IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
konkurs pokemon ewolucja azuria dagi66 pokemona Podróż cosmo Orania między Mike liderzy emolga zmiany loteria turniej deckardpain miastami karta Ostrzeżeń Bank menager Marmoria pokemony 2013 Adopcje

Share | 

Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:40 am

Nagle z lasu wytoczył się - bo tak to należało nazwać, to nie był chód, skoki, pełzanie, ani nic innego, on się toczył - wielki Snorlax. O ile Snorlaxy już normalnie są duże, to ten był dużo za duży, czego on się nażarł... do wyboru miał wszystkie substancje na ziemi, wiadomo że Snorlaxy to takie koksy że mogą jeść wszystko i wszędzie i w wielkich ilościach... z realiów, pokemon nie wykazywał agresji, jednak zasnął na środku ścieżki całkowicie ją tarasując...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:47 am

Popadłem w szewską pasję. 
- Z drogi ty tłuściochu jeden!!!! Tu się nie śpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - wydarłem się z całej siły w stronę tego Snorlaxa. Miałem serdecznie dosyć takich zdarzeń. Wolałem już iść na około, ale spróbuję go stąd wywalić, bo jak nie... to współczuję temu tłuściochowi, bo to co zrobię, nie będzie mu się podobać. I to bardzo nie podobać.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 12:05 pm

Pokemon obudził się, ale chyba też wpadł w szewską pasję i przygniótł cię body slam. Straciłeś przytomność...

X minut później

Obudziłeś się, coś stukało o twoją twarz... leżałeś w niewielkim wgłębieniu które szybko wypełniało się wodą, noga bardzo cie bolała. Usłyszałeś grzmot i zobaczyłeś błysk, to coś co uderzało twą twarz to kropelki, trwała burza...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 12:09 pm

- Cholera jasna, pi******** Snorlax!!!!!!!! - powiedziałem, zacząłem szukać Spheal, przecież miałem ją na rękach. Próbowałem wstać i uciec jak najdalej do Azurii. 
- Ja go kiedyś znajdę, a jak znajdę, to zamorduję, wskrzeszę i znów zamorduję!!! - dodałem. Widać, popadłem w bardzo mocną szewską pasję.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 12:22 pm

Spheal spała obok, znaczy trochę dalej obok, nie w tym dołku, który zapewne powstał przez tuszę Snorlaxa. Próbowałeś wstać, ale prawa noga bardzo ci dokuczała, chyba jest uszkodzona...
- Witaj. - Usłyszałeś głos i spojrzałeś przed siebie. Stał tam wysoki człowiek w płaszczu i kapeluszu.
- Przepraszam za mojego Snorlaxa... zaraz coś poradzimy na twoją nogę, Roserade... - ujrzałeś jak pokemona pojawił się, zobaczyłeś zielony błysk i... ból ustał i mogłeś wstać.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 12:25 pm

- Yyy, dziękuję. - powiedziałem nieśmiało i schowałem Spheal do balla. - Z kim mam przyjemność? - zapytałem tego człowieka. Zastanawiało mnie, kto to był. Po za tym, ciągle było pytanie: Jak daleko jestem od Azurii? Dobra, pewnie niedługo się dowiem. Widać, długo musiałem spać. Przecież deszczu nawet nie widziałem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 12:38 pm

- Jestem Jet, strażnik tych lasów. Wiedz że Muk i Dragonite też przeszkadzali ci z mojej przyczyny, chciałem cie sprawdzić... nieco zawaliłeś ostatni test, ale co tam, widać że masz rękę do pokemonów. Jeśli chcesz nagrodzę cie za te trudy i pokażę pewne wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi pokemonami, będziesz mógł tam złapać jednego wybranego pokemona, ale po tym mój Hypno wymaże z twojej pamięci to miejsce by nikt niepożądany się tam nie dostał... co ty na to? Oczywiście możesz też ruszać dalej tam gdzie właśnie szedłeś...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 2:16 pm

- Szczerze, może jednak pójdę w to miejsce, skoro już tak mówisz. - odpowiedziałem na jego pytanie trochę niepewnie. Jednak byłem ostrożny, na wszelki wypadek trzymałem swój ball z Snover, by dzięki jej ataku Mist w razie czego uciec. Ale na razie się na to nie zapowiada.  
- Testy, czyli już wiem czemu mnie to spotykało. - przeszło mi przez myśl.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 2:33 pm

- Zapraszam. - Powiedziawszy to wskazał skałę... nie, to była jama, ale przysiągłbyś że chwile temu to był tylko głaz... gościu jest dobry, ale czy na pewno nie zrobi ci nic złego... cóż, teoretycznie mozesz mu podziękować i odejść, jest szansa i to duża że by cie nie zatrzymywał, ale z drugiej strony mówił o wyjątkowych pokemonach... ciekawe jak wyjątkowych.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 2:38 pm

