IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
azuria zmiany turniej menager Podróż konkurs Marmoria deckardpain cosmo loteria emolga karta liderzy pokemon pokemona ewolucja dagi66 między Orania Adopcje Bank pokemony Ostrzeżeń 2013 Mike miastami

Share | 

Trening Mortena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Czw Gru 26, 2013 2:50 pm

Poszły dwa pociski. Jakimś jednak cudem ta skamielina to przetrwała. Panpour dołożył trzecią i Shieldon padł. WYGRYWASZ WALKĘ!!!

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Czw Gru 26, 2013 3:05 pm

- Dzięki za walkę, mimo wszystko pana pokemony są całkiem silne, tylko nie rozumiem czemu Shildon się w ogólę nie bronił...-powiedziałem do górnika i poszłem do CP w celu wyleczenia moich pokemonów.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Czw Gru 26, 2013 3:35 pm

Twoje pokemony zostały uleczone.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Czw Gru 26, 2013 3:37 pm

-Czas na kolejną walkę- pomyślałem z uśmiechem, nie miałem zamiaru siedzieć bezczynnie i od razu gdy tylko odebrałem pokeballe ze zdrowymi i gotowymi na dalsze starcia stworkami podeszłem do komputera losującego pojedynki i wylosowałem sobie kolejnego przeciwnika,jego pokemony, arenę... słowem, kolejną walkę.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pią Gru 27, 2013 6:54 pm

Losuje, losuje... wylosowało.

Trener:
Pokemony:
Oddish
Pansear
Butterfly
Arena:
Las

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pią Gru 27, 2013 7:34 pm

-Hmm... najlepiej by było użć ognistego poka.. ale nie mam takiego. W ogólę pomyślmy co mam... Deerling i Seedot odpadają, powietrzne, robacze, trującei ognisteataki, każdy z tych poków jest dla nich groźny. Wodne poki to teżnie najlepszy wybór... ziemny Phanapy zresztą też... więc... wyglądana to że zostaje mi Swirlix.
-Czas na twoją pierwszą walkę mała! Gdy tylko pojawi się przeciwnik to użyj ziewnięcia, a potem sweet scent!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Gru 30, 2013 1:57 pm

Gdy ty tak rozmyślałeś to twój przeciwnik od razu wypuścił swojego Panseara, czekając na twój ruch. Gdy wypuściłeś swoją Swirlix ta użyła ziewnięcia które trafia, jednak Pansear unika Sweet Scent, po czym rani twojego pokemona Lickiem. Co gorsza, sparaliżowało go. Pogoda zapowiada się świetnie, ponieważ widać słońce.

Pansear - 100% + w następnej turze zaśnie.
Swirlix - 98% + paraliż.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Gru 30, 2013 4:51 pm

[Sweet scent obniża unikliwość]
-Nie daj się Swirlix! On zaraz uśnie! Postaraj się przezwyciążyć paraliż i udawaj że płaczesz! Pomyśl o czymś naprawdę smutnym żeby z twoich oczu poleciały łzy! Ten atak to fake tears, czyli fałszywe łzy! Obniża specjalną obronę przeciwnika! Potem próbuj go atakować akcjami ile wlezie!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Gru 30, 2013 5:11 pm

(ale Pansear go uniknął)
Swirlix próbuje przezwyciężyć paraliż próbą płaczem. Niestety z marnym skutkiem. Pansear miał atakować, kiedy nagle usnął. Yawn już działa. Swirlix widząc to spróbowała użyć akcji, ale zapomniała że jest sparaliżowana. Znów spróbowała się rozpłakać, jednak poleciała jedna łza. W dodatku z trudem. Zauważasz kilka chmurek na niebie.

Pansear - 100% + sen.
Swirlix - 98% + paraliż.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Gru 31, 2013 4:18 pm

-Śiwetnie, niech śpi, a ty odpocznij!- Krzyknąłem chowając pokemona.
-Buizel do walki! Atakuj wodną bronią ile wlezie i wykorzystaj to że śpi!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Sty 12, 2014 12:00 pm

Buizel nawalał w Panseara. Gdy Pansear się obudził to już było za późno. Bez problemu został pokonany:
Pansear niezdolny do walki!!! Buizel jednak lekko się zmęczył tym nacieraniem. Uderzenia trwały tylko 1 minutę co mogło nie dziwić. Trener wypuszcza Butterfly.

Pansear - Niezdolny do walki.
Buizel - 100% + lekkie zmęczenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Sty 12, 2014 12:09 pm

-Wracaj Buizel, jeszcze mi się przydasz!- Krzyknąłem i zawróciłem wydrę do balla, po chwili na polu bitwy pojawił się mały słonik.
- Phanapy to twoja pierwsza walka, ale wiem że sobie poradzisz! Zacznij od krzywej obrony, a potem growl! To sprawi że twoje statystyki się zwiększą i będziesz miał przewagę! Potem body slam, może uda nam się sparaliżować tego motyla! Na koniec postaraj się użyć walca, musisz zwinąć się w kulkę i z dużą prędkością się toczyć i uderzyć przeciwnika! To kamienny atak, niezwykle efektywny na typy robaczo latające!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Sty 12, 2014 12:20 pm

Butterfree ma zmniejszony atak przez growl, jednak wznosi się przez co Phanpy nie trafia body slam. Butterfree nagle używa Poison Powder, przez co twój Phanpy zostaje otruty. Butterfree zostaje na wysokości przez co Phanpy nie może nawet spróbować walca, ponieważ Butterfree jest po za zasięgiem. Po chwili na niebie pojawiła się czarna chmurka.

