IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
ewolucja Mike konkurs cosmo Bank turniej pokemon zmiany Adopcje azuria pokemony deckardpain dagi66 Orania karta 2013 pokemona liderzy menager loteria emolga Marmoria Podróż miastami między Ostrzeżeń

Share | 

Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next
AutorWiadomość
Youyoumu

Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Wto Gru 10, 2013 7:20 pm

- Hoothoot! - Zawołał twój pokemon, siadając tuż przy jednej z cel. Ten kącik podziemi wydał ci się wyjątkowo mniej obskurny od reszty. Sucho, a nawet ciepło. Mogłeś się domyślić, że to część lochów przeznaczona dla tak zwanych "specjalnych gości". Przybiegłeś tam jak najszybciej i odnalazłeś swą nieprzytomną dziewczynę... niemal całkowicie nagą. Widziałeś wokół jej porozrywane i poszarpane ciuchy, a sama nosiła tylko bieliznę. Żeby tylko się nie spełniły twoje najgorsze wizje... Oddzielała was tylko ściana z kraty. Człowiek jej na pewno nie ruszy, ale może da radę to zrobić jakiś silny pokemon...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Wto Gru 10, 2013 7:24 pm

Czym prędzej wypuściłem Infernape.
-Szybko, spróbuj jakoś sforsować te kraty, tylko bez ognia żebyś przypadkiem Ady nie podpalił- powiedziałem czym prędzej do pokemona i po raz kolejny podziękowałem w myślach Dewottowi, że kiedyś jeszcze jako Oshawott wygrał walkę z Chimcharem i teraz mogę poszczycić się moim wspaniałym walcząco ognistym pokemonem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Wto Gru 10, 2013 7:43 pm

Pokemon czym prędzej wyłamał kraty i odrzucił na bok, robiąc przy tym nieco hałasu. Miejmy nadzieję, że nikt tego nie usłyszał... W każdym razie możesz teraz uwolnić dziewczynę ze kajdan i uciekać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 3:16 pm

-Dewott, rozetnij kaqjdany ostrą muszlą- powiedziałem czym prędzej wypuśczając wodnego pokemona. Jak tylko Ada zotała uwolniona wypuściłem Bouffalanta i wsadziłem na niego dziewczynę. Schowałem Infernape, oraz Dewotta.
-Boufalant jedziemy, do wyjścia.- Oznajmiłem bizonowi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 5:17 pm

I tak też się stało, twój wodny pokemon natychmiast pozbył się problemu jakim były kajdany, abyś następnie odjechał stąd. Po drodze dosiadła się do was Yuki, sam nie wiedziałeś skąd wskoczyła, ale jej mina nie zwiastowała niczego dobrego. W dodatku jej biegł tuż obok was, a jego wyraz pyszczka wypełniona była trudem oraz strachem.
- Szybko, Oni o wszystkim się dowiedzieli. - Wycedziła nerwowo, sprawa musiała wyglądać naprawdę poważnie. Chwilę potem usłyszałeś donośne ryki rozwścieczonych bestii. Są naprawdę źli...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 5:42 pm

-Bouffalant szybko nas stąd zabieraj, Hoothoot siedź na grzywie Bouffa i jak tylko zobaczysz Oni to go usypiaj hipnozą!- Rozkazałem pokemonom. Trzymałem mocno Adę i jednocześnie starałem się nie spaść z mojego pokemona, co łatwe nie było.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 6:30 pm

Nagle ziemia pod wami się zatrzęsła, co o mało cię nie zrzuciło ze twojego wierzchowca.
- No nareszcie, a myślałam, że idiotka już nas zostawiła... - Lisica uśmiechnęła się pod nosem. Sądziłeś na początku, że te drgania nie zwiastuje niczego... Lecz bardzo się myliłeś. Przy ponownej fali impulsów sufit zaczął się kruszyć. Instynktownie twój pokemon przyspieszył unikając gigantycznych odłamów skalnych. Na szczęście udało wam się uciec, a goniące was demony został zasypane gruzem. Poke-bizon zatrzymał się tuż przed Rhydonem, obok którego czekała na was Ibuki.
- Dziękiiii~! - Lisica rzuciła się w ramiona dziewczyny, nawet nie zauważyłeś kiedy zeskoczyła ze twojego dzielnego "rumaka".
- Błagam... nie duś... - Szemrała, próbując się uwolnić z jej uścisku. Piersi potrafią być zabójcze...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 6:41 pm

