IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemony turniej emolga loteria dagi66 zmiany między miastami Podróż deckardpain liderzy Bank Orania Marmoria karta Mike pokemona 2013 pokemon cosmo Adopcje konkurs Ostrzeżeń ewolucja azuria menager

Share | 

Miasto Safrania (Saffron City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorWiadomość
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 6:23 pm

-"Być może to jest kuchnia... napewno się tego nie dowiem jeśli nie zajrzę!"- Krzyknął w myślach i już miał wyciągnąc rękę by wejść i nagle się zatrzymał
-"Lepiej jeśli zapukam..." -Nagle pomyślał i tak też zrobił zapukał średnio cicho a po tym od razu  popatrzył do środka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 6:29 pm

Nim Matt zdążył zapukać do drzwi Lugia otworzyła je na większą szerokość. A ponieważ jest jeszcze trochę rozchwiana emocjonalnie nie spostrzegła się, że użyła trochę więcej siły niż zwykle i chłopak stojący na korytarzu poleciał na ścianę, a następnie przewrócił się na podłogę. Woda obok przestała lecieć, a w międzyczasie dziewczyna próbowała pomóc Mattowi wstać. Ten tak mocno złapał ją za rękę, że ta upadła wprost na niego. W tym oto momencie drzwi od łazienki otworzyły się i wyszedł z niej zażenowany Stefan, który był tylko przepasany ręcznikiem. Spojrzał na waszą dwójkę, a z jego perspektywy wyglądało to tak, jakby Lugia przed chwilę namiętnie pocałowała Matta. Upadły anioł z kamienną twarzą wrócił do łazienki, delikatnie zamykając drzwi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 6:40 pm

- Przepraszam! - powiedziała do Matta, po uderzeniu. Była wręcz pewna, że to nie on, a coś kompletnie innego tam stało, no ale że była jeszcze całkiem roztrzęsiona.. Przywaliła nie patrząc komu i jak.. Próbowała więc chociaż pomóc mu wstać. Ale nieeee.. Musiała się na niego przewrócić, co przypominało scenę z jakiegoś romansidła. I czemu akurat w tym momencie musiał zjawić się Stefan!
"- Mam przechlapaneee.." - powiedziała do siebie w myślach.. No, ale.. Myśl pozytywnie! Mogło być gorzej i zamiast niego mogła tam stać inna poczwara.. Aniołek zdawał się, być.. No trudno to wyczytać z jego twarzy.. Tak jak wszystko inne. Odskoczyła jak poparzona od Matta. Po chwili ogarnęła się i wstała z ziemi podając mu rękę
- Tylko tym razem nie ciągnij tak, żebym się na ciebie przewróciła. - powiedziała roześmianym głosem. W sumie.. Mimo wszystko dla niej była to komiczna sytuacja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 6:43 pm

-Możesz ze mnie zejść..?-Powiedział ironicznym głosem spod Lugii zanim ta wstała. Trochę nie wiedział co się właśnie stało i wiedział tylko że lugia na niego upadła a przed tym mocno oberwał prawdopodobnie od drzwi.
-Ja pociągnąłem? To ty nie utrzymałaś równowagi! -Krzyknął do niej ze skargą wina w końcu była po jej stronie nie jego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 6:57 pm

Po chwili przekomarzania się oboje stanęliście na równe nogi, przy okazji niezręcznie ocierając się o swoje ciała. Stefan wyszedł z łazienki, oczywiście ubrany cały na czarno. Prawdopodobnie wziął sobie rzeczy z garderoby. Jego mokre włosy zmoczyły koszulkę. Minął was bez słowa, nawet nie zaszczycił was swoim wzrokiem. Wszedł do pokoju i położył się na łóżku. Ręce skrzyżował za głową i wpatrywał sie w sufit.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 7:01 pm

-A tego co ugryzło? -zapytał Lugię a po chwili zmienił temat nie czekając na odpowiedź
-Ej gdzie jest kuchnia? Profesor Juniper zleciął mi odebranie jutro jej córki z lotniska i kazała mi zrobić jej coś do jedzenia... A tak powiedziała jeszcze bym sie nią zaopiekował... Więc pewnie bedę musiał robić co ona zechce. Tak czy inaczej gdzie jest kuchnia? -Powtórzył po objasnianiu po co mu kuchnia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 7:07 pm

