IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
turniej 2013 deckardpain Orania Adopcje azuria Podróż konkurs Mike dagi66 menager miastami Ostrzeżeń pokemony ewolucja zmiany pokemon pokemona liderzy emolga loteria karta Bank między Marmoria cosmo

Share | 

Miasto Safrania (Saffron City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 9:14 pm

Złe słowa, kierowane w stronę Shuza były tylko przyczyną coraz to większego bólu głowy. Dla niej było, to męczarnią, a dla jej ojca świetną zabawą. Przez ból nie mogła już racjonalnie myśleć, nie wiedziała co się dookoła dzieje. Gdy wylądowała w wannie z zimną wodą, poczuła od razu jak była zimna. Wzięła się w garść i wymówiła słowa, tam gdzie przychodziło jej robić to z większą łatwością niż na głos, w myślach
"- Błagam przestań! Cokolwiek robisz! Przestań!" - mówiła bez większej, nadziei..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 10:48 pm

Dagi:

- Jakie nie dorzeczne pytanie! KIM JA JESTEM?! - krzyknął nieznajomy. Wiedziałeś, że zbliża się do ciebie, jednak była to bezpieczna odległość.
- Jestem przez jednych nazywany ich bogiem, przez innych demonem..., a dla przyjaciół Shuzo. W tej chwili potrzebuję twojej pomocy. Odbierz jutro swą dziewczynę z lotniska i módl się, aby samolot się nie rozpadł. Jeśli przeżyje masz namówić Lugię i jej aniołka, aby zdobyła odznakę w Wertanii, rozumiesz? Nie powiesz jej, że tutaj byłem, nie powiesz, że cię do czegoś namawiałem. Inaczej źle się to skończy. - powiedział i...usłyszałeś jak wyskakuje przez okno. Nadal stoisz w ciemności.

Lugia:

Stefan mówił coś, jaka to ty jesteś rozpalona. Namoczył ręcznik i nałożył ci na głowę. Następnie widziałaś jak w swoim pełnym stroju wskakuje do wanny, która przecież nie była taka mała, w końcu to jest willa. Przez moment skupiłaś się na momencie rozprysku cieczy na jego ciele. Czarna koszulka szybko zrobiła się mokra, przez co można było jednogłośnie stwierdzić, że aniołek wygrywa zawody mokrego podkoszulka, o spodniach nie wspominając. Oparł kolana na bocznych ścianach wanny, będąc nad tobą okrakiem. Ból odrobinę zelżał, jednak była to taka mała różnica, że wręcz nie odczuwalna.
- Lugia, pamiętasz jak wtedy próbowałaś mnie zadźgać? Pamiętasz? Skup się na tym, co czułaś, gdy się zorientowałaś co się dzieje. Skoncentruj się na uczuciu, emocjach wtedy panujący. -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 10:55 pm

-To nie moja dziewczyna... JA JEJ NAWET NIE ZNAM!" -Krzyknąl w głowie gdy go już nie było a następnie westchnął
-Dlaczego on tak chce by Lugia zdobyła odznakę w Wertanii? Eh mniejsza o to nie mam pokemonów musze coś z tym zrobić... -mówił przez moment do siebie w tym momencie nie wiedział już co z sobą zrobić.
-gdzie ta Seviper... Nie ja już nie idę do kuchni jak już pójdę to pójde jutro... -Mówił do siebie a następnie się cofnął do tyłu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 11:02 pm

