Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Tu Filip kształci pokemony

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

pokemony - Tu Filip kształci pokemony Empty
PisanieTemat: Tu Filip kształci pokemony   pokemony - Tu Filip kształci pokemony I_icon_minitimeWto Gru 31, 2013 12:29 pm

Wdrapałem się na szczyt wzgórza, nie było to może wielkim osiągnięciem, ale... właściwie nie mam żadnego "ale". Nie ważne! Ważne, że było tu pięknie. O tej porze roku ziemię pokrywał śnieg, po jednej stronie zbocza rosły drzewa- oczywiście teraz pozbawione liści- które zapewne były przytulnym zagajnikiem w letnie upały. Drugie zbocze pokryte było skałami które częściowo były po prostu skałami, a częściowo były pokryte mchami i porostami, oczywiście również je pokrywała warstwa śniegu. U podnórza wzgórza rozciągał się staw, idealny na treningi z pokemonami wodnymi, w każdym razie będzie idealny kiedy lód pokrywający go stopnieje.
- Ładnie tu... no ale nie przyszedłem żeby się zachwycać. Pokażcie się!- Powiedziałem wypuszczając z balli kolejno Starly, Shiny Poochyenę, Axewa, Lillipupa, Arona i Surkena.
-Witajcie kochani, chcę żeby każdy z was poznał dziś nowy atak, mam nadzieję że wy również macie ochotę na mały trening- powiedziałem wesoło.- Więc zacznijmy od ciebie Starly.- Powiedziałem podchodząc do poke ptaka.
- Chcę byś dziś nauczyła się prostego ataku o nazwie szybki atak, musisz się bardzo rozpędzić i uderzyć przeciwnika, w tym ataku nie tyle ważna jest siła co prędkość, rozumiesz? Nie martw się jak ci z początku nie będzie wychodzić, nikomu nie wychodzi od razu- powiedziałem do pokemona i skierowałem się dalej, prosto do złotej bestii zwanej shiny Poochyeną.
- Dla ciebie również łatwy atak, atak piaskiem konkretnie...- rozejrzałem się wokół, właśnie! Tu nie ma pisasku, ani nawet ziemi. Wszystko było pod śniegiem.- Poczekaj moment- powiedziałem i wypuściłem Larvitar- usuń proszę trochę śniegu, tak żeby ziemię było widać- poparosiłem psełdo legendę, a gdy ta już spełniła prośbę podziękowałem jej i schowałem do balla.
- Dobrze, wróćmy do ciebie, tak więc teraz masz tu ziemię, ona może nam zastąpić piasek. Chodzi o to że musisz rozkopać ziemię żeby ona zmniejszyła widoczność przeciwnikowi, najlepiej ciśnij mu ją w oczy.- Wyjasniłem i do Axewa.
- Axew, wiem że nie lubisz treningów, ale musisz trenować bo inaczej nigdy nie staniesz się silnym pokemonem. Dla ciebie będzie jeden z najprostszych ataków, leer, musisz po prostu spojrzeć na mnie tak groźnie, żebym aż się wystraszył. Ma to na celu zmniejszenie obrony przeciwnika.- Powiedziałem i spojrzałem na Lillipupa.
-Tobie przyda sie gryzienie, polega to na... no na gryzieniu, musisz wgryźć się w przeciwnika jak najmocniej! Popróbuj na pniu tego drzewa- poleciłem wskazując stojący najbliżej nas... to był chyba klon, ale nie byłem pewny.
- Aron, dla ciebie będzie taran, taka mocniejsza wersja akcji. Musisz skupić swoją siłę w głowie i bardzo mocno uderzyć nią w przeciwnika, najlepiej z rozpędu. Popróbuj na tych drzewach, to nie powinno być trudne dla kogoś z tak twardą łepetyną jak twoja- powiedziałem z uśmiechem do pokemona, a następnie zwróciłem się do ostatniego ze stworków- Surkena.
- Surken, dla ciebie mega drain, to samo co absorb, ale dwa razy mocniej. Spróbuj również na którymś z drzew, użyj na nim absorb, ale postaraj się to zrobić mocniej niż zwykle, dasz radę!
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

pokemony - Tu Filip kształci pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Tu Filip kształci pokemony   pokemony - Tu Filip kształci pokemony I_icon_minitimeSro Sty 01, 2014 5:22 am

Starly. Trening 1/x. Szybki atak.
Ptaszek zrozumiał, jakże proste polecenie. Prędkość, szybkość i dopiero na końcu moc. Te słowa kotłowały się w głowie małej Starly. Ponieważ nie do końca była pewna, czy ma się wzbić w powietrze, czy też zostać na ziemi postanowiła, że...postoi.
Starly 0% - Szybki atak

Poochyena. Trening 1/x. Atak piaskiem.