- Yyy.. Hyyy.. Hyyy.. To mu raczej humoru nie poprawiło.. - mruknęła pod nosem. A gdy otrzymała pytanie od Matta odparła
- Cudem by było jak bym jeszcze ja to wiedziała. Nie bywam tu za często.. A raczej wcale mnie tu nie ma.. - uśmiechnęła się głupkowato starając się zapomnieć o tyj niezręcznej sytuacji.
- Gdybym miała Seviper przy sobie.. Ona pokazałaby ci drogę, całe życie siedziała w tej Willi. - dodała. W końcu Lugia jest albo to w ciągłej drodze, albo tak jak teraz. Ma za zadanie ukatrupić Shuza.. Nigdy nie ma czasu, żeby wpaść tu choć na chwilę..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 7:13 pm

-Czekaj niby co mu humoru nie poprawiło?-Zadał pytanie w końcu nie wiedział że Stefan zobaczył jak Lugia na niego spadała.
-Mam pomysł dam ci na chwilę Laptop PC byś wyjęła Seviper z Boxu wystarczy że sie na chwilę zalogujesz i tyle wymienisz jednego pokemona Seviper mi potem pokaże gdzie kuchnia a ja zrobię coś do jedzenia dla Caroline na jutro.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 7:25 pm

- A mniejsza z tym.. - powiedziała i machnęła ręką na znak by pokazać, że to co powiedziała nie było ważne.
- Dzięki.. Ale.. - w tym momencie przypomniała sobie, że nie miała swojego pasa z Pokeballami. No tak.. Nadal miał go Stefan..
- Poczekaj chwilkę.. Stefan ma mój pas z pokeballami. - oznajmiła i weszła do pokoju. Była wręcz pewna, że Stefan nie będzie chciał nawet na nią spojrzeć, a w środku pewnie gotował się ze złości. Wzięła bez słowa swój pas.. Uprzednio zeszło jej trochę czasu na znalezieniu go.. I wróciła do Matta by wymienić swojego Pingwina na Słodką Seviper.
- Tylko ostrożnie. Lubi się do wszystkich tulić. - po tych słowach wypuściła z Pokeballa, węża o długich kłach i z nożem na końcówce ogona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 11:44 pm

Stefan nie ruszył żadnym mięśniem, kiedy obok niego przechodziłaś. Mimo tego, że bardzo chciałaś, aby tak właśnie było. Pokeballe leżały na szafie, także wystarczyło po nie sięgnąć. Po kilku minutach pokemon wąż pojawił się, z widoczną chęcią pospacerowania po willi. Mimochodem wysłuchał prośby, aby doprowadzić Matta do kuchni, a po chwili rozpędził się i zniknął za zakrętem. Matt automatycznie za nim pobiegł.

Dagi:

Ledwo możesz dostrzec pokemona, który ciągle chowa się za zakrętami, wystrój domu ciągle się nie zmienia, co trochę przyprawia cie o dreszcze, które spowodowane są strachem. Biegniesz raz w prawo, raz w lewo. Po wielkim zmęczeniu dochodzisz do ciemnych drzwi.

Lugia:

Stałaś osłupiona w miejscu, gdy odprowadzałaś wzrokiem Matta i węża.
- Idę spać. - usłyszałaś za plecami. Odruchowo się odwróciłaś i ujrzałaś przewróconego na prawy bok Stefana. Klatka piersiowa delikatnie się unosiła, a jego oddech wyznaczał najspokojniejszy rytm świata. Wiedziałaś, że tak naprawdę to on tak szybko nie uśnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 11:51 pm

"- No to teraz dogoń Seviper." - zaśmiała się w myślach. Weszła do pokoju i zamknęła drzwi. Po chwili powiedziała wymachując rękami
- Ja mu tylko pomagałam wstać! Nie moja wina, że zakradał się pod drzwiami jak jakiś włamywacz! - była pewna, że Stefan nie był zadowolony z tego co widział, a przecież nic się nie stało! I nic by się nie stało gdyby nie to, że ten zakradał się pod drzwiami jak jakiś włamywacz. Nie czekając na to co powie Aniołek, położyła się obok niego.
- Chyba nie jesteś zły co? - spytała przytulając się do niego. Mimo tego, że kilka chwil temu była jedną nogą w grobie, teraz czuła się tak jak by przez cały ten czas jaki minął, leniuchowała i nie robiła nic co dotychczas robiła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Gru 16, 2013 11:56 pm

