IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
loteria pokemon azuria Bank pokemona karta menager 2013 turniej ewolucja emolga liderzy konkurs Mike Marmoria deckardpain cosmo Orania pokemony Podróż miastami Adopcje między dagi66 Ostrzeżeń zmiany

Share | 

Miasto Safrania (Saffron City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Sro Lut 05, 2014 2:47 pm

Lilith
Murkrow wydawał się być jednym z tych sprytniejszych pokemonów. Widząc, że Charubii zaczęła uciekać w kierunku drzew, ten użył Znikającego Ataku. Twoja podopieczna od razu nie wiedziała co się dzieje. Po chwili oberwała ciosem prosto w plecy. Jednak nie poddała się. Użył Nasion Pijawek. Murkrow chciał zająć się pozbywaniem ich, jednak po krótkiej chwili zaczął obrywać Akcją. Był zdezorientowany, jednak w końcu się pozbierał i odtrącił twoją małą Poziomkę wykorzystując swoje skrzydła. Bez wątpienia był to ruch o nazwie Atak Skrzydłami, a co za tym idzie, zadawał duże obrażenia dla pokemona tego typu. Charubii jednak nie ma zamiaru się poddać. Mimo, że traciła dużo punktów zdrowia, Murkrow nie mógł pozbyć się Nasion Pijawek. Przez co, ona mogła z tego czerpać miłe korzyści.

Cherubii - 66%
Murkrow - 76% Obsiany
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lilith

Female

Liczba postów : 50
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Sro Lut 05, 2014 9:13 pm

Czyżby Leech Seed miało dodatkowe zastosowania? Aby działać, roślinka musi opleść przeciwnika i przez to unieruchomić go do pewnego stopnia, lub przynajmniej odwrócić uwagę.
- Ukryj się za drzewem i użyj Leech Seed jeszcze dwa razy! Uważaj na skrzydła, w razie ataku spróbuj skontrować Tackle w jego głowę! - Sytuacja niefortunna, gdyż atakując z dołu ma się znacznie mniejszą siłę. Może akurat uda się utrzymać go w pobliżu tego drzewa? - Postaraj się więcej nie obrywać i chowaj za drzewem, by nie mógł wyprowadzić ataków skrzydłami!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Czw Lut 06, 2014 1:01 am

Poziomka wpadła w małe kłopoty. Pani Murkrow, postanowił wykorzystać siłę swoich skrzydeł, do stworzenia podmuchu wiatru. Nie był to nawet jego atak, po prostu.. Zaczął machać skrzydłami z taką siłą, że twoja podopieczna nie była w stanie się ruszyć. W ostatnim momencie udało jej się uniknąć ciosu, a kruk walnął głową prosto w drzewo. Zapewne zobaczył wszystkie gwiazdki. I dobrze! Należy mu się! Cherubii postanowiła atakować, tylko i wyłącznie atakować. Uderzała w to ptaszysko akcją i uderzała. W końcu ten zrezygnował, ostatkiem sił uniósł się ponad ziemię.. I tyleście go widziały.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Sro Maj 07, 2014 7:09 pm

Wreszcie wszedłem do miasta. Od razu ruszyłem do CP. Gdy takowe znalazłem, to natychmiast podszedłem do ,,lady'' czy jak to nazwać i jeśli jest kolejka, to czekałem na swoją kolej by uleczyć pokemony. Po tym podszedłem do komputera i wymieniłem dwa pokemony: Weedle na miejsce Snover, Pidove na miejsce Lotada. Chciałem dać na razie okazję podróży Weedlowi i miałem ochotę poćwiczyć Pidove. Dlatego poszedłem do pobliskiego lasu, byle nie zbyt daleko od Safranii. Gdy się tam znalazłem, wypuściłem Pidove.
- Pidove, dawno się nie widzieliśmy. - powiedziałem, widząc poke-ptaka. - Dlatego, byś zbliżył się do ewolucji, zacznijmy trening ataku Detect. Jest to pożyteczny atak, ponieważ dzięki niemu zawsze unikniesz ataku przeciwnika. - tłumaczę mu, po czym wypuszczam Spheal. 
- Spheal, mam prośbę. Chciałbym, żebyś za chwilę zaczęła atakować co 20 sekund Pidove Water Gun. Zanim zaczniemy, wytłumaczę jeszcze sens Detectu Pidove. - mówię do mej starterki oraz znów mówię do Pidove:
- Atak polega na skupieniu się i odkryciu przyszłości, by wykryć atak i go uniknąć. - podaję jak wykonać atak, po czym patrzę na trening.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Maj 09, 2014 7:02 pm

