IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
loteria między liderzy pokemona Podróż zmiany Marmoria turniej Orania deckardpain pokemony azuria konkurs pokemon Bank karta dagi66 2013 ewolucja menager Ostrzeżeń miastami Mike Adopcje emolga cosmo

Share | 

[Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Pią Sty 24, 2014 4:20 pm

- Flaaffy powrót.. - wycofałem go. - Druddigon idź i atakuj go Night Slash.. Następnie Draco Meteor. Blokuj jego ataki i następny cios do wykonania to Dragon Claw.. Musisz dać sobie radę. Ma przewagę w szybkości więc naprawdę skup się na unikach i kontruj go jakoś i blokuj ataki jak tylko będziesz mógł... tocz się jak kula, spróbuj zrobić Double Team czy coś.. Po bloku ataku na sam koniec zaatakuj jeszcze Superpower.. - powiedziałem do pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Pią Sty 24, 2014 8:33 pm

Twój smok na dzień dobry oberwał piaskiem w twarz co tylko go rozzłościło. Zaatakował nocnym cięciem, ale Leafeon wykonał unik i zaatakował ostrzem liścia, uderzył i odbił się od twojego pokemona, ale odbił się nie tak zwyczajnie, tylko tak jakby chciał się jak najszybciej oddalić od przeciwnika. Czyżby... tak, Druddigon odkrył swoją umiejętność, to rough skin! Jeśli przeciwnik uderzy fizycznym atakiem to straci jedną ósmą swojego zdrowia! Trenerka Leafeona szybko to zrozumiała i poleciła atakować swojemu pokemonowi mega wysysaniem, ataki raz trafiały, a raz nie, ale twój pokemon nie zdołał już trafić żadnym atakiem. Smok obrywa trucizną.
Druddigon 74% + zatrucie
Leafeon 100% + podwyższony atak (4)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Sty 25, 2014 1:20 pm

- Wykorzystaj to że nie może cię tknąć fizycznymi atakami i zaatakuj go Draco Meteor z bardzo daleka... tylko tak żeby trafiło w niego.. Następnie szybko podbiegnij do niego gdy będzie raniony Meteorem i zastosuj na nim Dragon Claw. Potem szybki unik i Night Slash.. Musisz sobie poradzić z nim bo inaczej jak przegrasz będę miał brzydko mówiąc przesrane.. - rzekłem do pokemona..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Sty 25, 2014 2:04 pm

Miałeś dziś wielkie szczęście, draco meteor trafił ciosem krytycznym! Drudiggon nie czekając na nic więcej użył smoczego kła, i chwilę po tym nocnego cięcia, piękna seria trzeba przyznać. Leafeon oddał jednak mega drianem, a potem jeszcze użył sand attack obniżając nieco celność twojego pokemona, który został zraniony trucizną.
Druddigon 68% + zatrucie, obniżona celność (1)
Leafeon 67% + podwyższony atak (4)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Sty 25, 2014 7:05 pm

- Bardzo dobrze sobie radzisz Druddigon, znów zaatakuj go z daleka Draco Meteorem.. tak żeby trafić. Musisz trzymać go na dystans bo inaczej będzie kiepsko. Staraj się unikać też jego ataków bo mogą być bolesne. Fizyczne ataki nic nie dadzą bo jest szybszy i to dużo od ciebie.. - rzekłem do pokemona i czekałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Sty 25, 2014 7:39 pm

Leafeon uniknął draco meteoru i zdecydował się mimo wszystko na atak fizyczny, użył ostrza liścia, wzmocniony atak teraz się przydał. Leafeon jednak przez ten atak dostał niemałe obrażenia, nie miał jednak zamiaru odpuścić i użył mega drain po czym oddalił się. Smok raniony trucizną.
Druddigon 49% + zatrucie, obniżona celność (1)
Leafeon 58% + podwyższony atak (4)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Nie Sty 26, 2014 2:53 pm

