IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
2013 menager deckardpain pokemony azuria konkurs Adopcje loteria dagi66 liderzy Bank miastami Marmoria między pokemon turniej pokemona karta emolga ewolucja Ostrzeżeń cosmo Orania Podróż zmiany Mike

Share | 

Miasto Safrania (Saffron City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorWiadomość
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Maj 30, 2014 5:15 pm

Tranquill chyba nie wiedział czy brać twoje słowa o zakwasach na poważnie, czy raczej to żart, więc na wszelki wypadek nie zareagował. Ty natomiast wyjąłeś pustego pokeballa i dotknąłeś nim lekko Wrumple, ten od razu zmienił się w czerwoną smugę i znikł Ci z oczu. Pokeball zapikał ci w dłoni, raz... drugi... trzeci... tak! Wrumple złapany, więc jednak oto chodziło Tranquillowi!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Maj 30, 2014 5:19 pm

- Szczerze, gdybyś nie pokazywał balla i Wurmple, to bym się nie skapł. - powiedziałem, lekko się śmiejąc. Dobra, mamy do nadrobienia Azurię. Zacząłem szukać mapy. Chciałem się zapoznać w terenie, nim ruszę w dalszą drogę. 
- Rozeznanie musi być. - przeszło mi przez myśl. Wolę poznać drogę i ruszyć w stronę Azurii, ponieważ raczej łatwo nie będzie. Jeśli dobrze pamiętam Kanto, to Azuria jest daleko od Safranii.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Maj 30, 2014 5:38 pm

Oj, ktoś tu nie odrobił lekcji z geografii świata pokemon! Azuria leży, jak się okazuje, bardzo blisko Safrani, kilkanaście kilometrów na północ, tyle co nic. Właściwie, jak spojrzeć na mapę... aż tak bardzo nie zbłądziłeś idąc tu z Orani, bo skoro szedłeś stamtąd do Azuri to w linii prostej i tak musiałeś przeciąć Safranię, więc nie jest źle.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Maj 30, 2014 5:41 pm

- Eh, serio muszę się nauczyć więcej o Kanto. Zresztą... nieważne. - przeszło mi przez myśl, dlatego też schowałem Tranquilla, wyszedłem z centrum pokemon, po czym ruszyłem w stronę Azurii, opuszczając Safranię. 
- Ale jeszcze tu wrócę. - przeszło mi przez myśl. Jak chcę zwiedzić ten region, to lepiej teraz, niż później. Więc następny cel, to Azuria. Po tym już zadecyduję gdzie iść po kolej.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Maj 30, 2014 5:48 pm

Tranquill dał się posłusznie umieścić w pokeballu, ze swą drużyną w tych dziwnych kolorowych kulach i z dobrym nastrojem wyszedłeś z centrum pokemon. Słońce przyjemnie grzało, jednak z południa nadciągały burzowe ciemne chmury, jak się pośpieszysz, to może zdążysz dojść przed burzą, a jak nie... zmokniesz. Właściwie to burza sprzyja elektrycznym pokemonom, zawsze można zapolować... tak czy inaczej opuściłeś miasto. [Pisz w PMM]

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Today at 8:06 am

Powrót do góry Go down

Miasto Safrania (Saffron City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 15 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15