Po kilku minutkach w kolejce i kolejnych kilku, jakie zabrały ci wymienienie pokemonów byłeś już gotowy na trening. Miasto choć duże i nowoczesne to było otoczone pięknymi lasami, wszedłeś do jednego z nich, ale nie zapuszczałeś się zbyt daleko, szybko wypuściłeś swoje dwa pokemony, Spheal i Pidove. Oboje bardzo się ucieszyli że coś się dzieje. Podczas gdy foka turlała się tam i z powrotem, poke - ptak słuchał uważnie. W końcu po twojej mowie rozpoczęli trening, szło im nieźle przez da pierwsze ataki, które spudłowały, nie był to jednak wynik ataku, a jedynie dobrej sprawności Pidove. W końcu jednak Spheal pokazała że ona ma świetny cel i trafiła w ptaka, który szybko się otrząsną i powrócił do treningu, to nie będzie łatwy atak, ale pokemonowi chyba na nim zależy... zresztą, on w ogóle lubi nowe ataki!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Maj 09, 2014 8:37 pm

Skoro rozumiał, to znaczyło, że będzie łatwiej niż myślałem. Ale teoretycznie. W praktyce czeka mojego ptaszka długa droga. Ale atak się opłaci. Detect to całkiem pożyteczny atak. Przynajmniej moim zdaniem.
- Pidove, pamiętaj, skupienie, po czym uniknij atak. - najważniejsze było wykonanie. Ale na razie Pidove miał problemy. No cóż, kto mówił, że będzie łatwo?  

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Pią Maj 09, 2014 9:06 pm

Dokładnie! Kto mówił? Ja nie mówiłem, ty też nie, więc nikt tak nie mówił! Rzeczywiście łatwo nie było, bo uników było mniej więcej tyle co trafień. Gdzieś tu leżał jeden problem... twój pokemon nie jest jasnowidzem. Atak przeciwnika oczywiście dało się przewidzieć i bez tego z pół sekundowym wyprzedzeniem, ale musisz mu wytłumaczyć jak...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Sob Maj 10, 2014 3:16 pm

- Pidove, uważnie się skup, gdy tylko będziesz wiedział, gdzie wystrzeli atak Spheal, to rób unik. - powiedziałem Pidove, by mu trochę pomóc. Jak mówiono, nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale efekt ataku się przyda.
- Spheal, na razie strzelaj z mniejszym odstępem czasu. Wraz z co raz lepszą umiejętnością używania Detect przez Pidove, zacznij zmniejszać odstęp od ataku. - poprosiłem Spheal. Chciałem dać łatwiejsze skupienie memu Pidove.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 11, 2014 9:01 am

Pidove mimo wszelkich jego, twoich i Spheal starań wciąż często obrywał. Był doświadczony w walce... no jako tako, ale był, umiał wykonywać uniki, ale nie zawsze, on unikał ataków, tak jak to robił w zwyczajnej walce, on nie starał się przewidzieć co nastąpi, tylko starał się w jak najkrótszym czasie zareagować. Nie ma się jednak co dziwić że nie chce wykonać detect poprawnie, skąd on ma wiedzieć po czym poznać że za chwile nastąpi atak?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 11, 2014 9:43 am

- Pidove, spójrz. - mówię, wyjmując pokedex i pokazując to zdjęcie:
- Spróbuj się szybko skupić, po czym wykonać unik dzięki odkryciu przyszłości. - powiedziałem do niego. - Wierzę w ciebie. - dodałem. Motywacja może okazać się pomocna. Mam tylko nadzieje, że Pidove zrozumie jak wykonać ten pożyteczny atak.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 11, 2014 10:01 am