Mimo wszystko byłem ostrożny. Wszedłem do tej jamy, chociaż zadziwiła mnie prędkość, z jaką tak nagle jakby odblokował to miejsce. Zacząłem się rozglądać po niej, jednak byłem nadal czujny i patrzyłem co chwilę za siebie.
- Nie ma nic za darmo. Nawet jeśli wykonałem ten test, musiałem być czujny. - przeszło mi przez myśl. Wiedziałem, że coś było za łatwe. I to mi się nie podobało.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 2:53 pm

Dłuższą chwilę szliście też tak i nic się nie działo. Nagle zobaczyłeś błysk i po chwili weszliście do wielkiej jaskini, była dobrze oświetlona przez liczne ogniska i błyszczące kryształy, była tu też trawa i woda, a także krzaki z owocami, a to wszystko pod ziemią! A najważniejsze były tu wszystkie psełdo legendy! Dratani, Larvitar, Beldum, Bagon, Gible, Deino, Goomy i ich ewolucje!
- Proszę, możesz wybrać jednego z najniższego stadium ewolucji, ale żeby móc go złapać będziesz musiał... pokonać jego najwyższą ewolucję. Możesz też zrezygnować, ale sądzę że podołasz.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 10:39 pm

- Okej. - powiedziałem i wziąłem głęboki oddech. I teraz kurde pytanie: Kogo spróbować złapać? To była trudna decyzja. Dratini, Larvitar, Beldum, Bagon, Gible, Deino lub Goomy.
- Ene Due Like Fake, ciebie będę próbował łapać. - powiedziałem sobie w myślach, przekładając palec z jednej pseudo-legendy na drugą. Padło na... Bagona. Od razu podszedłem.
- To z kim mam walczyć? - zapytałem od razu te grupkę. O ile oni są w grupie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 10:49 pm

Pokemony spojrzały na ciebie jak na wariata.
- Ale żeś wybrał... - rzekł ten ludź co chyba był czarodziejem i odstąpił krok w tył, a reszta pokemonów rozpierzchła się po kontach.
- Wybierz mądrze, bo do dyspozycji masz jednego spośród swych pokemonów. - Ostrzegł cie jeszcze Jet, a z jamy której wcześniej nie widziałeś (tak w tej jamie jest jama) wylazł ogromny gad, Salamence, smok z krwi kości i łusek, sam jego ryk sprawił że zatrząsł się strop...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 10:59 pm

Spojrzałem na niego z wyrazem... nie, nie strachu, wręcz przeciwnie, śmiechu.
- Ale się boję. - dodałem, powstrzymując śmiech. Wypuściłem Hoothoot.
- Zacznijmy spokojniutko, od hypnosis i Feint Attacków. - powiedziałem do niej. Teraz zacznie się epicka walka. Której wynik jest wiadomy. 
- E tam, pokonałem Dragonite, więc Salamence też pokonam. - dodałem optymistyczną myśl.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:03 pm

Hoothoot zobaczył smoka i jakby skurczył się kilka centymetrów... zaraz, on po prostu ze strachu schował obie nogi na raz i teraz wyglądał jakby nie miał nóg. Salamence użył elektrycznego kła, o dziwo Hoothoot wykonał unik! Jest nadzieja! Użył hipnozy, a przynajmniej próbował bo oberwał smoczym obonem przez który walną w ścianę co zadało dodatkowe obrażenia...

Salamence 100%
Hoothoot 90%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:09 pm

- Hoothoot, jak najbardziej uniki i próbuj go uśpić, jak ci się uda, Feint Attacki. - podałem komendę. Taktyka prosta: Uśpić i ubić. Zresztą, jedyny problem polegał na tym, że uśpienie Salamence może być trudne. Ale myślę, że Hoothoot da radę. Jest silnym pokemonem. Tylko przeciwko ognistym jest odwrotnie. A, i mrocznym. Ale tu walczę z smoczym pokemonem pseudo-legendarnym.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:13 pm

Uniki... pierwszy się udał, potem Hoothoot spróbował użyć hipnozy, ale niestety spudłował. Dalej poszedł elektryczny kieł, niestety Hoothoot został trafiony, wykorzystał jednak sytuację, wyrwał się z pyska przeciwnika i podleciwszy do oczu smoka uśpił go, gad z hukiem zwalił się na ziemię.

Salamence 100% + sen
Hoothoot 76%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pon Cze 09, 2014 5:10 pm

- Dobra, Hoothoot, ciągłe Feint Attacki. Gdyby się obudził, znów potraktuj go Hypnosis. - powiedziałem. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wygram bez problemu. Ale wątpię, że będzie tak łatwo. Dlatego przy okazji spojrzałem co robi ten Jet, którego zresztą za dobrze nie znam. Po tym wróciłem wzrok na walkę, by wszystko dokładnie kontrolować.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Cze 11, 2014 7:14 pm

Salamence oberwał mylącym atakiem, drugim... wtedy się obudził. Hoothoot już miał podlecieć i go za hipnotyzować ponownie, lecz Smok machnął skrzydłami i odepchnął sówkę do tyłu, na szczęście nic jej się nie stało. Jet obserwował spokojnie walkę, nic nie wskazywało na złe zamiary z jego strony. Tymczasem walka się rozkręcała. Sówka nie miała możliwości ataku bo co sekunda unikała paszczy Salamence, a dokładniej elektrycznego kła.