- Jeszcze raz spróbuj Draco Meteoru z dalszej odległości.. Gdy będziesz widział, że Leafeon unika ataków zaskocz go i zaatakuj Dragon Claw.. I spowoduj, że natknie się na jeden z meteorów i dostanie dość duże obrażenia. Pamiętaj też, żeby uniknąć jego ataku wyssania.. - powiedziałem do pokemona i czekałem ze spokojem na efekt.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Nie Sty 26, 2014 7:49 pm

Pokemon twojej przeciwniczki, jak i sama przeciwniczka nie byli amatorami i wiedzieli że używanie w kółko jednej strategi to przepis na porażkę. W związku z tym jej pokemon tym razem stał spokojnie w miejscu, wszystkie meteory leciały na niego w jednej linii tuż obok siebie. Trawiasty pokemon użył ostrza liścia i rozciął na pół, dosłownie rozciął na pół cały wasz atak. Manewr ten nie spowodował całkowitego braku obrażeń, lecz bardzo je zmniejszył i co ważniejsze zdezorintował twojego smoka który najpierw dostał mega drain, a następnie zraniła go trucizna.
Druddigon 40% + zatrucie, obniżona celność (1)
Leafeon 62% + podwyższony atak (4)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Pon Sty 27, 2014 1:37 pm

- Wystarczy Druddigonie, dobrze się spisałeś. Na ten moment powrót do balla.. - wycofałem go.
- Idź Espeon.. - wypuściłem ją mając nadzieje że coś więcej osiągnie.. - Jesteś zwinniejsza i szybsza, wykorzystaj to i zaatakuj go Psychicem.. Potem szybko uniknij swoją zwinnością jego ataku i atakuj Echoed Voice.. Można powiedzieć że walczysz z pobratymcem to pokaż na co cię stać i pokonaj go.. - rzekłem do mojego Espeona..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Pon Sty 27, 2014 6:17 pm

Pierwszy atak nieco zdezorientował przeciwnika, który jednak szybko się pozbierał i zdążył użyć słonecznego dnia, nim twój pokemon przywalił mu echoed voice. Leafeon nie poddawał się i przywalił mu ostrzem liścia, o dziwo nie zauważyłeś różnicy w ich prędkości, chyba że... Leafeon musiał mieć umiejętność chlorophyll, która zwiększa prędkość pokemona w słońcu.
Espeon 69%
Leafeon 49% + podwyższony atak (4), zwiększona prędkość (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Pon Sty 27, 2014 6:24 pm

- Espeon, dobrze sobie radzisz. Teraz jeszcze raz atak Psychicem.. i rzuć nim o drzewo. Następnie Psybeam, potem jeszcze raz Echoed Voice. Pamiętaj też o unikach.. Teraz widzę że jest równy z twoją prędkością, więc postaraj się trafiać w niego.. Mimo wszystko ma przewagę. Wykorzystaj swoją zwinność. - rzekłem do pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Wto Sty 28, 2014 6:21 pm

Wasz przeciwnik uniknął psychicka, lecz w chwilę po tym trawiasta eeveeolucja oberwała psychicznym promieniem. Leaeon nie pozostawał jednak dłużny i nim twój pokemon użył echoed voice został trafiony ostrzem liścia. Po tym Leafeon oddalił się od twojego pokemona.
Espeon 56%
Leafeon 38% + podwyższony atak (4), zwiększona prędkość (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Czw Sty 30, 2014 6:08 pm

- Dobrze Espeon.. teraz wyczekuj aż zaatakuje, po czym zrób unik i zaatakuj Psychicem.. I walnij nim o ziemię. Następnie Echoed Voice.. Następnie obiegaj go i w pewnym momencie gdy będzie zdezorientowany zaatakuj Psybeam.. Masz okazje wygrać i wykorzystaj ją. - rzekłem do pokemona i czekałem na to co odpowie Gardenia..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Lut 01, 2014 11:51 am

