IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Październik 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
testuje
Zmiana konta

Share | 

Trening Mortena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:11 pm

Tympole był sprytniejszy. Wpłynął na płynięcie Magikarpia i użył Bubble beam, który zranił twojego Magikarpa i odepchnęło go. Ninja stał z splecionymi rękami. Wydawał komendy na spokojnie. Tympole użył drugiego Bubble Beam, trafiając. Magikarp chciał użyć szybkiego ataku, jednak Tympole odepchnął go Bubble Beam. Magikarp płynie w drugą stronę, jednak Tympole nie pozwala mu i podpłynął i użył swojego Supersonic, ogłuszając go.

Morten:
Panpour - 100%
Magikarp - 80% + ogłuszenie + zmniejszony atak o 2.
???
Ninja:
Tympole - 100%
Froakie - nieużywany
Sandile - nieużywany

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:22 pm

Kufa...
- Magikarp staraj się w nic nie przywalić i otrząsnąć z tego statusu! Jak tylko ci się to uda zacznij atakować go taką ilością akcji, żeby mu się wszystkiego odechciało! Nie atakuj jednak do póki nie pozbędziesz się oszołomienia!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:28 pm

Tympole tylko spoglądał na Magikarpia i zaczął go nawalać Bubble Beamami. Magikarp został raz nawet jednym z Bubble Beam odrzucony na skałę w wodzie. Wydawało się że polegnie... jednak wtedy jego ciało zaświeciło się jakby... przechodził ewolucję? Tympole przerwał serię ataków, by przyjrzeć się temu. Nie był nawet wystraszony. Magikarp rozszerzył się. Ninja stał jak stał wcześniej. Światło zgasło. Nie było już Magikarpia. Był Gyarados!!! Po chwili nie wystraszony Tympole zaatakował go Bubble Beam i uciekł na drugi brzeg jeziora. Efekt ogłuszenia minął.

Morten:
Panpour - 100%
Gyarados - 30% + zmniejszony atak o 2.
???
Ninja:
Tympole - 100%
Froakie - nieużywany
Sandile - nieużywany

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:38 pm

- Brawo Magi... znaczy Gayardos! Uderz w niego akcją, ale nie przywal w nic przypadkiem! Atakuj go na przemian biczami i akcjami, rób uniki, pokaż swą wielką siłę i zniszcz go!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:54 pm

Tympole jednak jest silny. Uniknął ataków i wystrzelił Bubble Beam jednak nic to zbytnio nie robiło. Wiec strzelał seriami, co jakiś czas robiąc unik. Jednak Gyarados musiał się przyzwyczaić do ,,nowej'' sytuacji i to utrudniało walkę. Mimo wszystko udało mu się trafić Tympole Biczem, jednak uniknął akcji i trafił Bubble Beam. W sumie w duży cel łatwiej trafić. Ninja wyglądał jak rzeźba. Jednak wydawał komendy swemu Tympole. 

Morten:
Panpour - 100% 
Gyarados - 20% + zmniejszony atak o 2
???
Ninja:
Tympole - 60%
Froakie - nieużywany
Sandile - nieużywany

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:57 pm

- Ok, odpuść se uniki! Atakuj go akcjami i biczami ile wlezie, a jego ataki ignoruj! Tak czy inaczej nie zadadzą ci zbyt wielkich obrażeń! - Wydałem nowe komendy pokemonowi, nie było źle, jednym atakiem zadał wielkie obrażenia, jeszcze dwa takie ciosy i Tympole padnie!
- Próbuj go łapać w szczęki jak najmocniej! Taki atak to gryzienie, nie powinien ci sprawić wiele problemu! - Dodałem po chwili namysłu.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:04 pm

Tympole sprawiał jeden problem. Był on zwinny. Często Gyarados miał duże problemy z trafieniem go, kiedy on trafiał go swoimi Bubble Beami. W końcu, po minucie Gyarados trafił go Biczem. To zabolało Tympole który wściekł się i użył Muddy Water, zadając trochę większe obrażenia i co gorsza, zmniejszając celność Gyaradosa. To na pewno nie ułatwi walki. Po za tym na Gyaradosie pojawiła się kropla potu. Naprawdę ledwo zauważalna kropla. Ninja wpadł na pomysł i nakazał coś Tympole. Tympole zaczął ryzykownie krążyć wokół Gyaradosa.

Morten:
Panpour - 100%
Gyarados - 9% + zmniejszony atak/celność o 2/1 + bardzo lekkie zmęczenie.
???
Ninja:
Tympole - 30%
Froakie - nieużywany
Sandile - nieużywany

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:06 pm

- Ok wracaj! - Krzyknąłem i wycofałem mojego węgorza do balla.
- Carvanha do boju! - Krzyknąłem wypuszczając mniejszą, szybszą i zwinniejszą piranię.
- Zacznij od lodowego kła! Potem skupienie energii co zwiększy szansę na cios krytyczny! Spojrzenie i znów lodowy kieł!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:10 pm

Tympole powalony w trybie natychmiastowym. Nagle Ninja wypuścił swego Froakie który był poza zasięgiem Carvanhy, a po chwili wystrzelił Water Pulse. Trafił. Widać że trzeba zmienić pokemona. No chyba że ryzykujesz. Widać dwie chmurki na niebie, jednak nie wiadomo czy są one zwiastunem deszczu, czy tylko zwykłymi chmurami.

