IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Październik 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
testuje
Zmiana konta

Share | 

Trening Mortena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:15 pm

-Buizel postaraj się skupić na swojej szybkości i ją zwiększyć! Ten atak nazywa się agility! Jeśli ten dinozaur się do ciebie zbliży to od razu zaatakuj go water gun!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:23 pm

Buizel próbował użyć Agility, jednak mu nie wyszło i przez przypadek zbliżył się do Cranidosa, który potraktował go HeadButtem prosto w brzuch i Buizel odleciał silnie nim zdążył użyć Water Guna. Chmury ciemnieją mocniej.

Cranidos - 48% + zmniejszony atak o 4.
Buizel - 76% + Zmniejszona obrona/szybkość o 4/4.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:27 pm

-Buizel nie daj się! Użyj wodnej boni i postaraj się go tafić, albo przynajmniej zmusić by na chwilę się oddalił! Potem postaraj się użyj agility! Pamiętaj, jak będzie się zbliżał to water gunami go!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:32 pm

Cranidos chytrze przeszkodził wam. Zamiast się oddalić, uniknął Water Guna swoim Pursuitem po czym szybko pojawił się za Buizelem kolejnym Pursuit. Buizel próbował użyć Agility by przy okazji się oddalić, po czym wyszło to samo, a Buizel nim zdążył się odwrócić oberwał Take downem. Buizel robi Water Guna podczas odrzucenia i trafia, po czym Cranidos oddala się. Buizel ląduje na plecach, po czym wstaje.

Cranidos - 45% + zmniejszony atak o 4.
Buizel - 73% + zmniejszona obrona/szybkość o 4/4.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:36 pm

-Trzymaj się Buizel! Wierzęw ciebie, dasz radę! Mocno się skup, skup się na swojej prędkości, na tym by ją zwiększyć i postaraj się to uczynić! Jak będzie się zbliżał to traktuj go wodnymi brońmi!- Wykrzyknąłem, powoli zaczynałem się zastanawiać nad chwilową zmianą Buizela... tylko na kogo?
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:40 pm

Buizel skupił się. Cranidos sobie spokojnie czeka. Nie chce chyba przeszkadzać. Buizel nagle pobiegł, próbując użyć Agility, ale nie wyszło. Nagle z nieba zaczęły padać pojedyncze krople deszczu. Cranidos oddala się jeszcze dwa kroki.

Bez zmian.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:48 pm

-Buizel, agility to atak któy nie zadaje obrażeń, więc do sprawdzenia czy to działa nie musisz podbiegać do Carniadosa!- Powiedział bojąc się czy następnym razem ten spec od ataku nie wykorzysta takiej sytuacji na swoją korzyść.
-Spróbuj ponownie zwiększyć swoją szybkość, ale nie podchodź do niego! Jeśli on spróbuje się zbliżyć potraktuj go wodną bronią!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:52 pm

Buizel skupił się ale znów nic nie wyszło. W końcu znudzony Cranidos walnął Buizela Pursuitem i dołożył jeszcze Take Down, jednak Buizel zranił go Water Gunem. Cranidos oddala się Pursuitem. Deszcz powolutku się wzmacnia.

Cranidos - 41% + zmniejszony atak o 4.
Buizel - 67% + zmniejszona obrona/szybkość o 4/4.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:55 pm

-Buizel jeszcze raz postaraj się użyć agility, a potem atakuj go water gunami! Nie daj mu się zbliżyć i pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 2:01 pm

Buizel próbował użyć Agility ale nie wyszło, więc zaatakował zbliżającego się Cranidosa Water Gunem. Trafił jednak Cranidos zranił go szybko połączeniem Headbutt i Take Down, po czym trener zmienił Cranidosa na Shieldona.

Cranidos miał 38% + zmniejszony atak o 4.

Shieldon - 100%
Buizel - 61% + zmniejszona obrona/szybkość o 4/4.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 2:10 pm

-Ten pokemon ma bardzo silną obronę, zarówno zwykłą jak i specjalną, ale jego atak jest słaby, no i nie jest też zbyt szybki... pozatym typ wodny ma na nim przewagę. Dobra niech zostanie- pomyślałem i wydałem pierwsze komendy, a brzmiały one następująco.
-Buizel on nie jest tak szybki jak Rampados iraczej nie będzie tak dobrze unikał twoich ataków! Zacznij od obniżenia mu ataku całą serią growl! Potem water gun i jak w przypadku Carniadosa trzymaj go daleko!
-Te pokemony głównie polegają na atakach kontaktowych- dokończyłem w myślach.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 2:14 pm

Shieldon sobie stał nie zwracając uwagi nawet na Buizela. Po chwili obrywa Water Gunem. Shieldon nic nie robi.

Shieldon - 97% + zmniejszony atak o 4.
Buizel - Bez zmian.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 2:18 pm

-Atakuj go całą serią wodnych broni! Nie przejmuj się niczym tylko atakuj i nie daj mu nic zrobić nawet gdyby chciał!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 3:06 pm

Shieldon spokojnie stał, przyjmując ataki. W końcu Buizel się silnie zmęczył, a trener zmienił Shieldona na Cranidosa dosłownie blisko padnięcia Shieldona.

