IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
konkurs Bank emolga deckardpain Podróż 2013 pokemony loteria zmiany azuria liderzy Mike między Ostrzeżeń Orania cosmo menager Marmoria miastami pokemon Adopcje dagi66 turniej ewolucja karta pokemona

Share | 

Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 4:29 pm

Pokemony zaczęły się głowić. Niestety, tu nie było prawie możliwości na narysowanie tego. Trawa była straszliwie wysoka, a gałęzi nie było w ogóle. Chociaż to by nic nie zmieniło: Nie było by widać tych gałęzi. Rapidash jednak nagle pobiegł. Stanął i odwrócił się. Po chwili pobiegł z pełną szybkością w drugą stronę. Straciłeś go z oczu, ale po 5 sekundach wrócił. Chyba dał ci zagadkę. Reszta jeszcze się zastanawia.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 5:09 pm

- Czyli wyścigi? Nie mam innych pomysłów. - myśli - Pewnie myślą teraz o mnie jak o idiocie... Ciekawe co tak na prawdę lubią. - No cóż... Też powinienem powiedzieć. Interesuję się medycyną, oraz sztuką. Teraz wasza kolej... - Spojrzał się na Rapidash'a. - Zgadłem? Udało mi się? To wyścigi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 7:36 pm

Rapidash pokiwał głową w górę i dół, więc tak. Lubi wyścigi. Reszta myślała jak to pokazać. 
- Twój Fennekin lubi walki, Tyrogue zresztą też, a o Rapidash już wiesz. - powiedział starszy głos za tobą. Tak, to pustelnik. Widać, może też znać czyjeś uwielbienia. Opierał się na lasce.
- Szczerze, ja lepiej odejdę. - dodał, po czym obrócił się i zaczął odchodzić. Fennekin, Tyrogue i Rapidash patrzą na niego z niedowierzeniem. 

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 7:52 pm

Schował pokemony i obrócił się w stronę pustelnika. - Dlaczego za mną chodzisz... Nie chcesz mi pomóc, to nie, łaski bez. Czy ja kiedykolwiek prosiłem cię o chodzenie za mną? - Po chwili "ogarnął się". - Czego ode mnie chcesz? Tyle razy się już spotkaliśmy, więc pewnie czegoś potrzebujesz. Jeśli niczego nie potrzebujesz, mógłbyś mi wskazać drogę do miasta w którym znajduje się dosyć duży sklep?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 8:33 pm

- Ja nie chodzę za tobą, tak naprawdę to ja natykam się na ciebie telepatią. - odpowiedział starzec nie odwracając się do ciebie twarzą. Szczerze, co on bredził: trudno stwierdzić. - A miasto jest tam, za górą. - dodał, po czym nagle jakby skoczył 10 metrów w górę, znikając ci z widoku. Tylko... jak on to zrobił? Dodajmy, iż spod jego nóg podczas skoku wyszła tajemnicza, niebieska aura.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 8:51 pm

- Eh... Nie ważne, wariat... - Rusza w miejsce wskazane przez człowieka. Po chwili wyrzuca pokeball'a Rapidash'a i pyta się go czy mógłby na nim pojechać do tego miasta. Chcąc go do tego przekonać, mówię mu że to może być dobry trening do wyścigów. - Przecież poprawi sobie tym kondycję, dawno nie biegał. - pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 8:58 pm

Rapidash zgodził się. Dosiadłeś go, po czym ten ruszył za górę. Jechałeś ciężkie 20 minut. Dlaczego ciężkie? Cóż: Przynajmniej sześć razy o mało nie spadłeś z Rapidasha. Jednak w tym będziesz musiał ćwiczyć. Ale o tym nie teraz. Doszedłeś przed miasto. Była tu drewniana tabliczka: ,,Witamy w Marmorii''. Głosił.
- Witaj. - usłyszałeś i na lewo od ciebie, 10 metrów dalej zobaczyłeś znajomego chłopaka z znajomym Mudkipem. Tak, to był ten chłopak, co pytał o drogę do Marmorii.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 5:45 pm

Kuba;
Zacząłeś się rozglądać po okolicy. Trawa, kamień, trawa, drzewo, drzewo, krzak i znowu trawa, trawa, kamień, Draginite, drzewo, trawa... Dragonite?! Tak, nie ma Wątpliwości, ponad dwa metry wzrostu, lekko zaznaczony brzuszek, pancerz z łusek, te dziwne czułki na głowie, ale czemu u licha on jest zielony!? To już z lekka dziwne, ale może lepiej nad tym myśleć jak już się upewnisz że on cie zaraz nie zje, czy coś...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 10:25 pm

