IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Luty 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
dagi66 turniej zmiany loteria karta menager ewolucja Adopcje pokemony Orania Marmoria liderzy między emolga Bank miastami 2013 pokemon Podróż deckardpain azuria Mike konkurs pokemona cosmo Ostrzeżeń
Zmiana konta

Share | 

Trening Mortena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:33 am

Przylazłem tu żeby potrenować moje poki, był tu komputer, CP jakieś mechaniczne cosie nieznanego przeznaczenia i..
Licznik Walk:
Wygrane: 1 [50%]
Przegrane: 1 [50%]
Remisy 0 [0%]
Razem walk: 2

Rzuciłem na niego okiem.
-No tak, trzeba sprawić by wskoczyły na niego cyferki...- powiedziałem i ruszyłem wylosować walkę.

Ostatnio zmieniony przez Morten dnia Wto Lut 18, 2014 7:07 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 12:53 pm

Losuję się... Po chwili czekania wybrało przeciwnika.

Arena: Łąka.
Trener:
Pokemony:
Geodude
Shieldon
Cranidos

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 1:50 pm

-No, czas stoczyć pierwszą walkę...- Powiedziałem cicho z uśmiechem, a po chwili dodałem;
-Deerling, pokaż się! Jak tylko pojawi się przeciwnik użyj leech seed, a potem mylący atak!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:18 pm

Ten trener sprytnie wypuścił Geodude na boku, dzięki czemu Geodude miał więcej czasu na unik. Obrywa on jednak mylącym atakiem, oddając szybko rolloutem i oddalając się.

Geodude - 97%
Deerling - 97%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:34 pm

-Teraz szybko użyj leech seed! Masz przewagę szybkości, wykorzystaj to! Potem przeskocz nad nim i postaraj się go od tyłu uderzyć kulą energii! Kiedyś trenowaliśmy ten atak, wierzę że teraz ci wyjdzie! Pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:37 pm

Geodude unika leech seed. Deerling skacze nad Geodude i próbuje użyć energy balla jednak ostatecznie na kwiatku na jego głowie zaświeciło się tylko trochę i Geodude to wykorzystał, atakując Magnitude 4. Deerling wylądował i od razu wywrócił się od wstrząsów, ale wstał. Geodude oddala się ponownie.

Geodude - 97%
Deerling - 92%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:47 pm

-No nie daj mu się! Użyj podwójnego kopnięcia, a potem leech seed! Na koniec spróbuj użyć kuli energii!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:51 pm

Geodude oberwał podwójnym kopnięciem jednak szybko oddał Rock Throwem, zanim Deerling użył Leech Seed. Deerling próbuje użyć kuli energii i widać trochę lepsze światło ale i tak to za mało, a po chwili Geodude ponownie używa Magnitude 4. Deerling tym razem ustaje a nogach, ale ledwo, jednak już po chwili dostaje rolloutem, co go lekko odrzuca. Geodude się lekko oddala.

Geodude - 92%
Deerling - 87%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:02 pm

(wiesz że Geodude ma x2 na walkę?)
-Leech seed! Dopiero jak go trafisz to użyj kuli energii! Wiem że ci się uda! Na konie użyj mylącego ataku i pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:06 pm

(wiem. Tak to by zabrało mu mniej procent)
Geodude zwyczajnie unikał Leech seeda co raz bardziej utrudniając celowanie, zwyczajnym oddalaniem się. Geodude na razie nie atakuje. Z racji komend ostatecznie Deerling nie używa innych ataków oprócz Leech Seedów.

Bez zmian

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:13 pm

(Wiesz jaka jest różnica w szybkości Geodude i Deerlinga?!)
-Deerling podbiegnij do niego i leech seed, a potem podwójne kopnięcie! Mylący atak i oddal się od niego, a potem kula energii!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:17 pm

(Wiem, ale on był daleko co utrudniało trafienie. Po za tym to musiało najpierw dolecieć)
Deerling podbiegł i trafił a na Tackle skontrował podwójnym kopnięciem którym wygrał. Mylący atak także trafia jednak tym razem Deerling dostał tacklem. Deerling oddalił się i spróbował użyć Energy ball, jednak efekt ten sam. Geodude używa Magnitude 5, ale to nic nie daje bo Deerling wyskoczył w odpowiednim momencie.

