IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Bank między emolga Marmoria pokemony pokemona Orania Podróż deckardpain Adopcje 2013 karta azuria dagi66 cosmo Ostrzeżeń ewolucja miastami liderzy loteria pokemon konkurs Mike zmiany menager turniej

Share | 

Trening Mortena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:33 am

Przylazłem tu żeby potrenować moje poki, był tu komputer, CP jakieś mechaniczne cosie nieznanego przeznaczenia i..
Licznik Walk:
Wygrane: 1 [50%]
Przegrane: 1 [50%]
Remisy 0 [0%]
Razem walk: 2

Rzuciłem na niego okiem.
-No tak, trzeba sprawić by wskoczyły na niego cyferki...- powiedziałem i ruszyłem wylosować walkę.

Ostatnio zmieniony przez Morten dnia Wto Lut 18, 2014 7:07 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 12:53 pm

Losuję się... Po chwili czekania wybrało przeciwnika.

Arena: Łąka.
Trener:
Pokemony:
Geodude
Shieldon
Cranidos

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 1:50 pm

-No, czas stoczyć pierwszą walkę...- Powiedziałem cicho z uśmiechem, a po chwili dodałem;
-Deerling, pokaż się! Jak tylko pojawi się przeciwnik użyj leech seed, a potem mylący atak!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:18 pm

Ten trener sprytnie wypuścił Geodude na boku, dzięki czemu Geodude miał więcej czasu na unik. Obrywa on jednak mylącym atakiem, oddając szybko rolloutem i oddalając się.

Geodude - 97%
Deerling - 97%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:34 pm

-Teraz szybko użyj leech seed! Masz przewagę szybkości, wykorzystaj to! Potem przeskocz nad nim i postaraj się go od tyłu uderzyć kulą energii! Kiedyś trenowaliśmy ten atak, wierzę że teraz ci wyjdzie! Pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:37 pm

Geodude unika leech seed. Deerling skacze nad Geodude i próbuje użyć energy balla jednak ostatecznie na kwiatku na jego głowie zaświeciło się tylko trochę i Geodude to wykorzystał, atakując Magnitude 4. Deerling wylądował i od razu wywrócił się od wstrząsów, ale wstał. Geodude oddala się ponownie.

Geodude - 97%
Deerling - 92%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:47 pm

-No nie daj mu się! Użyj podwójnego kopnięcia, a potem leech seed! Na koniec spróbuj użyć kuli energii!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 10:51 pm

Geodude oberwał podwójnym kopnięciem jednak szybko oddał Rock Throwem, zanim Deerling użył Leech Seed. Deerling próbuje użyć kuli energii i widać trochę lepsze światło ale i tak to za mało, a po chwili Geodude ponownie używa Magnitude 4. Deerling tym razem ustaje a nogach, ale ledwo, jednak już po chwili dostaje rolloutem, co go lekko odrzuca. Geodude się lekko oddala.

Geodude - 92%
Deerling - 87%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:02 pm

(wiesz że Geodude ma x2 na walkę?)
-Leech seed! Dopiero jak go trafisz to użyj kuli energii! Wiem że ci się uda! Na konie użyj mylącego ataku i pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:06 pm

(wiem. Tak to by zabrało mu mniej procent)
Geodude zwyczajnie unikał Leech seeda co raz bardziej utrudniając celowanie, zwyczajnym oddalaniem się. Geodude na razie nie atakuje. Z racji komend ostatecznie Deerling nie używa innych ataków oprócz Leech Seedów.

Bez zmian

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:13 pm

(Wiesz jaka jest różnica w szybkości Geodude i Deerlinga?!)
-Deerling podbiegnij do niego i leech seed, a potem podwójne kopnięcie! Mylący atak i oddal się od niego, a potem kula energii!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:17 pm

(Wiem, ale on był daleko co utrudniało trafienie. Po za tym to musiało najpierw dolecieć)
Deerling podbiegł i trafił a na Tackle skontrował podwójnym kopnięciem którym wygrał. Mylący atak także trafia jednak tym razem Deerling dostał tacklem. Deerling oddalił się i spróbował użyć Energy ball, jednak efekt ten sam. Geodude używa Magnitude 5, ale to nic nie daje bo Deerling wyskoczył w odpowiednim momencie.