Leafeon użył powietrznego asa, twój pokemon miał zamiar zrobić unik, ale oczywiście nie było na to szans. Zaraz po ataku powietrznym, nadszedł atak trawiasty, a dokładniej ostrze liścia. Espeon miał dość takiego pomiatania nim i szybko użył psychic odpychając od siebie przeciwnika, który uniknął kolejnego ataku, jakim było echoed voice. Psychiczny pokemon jednak się nie poddawał i użył psychicznego promienia.
- Ostrze liścia! - Leafeon przeciął promień dosłownie na pół, dzięki czemu ten go ominą.

Espeon 33%
Leafeon 29% + podwyższony atak (4), zwiększona prędkość (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Lut 01, 2014 12:00 pm

- Espeon powrót.. - wycofałem ją czym prędzej, gdyż nie miałem pomysłu co jeszcze mu rozkazać. - Idź Glaceon.. - wypuściłem go. - Glaceon wiem, że jesteś zmęczony ale postaraj się wygrać z tym pokemonem i zaatakuj Hailem.. Potem, gdy będzie Hail zbliż się do niego, gdy będzie zdezorientowany i ugryź go Ice Fangiem.. Następnie odskocz do niego i omijaj jego ataki.. Hail zrobi swoje i będzie zadawać mu obrażenia..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Lut 01, 2014 12:05 pm

Gdy tylko zaczął padać grad, Glaceon odetchnął z ulgą. Czyżby grad mu jakoś pomógł? Nie miałeś czasu nad tym myśleć, bowiem pokemony przystąpiły już do walki. Hail nie dość że zadawał obrażenia, to przysłonił słońce i teraz prędkość Leafeona wróciła do normy, mimo to wciąż był groźnym przeciwnikiem. Dostał lodowym kłem, ale szybko odpowiedział ostrzem liścia. Oba pokemony zaczęły szybko przemieszczać się na arenie wzajemnie unikając swoich ataków i atakując.

Glaceon 15%
Leafeon 17% + podwyższony atak (4)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Lut 01, 2014 12:31 pm

- Bardzo dobrze Glaceonie, teraz spróbuj odnaleźć Leafeona i zaatakować go jeszcze raz Ice Fangiem.. Następnie odskocz od niego i popatrz czy jest zdolny po tym ciosie do walki.. Jak będzie dalej zdolny do walki, dobij go swoim Bite.. Pamiętaj też, żeby uniknąć jego ataków gdy będzie dalej mógł walczyć..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Sob Lut 01, 2014 1:47 pm

Grad wciąż padał, twój pokemon rzucił się na przeciwnika, ale został odepchnięty ostrzem liścia, drugi raz, to samo, trzeci raz i... Leafeon trafiony! Glaceon szybko się oddalił, spojrzał na Leafeona, który choć resztkami sił, to stal pewnie na polu bitwy i nie chciał się poddawać. Glaceon podbiegł do niego i złapał go w zęby, Leafeon użył mega drain, pokemony chwilę tak stały, ąz w kocu oba od siebie odskoczyły. Wydawało się że mimo wszystko będą walczyć dalej, ale w tej chwili grad dobił trawiastego lisa!
- Oh, jesteś naprawdę silnym przeciwnikiem! - Powiedziała Gardenia chowając swego pokemona. Został mi jeszcze jeden pokemon, ale nie mam czasu by go użyć, bo lada chwila mam samolot do Sinnoh. - Wyznała szczerze i podbiegła do ciebie. Wyciągnęła z torby jakąś paczkę.
- Proszę, oto twoja nagroda. - Paczka była zaklejona lakiem na którym widniała cyfra "2".
- W środku jest Steel Gem, oraz leftovers. - Powiedziała, zostawiła ci nagrodę i odbiegła na lotnisko.

Glaceon 7%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia   Today at 12:45 pm

Powrót do góry Go down

[Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-