[To ostatnie zdanie to musze kumplom z klasy powtórzyć xD]
-Dzięki dziewczyny- powiedziałem do tych jakże pomocnych stworzeń i spojrzałem zatroskany na Adę, co tu robić, przecież jej nie zawiozę do szpitala, mnie zamkną od razu, a ją jak tylko choć trochę wyzdrowieje...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 6:49 pm

Lisiczka wypuściła biedaczkę, której zaczynało pomału brakować tchu.
- Nigdy więcej... błagam... - Sapała szukając oddechu. Yuki odwróciła się tym razem we twoją stronę.
- Wydobrzeje, spokojnie. Najpierw może wyjdźmy na powierzchnię? - Powiedziała łagodnie, a następnie bez pytania złapała i ciebie, i Ibuki za dłonie i poprowadziła do wyjścia. Wasze pokemony ruszyły za wami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 6:52 pm

Chciałem odpowiedzieć "nie byłbym taki pewien" ale w porę ugryzłem się w język, w końcu, po co krakać? Bez słowa dałem się prowadzić lisicy, martwiłem się o Adę. Musi szybko wydobrzeć zanim wszendobylscy gliniarze nas namierzą, trzeba przyznać że choroba utrudnia ucieczkę...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 7:00 pm

Po paru chwilach byliście już w domu. Ada leżała na środku pokoju przykryta grubym kocem, a lisiczka postawiła ciepłą zupę obok niej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 7:03 pm

Przykucnąłem obok dziewczyny.
-Ada, proszę obudź się, nie możesz tak leżeć... nie możesz. Przeraszam cię za wszystko, gdyby nie ja nie musielibyśmy uciekać, a gdybyśmy nie uciekali nie natknelibyśmy się na tych przeklętych Oni... proszę, nie wybaczę sobie jak teraz się nie obudzisz!- Mamrotałem siedząc tak w grobowym nastroju.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 11, 2013 7:08 pm

Dziewczyna rozchyliła powolnie powieki, po czym ledwie o własnych siłach się podniosła.
- Gdzie my jesteśmy...? - Spojrzała na Yuki. - Kim ona jest?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Gru 12, 2013 4:23 pm

-Spokojnie wszystko ci wyjaśnie... to jest Yuki, pomogła nam. Najpierw mi przeżyć, a potem ciebie uwolnić, jesteśmy w jej domu i co ważniejsze, jesteś już bezpieczna. Jesteś na pewno głodna.- Powiedziałem podając Adzie zupę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Gru 12, 2013 6:49 pm

- Mój specjał heheh~ - Zaśmiała się lisiczka, gdy ty podałeś dziewczynie zupę. - Śmiało, wcinaj~! - Przykucnęła obok was z uśmiechem wpatrywała się w Adę, ona zaś zaczęła smakować w ustach ciepłe danie. Przełknęła, a jej oczy momentalnie urosły...
- Genialne! Kto cię uczył tak gotować?
- Ten... tradycyjne danie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 13, 2013 5:29 pm

-Wy sobie pogadajcie, a ja się przejdę, muszę się przewietrzyć.- Powiedziałem i wstałem po czym udałem się w kierunku drzwi, przed wyjściem z pokoju pomachałem jeszze Adzie i wyszłem. Popatrzyłem na białe pryzmy pokrywające w niektórych miejscach świat i ruszyłem przed siebie małą krętą ścieżką.
-Wszystko się układa... ale ciągle nie daje mi spokoju myśl że ściga nas policja... ostatnio po prostu zapomnieli o mnie, może znów będę miał tyle szczęścia...- rozmyślałem w trakcie spaceru.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Gru 14, 2013 1:01 am