Pidove przyjrzał się i... i co? To jakiś pokemon któremu się świecą patrzały, jeśli sądzisz że po takim obrazku można przewidywać przyszłość to proszę, sam spróbuj! Pidove dalej nie wiedział jak ma to zrobić, a Spheal chyba nie mógł się zdecydować czy użyć ataku, czy jeszcze nie, a może jednak, a może nie?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 11, 2014 10:08 am

- Pidove, po prostu się skup i spróbuj poznać przyszłość. - powiedziałem do Pidove łagodnym tonem. Jednak zaczynałem się lekko denerwować. Mówię mu, żeby się skupił, a ten podstawowo, unik. Szału można dostać.
- Jednak, jak już mówiono, łatwy trening nie będzie. Więc trenujmy. - przeszło mi przez myśl i już się uspokoiłem. Mam nadzieje, że się wreszcie skupi, bo taka prawda, on myśli tylko o uniku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 11, 2014 10:16 am

Pidove chyba tez był już nico zdenerwowany, ale mimo to znów spróbował! Niestety... znów wykonywał uniki! A może to jednak nie z czystej złośliwości, może on zwyczajnie nie chce oberwać atakiem tej twojej foki której ci MG zazdrości? Cóż, należy i to uwzględnić, mimo wszystko, coś ciągle jest nie tak!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 11, 2014 10:20 am

Miałem pomysł.
- Spheal, poczekaj. - powiedziałem, zwracając się w stronę mej poke-foki. Spojrzałem na Pidove.
- Pidove, posłuchaj. Teraz tam ci chwilę swobody, byś mógł się skupić. Więc skup się. Dajemy ci na razie minutę. Po tym Spheal zaatakuje. - powiedziałem spokojnie. Czas zacząć najspokojniej jak się tylko da. Chciałem dać czas. Po tym zaczniemy zwiększać odstęp.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 11, 2014 10:27 am

A więc tak... Pidove skupiał się i skupiał i skupiał i skupiał i... 58 sekund później i skupiał i spadł mu na łepek Spasiony Wrumple i zepsuł skupienie! 59 sekund skupiania się w błoto! Ale twój pokemon nie daruje tego temu nicponiowi, już zaczął go atakować wszystkim co miał a palecie ataków, a biedny robaczek chyba nie bardzo wiedział nawet od kogo obrywa, on go zabije, zje, wskrzesi i zabije znowu!!!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 11, 2014 10:33 am

- Pidove, proszę, przestań. - mówię i staram się wbiec między niego, a robaczka. No cóż, tak się zdarza. Życie jest czasami łaskawe, czasami nie. To już jest różne. 
- Akurat teraz Pidove coś nie ma szczęścia w życiu. - przeszło mi przez myśl. Ale nie teraz o tym. Teraz, to ja muszę bronić tego Wurmple. Nie obchodziło mnie, że przeszkodził w treningu Pidove. Chciałem tylko, żeby Pidove go nie zabił. Bo przy takiej ilości ataków jest to możliwe. Szczególnie, że typ robaczy jest podatny na typ latający.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Sob Maj 24, 2014 4:53 pm

Pidove uderzył jeszcze jednym atakiem, w tym całym zamieszaniu nawet nie byłeś pewien jakim. Wrumple oberwał, jednak o dziwo wciąż trzymał się na... łapach, odnóżach, może przyssawkach. Arceus jeden wie co on tam ma, w każdym razie larwa ukryła się za jedną z twoich nóg, trwożnie obserwując twojego Pidove, ten cie posłuchał i skończył atakować, jednak wciąż patrzył bardzo wściekle na robaczka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Sob Maj 24, 2014 5:13 pm

- Spokojnie, Pidove, załatwimy to pokojowo. - powiedziałem do mego poke-ptaka. W razie możliwości próbowałem zawsze znaleźć sposób na pokojowe rozwiązanie. I teraz spróbuję je znaleźć. Popatrzyłem na tego Wurmple, po czym na górę. Miałem dziwne wrażenie, że coś musiało zdjąć na dół tego Wurmple.
- Chociaż, mogę się mylić. - dodałem myśl, gdy spoglądałem w górę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Sob Maj 24, 2014 11:11 pm