Co wtedy czuła.. Była na pewno zdziwiona tym co zobaczyła i tym co robiła. Jednak jednocześnie była wtedy przerażona faktem, że nie potrafiła nad sobą panować. Czuła też żal, który ścisnął jej serce gdy doszło do niej to, że jej sprawką była rana zadana Stefanowi. Poznała wtedy jak bezsilna jest wobec tego co robi z nią Shuzo... Robił z nią to co było mu w tym momencie potrzebne. Gdy chciał by uwolniła swoją złość.. Udało mu się.. Gdy chciał kontrolować ją przez sen.. Udało mu się.. Grr! Nie! Nie myśl o tym! Myśl o tym co działo się wtedy gdy próbowałaś zadźgać Stefana! Strach.. Ból.. Żal.. Zdziwienie.. I to, że jak zwykle nie bała się o siebie.. A o niego. Nie obchodziło, ją to co się z nią stanie.. A tylko to by jemu nic nie zrobiła. By on był cały.. Co z tego, że to on jest jej aniołem stróżem.. To jego trzeba było chronić przed nią..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 11:21 pm

Dagi:

Wąż, jakby zauroczony, pojawił się przy tobie. Wziął cię na grzbiet i powędrował z tobą do...sypialni. Zrzucił cię na łóżko i uciekł z pokoju. Chyba w tej chwili masz iść spać.

Lugia

- Widzisz? Od razu lepiej.- Stefan teraz trzymał twoją głowę w swoich rękach. Oddychał głęboko, aby łatwiej było złapać ci swobodny, spokojny rytm. Ból przeszedł, jednak i przeszedł tak upragniony sen.
- Chyba to jest już koniec. - mruknął anioł. - Mam serdecznie dosyć tego gościa. - pomógł ci wydostać się z wanny i szybko otoczył cię ręcznikiem. Zabrał cię do pokoju i przygotował jakieś swetry.
- Bardzo mi przykro, ale musisz się dzisiaj wypocić, aby wszystkie zarazki sobie poszły. - rzekł i już miał zacząć zdejmować z ciebie ubranie, kiedy speszony cofnął ręce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 11:28 pm

Dzięki sevaaaaaa.... -i nie dokończył tylko po chwili pogrążył się w krainie snu czyli zasnął lecz przed tym przypomniał sobie slowa demona "...i módl się by samolot się nie rozpadł" co go zmartwiło a potem pogrążył się we śnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 11:29 pm

Ulga.. Nareszcie ulga.. Gdyby nie to, że była zmęczona, teraz na pewno okazała by szczęście, jakie ogarnęło ją w tym momencie. Jednak jako iż nie spała przez całą noc.. Bo, albo to dźgała Stefana.. Albo siebie.. Albo to chwycił ją ten ból.. Shuzo na prawdę robił wszystko by uprzykrzyć jej życie, a ledwo co zrobił to tak niedawno!
- Przykro? Tobie przykro? Wszystko jest lepsze od tej męczarni.. Nawet siedzenie w kościele.. A poza tym nic nie jest twoją winą.. - powiedziała zmęczonym głosem. Nie miała sił na nic, nawet sen poszedł sobie szukać miejsca u kogo innego. I weź tu się ciesz życiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 10:26 pm

Dagi:
Budzi cię jakiś hałas dochodzący z łazienki. W pierwszej chwili instynktownie podskoczyłeś, jednak, dgy się porządnie wsłuchałeś już nic nie dochodziło do twoich uszu. Po paru sekundach doszłyszałeś chlapanie wody oraz ciche szepty.

Lugia:

Stefan odwrócił się do ciebie plecami, dyskretnie prosząc cię, byś się przebrała. Tak też zrobiłaś i, gdy już miałaś przełożyć sweter przez głowę nogi się pod tobą ugięły i, jak zdążyłaś się już przyzwyczaić, znalazłaś się w ostatniej chwili w objęciach Stefana. Ten pomógł przeciągnąć ci ręce przez otwory w wełnianej bluzce i wrzucił cię do łóżka. Sam usiadł na fotelu obok, czekając, aż zaśniesz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 10:35 pm

-To pewnie Lugia i Stefan... -Powiedział a następnie głęboko ziewnął. Przetarł powoli lewe i prawe oko a następnie oparł głowę o poduszkę i patrzył w sufit myśląc.
-"I co teraz zrobić? Posłuchać Shuza i nie mówić Lugii i Stefanowi o tym co sięstało i ich zaprowadzić do Wertanii? Kurcze nie mam wyjścia on ma moje pokemony... i pewnie cały czas mnie obserwuje.. Muszę być w takim miejscu by Shuzo tam nie mógł byc i słuchać..."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 10:36 pm

