IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemon menager cosmo pokemony emolga Mike 2013 azuria ewolucja Marmoria Ostrzeżeń deckardpain loteria liderzy pokemona miastami dagi66 Orania Podróż między karta turniej Bank konkurs zmiany Adopcje

Share | 

Trening Mortena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:39 am

(Ok. PS. Na razie jest pochmurno)
Deerling spróbował użyć kuli energi ale wyszła ta sama mała kulka. Geodude stoi czekając na następny dobry moment. W międzyczasie pogoda się powolutku rozchmurza jednak słońca nie ma. Geodude raniony Leech Seedem.

Geodude - 36% + efekt Leech seed
Deerling - 76% + lekki ból kopyt

Pogoda: pochmurno, choć się powoli rozchmurza.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:41 am

-Użyj growl! Potem znów spróbuj kuli energii, musisz ją zrobić większą! Jak będzie próbował jakiś sztuczek to mylący attak i oddal się!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:48 am

Growl zmniejsza atak Geodude. Deerling robi trochę większą kulę która jednak tak wolno że Geodude spokojnie odsunął się. Nagle wystawił się do Magnitude i Deerling pognał do niego z mylącym atakiem by go powstrzymać. Wtedy on nagle złapał kamień i użył Rock Throw który trafia Deerlinga dokładnie w momencie gdy ten skręcał co skończyło się ostatecznie że Deerling upada dokładnie obok Geodude który używa Rollout na tylnych kopytach Deerlinga co kończy się ostatecznie zwiększeniem bólu. Geodude odwraca się w stronę Deerlinga z spokojem. Geodude jest raniony Leech seedem na rzecz Deerlinga. Widać już niebieskie ,,plamki'' na niebie. Chmury są tylko białe.

Geodude - 33% + efekt Leech Seed.
Deerling - 79% + bolące tylne kopyta.

Pogoda: Przejaśnia się co raz bardziej.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:51 am

(Mylący atak zawsze trafia, zawsze!)
-Deerling wracaj! Pokaż się Buizel! Zacznij od wodnej broni, a potem pogoń! Pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:56 am

(Deerling został powstrzymany)
Buizel bez problemu trafia wodną bronią i po chwili pogonią. Nagle trener robi zmianę. Geodude zostaje zastąpiony Cranidosem który od razu używa Headbutta którym odrzuca bez problemowo Buizela, który upada na ziemię, po chwili wstaje. Po chwili zaczęły się pojawiać pierwsze promyki słońca.

Geodude ma obecnie 25% + efekt Leech seed

Cranidos - 100%
Buizel - 96%

Pogoda: Pojawiają se pierwsze promyki słońca.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 1:02 am

-Wodna broń! Potem sonicboom! Trzymaj go na dystans od siebie, ma potężny atak więc jak nas trafi fizycznym atakiem to nie będzie dobrze! Atakuj tylko na dystans i trzymaj się daleko!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 1:04 am

Cranidos uniknął cudem wodnej broni, to samo z sonicboomem. Nagle zaczął stać, czekając na coś. Widocznie jego trener ma plan. Pogoda jest już inna od poprzedniej. Teraz zaczęło świecić słońce, a chmury się prawie ,,rozgoniły''.

Bez zmian

Pogoda: Słońce. Nieliczne chmurki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 1:06 am

-Wodna broń jak najmocniej! Potem spróbój wytworzyć wir wodny i wyślij go w tego dinozaura! Pamiętaj o unikach, a jeśli spróbuje się gdzieś ukrywać polegaj na swoim słuchu!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 1:10 am

Nagle Cranidos użył Pursuit którym trafia jeszcze zanim Buizel wystrzelił wodną broń. Buizel próbuje stworzyć wir wodny, jednak kończy się na fiasku. Cranidos ponownie trafia Pursuitem i oddala się tym samym atakiem. Pogoda jest taka sama jak wcześniej.

