie. W końcu wrócę. No. To zmywaj się. - pogoniła cie. Gdy wstałaś i się odwróciłaś, od razu mogłaś stwierdzić - Sierżant Jenny. Nie ma to jak policja, która niczego nigdy nie wie!
Opuściłaś budynek, jednak Kasai nie chciał opuszczać miasta. Na dworze szybko robiło się ciemno, a pomyśleć, że ledwo niedawno był początek dnia. Twój mały ognisty przyjaciel zaczął gdzieś biec.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Wto Kwi 01, 2014 3:36 pm

-Dobrze. Już sobie idę
Wyszłam z marketu i zdziwiło mnie to, że zaczęło się ściemniać. To się robiło chore. Ludzie znikający z miasta. Co dalej? Wieczna noc? Wiedziałam, że Kasai się boi ponieważ sama się bałam.
-Spokojnie Kasai. Na pewno nic nam nie będzie.
Jednak zaraz po tym zaczął gdzieś biec. Niewiele myśląc zaczęłam biec za nim.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Pon Kwi 07, 2014 7:48 pm

Kasai biegł przed siebie. Wydawało się, że czegoś nasłuchiwał. Tylko czego? Przecież nic nie słychać, jest cicho i to nawet bardzo cicho. W pewnym momencie zatrzymał się i zaczął rozglądać dokoła zataczając kółka, aż w końcu zakręciło mu się w głowie.
- Cynda.. Cyn.. - mruknął. Usłyszałaś.. Krakanie. Przerwało ono całą tą ciszę. Widać do opuszczonego miasta już przyleciały Murkrowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Pon Kwi 07, 2014 7:53 pm

Biegłam za Cyndaquilem nie wiedząc o co mu chodzi. W końcu się zatrzymał. -Kasai co się stało? O co chodzi? Jednak kiedy usłyszałam krakanie wiedziałam, ze nie wróży ono nic dobrego. Wzięłam Kasai do Pokeballa i weszłam do drzewa. Kiedy byłam na szczycie wypuściłam go i trzymałam jedną reką. Z góry lepiej widać i może dowiem się co jest grane.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Sob Kwi 12, 2014 4:08 pm

Murkrowy zerwały się gwałtownie, a towarzyszył im trzepot skrzydeł, krakanie, czyli jednym słowem hałas. Na ziemi zobaczyłaś, idącego samotnie pokemona. Był to zapewne Zoroark, jednak po chwili przekonałeś się, że chyba jednak nie był sam. Szedł z nim jakiś mężczyzna. Usłyszałaś jedynie kawałek z tego co mówił. "Dobra robota.." O co chodziło? Z tego co wiadomo Zoroark to pokemon trudniący się Iluzją, ale że niby co zrobił? Jednak chyba nie to jest waszym problemem.
- Zorooo! - usłyszałaś jego warknięcie. Patrzył na was, był widocznie wnerwiony.
- Nocny Wybuch.. - wydał komendę jego trener. W porę zeskoczyłaś z drzewa, i całe szczęście nic ci się nie stało. Pokemon jednak zaczął was ścigać.
Dziwnie opustoszałe miasto.. Zoroark i jego trener. Wszystko zaczynało łączyć się w logiczną, całość, ale czy ty wiesz jaką?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Sob Kwi 12, 2014 6:39 pm

Kiedy tylko uniknęłam ataku i byłam schowana za drzewem pomyślałam sobie, Więc to ten skubaniec jest za to odpowiedzialny. To pewnie przez niego ludzie znikają. Tylko nadal nie wiem jednego. Po co? Spojrzałam na mojego towarzysza. Walka nie wchodzi w grę. Co robić skoro ten dupek wiedział, ze tu jestem. Mam przerąbane.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Wto Kwi 29, 2014 9:21 pm

