IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Czerwiec 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
karta Podróż pokemony konkurs miastami Orania loteria pokemona cosmo ewolucja Ostrzeżeń liderzy pokemon Adopcje turniej azuria Marmoria menager deckardpain między 2013 emolga dagi66 zmiany Bank Mike
Zmiana konta

Share | 

Trening Mortena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:05 pm

- Mam dość, pier***ić wszelkie przewagi typów! Wracaj! Deerling walcz! Szybko udeż go pasożytniczym nasionkiem! Następnie kula energii! Skacz z miejsca na miejsce i nie daj się trafić, ale uważaj na to błoto! Jak się zniży to uderz w niego podwójnym kopnięciem!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:08 pm

Gdy chciałeś zmienić pokemona na Deerlinga to nagle pokeball został zablokowany. Po chwili pokazało ci sytuację w walce. Pisało tu że używałeś:
Swirlix - obecnie na arenie.
Buizel - niezdolny do walki.
Phanpy!!! - musiałeś go przeoczyć.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:30 pm

- No tak... w takim razie nie mam pomysłu. Swirlix atakuj ziewnięciami dopóki nie trafisz i pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:35 pm

Swirlix atakowała ile wlezie ale to nic nie dawało. Butterfree se po prostu przelatywał do innych drzew. Było to bardzo nudne. Nagle trener Butterfree wpadł na pomysł. Ulewa osłabła i Butterfree wzleciał w górę po czym zaczął sypać całym sleep powder po arenie. W końcu trafił i zaczął rzucać Confusionem po arenie. Swirlix obudziła się ale to za mało. SWIRLIX NIEZDOLNA DO WALKI!!! Nagle Butterfree był zmęczony i spadł w błoto i nie wstał. BUTTERFREE NIEZDOLNY DO WALKI!!! Spowodowało to że trener wypuścił swojego ostatniego pokemona: Oddisha.

Decydująca walka:
Oddish - 100%
Phanpy - 87% + trucizna + zwiększona obrona o 4. (tylko on ci został)

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:53 pm

- Body slam, akcja, body slam, akcja! Atakój tak cały czas! - Nic lepszego nie było do wyboru, zresztą przeciwnik miał przewagę typu, a Phanapy był zatruty, tylko paraliż nas mógł uratować, a to na szczęście efekt uboczny body slam!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 2:57 pm

Oddish unikał ataków jak natchniony. Phanpy gdy gonił Oddisha został trzy razy raniony Absorbem. Phanpy przy czwartym Absorbie uderzył Oddish Tackle, która natychmiast oddała dwoma absorbami i uniknęła Body Slam. Phanpy raniony przez truciznę. 

Phanpy - 83% + trucizna + zwiększona obrona o 4.
Oddish - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Lut 16, 2014 4:23 pm

- Atakuj ile wlezie akcjami i body slam! Staraj się robić uniki i używać walca! Aby wykonać walec musisz się zacząć turlać w kierunku przeciwnika i staranować go turlając się! Dasz radę!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 8:48 pm

Phanpy próbował wykonać walec ale jedyne co zrobił to turlał się. Niekoniecznie w Oddisha. Gdy ten przestał, wtedy Oddish wskoczył na niego i użył Absorb, odskoczył przed Body Slamem i schował się za drzewem, a gdy Phanpy spojrzał za drzewo... Oddisha nie było. I teraz pytanie: Gdzie on jest? Przecież raczej nie rozpłynął się w powietrzu. Phanpy raniony przez truciznę.

Oddish - 100%
Phanpy - 80% + zwiększona obrona o 4 + trucizna.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:06 pm

- Atakuj ile się da, na przemian próbuj użyć walca i atakuj body slam! - Nie liczyłem na zwycięstwo, ale zależało mi na nowym ataku.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:11 pm

Phanpy całkowicie nie wiedział gdzie atakować. Oddisha nie było widać, a Phanpy obawiał się ataków i stał w miejscu ciągle patrząc gdzie może być Oddish. Zaczął kręcić się powolutku w kółko. Uważając. Nie wiedział czy coś się dzieje. Twój przeciwnik z nudów ziewnął. Przypominało to zabawę w kotka i myszkę. Myszą był Oddish, a kotem Phanpy. Phanpy raniony trucizną.