Stefan nie odwrócił się w twoją stronę. Leżał w tej samej pozycji co przed momentem.
- Po pierwsze. Nie winny się nie tłumaczy. Po drugie...weź kąpiel. - rzekł swoim stoicko spokojnym głosem. Mimo tego, że nie widziałaś jego wyrazu twarzy, to jakbyś czuła, że jego mentalna pięść zaciska się i nie chce puścić.
- I, abyś nie musiała szukać, przyniosłem ci piżamę. Leży w łazience. - mruknął.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 12:04 am

Eh.. Hee.. Heee.. Lugia nawet jeśli i jest nie winna nie potrafi, tego nie wytłumaczyć. Starych nawyków się nie oduczysz, a jej starych nawyków tym bardziej. Bez słowa wstała i udała się do łazienki. Po kilku chwilach wróciła do pokoju ubrana w piżamę, i w.. Trochę, lepszym humorze. Starała się zapomnieć o wszystkim co złe by choć do następnego dnia, móc odpocząć od tego co się stało. Położyła się obok Stefana, jednak już nic nie mówiła.. Wolała nie pogarszać swojej sytuacji.. On i tak pewnie uważał, że kręci na boku z Mattem, choć w rzeczywistości tak nie było.
"- Tak jak starego psa nowych sztuczek nie nauczysz.. Tak i mnie nie oduczysz choć by przyzwyczajenia do tłumaczenia się ze wszystkiego.." - powiedziała do niego w myślach, i zmrużyła oczy. Jednak gdy tylko to zrobiła, wszystkie wspomnienia dnia dzisiejszego nie chciały dać jej spokoju i jak koszmar wracały do jej myśli. Najchętniej wyrzuciła by to z pamięci.. Ale jak bumerang.. To wszystko wraca dalej..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 12:11 am

Piżamka była biała, z zielonymi plamami, przypominającymi rozlane farby. Ponieważ była długa, było ci w niej ciepło. Gdy wróciłaś do pokoju Stefan już spał. Wsunęłaś się pod kołdrę i delikatnie objęłaś go w pasie. Starałaś się zasnąć, co po dzisiejszym dniu było chyba największym wyzwaniem świata. Zdawało ci się, że po ledwie kilku minutach obudziłaś się, jednak na pewno było to już kilka godzin dobrego snu. Nie pamiętasz, czy cokolwiek ci się śniło. Po sekundzie zorientowałaś się, że siedzisz okrakiem na Stefanie, który próbował cię już od dawna...obudzić? W ręku trzymałaś nóż.
- Lugia. Spokojnie, to nie jesteś ty. Śnisz na jawie. Przypomnij sobie, kim jesteś, kim ja jestem. - mówił tym samym, spokojnym, z nutką stanowczości głosem. Na jego twarzy mogłaś wyczytać...nic. Jak zamknięta księga. Jego ręce powoli zmierzały w kierunki trzymanego przez ciebie noża. Delikatnie wyjął ci go z ręki i rzucił w kąt.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 12:20 am

Przy niej już nikt nie może czuć się bezpieczny.. Nawet podczas snu jest zabójczo niebezpieczna.. Eh.. Masz ci uroki jej życia. Kamienna twarz Stefana była aż przerażająca. Żeby to potrafić zachować spokój w każdej sytuacji.. No.. Prawie każdej. Ale znając takich ludzi.. Tam w środku. Była zapewne niezła burza myśli i uczyć. Przypomnienie sobie o tym kim jest.. I kim on jest.. Nie było trudne..
- Przy mnie to już nawet podczas snu nie można być bezpiecznym.. - mruknęła załamanym głosem i zlazła z niego, po czym położyła się obok..
- Lepiej chować wszystko czym da się kogoś zranić.. Bo i we śnie.. Jestem niebezpieczna.. - powiedziała po czym utkwiła wzrok w suficie. Mówiła tak jak by nic się przed chwilą nie wydarzyło.. W sumie nie wiedziała co się stało.
- Co się tak właściwie stało? Prócz tego, że chyba próbowałam cie zadźgać..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 12:27 am