Leżała w łóżku i próbowała usnąć. Jednak znów, gdy tylko przymykała oczy niechciane wspomnienia wracały. Gdyby dało się je jakoś wyrzucić.. Pozbyć się ich.. Eh.. Chyba jednak najlepszym sposobem będzie starać się myśleć o czym innym. O czymś, co nie przypomni jej żadnej z tych scen. Wtuliła się, w poduszkę, myśląc o tym.. Co zawsze lubiła. Walki pokemon, wymyślanie strategi do walki. To jedyne co nie kojarzyło jej się z tym czego pamiętać nie chciała. Dobrze wiedziała, że liderem Sali w Wertanii jest Giovanni, a specjalizuje się w typie Ziemnym. Co oznacza pokemony z dobrą obroną i silnym atakiem. Rozmyślała więc na tym, kogo użyła by do walki, i jak by to wszystko przeprowadziła. Nie trzeba było czekać długo, by te rozmyślania przyniosły skutek.. Kilka chwil później poczuła, że Sen znów do niej wraca.. Aż w końcu.. Usnęła..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 10:47 pm

Dagi:

Obudziłeś się, gdy zegarek wskazywał na 11:00. Po chwili zorientowałeś się, że masz coraz mniej czasu na przygotowanie jedzenie i odbiór dziewczyny z lotniska. Ponadto, na zewnątrz bardzo mocno sypie śnieg, przez co...świata nie widać.

Lugia:

Obudziłaś się, gdy Stefan rozmawiał z kimś przez telefon. Chodził z miejsca na miejsce, próbując schować swoje zdenerwowanie. Rozłączył się i, gdy zorientował się, że już nie śpisz wykonał uśmiech w stylu "o nic się nie martw". Całe twoje ciało było pokryte potem, sweterek spełnił swoje zadanie.
- Pójdę zrobić śniadanie. - rzekł anioł i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 10:55 pm

-dojście do kuchni -podejście drugie. -Powiedział następnie obudził seviper.
_Zaprowadź mnie jeszcze raz do kuchni tym razem z moim tępem i trzymaj się przy mnie! -powiedział nastepnie wyszedł z pokoju i czekał aż Pokemon wskaże mu drogę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 10:55 pm

Coś się musiało stać. To było pewne. Był zbyt zdenerwowany. Jednak wolała już nie zasypywać go tysiącami pytań, na które i tak nie otrzyma szybkiej i konkretnej odpowiedzi. Usiadła na łóżku. Było jej wręcz gorąco. Zawsze wolała chłodniejsze klimaty, a co za tym idzie lżejsze i bardziej przewiewne ubrania. Dla niej ciepło było nawet gdy panowała temperatura 16°. Wstała z łóżka, jednak nie za gwałtownie, nie miała zamiaru przypadkiem wylądować na ziemi.. Wzięła jakieś luźne ubrania z garderoby, oczywiście, w odcieniach czerni, ewentualnie fiolet, błękit lub czerwień. Udała do łazienki umyć się, po czym ubrać. A gdy to zrobiła wróciła do pokoju i stanęła przy oknie, wpatrując się w okolicę. Zima.. Najpiękniejsza pora roku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 11:07 pm

Dagi:

Seviper wlókł się w tempie żółwia, minął was zajęty Stefan, a po paru minutach znaleźliście się w srebrnej kuchni. Było tutaj wszytko, od każdego urządzenia, po każde możliwe jedzenie, oprócz masła.
- Mam twoje pokemony. Chcesz wiedzieć co z nimi robiłem, robię lub co mogę zrobić? - usłyszałeś głos w swojej głowie.

Lufan.