Larvitar usunął, tak jak prosiłeś, śnieg. Teraz wilczek miał z każdej swojej strony trzy metry zmarzniętej ziemi. Poochyena zamachnął się, pewny swej siły. Jednak przeliczył siły na zamiary. Gleba była naprawdę twarda, przez co złamał sobie pazur. Przez to mocniej się wnerwił i...zamachnął się jeszcze raz. Znowu bezskutecznie.
Poochyena x% - atak piaskiem

Axew. Trening 1/x. Leer.

Axew spokojnie, wręcz melancholijnymi ruchami obrócił się w twoją stronę i postanowił zaszczycić cię swym spojrzeniem. Jednak, zamiast wystraszyć cię, to sprawił, że ledwo powstrzymywałeś się od śmiechu.
Axew x% - Leer

Lillipup. Trening 1/x. Gryzienie.

Mały pokemon uśmiechnął się. Ustawił się w stronę pnia i rozpędził się, chociaż nie wiedziałeś, dlaczego to zrobił. Wyskoczył i otworzył pyszczek, wyciągnął ząbki, jednak odłamki drewna wbiły mu się w dziąsła.
Lillipup x% - Gryzienie

Aron. Trening 1/x. Taran.

Aron to ten pokemon, który mógłby trenować przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jest do tego stworzony. Najpierw użył Tackle, aby zwiększyć swoją prędkość, a w ostatniej chwili przeniósł całą moc na czaszkę i uderzył w drzewo, na którym pojawiło się wgniecenia.
Aron x% - Taran.

Surken. Trening 1/x. Mega Drain.

Pokemon wycelował Absorb w drzewo, jednak nie miałeś żadnego punktu odniesienia, czy atak zwiększa swoją moc, ponieważ drzewo właściwie było wyschnięte...
Surken. x%- Mega Drain
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

pokemony - Tu Filip kształci pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Tu Filip kształci pokemony   pokemony - Tu Filip kształci pokemony I_icon_minitimeSro Sty 01, 2014 3:58 pm

-Nie idzie to za dobrze... dobra, Starly przepraszam to moja wina że nie wujaśniłem ci ataku dość dokładnie. Musisz wbić się w powietrze i bardzo rozpędzić by twoja szybkość przełożyła się na siłę. W końcu masa x prędkość= siła. Spróbuj więc zastosować się do moich poleceń, wzleć w powietrze, rozpędź się i zaatakuj... na razie poćwicz prędkość i po prostu staraj się latać jak najszybciej.- Powiedziałem po czym spojrzałem na resztę, zdecydowałem że w następniej kolejności udzielę dokładniejszych porad temu, któremu szło według mnie najlepiej.
-Aron, bardzo ładnie, na moje oko ten atak był dość silny, a to dobrze o tobie świadczy- pochwaliłem pokemona- próbuj dalej i mocniej, ustaw swoją głowę jak tarczę i z całej siły uderz drzewo. Spójrz, tak wyglada ten atak w wykonaniu Scraggy' ego.- Powiedziałem i pokazałem pokemonowi zdjęcie w pokedexie;
pokemony - Tu Filip kształci pokemony Ash_Scraggy_Headbutt
Gdy pokemon już się napatrzył i powrócił do treningu podeszłem do mojej złotej bestji.
-Poochyena, próbuj nieco delikatniej... bardziej technicznie, a mniej siłowo rozkopać te ziemię, jak będziesz jej już trochę miała to wybierz sobie jakiś cel i spróbuj rzucić w ten cel ziemią.- Powiedziałem i to było na tyle instrukcji dla shiny pokemona.
-Axew, spojrzenie to jeden z najprostszych znanych ataków, jeśli go nie opanujesz to każdy przeciwnik będzie cie miał za słabiaka, a przecież tego nie chcemy! Spójrz jak Scraggy wykonuje spojrzenie i spróbuj spojrzeć tak groźnie jak on, albo i goźniej!- Powiedziałem i pokazałem pokemonowi takie oto zdjęcie.
pokemony - Tu Filip kształci pokemony Tumblr_m79vqyRe201qczibyo1_500
Następnie podeszłem do Surkena... pomysł trenowania na drzewie wydawał się gorszy niż przed kilkoma minutami. Z balla wypuściłem shiny Glaceon.
-Glaceon Surken potrenuje na tobie mega drain, to atak trawiasty niezbyt efektywny na typy lodowe, więc nic ci się nie stanie. Surken najpierw użyj absorb na Glaceon by miała punkt odniesienia, a potem spróbuj użyć mega drain. Glaceon załóżmy że jedna kreska na śniegu narysowana przez ciebie to siła absorbcji, a cztey to mega drain, po każdej jego próbie narysuj tyle kresek na ile oceniasz postęp Surkena.- Poinstrułowałem pokemony i podeszłem do Lillipupa.
-Mały spróbujmy potrenować na trochę lżejszych drzewach, a raczej ich częściach... potrenujmy na gałęziach.- Powiedziałem zbierając gałęzie, gdy miałem już jako taki stosik podsuąłem pierwszą z nich pokemonowi.- Ugryź ją najmocniej jak umiesz! Pokaż co potrafią twoje ząbki!
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