Stefan wstał z łóżka. Kuśtykał. Wyrzucił nóż przez okno, po czym zsunął rolety. Następnie zamknął drzwi na klucz. Wszystko zrobił w ekspresowym tempie, więc szybko znalazł się przy tobie. Ujrzałaś plamę krwi, która znajdowała się na jego piżamie, po zewnętrznej stronie uda. Przyciągnął cię do siebie i pogładził cię po policzku, tak jak tylko on potrafi.
- Nic się nie stało. Nie myśl o niczym, co się dzisiaj przytrafiło. Spróbuj zasnąć, oddać się krainie snów i zanurzyć się w wodospadzie czekolady. Pamiętaj, że jeśli tutaj będę, nic się tobie nie stanie. To jest moja obietnica względem ciebie, która wiąże nas już do końca mojego życia. - wyszeptał. Z jednej strony imponował tobie swoim spokojem, z drugiej wyczuwałaś w jego słowach ogromną miłość względem twojej osoby. Czarne oczy tym razem patrzyły w same centrum twoich, nie uciekały nigdzie na boki. Włosy spadały na jego czoło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 12:35 am

Nie trzeba było myśleć długo.. By wiedzieć, że to ona mu to zrobiła. Był jej aniołem stróżem.. Ale kto obroni go przed nią? Sama nie wiedziała co kryje się jej głowie.. Gdyby miała zagłębić się w jego zakątki.. Plątanina myśli dorwała by ją, a wyrwać się z niej nie było by łatwo.
- Cokolwiek zrobiłam.. Przepraszam.. - oznajmiła smutnym głosem, i opuściła swój wzrok. Nie chciała już nawet wiedzieć co się działo. Wystarczyło jej to co sama widział by przynajmniej snuć przypuszczenia co do tego. On zawsze potrafił, powiedzieć coś co poprawi jej humor, nawet jeśli sam cierpiał.. Zawsze sprawiała mu tyle bólu.. I nigdy.. Nie potrafiła się odwdzięczyć..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 12:43 am

Stefan przyłożył palec do twoich ust, każąc ci zamilknąć. Przyciągnął cię bliżej do siebie i owinął twoje ciało swoimi rękami, tak, abyś nie mogła nigdzie uciec. Za jego radę odpłynęłaś tak, gdzie czekolada zamienia się w strumienie.
- Lugia. Obiecałem, że cię będę strzegł. Nie wiem, co Shuzo tobie robi, ale dowiem się. - usłyszałaś głos ukochanego. Ciągle leżałaś w jego objęciach. On uważał, że śpisz.
Stałaś ponownie z nożem w ręku, jednak tym razem nie atakowałaś Stefana, a siebie. Ukłułaś się w to samo miejsce, gdzie kilkadziesiąt minut temu upadłego anioła. Jednak ten manewr powtarzałaś kilkanaście razy. Raz w jedną, raz w drugą nogę. Nie odczuwałaś bólu. Nie, gdy lunatykowałaś. Ktoś głośno przeklnął, ujrzałaś ponownie Stefana, który po raz kolejny zabrał ci nóż z ręki.
- Odpoczynek nie jest chyba dla nas przeznaczony. - szepnął zaskakująco miło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 12:52 am

Grr! Shuzo widać starał się, żeby nie mogli, ani odpocząć, ani nic z tych rzeczy. Ciągle, albo to dźgała samą siebie, albo Stefana. A nawet nie wiedziała czemu to robi i z jakiego powodu. Nie pamiętała niczego ze swoich snów. Anioł, robił wszystko co mógł, by tylko uchronić ją przed tym wszystkim.. Ale nie znając powodu tego wszystkiego.. Będzie trudno.. Już lepiej zamknąć ją na noc w szafie, z samą poduszką i kołdrą, a potem obłożyć łańcuchem, żeby nie wylazła. Może będzie spokój.
- A żebyś ty wiedział.. - odpowiedziała zmęczonym głosem.. Chciała spaćć.. A nie mogła! Jak nie sobie to jemu, jak nie jemu to sobie!
"- Shuzo! Nie wiem co ty tam za plany wymyślasz! Ale cokolwiek planujesz nie uda ci się!" - powiedziała w myślach głosem sprzeciwu i determinacji. Jeśli trzeba.. Nie będzie spała przez całą noc.. Ale na pewno zrobi wszystko by pokrzyżować jego plany.. Jeśli chce nią manipulować kiedy śpi... Eh.. To pewnie mu się uda.. Nie ma na tym świecie większego lenia od niej.. A znaleźć moment na sen nie jest trudno..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 4:30 pm