Ubrałaś się w czarne jeansy, czerwone kapcie oraz w zwykłą, fioletową bluzkę. Gdy Stefan wrócił pokręcił z dezaprobatą głową i wyciągnął z szafy szary, miły w dotyku sweterek. Podał ci go do ręki.
- Wiesz, jak to mówią? Jeśli byłbym w tobie zauroczony, to powiedziałbym, że pięknie wyglądasz. Ale ponieważ się w tobie zakochałem, będę robił wszystko, byś się nie przeziębiła. - Wydawało się, że nigdy nie zmienia stroju, choć wiedziałaś, że codziennie to robi. Jednak, dzisiaj zamiast koszulki z krótkim rękawem, miał bluzkę z długim. Stanął za tobą i delikatnie objął cię w pasie, swoimi ustami celując w policzek.
- Każda pora roku jest piękna, tylko trzeba chcieć je dostrzec. - szepnął
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 11:13 pm

-"zrobię wszystko co mi kazałeś tylko zostaw je w spokoju..." -Pomyślał miejąc nadzieje że to jakoś ogrzeje zapał do szantażu demona. Wyjął z lodówki ser i szynkę następnie kromkę chleba położył plasterek sera na chlebie na ser szynkę a potem jeszcze jedną kromkę chleba.
-Wystarczy.. chyba... -Powiedział pod nosem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 11:18 pm

- W sumie racja... Wiosna pokazuje odradzajace sie zycie.. Lato pozwala odpoczac po trudzie wlozonym w jego odrodzenie... Jesien.. Ze nic nie poze trwac wiecznie.. A zima, jak swiat moze byc srogi i bezlitosny dla tych, ktorzy nie sa w stanie oradzic... A przynajmniej ja tak to widze - zasmiala sie. Matki co prawda juz nie miala... Lecz on zastepowal jej rodzicow tak, jak by sam byl jednym z nich.
- Kocham cie.. - wyszeptala i pocalowala go w policzek. Blekitne oczy wygladaly na o wiele weselsze niz zwykle, a humor jej dopisywal.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 11:28 pm

Dagi:

Zrobiłeś piękną kanapkę, zdenerwowany czekałeś na odpowiedź Shuzo, która pojawiła się dopiero po chwili.
- Naprawdę wszystko? Zabiłbyś? Nie, nie potrafiłbyś. Jednak...mogę się tobą trochę pobawić. Masz nóż w ręce. Połóż go na ramieniu i zrań się.

Lugia:

Poczułaś ciepłe dłonie Stefana jeżdżące po twojej talii. Raz po raz używał do tego tylko i wyłącznie jednego palca.
- Chodźmy do kuchni. Zjemy coś. - powiedział, brutalnie przerywając zabawę. Cofnął się o kilka kroków i obrócił się na pięcie, w ostatniej chwili ukazując ci uśmiech flirciarza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 11:36 pm

-Masz... Skoro ci na tym zależy... -Powiedział następinie zrobił to przecioł sobie ramię.
-"Nie powiesz mi chyba że teraz będę musiał w kółko coś takiego robić? Mi zależy by moje pokemony byly bezpieczne czego ty chcesz?! Nie chcę mieć nic wspólnego z Lugią i Stefanem i tyle!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 11:37 pm

Stefan nigdy nie przestnie jej zaskakiwac. Niby znala go juz tyle czasu a jednak dalej tak malo o nim wiedziala. Usmiechnela sie i poszla za nim do kuchni. W brzuchu miala teraz czarna dziore, wiec nie pogardzi, nawet suchym chlebem. A pozatym i nie ona byla glodna. Jej pokemony, tez z checia by cos zjadly. Gdy tylko o tym pomyslala, wypuscila je.
- Wy tez pewnie jestescie glodni co? - spytala. Odpowiedz byla, raczej, oczywista. Weavile, Grovyle, Gabite i Absol. Dawno nic nie jedli. Grzechem bylo by ich zaglodzic!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 11:43 pm

Lugia:

Na twarzach twoich podopiecznych pojawił się znajomy uśmieszek. Wszystkie ustawili się w rządku za tobą i Stefanem, lekko was pośpieszając.
- Tak właściwie...to czy ktoś z nas wie, gdzie ma iść? - zapytał zakłopotany, ale także lekko rozbawiony daną sytuacją.