Cranidos - 100%
Buizel - 91%

Pogoda: Ta sama.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 1:16 am

-Narazie wracaj!- Krzyknłem chowając mojego pokemona, w zamian wypuściłem Deerlinga.
-Od niego też jesteś szybszy! Leech seed, a potem mylący atak i postaraj się użyć kuli energii! Uważaj na jego ataki i nie daj się trafić!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 1:20 am

Cranidos szybko użył pursuit, unikając Leech seed i trafiając Deerlinga. Obrywa mylącym atakiem jednak szybko oddaje Heatbuttem, odrzucając Deerlinga. Deerling próbuje użyć kuli energii. Wychodzi ten sam efekt i Cranidos po prostu odszedł w bok, unikając tej małej kuli. Pogoda stała się bez chmurna.

Deerling - 72% + bolące tylne kopyta.
Cranidos - 100%

Pogoda: Bezchmurnie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 1:22 am

(A gdzie obrażenia od mylącego ataku?)
-Użyj mylącego ataku żeby dostać się za jego plecy i szybko leech seed! Słońce jeszcze powyższa twoją prędkość! Potem postaraj się użyć kuli energii, ale uniki przedewszystkim!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 4:34 pm

(zapomniałem o nich. Poprawiam w tym poście)
Cranidos od wyczekał na moment i z trudem uciekł od Leech seed pursuitem, unikając go o cal, ponieważ słońce podwyższa prędkość Deerlinga. Deerling próbuje skumulować energię, jednak już przy chwili gdy miał wystrzelić kulę to całkowicie zapomniał pilnować Cranidosa, który walnął go celnym Headbuttem, a Deerling oddał mu szybko tym co zostało z kuli energii. Pocisk nie był gotowy, jednak lekko zranił Cranidosa. Na horyzoncie zaczynają się pojawiać nowe chmury. Tylne kopyta Deerlinga powolutku słabnie.

Cranidos - 95%
Deerling - 68% + ból kopyt słabnie.

Pogoda: Słońce, jednak na horyzoncie pojawiają się chmury.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 4:36 pm

-Użyj mylącego ataku by znaleźć się za tym dinozaurem i użyj wtedy leech seed! Następnie kula energi, już ci prawie wyszło! Pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 4:44 pm

Tym razem Cranidos szybko walnął Pursuitem w Deerlinga który oddał mylącym atakiem. Deerling miał użyć Leech seed kiedy nagle Cranidos użył Take down który zranił i odepchnął potężnie Deerlinga. Deerling próbuje użyć kuli energii jednak znów wychodzi ta sama kula, no może trochę większa, która jednak tym razem leci trochę wolniej. Cranidos odskakuje w bok przed kulą. Deerlingowi przechodzą kopyta dzięki czemu już może używać podwójnego kopnięcia. Zauważasz że Deerling jest lekko zmęczony od tych walk z Geodude i Cranidosem. Chmury niedługo zakryją ponownie słońce.

Cranidos - 92%
Deerling - 61% + lekkie zmęczenie.

Pogoda: Słońce niedługo znów się schowa za chmurami.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 4:46 pm

-Niech wykorzysta te słońce, a potem odpocznie...- pomyślałem patrząc na pogodę.
-Deerling podwójne kopnięcie! Następnie użyj leech seed i seria mylących ataków! Na koniec oddal się i użyj kuli energii! Tylko pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 4:52 pm

Cranidos zderza się atakiem Headbutt z podwójnym kopnięciem. Oby dswa pokemony zostają odrzucone z ranami. Nagle oddala się Pursuitem od Leech seeda. Gdy Deerling atakował mylącym atakiem to on sprytnie uciekał Pursuitem. W końcu Deerling oddalił się i miał użyć Kuli energii... kiedy nagle wystrzelił ten atak. DEERLING UCZY SIĘ KULI ENERGII!!! Cranidos biegnie na to połączeniem Take Down i Headbutt. Niszczy kulę, jednak jest raniony i staranował potężnie już bardziej zmęczonego Deerlinga. Słońce zaczyna się powolutku chować.

