IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Wrzesień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
testuje
Zmiana konta

Share | 

New Bark Town

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: New Bark Town    Sro Sty 22, 2014 1:35 pm

Jest tu parę domków należących do kilku rodzin. Dookoła rośnie las, a nie daleko znajduje się rzeka, przez którą można dostać się do Ligi Pokemon, a z niej prosto do Kanto. W mieście jest laboratorium należące do Profesora Elma. Można tam skorzystać z maszyny leczącej pokemony jak i świeżo upieczeni trenerzy otrzymują od niego swoje startery. W mieście tym nie ma żadnego sklepu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

Liczba postów : 29
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Pią Lut 14, 2014 8:24 pm

Nie wierzyłam, ze w końcu moja przygoda się zaczęła. Wreszcie będe mogła spełnić swoje marzenie. Czas pożegnać się z malutkim miasteczkiem i pójść dalej. Ruszyłam główną drogą do następnego miasta. Obok mnie szedł mój Kirai. Cieszyłam się, że udało mam się szybko zaprzyjaźnić. Chodźmy Kirai. Zastanawiam się co nas może spotkać podczas podróży. Miałam nadzieję, ze mój mały przyjaciel podzieli mój entuzjazm i będzie zadowolony z naszej podróży po świecie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Pią Lut 14, 2014 8:32 pm

Terra
Twój kompan był tak samo radosny jak ty. Ruszył przodem, wypatrując drzew. Widać od razu po wyruszeniu w trasę pragnął wdrapać się, na którąś z tych pięknych roślin i zacząć przeskakiwać z jednej gałęzi na drugą, z drugiej na trzecią, z trzeciej na czwartą i tak dalej.. Było dość zimno. Ale czego się można było spodziewać. W końcu to zima. Jedna z piękniejszych pór roku, przynajmniej według pokemonów lodowych. Idąc przez miasto zauważyłaś, że na dworze nie ma praktycznie nikogo. Widać mieszkańcy postanowili przesiedzieć te zimną porę w domu. To bardzo dobre wyjście. Chyba, że ma się na prawdę ciepłe ubrania. Ale zostawmy te rozważania o pogodzie na później..
Robiło się coraz ciemniej. Jednak ty i tak brnęłaś przed siebie. Chwila moment i byłaś na skraju miasteczka. Cyndaquil był łatwo zauważalny w tym mroku, gdyż płomień na jego grzbiecie płonął praktycznie przez cały czas. Łaził za czymś.. Pyszczek miał skierowany ku ziemi.. Przyglądał się.. Śladom! Był tu jakiś pokemon i pozostawił swoje ślady na śniegu. Może warto zabawić się w śledzenie tegoż to pokemona?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Pią Lut 14, 2014 8:38 pm

Nienawidziłam zimy, ale co poradzić. Mimo wszystko postanowiłam nie zwracać uwagi na pogodę tylko na to co się dzieje wokół mnie. Zauważyłam, że Kasai zainteresował się czymś co było na ziemi. To były ślady.
-Ciekawe co to za pokemon zostawił te ślady? Chodźmy tym śladem. Może zaprowadzą nas one do tego stworka.
Zaczęłam wypatrywać następnych śladów. Zżerała mnie ciekawość, ale musiałam też uważać by nie wpaść w jakieś kłopoty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Pią Lut 14, 2014 8:46 pm

Kasai wystrzelił jak z procy. Ledwo mogłaś za nim nadążyć. Po chwili udało wam się znaleźć właściciela pozostawionego na śniegu tropu. Był to.. Ojć. Lepiej brać nogi za pas i to czym prędzej.. Przed twoją głową pojawiła się wielka, ciemnobrązowa paszcza. Uśmiechała się od ucha do ucha, a żółte ślepia wpatrywały się w ciebie. Co to do diabła było?! Ślady na śniegu przypominały kopyta, ale żeby od razu wyskakiwała jakaś paszcza bez właściciela?
Boom! Ni z gruszki ni z pietruszki oberwałaś z kopyta, które pewnie pozostawiło niektóre ze śladów.. Nie oberwałaś zbyt mocno.. Było to raczej, pchnięcie niż agresywny kopniak. Paszcza obróciła się.. I wszystko jasne.. Girafarig!
Na policzku bez wątpienia pozostanie ci odcisk podkowy. Jako iż nie oberwałaś zbyt mocno, ślad pewnie za jakiś czas zniknie.. Chyba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Pią Lut 14, 2014 8:52 pm