Zoroark zaprzestał pościgu. Lecz kto wie? Może to plan tego gostka. Gdy tak sobie przypomnisz był ubrany w czarny długi płaszcz, na głowie miał kapelusz tego samego koloru i rękawiczki, także czarne. Widać było, że się maskował, gdyż ujrzenie jego twarzy nie było proste.
Jeśli jednak twoje przemyślenia są trafne.. Dlaczego człowiek ten chce pozbyć się wszystkich ludzi z miasta? A może, chce to zrobić z całym Johto? Kto to wie. W każdym razie lepiej było się oddalić puki jeszcze możesz. Tak też zrobiłaś, nie miałaś innego wyjścia.
Idąc przez puste miasto, czułaś jak ciarki spacerowały ci po plecach, a strach ciągle za tobą podążał. Tak samo jak wzrok Zoroarka. Choć, nigdzie w okolicy go nie widziałaś.
Wtedy to zobaczyłaś jedynego człowieka w tym mieści, który nie wyglądał, na podejrzanego.
Dziewczyna, mniej więcej twojego wzrostu i na oko, miała tyle lat co ty. Do tego ubrana była w dżinsy, biały T-Shirt z nadrukiem, którego nie mogłaś odczytać, trampki. Kasztanowe włosy spięte miała w koński ogon, a obok niej szedł młodziutki Stantler, niewiele większy od niej. I to tylko za sprawą poroża!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Czw Maj 01, 2014 5:30 pm

Widząc dziewczynę uśmiechnęłam się i postanowiłam podejść. Nie wiedziałam jak zareaguje dlatego podeszłam z moim kompanem bardzo po woli -Cześć. Wiesz może co tu się dzieje? Jakiś facet z pokemonem robi coś z tym miastem. Nie wiem co, ale nic dobrego. Co tutaj robisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Pią Maj 02, 2014 5:58 pm

- Eee.. Cześć.. - odpowiedziała dziewczyna. Poczekała, aż skończysz nadawać i odpowiedziała.
- Ja tu mieszkam. I pewnie mieszkałabym dalej, ale nie ma tu żywej duszy, chyba.. Bo ty żyjesz co? I tak w ogóle o jakiego faceta chodzi? Nie widziałam, żadnego odkąd wróciłam z lasu.- widać jedynie ty, miałaś to szczęście zobaczyć, kto sprawił, że miasto opustoszało. Mały Stantler, schował się za dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Sro Maj 07, 2014 6:43 pm

-Rozumiem... Trawiłam tutaj wczoraj i dzisiaj go widziałam. Ma Zoroaka. Możliwe, że to on i jego pokemon są na to odpowiedzialni. I jeśli chodzi o mnie to jestem Terra. Miło poznać. Popatrzyłam na nią. Widać, że ona też nie wie co jest grane. Czemu tylko ja widziałam tego faceta? Po za tym chyba jest początkującą trenerką bo Sentler jest mały, a nie dorosły.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Pią Maj 09, 2014 9:40 pm

- A to ciekawe.. Ja nazywam się Reika. - oznajmiła dziewczyna. Stantler w dalszym ciągu się ciebie bał. Widać to niezwykle nieufne stworzonko. W okolice zleciało się ponownie stadko kruków, które to przyglądały się wam uważnie i na zmianę wydawały to skrzeczące "Krowwww"
- Nie mam głowy do zagadek, ale może lepiej będzie znaleźć tego kolesia? No i może uda nam się coś od niego wyciągnąć? - spytała. Jednak nie jest to na pewno dobry plan.. Przecież w ten sposób tylko łatwiej wkopiecie się w kłopoty!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   Sob Maj 10, 2014 10:33 am

Spojrzałam dziwnie na nią kiedy wpadła na taki pomysł. -To nie jest dobry pomysł. Chciał mnie zabić parę minut temu. Lepiej się do niego nie zbliżać. Po za tym przez to jeszcze łatwiej wpadniemy w tarapaty. Duże tarapaty Spojrzał na kruki. Nie podobały mi się one. Mogły w pewnym sensie nas szpiegować. -Lepiej stąd wiejmy. Wydaje mi się, że te kruki to w pewnym sensie zwiadowcy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Cherrygrove City   

Powrót do góry Go down

Cherrygrove City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1