Dagi:

- Och, oczywiście, że nie każę ci robić tak prostych rzeczy. Nie było by w tym żadnej zabawy. Będziesz musiał zdecydować, kto jest ci bliższy. Lugia i Stefan, czy twoje pokemony? - na twojej ręce pojawiła się lekkie wgłębienie, w którym pojawiła się czerwona krew. Zły na przebieg wydarzeń nawet nie poczułeś tego, co właśnie zrobiłeś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Gru 19, 2013 11:53 pm

- Seviperrrr! Gdzie jestes gdy cie potrzeba?! - krzyknela wychylajac sie przez otwarte na korytarz drzwi. Tak na prawde tylko ona wiedziala co gdzie jest i gdzie isc by gdzies dojsc.
- Yy.. hyy... hyyy... Dobrze, ze przynajmniej ona jedna wie co gdzie jest... - pomyslala. Wie czy nie wie.. Jak na razie jek tu nie ma, a pokemoy, w szczegolnosci Absol i Grovyle, byli tu pierwszy raz.
- Chyba za nim zjemy trza sie bedzie najpierw naszukac.. - zasmiala sie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Gru 20, 2013 2:21 pm

-"Żartujesz sobie? Jasne że pokemony niby czemu ta dwójka miała by być dla mnie jakkolwiek ważna? W końcu traktują mnie jak śmiecia i założe się że tak bedzie dalej" -pomyślał odpowiadajac na pytanie demona. Miał nadzieje że po tym pytaniu już odzyska swoje pokemony ale to było mało prawdopodobne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Gru 20, 2013 9:53 pm

Dagi:

- HA! Nieoczekiwany zwrot akcji! Już cię lubię chłopie, może nawet cię nie zabiję. Więc, ciesz się ze swojej szansy, teraz jak Lugia i Stefan tutaj przyjdą masz być całkowicie neutralny i zacznij ich już namawiać na wyjazd do Wertanii...lepiej niech ci to wyjdzie. - ostatnie zdanie było już ledwo słyszalne, ktoś otworzył drzwi do kuchni, a ty zorientowałeś się, że nadchodzi spora gromadka głodnych stworzeń...

Lugia:

Pokemony zrobiły zdziwione miny i pobiegł przed wami, otwierając po drodze każde drzwi, aby przynajmniej poczuć zapach jedzenia. Po kilkudziesięciu próbach dostrzegliście, że na twarzy Weavile pojawił się znaczący uśmiech. Pokemony hurtowo wbiegły przez, dość małe drzwi.
- Oho, pewnie dla nas nic już nie zostanie. - śmiał się Stefan.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Gru 20, 2013 10:04 pm

-"Tak tak Załapałem to za pierwszym razem." -Odpowiedział następnie zapakował kanapkę w folię i spojrzał na zegarek by się dowiedzieć która jest godzina. W końcu nie mógł się spóźnić się z odbiorem Caroline z lotniska. Zignorował wchodzace do kuchni osoby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Gru 20, 2013 10:09 pm

- Oby jednak coś zostało. - powiedziała śmiejącym się głosem Lugia. Żeby tak pędzić za zapachem jedzenia, to jeszcze nie pędziły. Widać byli na prawdę głodni, a jednak mieli wystarczająco dużo energii by wyważyć drzwi gdyby były zamknięte. W ciszy, która na chwilę zapanowała po tym jak oddaliła się to stadko było słychać jakieś zdławione warczenie..
- Hee.. Hee.. To tylko mój brzuch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Today at 12:14 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Safrania (Saffron City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next