Salamence 88%
Hoothoot 76%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 12, 2014 4:23 pm

- Hoothoot, spróbuj się przemieścić za niego Feint Attackiem, po tym szybka hipnoza. Jak uśnie, Feint Attacki. Jak się obudzi, oddal się i spróbuj zahipnotyzować. - podałem szybko komendę dla mej Hoothoot. Nie takie rzeczy się wyczyniało. W obecnych czasach nawet słaby pokemon może pokonać tytana, czy jak to powiedzieć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 13, 2014 4:43 pm

Śmiało można stwierdzić że to starcie Dawida z Goliatem, Hoothoot przy tym smoku wyglądał naprawdę niepozornie, jak mała mucha która lata, wkurza, ale nie potrafi uszkodzić. Z drugiej strony ten mały rozmiar był o tyle dobry że sowa była ciężka do trafienia. Niestety przez ciągły grad ataków Hoothoot nie potrafił uderzyć, wprawdzie udało mu się przemieścić na tyły przeciwnika, ale zaraz mało nie oberwał smoczym ogonem, czy ten gad ma oczy z tyłu głowy?!

Salamence 88%
Hoothoot 76%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pon Cze 23, 2014 5:52 pm

- Szybko, Hypnosis. Pamiętaj o unikach. - powiedziałem do Hoothoot. Właśnie dlatego wybrałem Hoothoot a nie kogoś innego. Szybki, zwinny pokemon był dla mnie bardzo pomocny. 
- Jeśli trafisz, Feint Attacki. - dodałem. Moim celem było usypianie i atakowanie. Właściwie nudna taktyka, która tylko przedłuża walkę. Ale mimo wszystko jest jeden, duży plus. Jest denerwująca. Dla przeciwnika. Przecież ciągłe usypianie przeciwnika jest raczej wkurzające.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pon Cze 23, 2014 6:07 pm

Udało się! Raz jeszcze wielki smok zasnął, oberwał kilka razy mylącym atakiem i wstał. Teraz jednak był wyraźnie wkurzony. Pojawiły się wątpliwości czy wkurzanie go taką taktyką było właściwe... Salamence otwarł paszczę, sądziłeś że uderzy z thunder fanga, ale... nie. On zrobił coś innego, to był ognisty kieł! ogień!!! Hoothoot widząc go znieruchomiał, dosłownie, przestał nawet machać skrzydełkami! Zaczął spadać na ziemię, przed upadkiem jednak został schwytany, paszcza wielkiego przeciwnika pochłonęła go i przestałeś widzeć swego pokemona, przeciwnik trzymał go w pysku z którego wciąż leciał dym... nagle przez dym przebiło się silne, jasne światło, znałeś je dobrze, choć widziałeś tylko dwa razy w życiu, ale... czy to możliwe? czy on ewoluuje? Przecież... to za wcześnie, to nie możliwe... usłyszałeś przerażający krzyk, ale nie smoka, twojego pokemona... chwilę potem i smok zawył, a z jego paszczy wyleciał Noctlow, piękny dostojny, nawet pomimo osmalonych piór. znów krzyknął, ale to nie był zwykły krzyk, to atak! dokładniej uproar!

Salamence 59%
Hoothoot 66%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pon Cze 23, 2014 6:25 pm

Teraz to już byłem zaskoczony. Spojrzałem na Noctowl. 
- No, teraz walka jest równiejsza. - powiedziałem uradowany ewolucją mej Noctowl. Ale dobra. Walczmy!!! 
- Noctowl, teraz Hypnosis. Pamiętaj oczywiście o unikach. Jeśli trafisz, 4 Growle i Feint Attacki. - podałem szybko komendę. Wpadłem na pomysł. Spojrzałem szybko na sufit i spojrzałem co tam jest, po czym po 5 sekundach wróciłem na walkę. Musiałem zmienić taktykę. Przecież Salamence może ją łatwo rozgryźć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pon Cze 23, 2014 6:52 pm

Pokemon nie słuchał, atakował raz za razem uproar, latał przy tym dookoła rywala i zbliżał się do niego. W końcu uśpił go i zaczął atakować akcją i mylącymi atakami na zmianę. Gdy smok w końcu wstał to wycofał się do jaskini.
- Poddał się, wygrywasz! - Oznajmił ten dziwny człek który cię tu przywiódł, ale twój pokemon nie przestawał atakować...
- Opanuj go! Szybko, bo jak smoki się wkurzą to nic nam nie pomorze!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Today at 8:03 am

Powrót do góry Go down

Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2