pokemony - Tu Filip kształci pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Tu Filip kształci pokemony   pokemony - Tu Filip kształci pokemony I_icon_minitimeCzw Sty 02, 2014 5:59 pm

Starly. Trening 2/x. Szybki atak.
Starly wzbiła się w powietrze i zaczęła zataczać kółka. Z minuty na minutę zwiększała swoją prędkość. Czasami nawet nie mogłeś za nią nadążyć. Na tle białego nieba jej brązowe piórka wyglądały po prostu jak czarna kulka i tylko to pomagało ci nie stracić z niej wzroku na dłuższy czas.
Starly x% - Szybki atak

Poochyena. Trening 2/x. Atak piaskiem.

Wilczek wysłuchaj twych poleceń i zaczął kopać w ziemię pod większym kątem, troszkę delikatnie. Zmarznięte otoczenie zaczęło się kruszyć i oberwałeś kulką gleby.
Poochyena x% - atak piaskiem

Axew. Trening 2/x. Leer.
Axew po twoich słowach rozłościł się. Przecież on nie jest słaby! Mały pokemon ponownie zaczął próbować i o dziwo teraz wychodziło mu to o wiele lepiej. Jednak, gdy chciał to wypróbować na tobie, ponownie parsknął śmiechem.

Axew x% - Leer

Lillipup. Trening 2/x. Gryzienie.
Pieseczek  położył gałąź na ziemi, a następnie do ust. Ugryzł ją i ponieważ, była naprawdę cienka to także szybko pękła.

Lillipup x% - Gryzienie

Aron. Trening 2/x. Taran.
Mały, kamienny pokemon był dumny z siebie, że tak dobrze mu poszło. Z wielką chęcią podszedł po raz kolejny do ćwiczenia. Teraz, z pewnością siebie, którą mu dałeś z jego głowy zrodziła się tarcza. Uderzył i...i teraz nic nie wyszło.

Aron x% - Taran.

Surken. Trening 2/x. Mega Drain.
Glaceon niezbyt ochoczo podjęła się tego zadania, ale cóż. Tak chciał trener, a jego trzeba się słuchać. Lodowy pokemon ustawił się do przyjęcia ataku, przez większość czasu rysował ciągle jedną kreskę...ale co to?! Dwie kreski?! Na twarzy Surkena pojawił się uśmiech, a evee ewolucja usta pokazała grymas lekkiego bólu.

Surken. x%- Mega Drain
Powrót do góry Go down
Sponsored content




pokemony - Tu Filip kształci pokemony Empty
PisanieTemat: Re: Tu Filip kształci pokemony   pokemony - Tu Filip kształci pokemony I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tu Filip kształci pokemony
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Filip market
» Hybrydy też ludzie, chcą trenować pokemony
» [Walka 3 vs 3] Filip vs Clay
» [Walka 3vs3] Filip vs Giovanni
» Justy i złe pokemony

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Wzgórze :: Polana Treningowa-
Skocz do:  
strzałka do góry