Na górze... gałęzie, liście... no nic ciekawego, to co zwykle widać jak w lesie spojrzysz w górę. Pidove chyba ma foszka na cały świat bo pofrunął na jedną z gałęzi i usiadł tam sobie obrażony. Tyłem do ciebie, po prostu melodyjka i przytup do tego foszka! Wrumple wciąż przyglądał mu się z trwogą, ale teraz co chwila posyłał ci spojrzenia pełne podziwu.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Sob Maj 24, 2014 11:57 pm

Spojrzałem z współczuciem na mego Pidove. W sumie, lekko go zrozumiałem.
- Pidove, spokojnie, jak znajdziemy jakieś bardziej spokojne miejsce, to nauczymy się Detect, a na razie przerwijmy trening. - mówiłem lekko smutny. No cóż, ostro zranił Wurmple, więc musiałem stanąć po stronie poke-robaka. Ostatecznie na razie schowałem swojego poke-ptaka i przy okazji schowałem Spheal do ich pokeballi. Zwróciłem swoją twarz w stronę Wurmple i kucknąłem przy nim. 
- Wszystko ok? - zapytałem go spokojnym głosem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 5:03 pm

Pokemon przytaknął, kiedy Pidove zniknął w ballu to patrzył już tylko na ciebie, spojrzenie to wyrażało wdzięczność i podziw zarazem. Pokemon był nieźle poobijany, ale... chyba mu to nie przeszkadzało, widać iż jest wytrzymały, przetrwać taki atak i to ze strony pokemona o typie super efektywnym... po prostu szacun! Tymczasem pogoda zmieniła się na bardzo wietrzną, wiatr czułeś nawet teraz, a byłeś zewsząd osłoniony drzewami, lepiej chyba nie wychodzić na otwartą przestrzeń...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 8:11 pm

- Ten to pewnie ma szacun u swoich. - przeszło mi przez myśl. - Pomogę ci dojść do twoich. - powiedziałem z uprzejmością do Wurmple i wziąłem go na lewę ramię.
- Gdzie iść? - zapytałem go, żeby wiedzieć gdzie mniej więcej mam ruszyć. Przecież on sam nie mógł być. Widocznie zgubił swoją grupę, lub coś. Przynajmniej ja tak uznaję. Przecież prawdy nie znam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 8:20 pm

Pokemon wytrzeszczył na ciebie gały, co wyglądało wręcz zabójczo... gdy spytałeś gdzie macie iść pokemon wykonał nieokreślony... wzdryg? No w każdym razie tak dziwnie się poruszył... jakby chciał wzruszyć ramionami, których przecież nie miał, czyżby był sam? A może tak mocno oberwał że ma pomroczność mózgu, czy coś takiego...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 8:26 pm

- Czyżby on był samotnikiem? - przeszło mi przez myśl. Dobra, inaczej to rozegram. Nie będę go niepotrzebnie wypytywał. Chociaż... pytanie nie zaszkodzi.
- Jesteś samotnikiem? - zapytałem go najspokojniej jak mogłem, choć jego odpowiedź mnie lekko zaskoczyła. Zacząłem czekać na odpowiedź. Jeśli jest samotnikiem, to jedyne co będę mógł zrobić, to zanieść go do cp na leczenie. Jego poobijanie nie wyglądało na groźne, ale lepiej zrobić w ostateczności taką pomoc, niż żadną.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Nie Maj 25, 2014 8:39 pm

Pokemon przytaknął, ale nie zrobił tego zbyt pewnie, jakby mówił "w pewnym sensie..." wygląda na to że jednak zaniesiesz go do cp, chyba że zmieniłeś zdanie. Tak czy inaczej pokemon niespodziewanie przytulił się do ciebie... może ma jednak jakiś uraz mikro mózgu? Ciekawe, w końcu Pidove go nieźle poobijał, może jednak... jest taki od urodzenia, zwyczajnie, mało to dziwaków na świecie?

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Today at 12:46 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Safrania (Saffron City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next