To co znalazłam sprawiło, że byłam przestraszona i zdziwiona jednocześnie. Nagły atak również mnie zaskoczył gdyż nie spodziewałam się go. Kiedy już było jasne, ze to Girafarig to postanowiłam dać mu popalić. Dotknęłam mojego policzka w który dostałam. Wredny pokemon. Przeszło mi przez myśl.
-Kasai. Zaatakuj tego pokemona Tackle. Kiedy na ciebie spojrzy swoją twarzą, a nie ogonem użyj Leer i jeszcze raz Tackle. Jeśli zaatakuje zrób unik i jeszcze raz Leer. Trochę obniżymy jego obronę. Uważaj na jego ataki Kasai. Nie spuszczaj gardy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Pią Lut 14, 2014 9:00 pm

Od razu wiadome było, że ulubionym ruchem Girafarig jest Double Kick. Za każdym razem gdy twój podopieczny zbliżał się do niego, ten automatycznie kopał ile wlezie. Zbliżenie się graniczyło z cudem. Jednak Kasai dał radę to zrobić, przynajmniej raz, i uderzył Akcją prosto w twarz żyrafy po czym odskoczył od niej i przeszedł do używania Spojrzenia, i nie przestawał najdłużej jak się dało. Żyrafa o dwóch twarzach miała tego dość i użyła ponownie Double Kick.

Cyndaquil - 50%
Girafarig - 80% Obrona -3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Pią Lut 14, 2014 9:05 pm

-Kasai odsuń się od niego... Nie mamy żadnej szansy by zbliżyć się do tego pokemona więc mamy mały problem...
Rozejrzałam się po terenie. Jesteśmy w lesie więc można by było użyć drzew by atakować. Jednak wrogi pokemon mógł kopnąć kopytami w drzewo i wtedy Cyndaquil byłby w tarapatach, ale nic innego mi nie zostało.
-Kasai. Jeszcze raz leer i postaraj się jak najszybciej wejść na drzewa. Skacz po nich tak by przeciwnik był zdezorientowany. Kiedy już tak się stanie. Uderz z góry i ponów ruch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Sob Lut 15, 2014 7:59 pm

Niestety. Twoje obawy się sprawdziły. Gdy tylko Cyndaquil wlazł na drzewo, wylądował prosto na głowie żyrafy, która użyła Podwójnego Kopnięcia. Twój pokemon jednak nie zrezygnował z ataków. Zjechał po szyi Girafarig, prosto na grzbiet i zaczął naparzać Akcją. Pokemon trzymał się jej tak dobrze, że przeciwnik nie był w stanie go zrzucić.

Cyndaquil - 48%
Girafarig - 40% Obrona -3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Sob Lut 15, 2014 8:03 pm

-Brawo Cyndaquil. Dobra robota. Nie daj się zrzucić. Atakuj cały czas. W końcu padnie. Jednak jeśli już zlecisz to szybko uciekaj na drzewo. Jeśli znów cię zrzuci to ponów ataki tak jak wcześniej.
Póki co to Kasai da sobie radę z tym pokemonem, ale muszę uważać by go nie znokautował. Możliwe, ze uda mi się go złapać. Oby mu się udało. Wierzyłam w Cyndaquila i to, zę uda nam się pokonać przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 2:04 pm

Girafarig miał już ździebka dość natrętnego Cyndaquila, który raczył siedzieć na jego grzbiecie i atakować ile wlezie akcją! Żyrafa zaczęła się miotać na lewo i prawo, aż w końcu uderzyła grzbietem o drzewo. Byłaś pewna, że to koniec. Że Kasai został znokautowany. Jednak ku twojemu zdziwieniu zdążył zeskoczyć z pleców przeciwnika, który zadał obrażenia samemu sobie.