Oddish - 100%
Phanpy - 77% + zwiększona obrona o 4 + trucizna

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:15 pm

- Powoli i ostrożnie przejdź slalomem między drzewami, Oddishe nie chodzą po drzewach! Jak go tylko zobaczysz to body slam, a potem spróbuj walca!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:22 pm

Phanpy przechodził slalomem, ale nie znalazł go. Nagle na jego grzbiet wskoczył właśnie Oddish który zaczął go atakować Absorbami. Nagle Phanpy przewrócił się, a Oddish został przez niego przygnieciony. Phanpy wstał i stanął przed Oddishem i zaczął go atakować na przemian tackle i body slam, nie próbując nawet użyć rollout. Oddish oddaje za to Absorbami co powoduje że to na razie on ma przewagę. Zauważasz że ulewa przestała padać a niebo się bardzo powoli przejaśnia. Phanpy raniony przez truciznę. Efekt trucizny wreszcie znika. Oddish powoli wstaje, broniąc się Absorbem. Nagle używa Poison Powder. I pomyśleć że dopiero co jego efekt minął.

Oddish - 83%
Phanpy - 63% + zwiększona obrona o 4 + trucizna.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:25 pm

- Atakuj tak dalej! Skoro nie chcesz ćwiczyć walca to spróbuj użyć usunięcia, to jak akcja, ale duzo mocniej! Daj z siebie wszystko Phanapy!!!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:28 pm

Phanpy spróbował jednak wtedy Oddish skoczył na niego i zaatakował Absorbem i odskoczył, a Phanpy od rozpędu walnął w drzewo. Oddish użył dwóch następnych Absorbów i odbiegł gdzieś. Phanpy odwrócił się i wkurzony zaczął ponownie szukać Oddisha. Widać że to nie będzie zabawa w kota i mysz tylko w poszukiwania. Zapowiada się trudny pojedynek. Phanpy raniony od trucizny.

Oddish - 87%
Phanpy - 54% + zwiększona obrona o 4 + trucizna.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:30 pm

- Użyj odor sleuth, żeby go wywęszyć! Jak już się dowiesz gdzie siedzi to walnij w niego akcją, tak mocno, żeby można to nazwać usunięciem! Potem od razu body slam!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:36 pm

Phanpy użył odor sleuth. Dwie minuty później spojrzał w drzewo, kiedy oberwał Absorbem, a po chwili Acid, który go troszkę zranił. Phanpy spróbował użyć usunięcia, jednak Phanpy odskoczył. Bum, Phanpy uderza o drzewo. Odwraca się i obrywa Absorbem. Phanpy używa Body Slam, trafia i przygniata do podłoża Oddisha, jednak nie paraliżuje go. Phanpy nagle obrywa Absorbem prosto w czoło i schodzi z Oddisha który wstał i wepchnął go we błoto. Phanpy raniony przez truciznę.

Oddish - 85%
Phanpy - 43% + zwiększona obrona o 4 + trucizna + wpadł w błoto.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:38 pm

- Nie trać go z oczu! Atakój na przemian to body slam, to akcją! Te akcje próbuj przekształcać w usunięcie! - Wiem, ze to niezbyt wyszukana strategia, ale cóż więcej mogę zrobić z obecnymi atakami mojego pokemona? Każdy przyzna, że niewiele...
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:43 pm

Phanpy niestety... utknął w błocie. Nagle zaczął być atakowany Absorbami. Teraz to już tylko prawdziwy strateg mógłby to wygrać. No chyba że jest się przeogromnym optymistą. Phanpy utknął w błocie, będąc nacieranym przez Absorby Oddisha. Gorzej być nie może. A jednak może: Phanpy raniony przez truciznę.

