IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
liderzy karta Orania między emolga pokemon Adopcje azuria loteria cosmo Marmoria Podróż menager deckardpain Ostrzeżeń pokemony pokemona Mike miastami konkurs 2013 dagi66 zmiany Bank turniej ewolucja

Share | 

Miasto Safrania (Saffron City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 8:44 pm

- Ej, spokojnie. - powiedziałem i go leciutko odepchnąłem. Leciutkjo, by go nie zranić i przy okazji nie zrzucić z siebie. Jeśli on nie był taki od początku, to będzie trochę głupio. Ale trudno, zaniosę go do cp.
- Jesteś poobijany, pomogę ci. - dodałem już znacznie spokojniej i ruszyłem w stronę centrum pokemon. Przecież trzeba mu pomóc. Nawet jeśli nie jest dziwakiem, to i tak trzeba się pozbyć jego ran.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 9:47 pm

Pokemon nie zrezygnował z przytulania, zaniosłeś go i tak do centrum pokemon, gdzie siostra Joy odkleiła go od ciebie i obejrzała tym całym sprzętem medycznym...
- Niewiarygodne... on ma z pięć... prawie sześć razy grubsza skórę niż każdy przeciętny Wrumple! - Krzyknęła siostra Joy. - To niezwykłe... jak mocno oberwał? Pytam bo obrażenia wewnętrzne i zewnętrzne się całkowicie różnią...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 9:51 pm

- Dostał od mojego Pidove kilka razy. Zaczęło się od tego, że zleciał z gałęzi, przeszkadzając w skupieniu się Pidove podczas nauki ataku i mój poke-ptak wnerwiony zaczął go atakować. Gdybym nie interweniował, nie wiem jak by się to skończyło. - wytłumaczyłem całą historię z mojego punktu widzenia. Już lekko zapomniałem tego.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 9:55 pm

- Hm... nie widać że dostawał powietrznymi atakami, albo Pidove jest słaby, albo on ma potęrzną defensywę, obstawiam to drugie, każdy ci pewnie zazdrości takiego pokemona. - Słysząc te słowa Wrumple napuszył się, widać że lubi takie komplementy i nie ma problemów ze śmiałością. Nagle rozległo się przerażające bulgotanie...
- Chyba jest głodny... - powiedziała siostra grzebiąc pod ladą i po chwili podała pokemonowi karmę.
- To specjalna karma dla poke - robaków... - te słowa potwierdziła prędkość z jaką Wrumple pochłaniał karmę.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 9:59 pm

- Tak naprawdę ten pokemon jest dziki. Ja go tylko tu przyniosłem. - powiedziałem prawdę. Przyznaje, że faktycznie musi być hardy, skoro teraz był taki spokojny i jadł karmę.
- Za chwilę wrócę. - powiedziałem i wyszedłem na dwór. Przy okazji sprawdziłem czy jest noc, czy dzień. Wypuściłem Pidove. Spojrzałem od razu na niego.
- Aż tak wkurzyło cię przerwanie skupienia przez tego Wurmple? - zapytałem mego poke-ptaka spokojnie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 10:03 pm

- Dobrze... - powiedziała siostra i wybiegłeś na dwór. Był wieczór, słońce właśnie zaszło, jego ostatnie promienie już zza horyzontu odbijały się od spodów chmur. Pideve wyszedł z balla i spojrzał na ciebie zły, coś jakby "czego chcesz?", gdy zadałeś pytanie ptaszek przytaknął, w jego oczach wciąż był gniew, pokemon jednak kontrolował się...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 10:08 pm

- Spokojnie, może wyjaśnimy to pokojowo i bez agresywności. - powiedziałem do mego poke-ptaka. Dobrze go rozumiałem: Skupiał się 59 cholernych sekund i nagle Wurmple spadł mu na głowę przerywając mu tę medytację. Też bym się wkurzył. 
- Rozumiem, gdybyś go raz tam walnął jednym atakiem, ale żeby od razu gradem ataków? - powiedziałem do niego z spokojem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 10:11 pm

Pokemon wzruszył ramionami... znaczy skrzydłami, nie miał ramion jako takich. No w każdym razie chyba sam nie wiedział, w gniewie ludzie i inne żywe stworze stworzenia robią różne głupstwa, wiadomo, włącza się instynkt, a instynkt to nie jest myślenie, to jak program komputerowy, algorytm. Uruchamia się i wykonuje zaprogramowaną wieki temu sekwencję która jest zapisana w genach, nie możemy nad nią panować, możemy ją tylko wyłączyć, a potem przeanalizować, lecz czasami nie potrafimy, bądź nie chcemy jej wyłączać...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 10:15 pm