Cyndaquil - 48%
Girafarig - 10% Obrona -3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 2:47 pm

-Doskonale Kasai. Byłeś świetny. Resztę zostaw mnie.
Mówiąc to wyjęłam pokeball i rzuciłam w stronę Girafarig. Wierzyłam w to, ze uda się go złapać. W końcu Kasai bardzo ładnie go sponiewierał więc powinno dać rade.
-Chodź tutaj. Muszę się wyściskać.
Powiedziałam do pokemona i poczekałam aż podejdzie. Kiedy podszedł wzięłam go na ręcę i uścisnęłam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 2:52 pm

Girafarig widząc pokeball w szale kopnęła go z całej siły, po czym szybko zwiała. Nie widziałeś gdzie poleciał, jednak usłyszałaś ten dźwięk.. Sygnalizujący, że coś się w niego złapało. Tylko co? Już chciałaś to sprawdzić, gdy Kasai wgramolił ci się na ręce i żądał uścisków! Po Girafarig, ani śladu.. Nie licząc tych na śniegu.. Lepiej sprawdzić co tam złapałaś i zabrać pokeball, inaczej jakiś inny trener go sobie weźmie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 2:58 pm

Przytuliłam pokemona, ale westchnęłam widząc to co się stało. Cały czas mając Cyndaquila na rękach podeszłam do pokeballa. Trzymałam pokemona jedną ręką, a drugą wzięłam piłeczkę.
-Co tutaj sie złapała skoro nie ta wredna żyrafa. Sprawdźmy to.
Wypuszczam stworka, który złapał się w pokeball przypadkiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 3:02 pm

Była to.. Sentret! Mała, niepozorna Sentret. Gdy tylko ją wypuściłaś, uciekła w najbliższe krzaczki, z których wystawał tylko jej ogon. Mogłaś dostrzec, że się trzęsła. Kasai zeskoczył z twoich rąk i podszedł do nowej towarzyszki, która przestraszona chciała jak najszybciej od niego uciec, i uderzyła główką prosto w drzewo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 3:07 pm

Byłam lekko zdziwiona, że złapałam Sentret. No cóż... Lepsze to niż jakiś robak typu caterpie albo weedle. Podeszłam do przestraszonego pokemona, który uderzył w drzewo.
-Hej. Rozumiem twój strach, ale nie musisz się mnie bać. Cyndaquil i ja nie chcemy ci zrobić krzywdy.
Powiedziałam spokojnym głosem by się nie bała. Miałam cichą nadzieję, ze podejdzie i nie będę musiała jej ganiać Arceus jeden wie ile.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 4:39 pm

Pokemon niezbyt ci ufał. Próbowała wdrapać się na drzewo co zbyt jej nie wychodziło.. Cyndaquil zbliżył się do niej, ta jednak wystraszona użyła Assist i uderzyła go jego własnym ruchem - Akcją - po czym skuliła się pod drzewem. Wystraszonym wzrokiem wodziła po wszystkim co się tu znajdywało. Kasia, odwrócił się na pięcie i podszedł do ciebie. Widać nie zbyt lubi Sentret. Ona po prostu należała do tych mało ufnych pokemonów. Nie jej winą było, że chciała się bronić i tyle. Jednak dla twojego ognistego towarzysza nie miało to chyba znaczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 4:48 pm

Sytuacja nie była zbyt ciekawa. Ale przecież musiałam ją jakoś do siebie przekonać. Jedzenia dla pokemonów nie mam, a jagód w tej porze nie znajdę. Musi być jakiś inny sposób. Kucnęłam i spojrzałam na Cyndaquila.
-Wiesz co Kasai? Może pobawimy się razem by zobaczyła, że nie jesteśmy źli. Jest możliwe, ze w ten sposób się do nas przekona.
Po chwili dotknęłam Kasai'a
-Gonisz.
Powiedziałam i zaczęłam uciekać starając się cały czas patrzec na Sentret by nie uciekła. Musiałam też uciekać przed moim małym ognistym przyjacielem więc patrzenie w na tą dwójkę jednocześnie będzie trochę trudna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 4:53 pm