Butterfree - 100% + zmniejszony atak o 1.
Phanpy - 100% + zatrucie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Sty 12, 2014 12:31 pm

-Użyj jeszcze defense curl i growl, podnieś swoją obronę na maxa i obniż na max atak Butterfree! Potem unikaj jego ataków, a jak się zniży postaraj się użyć body slam!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Sty 12, 2014 1:05 pm

Phanpy zwiększa swoją obronę, a Butterfly ma zmniejszony atak na maxa. Butterfly nagle uśpił Phanpy Sleep Powderem. Butterfly używa Confusion i cisnął o dwa drzewa i ziemię Phanpiego. Phanpy się budzi, a Butterfly się oddala. Phanpy raniony trucizną. Pojawia się więcej czarnych chmur.

Butterfly - 100% + zmniejszony atak o 4.
Phanpy - 87% + trucizna + zwiększona obrona o 4.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Sty 15, 2014 6:12 pm

-Wracaj!- Krzyknąłem, gdyż ciągnięcie tego nie miało sensu. Cofnąłem słonika do balla, a w zamian wypuściłem Buizela.
-Buizel zacznij od sonic boom i postaraj się go zmusić by zniżył lot! Jak tylko znajdzie się w twoim zasięgu użyj pogoni, a zaraz po tym szybki atak! Pamiętaj by unikać wszelkich pyłków pomagając sobie szybkim atakiem!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pią Sty 24, 2014 1:10 pm

Butterfree okazał się strasznie zwinny. Mimo iż nie latał szybko to robił takie zwroty w powietrzu że Buizel ile to razy użył sonicboom to nie trafiał. Butterfree prawdopodobnie będzie trudny do pokonania. Nagle Butterfree wykonał manewr. Poleciał wysoko, uniknął sonicboom, po czym użył sleep powder, a po tym nie było go widać. Buizel zrobił unik. Nagle Buizel został chwycony Confusion i rzucony na środek areny. Wtedy usnął od następnego Sleep Powder, gdy tylko Butterfree wyłonił się zza drzewa. Butterfree lekko się wzniósł i podrzucił Confusionem Buizela, puścił, a na koniec Buizel upadł z impetem na ziemię. Butterfree się oddala, a Buizel budzi.

Buizel - 89% + lekkie zmęczenie.
Butterfree - 100% + zmniejszony atak o 4.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Lut 01, 2014 4:40 pm

- Buizel co ty! To tylko jakiś tam motylek, no nie daj się pokonać! Atakuj go z daleka i rób uniki przed tymi jego prochami, przecież nie dasz tak sobą pomiatać! Od czasu do czasu staraj się użyć strumienia wody, musisz się wtedy otoczyć wodą i zacząć płynąć w przeciwnika ciągle tworząc nową wodę!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 12:49 pm

Buizel posłuchał cię uważnie po czym uniknął Sleep powder. Po chwili sam z siebie wystrzelił Water Guna jednak Butterfree go uniknął. Buizel spróbował użyć strumienia wody. Butterfree unika 2 sekundowego ,,lotu w tworzonej wodzie'' Buizela który gdy nie umiał dłużej utrzymać tej wody to spadł. Nagle Butterfree użył stun spore. Buizel sparaliżowany. Butterfree lekko odleciał, wziął go Confusionem i rzucił w górę, po czym zaatakował Gust który rzucił Buizela w jedno z pobliskich drzew. Było tam tak dużo gałęzi, które go lekko podrapały że utknął a najgorsze że był nadal sparaliżowany. Niespodziewanie uwolnił się z paraliżu i trafił nic nie spodziewającego się Butterfree water gunem, jednak to nie przeszkodziło mu w lataniu.

Morten: (wykorzystam twój ,,system'' by było łatwiej, ok?)
Swirlix - 98% + paraliż
Buizel - 82% + lekkie zmęczenie + utknął
??? - nieużywany 
Przeciwnik:
Pansear - niezdolny do walki
Butterfree - 96% + zmniejszony atak o 4
Oddish - nieużywany

Pogoda: Kilka czarnych chmur na niebie. 
Prawdopodobieństwo deszczu: 10%-20% szans
Prawdopodobieństwo śniegu lub gradu: 0%-2% szans

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 12:54 pm

//Jasne, zresztą to nie mój system, ja go zapożyczyłem od kumpla na innym forum, a tu go wprowadziłem ;p//