- Dobra, nic się nie stało. Wurmple ten miał mocną obronę i obroniło go to. - powiedziałem, chowając Pidove do balla i wróciłem do centrum pokemon.
- Ciekawi mnie nadal, co by się stało, gdybym nie zareagował. - dodałem myśl do siebie. Przecież Wurmple nie mógł nie ucierpieć. Coś mu się musiało stać. Jak nie zewnętrznie, to wewnętrznie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 10:37 pm

Pidove był szczerze z szokowany... jak to nic?! Jakie nic?! Przecież on w to włożył cały swój szał, całą siłę!!! Nie mógł powalić jednego robala!? Jak?! Czemu!? Pidove gapił się na ciebie oczami jak spodki i z rozdziawionym dziobem... chyba dopiero do niego docierało że jest słaby, bo przynajmniej tak to wyglądało. Niespodziewanie zerwał się do lotu i znikł ci szybko z oczu... bóg wie gdzie...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 10:43 pm

- Cholera jasna, mogłem tego nie mówić. - przeszło mi przez myśl, po czym stanąłem w jakimś dobrym miejscu i zacząłem się rozglądać. W dodatku zacząłem krzyczeć: ,,Pidove, gdzie jesteś?'' Przeszukam całe Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unove i Kalos. Byle go znaleźć. Pidove był fajnym pokemonem i zdecydowałem się go szukać. Gdybym go nie znalazł w mieście, to ewentualnie ruszę do lasu. Tam może być.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 10:54 pm

Nie widziałeś go jednak, na krzyk odpowiedział ci jedynie krzyk z okna jakiegoś faceta, sądząc po głosie był już trochę napity... pokemon poleciał do lasu, więc i ty tam poszedłeś. Znalazłeś go dość szybko, na tej polance co wcześniej, trenował... szybkość, siłę, a przy okazji i kondycję, wykonywał różne ćwiczenia, widać że chce być silniejszy, niespodziewanie... zaczął świecić! Czyżby... tak! On ewoluował! Po chwili stał przed tobą Tranquill w pełnej krasie.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 10:59 pm

- Czyli, on trenował. - przeszło mi przez myśl. Podszedłem do niego i widząc go, po prostu nie mogłem nic powiedzieć. Byłem po prostu tak zaskoczony jego ewolucją. Mimo wszystko, to dobrze. Servine nie jest już jedyna z moich pokemonów, które ewoluowały. Teraz mogłem się cieszyć Tranquilem. W końcu wydobyłem z siebie głos.
- Po prostu... gratulacje. - powiedziałem to z uśmiechem i przytuliłem go. Nie mogłem się po prostu powstrzymać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:04 pm

Pokemon poddał się uściskowi, spojrzał na ciebie, w jego oczach była istna duma. Coś się w nim zmieniło, to nie był ten mały, roztrzepany Pidove, widać to było nie tylko po wyglądzie, ale też po jego spojrzeniu, takim spokojnym, opanowanym...
- Tranquuuuuuuill! - Krzyknął w końcu dając upust emocjom, na szczęście przed tym odsunął się, więc przynajmniej nie wrzasnął prosto do ucha...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:08 pm

Przestałem go tulić. Nadal jednak byłem szczęśliwy. Zrozumiałem, że mam już dwa bardziej silne pokemony: Servine i Tranquila. Staję się co raz silniejszym trenerem. No, dość gadania.
- Dobrze, Tranquil, uznajmy iż sprawa z Wurmple zakończona. - powiedziałem do niego. To był drobiazg. Przecież Wurmple był tylko poobijany. Od razu powoli ruszyłem do centrum pokemon, pokazując Tranquilowi ręką, żeby za mną ruszył.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:13 pm

Pokemon latał nad tobą zataczając kręgi, robiąc korkociągi i jeszcze inne akrobacje powietrzne, wyrażał tym swą wielką radość. Szybko dotarliście do CP, gdzie Wrumple już na was czekał, chyba nie domyślił się że Tranquill jeszcze niedawno był Pidove bo bardzo się ucieszył i zagadnął go po pokemonowemu, od razu było widać iż jest nastawiony przyjacielsko...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:18 pm