W sumie.. Nie będziesz musiała biegać. Kasai nie miał ochoty na zabawę. Był zmęczony. Chciał odpocząć. Sentret, zasnęła skulona pod drzewem. Zrobiło się na prawdę zimno, a z nieba zaczął sypać drobny śnieżek. Przez to wszystko prawie zapomniałaś, że jest zimna! Dokoła nie było niczego prócz drzew i krzewów bez liści. Śnieg na ziemi sięgał do kostek, a z nieba sypała się kolejna porcja. Lepiej schować pokemony do Pokeballi i szukać jakiegoś schronienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 4:57 pm

No tak... I jeszcze musiał zacząć sypać śnieg. Schowałam pokemony do pokeballi. Zaprzyjaźnię się z Senrtet później. Ruszyłam dalej. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakieś schronienie inaczej zginę pod tymi zaspami. Ruszałam się dość żwawo, mimo iż śnieg utrudniał mi chodzenie. Musiałam znaleźć jakiś dom albo dość do Centrum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 5:05 pm

Szłaś przed siebie. Śnieg sypał coraz mocniej, a tobie było coraz bardziej zimno. Niczego nie widziałeś, przeczuwałaś, że to będzie twój koniec. Że tu zamarzniesz. Jednak nie! Los się do ciebie uśmiechnął! Zobaczyłaś jakąś starą chatkę. Stara i dziurawa, z powybijanymi kilkoma szybami.. Ale ważne, że jest! Szybko pobiegłaś w jej kierunku, otworzyłaś drzwi, które skrzypiały tak, że umarlaka by obudziły. W środku był stary kominek, połamane dwa krzesła, kanapa z której wyskakiwały sprężyny.. I masa pajęczyny oraz kurzu. Przy oknach wisiały poszarpane i zakurzone zasłonki w szarym odcieniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 5:09 pm

Dom. Jak dobrze. Już się bałam. Weszłam do niego. Ładnie to tu nie jest, ale lepsze to niż nic. Wzięłam drewna z dwóch połamanych krzeseł i wsadziłam do kominka.
-Przydało by się je jakoś zapalić.
Wypuściłam Cyndaquila z pokeballa.
-Kasai potrzebuje twojej pomocy. Musisz stworzyć w swoim pyszczku kulki ognia, a następnie wystrzelić je w to drewno w kominku. Dzięki temu będziemy mogli się ogrzać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 10:03 pm

Cyndaquil spróbował. Nie wyszło, jak to za pierwszym razem. Jednak pokemon nie poddawał się i próbował przez cały czas. Jego upór doprowadził do tego, że bardzo szybko opanował ruch o nazwie Żar. Rozpalił mały płomień w kominku, który z czasem zacznie się powiększać. Mimo, że mały, dawał ciepło, którego tak wam teraz brakowało. I pewnie było by bardzo ciepło gdyby nie to, że do środka przez dziury wpada lodowate powietrze, ale i tak lepsze to niż siedzieć na mrozie, tym bardziej, że pogoda nie była zbyt ciekawa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Terra2

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Nie Lut 16, 2014 10:06 pm

-Wspaniale Kasai. Jestem z ciebie dumna.
Powiedziałam do pokemona. Pogłaskałam go po główce. Schowałam go do piłki i starałam się ogrzać w kominku. Co jakiś czas dorzucałam do ognia jakieś kawałki drewna, które znalazłam w chatce. Byle do rana. Potem pójdziemy dalej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: New Bark Town    Pią Lut 21, 2014 11:11 pm

Pokemon był chyba dumniejszy z siebie, niż ty z niego. Z miłą chęcią zawędrował do czerwono-białej kulki, choć osobiście wolał posiedzieć z tobą.
Ciepło rozchodziło się po twojej twarzy i dłoniach, a potem atakowało miejsca okryte ubraniami. Mogłaś spokojnie stwierdzisz, że pierwszy dzień "surwiwalu" zakończył się sukcesem. Nim się spostrzegłaś.. Spałaś jak zabita.

Obudziłaś się rano. A raczej obudził cie twój Cyndaquil, który sam wyszedł z Pokeballa. Nerwowo tobą potrząsał na tyle ile mógł. Coś go zaniepokoiło. Gdy już zaczęłaś kontaktować ze światem, usłyszałaś skrzypienie śniegu. To nie był pokemon. Ktoś tu szedł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: New Bark Town    

Powrót do góry Go down

New Bark Town
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1