Oddish - 90%
Phanpy - 30% + zwiększona obrona o 4 + trucizna + utknął w błocie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:47 pm

- Teraz... to już tylko walec może nas uratować. - Powiedziałem zrezygnowany, spojrzałem na mojego pokemona. Nie. On nie może się tak męczyć! Szybkim ruchem wyjąłem pokeball i zawróciłem do niego pokemona.
- Wygrałeś, sporo farta, ale i umiejętności, gratuluję. - Powiedziałem do przeciwnika i zszedłem z areny, skierowałem się do CP, poprosiłem o uleczenie poków. Gdy były już zdrowe wylosowałem kolejną walkę z myślą "błagam o wodę! Magikarp i Carvanha muszą potrenować, a Magikarp... może ewoluuje?"
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:50 pm

Pokemony zostały uleczone i mogłeś już walczyć ponownie. Losowanie... zajęło aż 5 minut. W końcu kogoś wyszukało.

Trener: Jakiś ninja
Pokemony:
Tympole
Froakie
Sandile
Arena:
Polana z jeziorkiem w nocy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Pon Lut 17, 2014 9:55 pm

- Idealnie! - Krzyknąłem skoro tylko ujrzałem arenę, noc, woda, czego chcieć więcej dla Carvanhy?! Ale, ale... nie bądźmy zbyt pochopni w działaniach, zaczniemy od...
- Walcz Panpour! Jak tylko pojawi się przeciwnik potraktuj go hydro pompą i schowaj się w wodzie! - Wolałem nie ryzykować przeciwnika, który ucieknie mi na ląd, miałem już gotowy plan doboru pokemonów, Panpour była tylko zachętą, która miała wybadać teren, naprawde miała zająć sie tylko jednym z rywali.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 6:17 pm

Ninja był szybszy. Wypuścił swego Tympole do wody, a pokemon pięknie uniknął Hydro Pompy i zaczął pilnować Panpour, która posłusznie wskoczyła do wody. To na razie wygląda na pojedynek wodny. Tympole nagle użyła Bubble Beam, jednak tym razem to małpka uniknęła ataku. Co mówić o pogodzie? Jest północ, a chmur nie było wcale.

Morten:
Panpour - 100%
???
??? 
Ninja:
Tympole - 100%
Froakie - nieużywany
Sandile - nieużywany

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 6:59 pm

- Skoro on walczy Tympole, to Panpour posiedzi jeszcze chwilę w ballu... - schowałem moją małpkę i wypuściłem...
- Magikarp! Skup się mały, chce byś w tej walce przeszedł ewolucję! Użyj pluskania by go nieco zdezorientować i szybka akcja! Potem od razu bicz i oddal się od niego, pamiętaj by robić uniki! - Jedyną przewagą Magikarpia była szybkość, trzeba to było wykorzystać!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:04 pm

Tympole zaśmiał się na widok Magikarpa, po czym użył Bubble Beam nim Magikarp użył pluskania, co zamiast zdezorientować Tympole, zdezorientowało Magikarpa. Po chwili Tympole użył dwóch growl i przeskoczył szybką akcję Magikarpia. Magikarp chciał użyć Bicza jednak Tympole natychmiast użył Bubble Beam, co przeszkodziło Magikarpiowi.

Morten:
Panpour - 100%
Magikarp - 90% + zmniejszony atak o 2
???
Ninja:
Tympole - 100%
Froakie - nieużywany
Sandile - nieużywany

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Wto Lut 18, 2014 7:06 pm

- Dobra, zmieńmy strategię! Magikarp skup się na unikach, pływaj tam i spowrotem dokoła niego by przestał się w ogóle orientować gdzie jesteś! Gdy będziesz miał dogodny moment użyj na nim akcji Pamiętaj jednak, przede wszystkim uniki!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   

Powrót do góry Go down

Trening Mortena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next