Morten:
Panpour - 100%
Gyarados - 9% + zmniejszony atak/celność o 2/1.
Carvanha - 96% + zwiększona szansa na krytyk.
Ninja:
Tympole - powalony
Froakie - 100%
Sandile - nieużywany

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:14 pm

Tak naprawdę w chwili obecnej większym ryzykiem było by użyć Panpour... chociaż.
- Wracaj! - Schowałem Carvanhę i wypuściłem Gayardosa.
- Gayardos spróbuj użyć na nim gryzienia! Musisz go zmiażdżyć swoimi potężnymi szczękami! Jesteś połowicznie typem latającym, nie potrzebujesz już być na okrągło w wodzie, jak z niej wyjdziesz na kilka minut to ci się nic nie stanie!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:23 pm

Gyarados wyszedł i natychmiast został ostrzelany Water Pulse. Nim zdążył wykonać atak, padł. 
GYARADOS NIEZDOLNY DO WALKI!!! Ninja zaśmiał się. To dla jego pokemona było za łatwe. Froakie czekał na twojego pokemona, by walczyć. Widać że był ulubieńcem walk. A pogoda... bez zmian. Chmury idą w stronę wschodu.

Morten:
Panpour - 100%
Gyarados - powalony
Carvanha - 96% + zwiększona szansa na krytyk
Ninja:
Tympole - powalony
Froakie - 100%
Sandile - nieużywany

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:38 pm

Skrzywiłem się nieco widząc ten pokaz siły.
- Czeka nas wiele treningów duży... - powiedziałem cicho chowając Gayardosa. Teraz wybór... Carvanha, czy Panpour...
- Walcz moja piranio! - Krzyknąłem wypuszczając mrocznego pokemona.
- Carvanha schowaj się głęboko pod wodą, jak najdalej od niego! Unikaj wszystkich ataków! - Miałem nadzieję, że jeśli przeciwnik nie będzie umiał trafić z powierzchni to wskoczy do wody...
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:46 pm

Nagle Ninja zmienił pokemona na Sandile który... dość nietypowo zastosował Sand-attack. Ziemny krokodyl zaczął sypać duże ilości piasku, a właściwie twardej ziemi która tu była, do wody, powodując że było co raz mniej miejsca i Carvanha nie mógł wytrzymać ziemi, która zanieczyściła wodę i musiał się wynurzyć, po czym oberwał sand-tombem, a z racji iż to atak kilku-krotny to oberwał 4 razy. Piasek trochę zaszkodził Carvanhy. Sandile szybko się odsunął.

Morten:
Panpour - 100%
Gyarados - powalony
Carvanha - 90% + zwiększona szansa na krytyk.
Ninja: 
Tympole - powalony
Froakie - 100%
Sandile - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:49 pm

- Nieźle. Wracaj! - Schowałem piranię i wypuściłem Panpour.
- Wodna broń! Atakuj na przemian raz wodną bronią, a raz pompą wodną i ciągle skacz po całej arenie by było cie ciężej trafić! Postaraj się myśleć tylko o walce i zapominieć o całej reszcie, taki atak to amnezja i mocno podwyższa specjalną obronę!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 8:56 pm

Sandile spojrzał na Panpoura, po czym szybko użył 4 Leer i... został zmieniony. Froakie wrócił na arenę. Po chwili obronił się przed wodną bronią Water Pulsem, uniknął Pompy Wodnej, a po chwili wystrzelił celnego Water Pulse prosto w twarz Panpoura, przewracając go, a po chwili oberwał następnym gdy próbował wstać. Ninja ziewnął. 

Morten:
Panpour - 90% + zmniejszona obrona o 4.
Gyarados - powalony.
Ninja:
Tympole - powalony
Froakie - 100%
Sandile - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sro Lut 19, 2014 6:10 pm

- Widziałaś jak on na ciebie patrzył?! Też tak spróbuj, takim atakiem, który nazywa się spojrzenie obniżysz mu łatwo obronę, nie powinien być trudny! Rób uniki przed jego atakami i staraj się używać spojrzenia, w ostateczności broń się wodnymi broniami!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pią Lut 28, 2014 4:20 pm

Froakie zaatakował Water Pulse i trafił prosto w oko Panpoura który próbował użyć spojrzenia. Widać że Froakie jest strasznie celny i Panpour będzie trudniej unikać ataków. Panpour wystrzelił water guna. Froakie obrywa, jednak natychmiast używa kolejnych dwóch Water Pulse. Panpour uniknął jednego, ale drugi już trafił. Froakie unika water guna.