- Buizel nie jest źle! Postaraj się uwolnić, a gdyby twój przeciwnik się zbliżał, lub atakował uderzaj wodnymi broniami! Jeśli się uwolnisz to ponów próbę użycia strumienia wody! Jak zaatakuje jakimiś pyłkami to odwróć się do ataków plecami i zakręć szybko ogonem, jak wtedy kiedy pływasz, to wytworzy wiatr który zwieje pył z powrotem do nadawcy!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 1:06 pm

(rozumiem)
To tylko wydawało się łatwe teoretycznie. Butterfree użył Gust, wgłębiając Buizela jeszcze głębiej. Tam to ledwo mógł poruszać swoimi rękami i nogami, a Water Gun tylko zmoczył liście. To ostatnie było już wiadome po tym jak Buizel użył Water Guna. Butterfree natychmiast to wykorzystał i użył gust, wbijając jeszcze glębiej. Sytuacja Buizela była co raz gorsza, a dalej... już nie wiesz. Nie widzisz go. Butterfree zaryzykował i tam wleciał. Potrwało to może z minutę, po czym Buizel obolały wyleciał z drzewa sparaliżowany. Butterfree także rany wyleciał od góry i wziął twojego pokemona Confusion, podniósł, a chwilę później rzucił o drzewo. Buizel z trudem wystrzelił Water Guna, co było spowodowane paraliżem, jednak Butterfree był już ostrożniejszy i uniknął ataku, a chwilę później poleciał nad drzewa. I nie było go widać. Niebo przysłania co raz więcej czarnych chmur. Deszcz co raz bardziej możliwy. To samo z śniegiem lub gradem.

Morten:
Swirlix - 98% + paraliż.
Buizel - 51% + lekkie zmęczenie + obolały + paraliż
Phanpy - 87% + trucizna + zwiększona obrona o 4. (zapomniałem o nim wcześniej)
Przeciwnik:
Pansear - niezdolny do walki.
Butterfree - 65% + bardzo lekkie zmęczenie + zmniejszony atak o 4.
Oddish - nieużywany.

Pogoda: Dużo czarnych chmur.
Prawdopodobieństwo deszczu: 70%-95% szans.
Prawdopodobieństwo śniegu lub gradu: 0% - 3% szans.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 1:14 pm

Buizela powinienem zawrócić, ale chyba zaraz zacznie padać, może ujawni się jego umiejętność, Swift Swim, która sprawia że w deszczu wzrasta prędkość pokemona.
- Nie poddawaj się! Zdaj się na swój słuch, jak będziesz go słyszał, albo jakiś jego atak to sonicboom w tamtym kierunku, a najlepiej cała seria sonicboom! Nie daj mu się zaskoczyć, jesteś świetnym wojownikiem, dasz radę to wygrać!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 1:29 pm

Buizel wsłuchał się w otoczenie. Po chwili jednak zaczął sypać deszczyk. A raczej ulewa. Wtedy Buizel nie słyszał nic. Po chwili poleciał w górę i Gust wrzucił go w to samo drzewo. Okazało się że to Confusion Butterfree który szybko wleciał pod drzewo i rzucił Buizela, którego obecnie nie widzisz. Wtedy Butterfree wleciał szybko nad drzewo i użył trzech Gustów. Butterfree wrócił pod tamto drzewo. Czekaliście chyba 5 minut, aż wreszcie Buizel spadł na dół. Był nie tyle że silnie obolały, to jeszcze zmęczony wychodzeniem z drzewa. Po chwili Butterfree użył Confusion i rzucił Buizelem o drzewo znajdujące się w pobliżu. Buizel upadł i nie wstał. BUIZEL NIEZDOLNY DO WALKI!!!! Na kawałku areny tworzy się błoto.

Morten:
Swirlix - 98% + paraliż.
Buizel - niezdolny do walki. 
Przeciwnik:
Oddish - nieużywany.

Pogoda: Ogromna ulewa, która spowodowała że na kawałku areny jest błoto.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 1:53 pm

- Hun lender... - powiedziałem cicho chowając Buizela, kogo tu teraz wybrać? Deerling? Nie, przewagą typu go zniszczą. To może Swirlix? Nie bardzo ma jak uderzyć, chociaż...
- Walcz Swirlix! Musisz przezwyciężyć paraliż i użyć ziewnięcia, wiem że ci się uda!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 1:58 pm

Swirlix walczy z paraliżem. I jedyne co zrobiła to... przewróciła się. Butterfree się zaśmiał, po czym użył Confusion i rzucił Swirlix o 5 drzew, po czym zrzucił o ziemię. Swirlix mimo wszystko wydostała się z paraliżu i użyła ziewnięcia, jednak Butterfree natychmiast się oddalił. Ten przeciwnik widać nie będzie za łatwy do pokonania. Wręcz przeciwnie, zapowiada się że będzie bardzo trudny.

Morten:
Swirlix - 55%.
Buizel - niezdolny do walki. 
Przeciwnik:
Oddish - nieużywany.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Today at 10:09 am

Powrót do góry Go down

Trening Mortena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next