Shieldon miał 5% i zmniejszony atak.

Cranidos bez zmian.
Buizel - (ile miał? Bo nie mam jak sprawdzić) ] + zmniejszoną obronę oraz szybkość + silne zmęczenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 3:08 pm

-Świetnie się spisałeś, odpocznij! Dwoja kolej Deerling, jestś szybszy od Carniadosa! Zacznij od kuli energi, a jeśli się zbliży nasienny pocisk i oddal sie od niego! Trzymaj go daleko,a w ostateczności podwójne kopnięcie!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 3:12 pm

Cranidos od razu podczas ,,kumulacji'' energii przez Deerlinga zaczął używać Scary Face i Deerling został silnie spowolniony i użył Energy Ball, jednak Cranidos uniknął tego Pursuitem. Cranidos się nie zbliża.

Cranidos - bez zmian.
Deerling - 53% + Zmniejszona szybkość o 4 + zmęczenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 3:38 pm

[Deerling - 53% + zmęczenie. Zmęczeniemu powinno zniknąć, a w każdym raziesię zmniejszyć bo trochętoontam odpocząw tym ballu]
-Nie przejmuj się, nawet teraz wasza prędkość jest mniejwięcej równa! Użyj kuli energii, a jak się zbliży to leech seed i nie dopuszczaj go zbyt blisko siebie! Najlepiej użyj kamuflażu i ciągle zmieniaj swoje położenieatakując kulami energii!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 3:43 pm

Cranidos sprytnie się poruszał po całym terenie Pursuitem, uciekając przed Deerlingiem który go ostrzeliwał z różnych pozycji Kulami energii. Cranidos się powoli męczy, jednak Deerling zapewne też.

Cranidos - % bez zmian + zmniejszony atak o 4 + lekkie zmęczenie.
Deerling - 53% + zmniejszona szybkość o 4 + zmęczenie nie do określenia.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 3:46 pm

-Deerling wykorzystaj mylący atak i zajdźgo od tyłua potem leech seed mu wplery! Potem szybko się oddal i kula energi! Pamiętaj by nie daćmu się zbliżyć!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 3:50 pm

Cranidos oddalił się Pursuitem. Gdy Deerling użył kuli energii, wiedział co robić i zrobił unik Pursuitem, po czym walnął go Headbuttem i Take Downem na raz i spowolniony Deerling odlatując, pojawił się, ponieważ kamuflaż przestał działać. Deerling ładuje Energy Ball, kiedy się okazało że jest zmęczony i wolno mu to idzie. Cranidos stoi znudzony i używa Leera. Deszcz ustaje.

Cranidos - Bez zmian.
Deerling - 39% + zmniejszona szybkość/obrona o 4/1 + zmęczenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 7:27 pm

-Wyprowadź całąserięmylących ataków! Wykonaj ich całą masę i nawet na chwilę nie przestawaj!- Wykrzyczałem domojego pokemona, w końcu trzeba nadrobić straty..
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Czw Gru 26, 2013 1:58 pm

Deerling nawalał całkowicie nie wiedzącego co się dzieje Cranidosa. Po dużej ilości ataków Cranidos padł. CRANIDOS NIEZDOLNY DO WALKI. Nagle Deerling też padł. Tyle że z zmęczenia. Te ciągle ataki musiały go zmęzyć. Trener wypuszcza Geodude. Zauważasz że chmury są całe białe.

Cranidos i Deerling niezdolni do walki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Czw Gru 26, 2013 2:05 pm

-Czas wpuścić świeżą krew do walki!- Wykrzyknąłem chowając Deerlinga do balla, byłem dumny z mojego pokemona, bo trzeba przyznać że ten Carniados nie był łatwym przeciwnikiem.
-Panpour pokaż się! Atakuj go cały czas pompą wodną! (leech seed ciągle działa, nie zapomnij) Jest już osłabiony walką z Deerlingiem więc powinien szybko paść!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Czw Gru 26, 2013 2:09 pm

To prawda. Przegranie tej walki było już nie możliwe. Geodude uniknął jednak dwóch pomp wodnych i trafił trzema rock Throwami które jednak za dużo nie zdziałały. Po krótkiej walce Geodude padł od Leech seed. Widać malutkie niebieskie ,,plamki'' na niebie. Trener bez nadziej na zwycięstwo wypuszcza prawie pokonanego Shieldona.
Geodude niezdolny do walki.

Shieldon - 5%
Panpour - 99%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Czw Gru 26, 2013 2:47 pm

-Panpour, postaraj się być delikatna i dobij go wodną bronią!
-Po co się znęcać na leżącym?- pomyślałem wypowiadając te komędę.
-Jeśli jedna nie wystarczy to dołóż drugą!- Dodałem po chwili przypominając sobie o wspaniełej obronie skamieliny i niezbyt dobrym ataku Panpour.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   

Powrót do góry Go down

Trening Mortena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next