Morten:
Panpour - 71% + zmniejszona obrona o 4.
Gyarados - powalony.
Ninja:
Tympole - powalony
Froakie - 92%
Sandile - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Mar 02, 2014 11:37 am

Że też żaden Panpour nie może mieć umiejętności water absorb, szkoda... ale trzeba myśleć jak go pokonać! Zaraz... a jakby go kto pod paraliżował, ciekawe... Panpour musi szybko poznać lizanie, ale to przecież jeden z łatwiejszych ataków, powinna się nauczyć raz dwa!
- Panpour chwilowo darujmy sobie spojrzenie! Poliż tego pokemona! Po prostu go poliż, atakuj go w taki sposób to w końcu go sparaliżuje! Nie dopuść do tego by się od ciebie oddalił! - Zauważyłem coś jeszcze, ten pokemon nie za bardzo lubił walczyć na dystans, możemy to wykorzystać.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Mar 02, 2014 12:00 pm

Panpour liznął Froakie, który się leciutko uśmiał i trzasnął twojego pokemona kilkoma Water Pulsami, które odrzuciły Panpour o 5 metrów. I pomysł nie wypalił. Froakie szykuje się do wystrzelenia kolejnej serii Water Pulse. Trzeba działać, bo inaczej skończy się na tym że zostanie ci tylko Carvanha. Pokemony przeciwnika całkiem dobrze się trzymały. A skoro mowa o Ninja. Nie ma go tu. Przynajmniej go nie widzisz. Froakie za to lekko się oddalił, utrudniając walkę. 

Morten:
Panpour - 55% + zmniejszona obrona o 4.
Gyarados - powalony.
Ninja:
Tympole - powalony
Froakie - 92%
Sandile - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Mar 02, 2014 12:17 pm

Dobrze że ta zmniejszona obrona nie wpływa na to jak wielkie obrażenia zadaje nam wodny puls, to atak bazujący na statach specjalnych, a specjalnej obrony nam na szczęście nie obniżył...
- Panpour do wody! Pod wodą zbliż się do niego unikając ewentualnych ataków, wyskakując uderz wodną bronią, szybko do niego dobiegnij i seria drapania, a na koniec lizanie!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Mar 02, 2014 12:24 pm

Nagle Froakie zniknął, a Sandile wszedł i zaczął używać Sand-attacku w wodę. Piasek bardzo ją zanieczyścił i Panpour wyszedł, po czym na arenę wrócił Froakie, a Sandile znikł. Froakie skontrował wodną broń Water Pulsem i odbił to w Panpoura, po czym gdy Panpour próbował zaatakować drapaniem, to był odpychany przez Froakie Water Pulsami. W końcu Panpour przerwał ataki i oddalił się, a Froakie... stał i uniknął Water Guna, jednak jednym oberwał. Zastanawiające jest jak ten Ninja tak szybko zmienia pokemony? Froakie nagle zbliżył się i użył 3 Smokescreen i uciekł, unikając 3 Water Gunów. To utrudnia bardzo walkę. 

Morten:
Panpour - 29% + zmniejszona obrona/celność o 4/3.
Gyarados - powalony.
Ninja:
Tympole - powalony
Froakie - 85%
Sandile - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Mar 02, 2014 4:02 pm

Pomysł... kolejny, ciekawe tylko czy to się uda, jak to możliwe że moje pokemony walczą tak nieudolnie? No cóż, trzeba nad nimi popracować...
- Wracaj! Carvanha walcz, lodowy kieł i nie puszczaj go! - Umyślnie nie wypuściłem piranii do wody, o nie, tak fajnie to nie ma. Wyrzuciłem pokemona tuż przy tej żabce, tak by mogła ją sobie złapać w swe szczęki i pogryźć trochę lodowym kłem.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Mar 02, 2014 5:11 pm

Froakie natychmiast odskoczył, spojrzał i... uśmiał się. Zaczął atakować Water Pulsami. Ciągle. Nim się obejrzałeś twój Carvanha padł. Trener zmienił Froakie, wpuszczając Sandile i powiedział do ciebie:
- Shinken ni, sore wa watashi o odoroka setaidesu ka? (Serio, tym chciałeś mnie zaskoczyć?)

Morten:
Panpour - 29% + zmniejszona obrona/celność o 4/3.
Gyarados - powalony.
Carvanha - powalony. 
Ninja:
Tympole - powalony
Froakie - 85%
Sandile - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Mar 24, 2014 6:52 pm

- Jakbym jeszcze rozumiał co mówisz, było by super... Panpour! Schowaj się do tunelu! Następnie zaatakuj pompą wodną! Od razu znów do tunelu i potem kolejna pompa wodna! Po każdym ataku od razu wskakuj w tunel by nie dać mu szansy na atak!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   

Powrót do góry Go down

Trening Mortena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6