Geodude - 79% + efekt Leech seed.
Deerling - 84%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:36 pm

-Nareszcie się wziąłeś w garść! Geondudy mają bardzo dobrą obronę, ale ich specjalna obrona to tragedia, więc atak dystansowy jak energy ball wyrządzi mu ogromne szkody! Skup się i uderz kulą energii! Pamiętaj o unikach, a jak się zacznie zbliżać to się od niego oddal!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:40 pm

Skupił się jednak nadal kumulował zbyt mało energii i zagapił się, ponieważ Geodude do niego podszedł bardzo blisko jednak ten mimo braku twojej komendy walnął go podwójnym kopnięciem, po czym oddalił się. Spróbował ponownie... i znów nie wyszło. Geodude jednak czekał. Jego trener ma widocznie ma plan i czeka na dobry moment by go zrealizować. Leech seed rani Geodude.

Geodude - 70% + efekt Leech seed
Deerling - 84%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Sob Gru 21, 2013 11:56 pm

-Dobrze zrobiłeś że zaatakowałeś! Teraz skuluj całą swoją energię i zamknij ją w formie kuli! Wiem że ci się uda! Jeśli on znów się zbliży to ty się oddal i pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:00 am

Deerling udało się zrobić kulę... ale była taka malutka że Geodude tylko stanął spokojniutko i przyjął atak który nic mu nie zrobił. Geodude stoi czekając na jakiś moment. Na razie nie atakuje. Naglew Leech seed go rani.

Geodude - 66% + efekt Leech seed
Deerling - 84%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:06 am

(Leech seed rani przeciwnika i HP które mu odbiera daje mojemu pokowi)
-Jeszcze raz, tylko więcej energii! Ciagle zachowaj czujność i pamiętaj o unikach i żeby się oddalić jakby się zbliżał!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:11 am

(poprawiam)
Deerling nie może zebrać dość energii bo Geodude zaczyna go dezorientować chodzeniem na odległości i dziwnie się zacowując co rozprasza Deerlinga, który nie może się skupić. Geodude traci trochę energii na rzecz Deerling dzięki Leech seed.

Geodude - 62% + efekt Leech seed.
Deerling - 90% (dodałem poprzednie Leech seedy)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:14 am

-Ignoruj tego kamyka do pewnego stopnia, unikaj jego ataków i trzymaj się od niego z daleka! Skup się i wytwórz kulę energii!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:17 am

Dziwne zachowanie Geodude go zbyt rozprasza. Nie może się skupić. Tak go on wkurza. W końcu zaczął go pilnować. Geodude krąży wokół Deerlinga. Geodude raniony Leech seedem.

Geodude - 58%
Deerling - 94%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:21 am

-Dobra, nauczmy go porządku! Mylący atak, a potem jeszcze jeden i jeszcze! Cała seria mylących ataków!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:24 am

Geodude tylko na to czekał. Użył trzech Magnitude 4 które po prostu przewróciły Deerlinga. Nagle podszedł do Deerlinga który próbował się bronić podwójnym kopnięciem. Trafił, ale oberwał tacklem po czym Geodude grzmotnął go Magnitude 5, wbijając go w ziemię. Leech Seed rani Geodude.

Geodude - 51% + efekt Leech Seed.
Deerling - 83% + wbity w ziemię.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:26 am

-Wyprowadź całą serię mylących ataków, ten atak zawsze trafia! Na koniec uderz jeszcze podwójnym kopnięciem i oddal się!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:32 am

Deerling wydostał się i trafił aż 5 mylącymi atakami jednak przy podwójnym kopnięciu Geodude użył dwóch rock Throw na raz. Ostatecznie spowodowało to lekki ból kopyt u Deerlinga. Przez chwilę podwójne kopnięcie będzie niedostępne. Deerling z lekkim bólem i z trudem oddalił się od Geodude który stał, nie atakując. Geodude raniony Leech seedem.

Geodude - 39% + efekt Leech seed.
Deerling - 72 + lekki ból kopyt. (podwójne kopnięcie przez chwilę niedostępne)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Nie Gru 22, 2013 12:36 am

(Możesz też uwzględniać pogodę? Deerlingowi wzrasta prędkość w słońcu, a ja nawet nie wiem czy tu jest słonecznie, czy nie xD)
-Deerling spróbuj użyć kuli energii, a w razie czego rób uniki, jak znowu będzie cie rozpraszać to mylący attak i się oddal!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Mortena   Today at 12:41 pm

Powrót do góry Go down

Trening Mortena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next