-Seviper! Poczekaj! -krzyknąl ale na to się chyba nie zbierało więc od razu wziąl się do biegu starając się dotrzymać tępa pokemonowi 
-"Ja jej nigdy nie dogonię! To przecież nie możliwe!' -Myślał goniąc Pokemona po całym domu
-"Dlaczego ja nigdy nie wyrabiam na zakrętach?!" -Pomyślał w trakcie biegu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 8:34 pm

Dagi:

Pociągnąłeś za klamkę, nie mogąc znaleźć włącznika światła szedłeś przy ścianie, próbując nie spaść. Słyszałeś tylko syczącego pokemono-węza, który teraz łaskawie na ciebie czekał. Ale taki stan rzaczy trwał tylko przez chwilkę i teraz nawet nie wiesz gdzie on jest. Stoisz w najciemniejszym miejscu na świecie oraz nie masz pojęcia co gdzie leży.

Lugia:

Wypowiadając w myślach wyzwanie walki poczułaś ból głowy, który wręcz rozrywał twoją czaszkę od wewnątrz. Automatycznie zgięłaś się w pół i straciłaś równowagę. Stefan w ostatniej chwili cię złapał, chroniąc przed prawdopodobnie bolesnym zderzeniem z podłożem.
- Co się dzieje? - rzekł zaniepokojony. On sam już nie wiedział, jak ma cię pocieszać, jak ma się zachowywać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 8:41 pm

-"Zazwyczaj włącznik światła jest na początku korytarza ale tym razem nic takiego nie widziałem..." -Pomyślał idąc powoli opierając sie o ścianę.
-"Zaraz siępewnie wywrócę tak idąc..." -Co chwilę krakał w myślach a po chwili krzyknął
-Seviper! Poszukaj włącznika światła nic tu nie widzę! - Miał nadzieje że Pokemon mu jakoś pomorze
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 8:45 pm

- Głowaaa!... Boli!.. - to jedyne co zdołała powiedzieć, zdławionym głosem pełnym bólu. Sama nie wiedziała, czemu.. Ale domyślała się kto mógł to zrobić.. I kto cały czas uprzykrzał jej życie.. Shuzo! Nie wie, co on knuje i co chce zrobić.. Jednak pewna jest, że nie skończy się to dla niej pomyślnie. Zwijała się z bólu w objęciach Stefana. Bólu.. Tak ogromnego, że trudno było go z czymkolwiek porównać, a na szukanie słów zeszło by za dużo czasu, który w tym momencie mógł okazać się cenny jak złoto.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 9:06 pm

Dagi:

Pokemon waż uciekł. Jedyne co słyszałeś to swój oddech...i energiczne bicie swego serca. Ktoś zbił szybę.
- Ojojoj. Ktoś tutaj przez przypadek wszedł? Ktoś, kto jest tylko miernym człowieczkiem? Ktoś, kto zapomniał o swoich pokemonach i...właśnie! Pokemony! - rzekł tajemniczy głos i nim się zorientowałeś pokeballe odczepiły się i...poleciały do nieznajomego.
- Jeśli będziesz grzeczny, to może ci je zwrócę.

Lugia:

- Ja pierdzielę takie wczasy! Kurwa Shuzo! Gdziekolwiek jesteś wiedz, że się ciebie nie boję do cholery! - wykrzyczał wściekł Stefan. Niby trzymał cię w swoich ramionach, jednak ból tylko się zwiększał. Twoja krew w czaszce dosłownie się gotowała. Upadł anioł zrobił się czerwony ze złości.
- Zaraz wrócę. - rzekł i popędził do łazienki. Nie słyszałaś co robi, nie mogłaś się na niczym skupić. Uniósł cię i nim się zorientowałaś znajdowałaś się w wannie napełnioną zimną wodą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Wto Gru 17, 2013 9:13 pm

-"Oddychaj Matt... To tylko halucynacje ze zmęczenia... Nikogo za tobą nie ma... Ta szyba to ci się tlyko zdawało... KTOŚ ZA MNĄ JEST DO CHOLERY!"- Myslał bojąc się popatrzeć do tyłu. Gdy zauważył że nie ma pokeballi zorientował się że nie ma co sobie wmawiać bo to się dzieje naprawdę. Po chwili wziął się na odwagę i zapytał:
-Kim.. ty jesteś? -powiedział jąkając się przy tym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Today at 12:14 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Safrania (Saffron City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next