IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Październik 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
testuje
Zmiana konta

Share | 

Trening Mortena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:05 pm

- Mam dość, pier***ić wszelkie przewagi typów! Wracaj! Deerling walcz! Szybko udeż go pasożytniczym nasionkiem! Następnie kula energii! Skacz z miejsca na miejsce i nie daj się trafić, ale uważaj na to błoto! Jak się zniży to uderz w niego podwójnym kopnięciem!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:08 pm

Gdy chciałeś zmienić pokemona na Deerlinga to nagle pokeball został zablokowany. Po chwili pokazało ci sytuację w walce. Pisało tu że używałeś:
Swirlix - obecnie na arenie.
Buizel - niezdolny do walki.
Phanpy!!! - musiałeś go przeoczyć.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:30 pm

- No tak... w takim razie nie mam pomysłu. Swirlix atakuj ziewnięciami dopóki nie trafisz i pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:35 pm

Swirlix atakowała ile wlezie ale to nic nie dawało. Butterfree se po prostu przelatywał do innych drzew. Było to bardzo nudne. Nagle trener Butterfree wpadł na pomysł. Ulewa osłabła i Butterfree wzleciał w górę po czym zaczął sypać całym sleep powder po arenie. W końcu trafił i zaczął rzucać Confusionem po arenie. Swirlix obudziła się ale to za mało. SWIRLIX NIEZDOLNA DO WALKI!!! Nagle Butterfree był zmęczony i spadł w błoto i nie wstał. BUTTERFREE NIEZDOLNY DO WALKI!!! Spowodowało to że trener wypuścił swojego ostatniego pokemona: Oddisha.

Decydująca walka:
Oddish - 100%
Phanpy - 87% + trucizna + zwiększona obrona o 4. (tylko on ci został)

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:53 pm

- Body slam, akcja, body slam, akcja! Atakój tak cały czas! - Nic lepszego nie było do wyboru, zresztą przeciwnik miał przewagę typu, a Phanapy był zatruty, tylko paraliż nas mógł uratować, a to na szczęście efekt uboczny body slam!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:57 pm

Oddish unikał ataków jak natchniony. Phanpy gdy gonił Oddisha został trzy razy raniony Absorbem. Phanpy przy czwartym Absorbie uderzył Oddish Tackle, która natychmiast oddała dwoma absorbami i uniknęła Body Slam. Phanpy raniony przez truciznę. 

Phanpy - 83% + trucizna + zwiększona obrona o 4.
Oddish - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 4:23 pm

- Atakuj ile wlezie akcjami i body slam! Staraj się robić uniki i używać walca! Aby wykonać walec musisz się zacząć turlać w kierunku przeciwnika i staranować go turlając się! Dasz radę!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 8:48 pm

Phanpy próbował wykonać walec ale jedyne co zrobił to turlał się. Niekoniecznie w Oddisha. Gdy ten przestał, wtedy Oddish wskoczył na niego i użył Absorb, odskoczył przed Body Slamem i schował się za drzewem, a gdy Phanpy spojrzał za drzewo... Oddisha nie było. I teraz pytanie: Gdzie on jest? Przecież raczej nie rozpłynął się w powietrzu. Phanpy raniony przez truciznę.

Oddish - 100%
Phanpy - 80% + zwiększona obrona o 4 + trucizna.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:06 pm

- Atakuj ile się da, na przemian próbuj użyć walca i atakuj body slam! - Nie liczyłem na zwycięstwo, ale zależało mi na nowym ataku.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:11 pm

Phanpy całkowicie nie wiedział gdzie atakować. Oddisha nie było widać, a Phanpy obawiał się ataków i stał w miejscu ciągle patrząc gdzie może być Oddish. Zaczął kręcić się powolutku w kółko. Uważając. Nie wiedział czy coś się dzieje. Twój przeciwnik z nudów ziewnął. Przypominało to zabawę w kotka i myszkę. Myszą był Oddish, a kotem Phanpy. Phanpy raniony trucizną.

Oddish - 100%
Phanpy - 77% + zwiększona obrona o 4 + trucizna

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:15 pm

- Powoli i ostrożnie przejdź slalomem między drzewami, Oddishe nie chodzą po drzewach! Jak go tylko zobaczysz to body slam, a potem spróbuj walca!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:22 pm

Phanpy przechodził slalomem, ale nie znalazł go. Nagle na jego grzbiet wskoczył właśnie Oddish który zaczął go atakować Absorbami. Nagle Phanpy przewrócił się, a Oddish został przez niego przygnieciony. Phanpy wstał i stanął przed Oddishem i zaczął go atakować na przemian tackle i body slam, nie próbując nawet użyć rollout. Oddish oddaje za to Absorbami co powoduje że to na razie on ma przewagę. Zauważasz że ulewa przestała padać a niebo się bardzo powoli przejaśnia. Phanpy raniony przez truciznę. Efekt trucizny wreszcie znika. Oddish powoli wstaje, broniąc się Absorbem. Nagle używa Poison Powder. I pomyśleć że dopiero co jego efekt minął.

Oddish - 83%
Phanpy - 63% + zwiększona obrona o 4 + trucizna.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:25 pm

- Atakuj tak dalej! Skoro nie chcesz ćwiczyć walca to spróbuj użyć usunięcia, to jak akcja, ale duzo mocniej! Daj z siebie wszystko Phanapy!!!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:28 pm

Phanpy spróbował jednak wtedy Oddish skoczył na niego i zaatakował Absorbem i odskoczył, a Phanpy od rozpędu walnął w drzewo. Oddish użył dwóch następnych Absorbów i odbiegł gdzieś. Phanpy odwrócił się i wkurzony zaczął ponownie szukać Oddisha. Widać że to nie będzie zabawa w kota i mysz tylko w poszukiwania. Zapowiada się trudny pojedynek. Phanpy raniony od trucizny.