Cranidos - 86%
Deerling - 53% + zmęczenie.

Pogoda: Słońce się powolutku chowa.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 4:57 pm

-Dobra Deerling, daj mu na pożegnanie mylący atak i wracaj!- Krzyknąłem i gdy tylko mylący atak trafił- bo ten atak zawsze trafia i mogłem być pewny że ten dinozaur nie uniknie takiego ataku- schowałem mojego jelonka.
-Dobra Buizel, daj czadu! Sonic boom, a potem wodna broń! Trzymaj go z daleka i unikaj jego ataków!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 5:02 pm

(Nadrabiam 10 ,,unikniętych'' mylących ataków)
Mylący atak trafia. Cranidos sprytnie jednak oddalił się jak najdalej mógł. Użył pursuit by uniknąć Sonic Boom i wodnej broni, po czym użył trzech leerów które osłabiają obronę Buizela. Na razie jednak nie atakuje, oczekując na twój ruch. Ostatnie promyki słońca się schowały. Znów jest ponuro i pochmurno.

Cranidos - 59%
Buizel - (ile miał?) + zmniejszona obrona o 3.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 5:22 pm

(Buizel - 91%, pamiętasz jeszcze że carniados miał obniżony atak?)
-Wodna broń! Pamiętaj nie daj mu się zbliżyć, jak tylko spróbuje to się oddalaj,a w ostateczności wodna broń mu po głowie!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 5:25 pm

(dzięki że mi przypomniałeś)
On Pursuitem uniknął Wodnej broni. Ponownie używa Leer. Stoi tak po prostu i czeka na wyśmienitą okazję do ataku. Pogoda się nie zmienia.

Cranidos - 59% + zmniejszony atak o 1.
Buizel - 91 + zmniejszona obrona o 4.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 5:42 pm

-Buizel dasz radę! Użyj water gun i potem znów i znów! Atakuj po prostu cały czas wodną bronią, ale nie zapominaj o unikach i o tym żeby trzymać go z daleka!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 12:56 pm

Cranidos ciągle unika ataków Pursuitami, nie zbliżając się. On używa ruchów nagle trochę inaczej i bardzo szybko zbliżył się do Buizela, oberwał jednak Water Gunem, po czym uderzył połączeniem Pursuit i Headbutt, ale Buizel podczas odrzucenia uderzył go Water Gunem, a Cranidos zmniejsza ponownie obronę Buizela o 1 Leerem.

Cranidos - 53% + zmniejszony atak o 1.
Buizel - 84% + zmniejszona obrona o 5.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:00 pm

(Kuba, maxymalnie staty mogą się obniżać i podnosić o cztery) (P.S. Akurat tego to mogłeś nie wiedzieć, bo sam nie wiedziałem póki mnie Lugia nie uświadomiła)
-Buizel obniż mu atak swoim growl! Obniż go na max, a potem atakuj go wodnymi brońmi! Jeśli cie zaatakuje to pamiętaj o unikach i tak jak teraz staraj się go odepchnąć water gun!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Gru 25, 2013 1:08 pm

(A spoko, sorry za błąd)
Cranidos ma zmniejszony atak na max. Jednak Cranidos zdążył zmniejszyć szybkość Buizela o 4 swoimi Scary Faceami, po czym użył Pursuit, zarazem zbliżając się i unikając Wodnej broni Buizela. Po chwili zaatakował go Take Downem i z powodu że Cranidos był blisko, a Buizel był silnie spowolniony, nie zdążył uniknąć ataku, jednak oddał water gunem, po czym Cranidos oddalił się pursuitem od Buizela. Chmury ciemnieją.

Cranidos - 48% + zmniejszony atak o 4.
Buizel - 79% + zmniejszona obrona/szybkość o 4/4.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Today at 10:09 am

Powrót do góry Go down

Trening Mortena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next