Geodude - 79% + efekt Leech seed.
Deerling - 84%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:36 pm

-Nareszcie się wziąłeś w garść! Geondudy mają bardzo dobrą obronę, ale ich specjalna obrona to tragedia, więc atak dystansowy jak energy ball wyrządzi mu ogromne szkody! Skup się i uderz kulą energii! Pamiętaj o unikach, a jak się zacznie zbliżać to się od niego oddal!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:40 pm

Skupił się jednak nadal kumulował zbyt mało energii i zagapił się, ponieważ Geodude do niego podszedł bardzo blisko jednak ten mimo braku twojej komendy walnął go podwójnym kopnięciem, po czym oddalił się. Spróbował ponownie... i znów nie wyszło. Geodude jednak czekał. Jego trener ma widocznie ma plan i czeka na dobry moment by go zrealizować. Leech seed rani Geodude.

Geodude - 70% + efekt Leech seed
Deerling - 84%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:56 pm

-Dobrze zrobiłeś że zaatakowałeś! Teraz skuluj całą swoją energię i zamknij ją w formie kuli! Wiem że ci się uda! Jeśli on znów się zbliży to ty się oddal i pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:00 am

Deerling udało się zrobić kulę... ale była taka malutka że Geodude tylko stanął spokojniutko i przyjął atak który nic mu nie zrobił. Geodude stoi czekając na jakiś moment. Na razie nie atakuje. Naglew Leech seed go rani.

Geodude - 66% + efekt Leech seed
Deerling - 84%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:06 am

(Leech seed rani przeciwnika i HP które mu odbiera daje mojemu pokowi)
-Jeszcze raz, tylko więcej energii! Ciagle zachowaj czujność i pamiętaj o unikach i żeby się oddalić jakby się zbliżał!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:11 am

(poprawiam)
Deerling nie może zebrać dość energii bo Geodude zaczyna go dezorientować chodzeniem na odległości i dziwnie się zacowując co rozprasza Deerlinga, który nie może się skupić. Geodude traci trochę energii na rzecz Deerling dzięki Leech seed.

Geodude - 62% + efekt Leech seed.
Deerling - 90% (dodałem poprzednie Leech seedy)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:14 am

-Ignoruj tego kamyka do pewnego stopnia, unikaj jego ataków i trzymaj się od niego z daleka! Skup się i wytwórz kulę energii!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:17 am

Dziwne zachowanie Geodude go zbyt rozprasza. Nie może się skupić. Tak go on wkurza. W końcu zaczął go pilnować. Geodude krąży wokół Deerlinga. Geodude raniony Leech seedem.

Geodude - 58%
Deerling - 94%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:21 am

-Dobra, nauczmy go porządku! Mylący atak, a potem jeszcze jeden i jeszcze! Cała seria mylących ataków!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:24 am

Geodude tylko na to czekał. Użył trzech Magnitude 4 które po prostu przewróciły Deerlinga. Nagle podszedł do Deerlinga który próbował się bronić podwójnym kopnięciem. Trafił, ale oberwał tacklem po czym Geodude grzmotnął go Magnitude 5, wbijając go w ziemię. Leech Seed rani Geodude.

Geodude - 51% + efekt Leech Seed.
Deerling - 83% + wbity w ziemię.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:26 am

-Wyprowadź całą serię mylących ataków, ten atak zawsze trafia! Na koniec uderz jeszcze podwójnym kopnięciem i oddal się!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:32 am

Deerling wydostał się i trafił aż 5 mylącymi atakami jednak przy podwójnym kopnięciu Geodude użył dwóch rock Throw na raz. Ostatecznie spowodowało to lekki ból kopyt u Deerlinga. Przez chwilę podwójne kopnięcie będzie niedostępne. Deerling z lekkim bólem i z trudem oddalił się od Geodude który stał, nie atakując. Geodude raniony Leech seedem.

Geodude - 39% + efekt Leech seed.
Deerling - 72 + lekki ból kopyt. (podwójne kopnięcie przez chwilę niedostępne)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:36 am

(Możesz też uwzględniać pogodę? Deerlingowi wzrasta prędkość w słońcu, a ja nawet nie wiem czy tu jest słonecznie, czy nie xD)
-Deerling spróbuj użyć kuli energii, a w razie czego rób uniki, jak znowu będzie cie rozpraszać to mylący attak i się oddal!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   

Powrót do góry Go down

Trening Mortena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next