- Te, Shiny Dragonite, jeśli myślisz, iż to było śmieszne, to jesteś śmieszny. - powiedziałem do niego. Szczerze, co ja zacząłem bredzić, to nie wiem. Do takiego wolałem nie podskakiwać. Schowałem Servine, po czym bez komentarza zacząłem uciekać jak najdalej od tego smoka. Gdyby to była najniższa forma, to bym może podskoczył, ale do najwyższej formy tej pseudo-legendy, wolę nie podskakiwać. Szczerze, to on mnie zaskoczył. Nie wiedziałem, że Shiny Dragonity są zielone.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 10:28 pm

Jeśli cie to pocieszy to MG też nie wiedział że shiny wersja tego smoka jest zielona... koniec dobrych wieści! Dragonite zaczął cie ścigać, a jak wiadomo to diabelnie szybkie stwory więc raz dwa przeciął ci drogę i zablokował ją, nie ma bata, nie zwiejesz mu. Pokemon przybrał pozycję bojową, ale nie atakował, czekał na przeciwnika... czemu wszyscy dzisiaj chcą cie zabić?!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 10:38 pm

- Najpierw Muk, teraz ty. Co będzie kurde następne. Arceus? - zapytałem sam siebie głosem wnerwienia. Ale niech mu będzie. Z nim już sobie zawalczę, ale najpierw...
- Jaka jest stawka? - zapytałem go z lekkim śmiechem. On chyba nie wie o co mi chodzi, chociaż... Dragonity są mądre, więc może jednak wie o co mi chodzi. Gorzej tylko z tym, czy on nie chce mi wpi... dowalić jeśli przegram.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 10:42 pm

Pokemon tylko chytrze się uśmiechnął i wykonał gest jakby łapą zapinał suwak na własnym pysku, to chyba oznaczało że nie zamierza ci powiedzieć. Dalej stał i czekał cierpliwie na swojego przeciwnika, był przygotowany by w każdej chwili uderzyć, jego skrzydła nerwowo drgały, gotów do ataku, bloku i uniku, nie ma co liczyć że go zaskoczysz...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 10:45 pm

- Nie, to teraz go spróbuję oszukać. Nawet, jeśli będzie trzeba oszukać przeznaczenie. - przeszło mi przez myśl. Wypuściłem Servine, ale nie tak zwyczajnie. O nie, wypuściłem ją wysokim podrzutem balla w górę, by Servine znalazła się wysoko w powietrzu.
- Powitaj tego Shiny Dragonite najsilniejszym jaki możesz Leaf Tornado. - podałem jej komendę.
- W dodatku staraj się unikać ataków. - dodałem podstawową rzecz. Dobra, nieważne, walczmy!!!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 10:49 pm

Gdy tylko Dragonite ujrzał smugę z której lada chwila miała się wyłonić Servine zerwał się do ataku, idealnie w momencie w którym twoja "księżniczka" się zmaterializowała dostała lodowym ciosem, boleśnie. Pozbierała się i spojrzeniem pełnym złości zaszczyciła swego przeciwnika, użyła leaf tornado, ale... nie trafiła.

Servine 72%
Dragonite 100%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 10:53 pm

- Dobra, ten Dragonite jest za mocny. Ale gdyby nie to, iż te moje taktyki są genialne*... to bym pewnie już prowadził. - przeszło mi przez myśl. - Servine, nie wiem jakim cudem nie trafiłaś, ale wskocz na drzewo i systematycznie odbieraj mu życie Mega Drainami, przeskakując z tego drzewa na inne i tak w kółko. - powiedziałem. Moja taktyka była słaba, ale zawsze jakaś była. I tak za chwilę zostanie zmieniona.   

* - Sarkazm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Cze 07, 2014 11:07 pm

Twoja taktyka przez chwilę działała, smok obrywał, nie zadawało to prawie żadnych obrażeń, leczyło też nie wiele, ale działało. Servine była zwinna i unikała ciągle thunder boltów wysyłanych w jej kierunku. W końcu jednak Dragonite się zdenerwował z hukiem wylądował, efekt przypominał upadek, ale nie, on użył trzęsienie ziemi! Wszystkie drzewa zatrzęsły się, poke ptaki odleciały z nich spłoszone, a Servine zleciała na ziemię...

Servine 77%
Dragonite 90%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 7:41 am

- Mogę zmieniać ci przeciwnika w razie czego? - zapytałem Dragonite. Szczerze, to ja pewnie znam odpowiedź, ale jestem Fair-Play i nie będę oszukiwał. Bo on pewnie moją zmianę uzna za nie Fair-Play. Oczywiście, nie przerwałem walki.
- Servine, popisz się swoją zwinnością. Staraj się przenosić jak najszybciej po całej arenie, atakując Mega Drainami. Jeśli będzie trzęsienie ziemi, to staraj się... po prosto zrobić wszystko, by nic ci nie zrobiło. - powiedziałem, mówiąc unik trzęsienia ziemi z brakiem pomysłu. Teraz zacząłem się zastanawiać, gdzie szukać takiego schronienia i zacząłem się rozglądać, kątem oka pilnując walki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 9:55 am