- Dobra, nie powiem prawdy temu Wurmple, jeśli nic się nie stanie, to powinno być dobrze. Może nawet przy odrobinie szczęścia się zaprzyjaźnią. - przeszło mi przez myśl i patrzyłem z uśmiechem, jednak byłem czujny. Kto wie, czy przypadkiem nie zdarzy się coś jeszcze. Ale nie zapowiada się na to. Nadal nie mogłem się ucieszyć na widok Tranquila.
- W sumie, mógł poczekać z ewolucją, teraz będzie trochę trudniej. - przeszło mi przez myśl. Oczywiście, chodziło mi o Pido... Tranquilla.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:21 pm

Właściwie miałeś rację, gdy pokemony ewoluują zbyt szybko to zwykle nie wychodzi im to na zdrowie, ale cóż... czasu nie można już cofnąć, stało się, więc teraz trzeba myśleć o tym co będzie. Tymczasem pokemony rozmawiały w najlepsze, oczywiście nic nie rozumiałeś, ale cóż, chyba nie ma kogoś kto by rozumiał dwa rozmawiające między sobą pokemony. Tranquill niespodziewanie przywołał cie gestem...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:24 pm

- Ciekawe, o co chodzi. - przeszło mi przez myśl i podszedłem do Tranquilla. To musiało być coś ważnego, skoro mnie przywołał. Chociaż, chyba się domyślam, ale wolę się upewnić.
- Więc o co chodzi? - zapytałem mego ewoluowanego poke-ptaka. Skoro przywołuje mnie gestem, to coś musi oznaczać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:31 pm

Pokemon wskazał wpierw larwę, a następnie wymownie spojrzał na twoją torbę, co ty tam miałeś... jakieś przedmioty, pokeballe, pokedex, pieniądze... o którą z tych rzeczy mu chodzi, o połowie pewno nawet nie wie że tam są, bo przecież ci w torbie nie grzebie... więc o co mu chodzi? Weź się tu domyślaj co się wykluwa w tych pokemonowych mózgach...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:35 pm

- Czekaj, będę wyjmował po kolej wszystkie przedmioty i wskażesz o co chodzi. Po tym już się chyba domyślę. - powiedziałem do Tranquilla i zacząłem wyjmować kolejne przedmioty, aż mój poke-ptak nie wskaże tego, o który mu chodzi. Choć, zaczynam już podejrzewać co chce żebym zrobił.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:39 pm

Pierwszy przedmiot jaki wyjąłeś to był pusty pokeball. Tranquill popukał w niego lekko dziobem, tak więc chodzi o pokeball, więc... więc co? O co mu chodzi? Może chodzi o łapanie Wrumple, a może to on jest zmęczony i chce zostać schowany? Albo chce więcej pokemonów i żebyś wypuścił z balli resztę drużyny? Twoją rolą jako trenera jest domyślić się o co chodzi...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:41 pm

Wzruszyłem ramionami. Spojrzałem na Wurmple i spróbowałem to zrobić mimiką. Pokazałem palcem Wurmpla i wskazałem pokeball z pytającą miną.
- Chodzi ci o złapanie Wurmpla? - zapytałem jeszcze Tranquila. - Czy żeby wypuścić resztę? - dodałem pytanie. Był obie możliwości lub jeszcze inna. No nie wiem, dlatego pytam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 11:46 pm

Pokemon wskazał Wrumple i znów pokeball i znów... myśl sobie ile chcesz, ostatecznie i tak masz jedną którąś szans, ułamek zależy od ilości możliwości. Wrumple czekał na to co zrobisz, a Tranquill wciąż wskazywał na przemian to balla, to Wrumple, ball, Wrumple, Wrumple, ball, Wrumple, ball, ball, ball, Wrumple... aż się z tego spam zrobił!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pon Maj 26, 2014 2:00 pm

- Dobra, bo skrzydło ci zakwasy złapie od tego wymachiwania. Widzę, że chodzi chyba o złapanie Wurmple. W razie czego, wypuszczę go na stałe. - powiedziałem, pierwsze słowa mówić z lekkim śmiechem. Dotknąłem ballem Wurmpla. Czy to oto chodziło, nie wiem. Ale za chwilę się pewnie dowiem, bo wnioskuję to wskazywaniem mego Tranquilla.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Today at 12:43 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Safrania (Saffron City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next