- Co cię trapi? - Spostrzegłeś opartą o ścianę Ibuki stojącą niedaleko ciebie. Dziewczyna podobnie jak ty podziwiała urok tańczącego w powietrzu śniegu. Niektóre z nich były wręcz ogromne! Koło jej nóg wiercił się Bonsly. Młodzik, pewnie to jego pierwsza zima. Maluch z zapartym tchem obserwował śnieżne płatki powoli spadające na ziemię. Po raz pierwszy od chwili spotkania spostrzegłeś uśmiech na twarzy księżniczki Onich, gdy ta pochyliła się, aby podnieść małego Bonsly.
- Mój malutki, mój malutki pieszczoszek. - Mówiła do niego niczym matka do dziecka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Gru 14, 2013 11:51 am

-Nic ważnego- odparłem. Starałem się by moja wypowiedź brzmiała jak najmniej sztucznie, w efekcie wyszło odwrotnie.
-Muszę się jakoś odprężyć...- pomyślałem- a skoro muszę się odprężyć to zrobie coś co zawsze mi pomagało, popracuje z drużyną.- Dokończywszy myśl wypuściłem Hoothoot.
-Hej młoda, masz ochotę poznać nowy atak?- Zapytałem żywo pokemonkę skoro się tylko zjawiła.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Gru 14, 2013 12:55 pm

- Hoothoot! - Wesoło podskoczyła, dając ci znak, że jest gotowa. Teraz czekała na twoje polecenia.
- Rozumiem... Hej, co powiecie na wspólny trening? - Położyła małego Bonsly tuż przy jej stopach i spojrzała na ciebie oczekując odpowiedzi. Mogłeś odmówić, ale coś ci na to nie pozwalało... Może to przez te oczy... Pełne przekonania, oraz ukrytej furii...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Gru 14, 2013 1:19 pm

-Czemu nie- odpowiedziałem na pytanie księżniczki.
-Hoothoot, to będzie trudny atak, ale trud z pewnością się opłaci. Atak nazywa się zamęt (ang. confusion). Musisz skupić całą swą psychiczną siłę i z jej pomocą podnieść przeciwnika, narazie spróbuj na...- rozejrzałem się w koło poszukując dobrego celu i po chwili podniosłem z ziemi kamień wielkości mojej pięści.
-Na tym kamieniu, postaraj się go unieść w górę samą siłą umysłu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Gru 14, 2013 7:44 pm

Idę do safari w poszukiwaniu moich skradzionych pokemonów i po drodze się rozglądam czy gdzieś ich tu nie ma
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Gru 15, 2013 1:15 pm

Dosko;
Idziesz, idziesz, idziesz... doroga zdaje się nie mieć końca. Twoje pokemony i te wredne Kecleony mogą być wszędzie, a jednak nie widać ich.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Gru 15, 2013 1:26 pm

Mimo długiej drogi dalej idę do safari i bacznie wypatruje drogę w poszukiwaniu kecleonów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Gru 15, 2013 2:47 pm

Ptaszynka uważnie cię wysłuchała, po czym zamknęła oczka mrucząc coś cicho. Próbowała skupić swą moc na trzymanym przez ciebie kamyku. Skałka drgnęła delikatnie, lecz ty byłoby na tyle. Gdy Hoothoot kontynuowała trening, Ibuki wskazała na kamien, a następnie twojego pokemona.
- Widzisz Bonsly? Obserwuj uważnie, dasz radę ją naśladować? O to właśnie chodzi w Mimic. - Pogłaskała stworka pieszczotliwie. - Jeśli się go nauczysz, niebawem ewoluujesz!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Gru 15, 2013 3:26 pm

Mua;
-Hoothoot wierzę że sobie poradzisz. Jesteś dość mądra by wykorzystać siłę swojego umysłu, już coś ci się udawało, kamień drgał! Dasz radę go podnieść, jestem tego pewien!- Starałem się zmotywować Hoothoot, naprawdę wierzyłem w jej możliwości.

Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Nie Gru 15, 2013 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Today at 12:09 pm

Powrót do góry Go down

Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 22Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2
» Podróż Castiela Po Europie 1