Gdy zadałeś swoje pytanie Dragonite kiwnął głową na tak, co chyba oznacza przyzwolenia na zmianę walczącego pokemona. Od tej pory smok nie atakował, Servine też nie, chyba uznała to za niestosowne, czy coś. Za dworską etykietą nie trafisz. Tak, czy inaczej, chyba oboje czekali aż ty wprowadzisz do walki kogoś nowego.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 10:49 am

- Dobra. - powiedziałem i schowałem Servine. Widać, ona też była Fair-play. Lubiłem właśnie takie pokemony, które były uczciwe. Nieważne, czas na zmianę. 
- Spheal, idź i od razu Aurora Beam. Po tym od razu Hail. Czas zmienić pogodę. Po tym popisz się celnością z Ice Balla. - powiedziałem komendę, wpuszczając wcześniej moją starterkę. Nadal jednak obawiałem się jego ataków, szczególnie trzęsienia ziemi. - Spheal, pamiętaj o unikach. - dodałem. Nadal jednak nie wiedziałem co robić w razie trzęsienia ziemi, więc rozejrzałem się po arenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 10:56 am

Spheal w pierwszej chwili była zaskoczona TAKIM przeciwnikiem... Dragonite użył ciosu gromu, twoja starterka jednak w ostatniej chwili zorientowała się co ma robić, spanikowała i uderzyła pierwszym lepszym atakiem, padło na body slam, smok sparaliżowany! Niesamowite! Spheal ośmielona tym udeżyła promieniem aurory, potem lodową kulą i w końcu wywołała grad, zdenerwowany Dragonite użył ciosu gromu na chwilę przełamując paraliż, co najgorsze jego atak był krytyczny...

Spheal 44%
Dragonite 40% + paraliż

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:02 am

- Spheal, staraj się jak najszybciej strzelać Ice Ballami lub Aurora Beamami. Czasami atakuj Body Slamami. - powiedziałem do mojej starterki. Jeśli wszystko będzie dobrze, to Spheal zjedzie tego smoka. -Uznaj, iż jest to zwyczajny przeciwnik. Wierzę w ciebie. - dodałem motywujące słowa. Pod warunkiem, że to w ogóle ją zmotywuje. Grad jest z nami. Spheal nie będzie obrywać, a Dragonite właśnie odwrotnie ze względu na brak typu lód. A Spheal jest wodno-lodowa więc to bardzo ułatwia mi sytuację.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:13 am

Pokemony wymieniały między sobą ataki, częściej jednak atakowała Spheal, a to za sprawą oczywiście paraliżu. Smok w końcu padł. Wtedy z zarośli wyszły dwa inne Dragonite, tym razem nie shiny, nie zaatakowały jednak, pokiwały tylko głowami ze znawstwem i zabrały swojego shiny kolegę, ale o co chodziło to nawet ja nie wiem... o nawet się zrymowało!

Spheal 44%
Dragonite 40% + paraliż

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:19 am

- Nie będę wnikał, pewnie jego znajomi. - przeszło mi przez myśl i podszedłem do Spheal. - Świetnie ci poszło. Pokonałaś przeciwnika silniejszego od ciebie. Brawo. - pogratulowałem natychmiast Spheal, głaszcząc ją po głowie. Nie obchodziło mnie, że ataki lodowe raniły tego smoka x4. I tak wygrała z kimś, kogo nie mogła pokonać Servine. 
- Chociaż wydaje mi się, iż to Servine jest silniejsza. - dodałem myśl, biorąc Sphela na ręce i poszedłem w stronę Azurii. O ile do cholery znów się nie zgubiłem.
- Ale będziemy optymistyczni. - powiedziałem do siebie myśl. Ech, znowu optymizm. Ja serio muszę z nim skończyć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:30 am

Spheal była z siebie wyraźnie dumna, toczyła się i klaskała przednimi płetwami by okazać swą radość. Szkoda że nie ewolułuje przez szczęście bo chyba by teraz przeskoczyła od razu do ostatniej formy, ale cóż, ważne że wygrała. Ruszyłeś dalej na północ, na razie było spokojnie, ale nie ma co się cieszyć. Z drugiej strony co jeszcze może się wydarzyć?

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 08, 2014 11:33 am

- Znając swoje szczęście, dużo się jeszcze zdarzy w podróży do Azurii. - powiedziałem przypadkowo w myślach. Ale dobra, zdarza się. Rozglądałem się. Wolałem nic nie łapać, wolę być ostrożny i uważny by w nic mnie wdepnąć i dojść spokojnie do Azurii.
- Szczerze, co może się wydarzyć? - zapytałem siebie optymistyczną myślą. Nie no, serio muszę się ogarnąć z tym optymizmem w trudnych sytuacjach.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Today at 12:44 pm

Powrót do góry Go down

Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2
» Podróż Castiela Po Europie 1