Oddish - 87%
Phanpy - 54% + zwiększona obrona o 4 + trucizna.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:30 pm

- Użyj odor sleuth, żeby go wywęszyć! Jak już się dowiesz gdzie siedzi to walnij w niego akcją, tak mocno, żeby można to nazwać usunięciem! Potem od razu body slam!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:36 pm

Phanpy użył odor sleuth. Dwie minuty później spojrzał w drzewo, kiedy oberwał Absorbem, a po chwili Acid, który go troszkę zranił. Phanpy spróbował użyć usunięcia, jednak Phanpy odskoczył. Bum, Phanpy uderza o drzewo. Odwraca się i obrywa Absorbem. Phanpy używa Body Slam, trafia i przygniata do podłoża Oddisha, jednak nie paraliżuje go. Phanpy nagle obrywa Absorbem prosto w czoło i schodzi z Oddisha który wstał i wepchnął go we błoto. Phanpy raniony przez truciznę.

Oddish - 85%
Phanpy - 43% + zwiększona obrona o 4 + trucizna + wpadł w błoto.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:38 pm

- Nie trać go z oczu! Atakój na przemian to body slam, to akcją! Te akcje próbuj przekształcać w usunięcie! - Wiem, ze to niezbyt wyszukana strategia, ale cóż więcej mogę zrobić z obecnymi atakami mojego pokemona? Każdy przyzna, że niewiele...
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:43 pm

Phanpy niestety... utknął w błocie. Nagle zaczął być atakowany Absorbami. Teraz to już tylko prawdziwy strateg mógłby to wygrać. No chyba że jest się przeogromnym optymistą. Phanpy utknął w błocie, będąc nacieranym przez Absorby Oddisha. Gorzej być nie może. A jednak może: Phanpy raniony przez truciznę.

Oddish - 90%
Phanpy - 30% + zwiększona obrona o 4 + trucizna + utknął w błocie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:47 pm

- Teraz... to już tylko walec może nas uratować. - Powiedziałem zrezygnowany, spojrzałem na mojego pokemona. Nie. On nie może się tak męczyć! Szybkim ruchem wyjąłem pokeball i zawróciłem do niego pokemona.
- Wygrałeś, sporo farta, ale i umiejętności, gratuluję. - Powiedziałem do przeciwnika i zszedłem z areny, skierowałem się do CP, poprosiłem o uleczenie poków. Gdy były już zdrowe wylosowałem kolejną walkę z myślą "błagam o wodę! Magikarp i Carvanha muszą potrenować, a Magikarp... może ewoluuje?"
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:50 pm

Pokemony zostały uleczone i mogłeś już walczyć ponownie. Losowanie... zajęło aż 5 minut. W końcu kogoś wyszukało.

Trener: Jakiś ninja
Pokemony:
Tympole
Froakie
Sandile
Arena:
Polana z jeziorkiem w nocy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:55 pm

- Idealnie! - Krzyknąłem skoro tylko ujrzałem arenę, noc, woda, czego chcieć więcej dla Carvanhy?! Ale, ale... nie bądźmy zbyt pochopni w działaniach, zaczniemy od...
- Walcz Panpour! Jak tylko pojawi się przeciwnik potraktuj go hydro pompą i schowaj się w wodzie! - Wolałem nie ryzykować przeciwnika, który ucieknie mi na ląd, miałem już gotowy plan doboru pokemonów, Panpour była tylko zachętą, która miała wybadać teren, naprawde miała zająć sie tylko jednym z rywali.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 6:17 pm

Ninja był szybszy. Wypuścił swego Tympole do wody, a pokemon pięknie uniknął Hydro Pompy i zaczął pilnować Panpour, która posłusznie wskoczyła do wody. To na razie wygląda na pojedynek wodny. Tympole nagle użyła Bubble Beam, jednak tym razem to małpka uniknęła ataku. Co mówić o pogodzie? Jest północ, a chmur nie było wcale.

Morten:
Panpour - 100%
???
??? 
Ninja:
Tympole - 100%
Froakie - nieużywany
Sandile - nieużywany

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 6:59 pm

- Skoro on walczy Tympole, to Panpour posiedzi jeszcze chwilę w ballu... - schowałem moją małpkę i wypuściłem...
- Magikarp! Skup się mały, chce byś w tej walce przeszedł ewolucję! Użyj pluskania by go nieco zdezorientować i szybka akcja! Potem od razu bicz i oddal się od niego, pamiętaj by robić uniki! - Jedyną przewagą Magikarpia była szybkość, trzeba to było wykorzystać!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:04 pm

Tympole zaśmiał się na widok Magikarpa, po czym użył Bubble Beam nim Magikarp użył pluskania, co zamiast zdezorientować Tympole, zdezorientowało Magikarpa. Po chwili Tympole użył dwóch growl i przeskoczył szybką akcję Magikarpia. Magikarp chciał użyć Bicza jednak Tympole natychmiast użył Bubble Beam, co przeszkodziło Magikarpiowi.

Morten:
Panpour - 100%
Magikarp - 90% + zmniejszony atak o 2
???
Ninja:
Tympole - 100%
Froakie - nieużywany
Sandile - nieużywany

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:06 pm

- Dobra, zmieńmy strategię! Magikarp skup się na unikach, pływaj tam i spowrotem dokoła niego by przestał się w ogóle orientować gdzie jesteś! Gdy będziesz miał dogodny moment użyj na nim akcji Pamiętaj jednak, przede wszystkim uniki!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   

Powrót do góry Go down

Trening Mortena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next