IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemona karta zmiany azuria cosmo 2013 pokemon turniej Mike konkurs ewolucja menager deckardpain miastami dagi66 pokemony między Bank loteria Podróż liderzy emolga Marmoria Adopcje Orania Ostrzeżeń

Share | 

Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Maj 31, 2014 4:08 pm

Ja:
- Aha, jeszcze chce ci się bić początkującego trenera? - powiedziałem do Muka i wypuściłem Tranquilla. - Wznieś się w górę. W razie gdyby atakował na dystans, unik i atak z Air Slasha. - podałem komendę. Muk nie jest szybki, więc Tranquill wystarczy tylko odpowiednio wycelować. A jak te inne Muki się rzucą, to ja wysyłam swoją pseudo-armię.
Tak sobie stałeś za głazem, a ta trójka Poochyen goniła Tomasa. W międzyczasie ujrzałeś, iż ta uziemiona Poochyena uwolniła się i znikła. Usłyszałeś za sobą głośny Howl. Odwróciłeś się i zobaczyłeś Poochyenę z kawałkami sieci na łapie. Skubaniec się za tobą schował. 
- Masz zostawić tego trenera. - usłyszałeś i zobaczyłeś pustelnika. Poochyena odeszła.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Maj 31, 2014 4:25 pm

Twój pokemon wedle rozkazu wzniósł się do góry i użył air slash, przeciwnik jednak użył ochrony, dzięki czemu atak nie wyrządził mu żadnej krzywdy, nie miał chyba jednak pomysłu jak dalej to rozegrać bo nie zaatakował, uzył tylko acid armor by podnieść swą obronę i nic poza tym... Tranquill na razie czekał na atak ze strony przeciwnika przygotowany na robienie uników, widać po nim że skupia się na walce.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Maj 31, 2014 4:36 pm

- Kim jest ten człowiek? Tyle razy mnie uratował... - Dziękuję... Jak mam ci się odwdzięczyć?Jesteś prawdziwym bohaterem. - podziwia teraz starca, zachwyca się nim. - Teraz pewnie dostanę jakieś trudne i ważne zadanie... Lub po prostu mnie zignoruje, pewnie ma dość ratowania mnie. - Znasz tą Poochyen'ę? Jak to zrobiłeś?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Maj 31, 2014 4:50 pm

Ja:
- No to wykorzystajmy twoją kondycję Tranquill. Atakuj Air Slashami w niespodziewanych momentach, by utrudnić Mukowi używanie ochrony. Pamiętaj o unikach. - podałem moją strategię Tranquill. Ochrona nie może być używana ciągle, co oznacza, iż Muk będzie raniony. Jedyny problem to jest fakt, czy ten Muk przypadkiem nie zna ludzkiej mowy. To by znacznie ułatwiło mi walkę. 
- Użyłem telepatii. Ona mi pomogła okiełznać Poochyene. Ale tobie tego nie radzę się uczyć. Ja wycierpiałem 10 lat, by się tego nauczyć. - powiedział starzec. Toż to zaskoczenie. Pewnie właśnie dzięki telepatii nauczył ludzkiej mowy Steelixa. I tak się też pewnie zaprzyjaźnił. - A teraz ja idę. - dodał pustelnik, odchodząc. Tomas przez okno w pokoju woła cię ręką do centrum pokemon, wysuwając drabinę. 

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Maj 31, 2014 4:58 pm

Oho, Muk chyba w końcu coś wymyślił! Użył zablokowanie i zablokował air slash na całą walkę, Tranquill nie wiedział co się dzieje, pierwszy raz napotkał taki atak, w dodatku jego przeciwnik użył serię minimize dzięki czemu naprawdę ciężko będzie go teraz trafić... oj, zapowiada się trudny pojedynek, a Muk chyba się zawziął, tyle dobrego że woli walczyć z pokemonem, a nie atakować bezpośrednio ciebie.

Muk 100% podniesiona obrona(1), podniesione uniki (4)
Tranquill 100%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Maj 31, 2014 5:03 pm

Chowam Tranquill.
- Pan pozwoli, że ja ucieknę. - dodałem i znów wypuściłem Tranquill. - Mam nadzieje, że mnie udźwigniesz. - dodałem do niego i złapałem się go. Ja tam mam ważniejsze sprawy niż walka z tym pier****** Mukiem. Niech se szuka innego frajera. Ja lecę... chyba. Bo czy odleciałem, nie wiem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 01, 2014 12:16 pm

No więc Tranquill znikł, tylko po to by po kilku sekundach pojawić się tuż nad tobą, Muk nie wydał się zaskoczony, wykorzystał sytuację do ataku i przywalił twemu pokemonami falą toksyn, mało że zadał obrażenia, on jeszcze zatruł twojego poke - ptaka! Teraz to powodzenia w lataniu, nawet jak cię udźwignie to możecie spaść po pół metra lotu...

Muk 100% podniesiona obrona(1), podniesione uniki (4)
Tranquill 60% + zatrucie

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 01, 2014 8:40 pm

Nie zauważy mnie... Lepiej zignorować Tomasa i pójść za nieznajomym. Może się w końcu czegoś o nim dowiem. - zaczyna śledzić pustelnika. Stara się nie zdradzić swojej pozycji. - Ciekawe czy to była prawdziwa telepatia... Może rozumie on mowę pokemonów? Dziwny ten człowiek... Dziwny i tajemniczy. Nie pamięta nic o sobie, lub nie chce żeby cokolwiek o nim wiedziano. Może się zgadał z tymi pokemonami? Może chce tylko udawać bohatera? Niczego się o nim nie dowiem bez rozmowy lub śledzenia...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 01, 2014 9:20 pm

Nero:
Starzec tylko szedł spokojnie przez las. Nagle się zatrzymał.
- Śledzisz mnie, prawda młodzieńcze? - usłyszałeś i odwrócił się. - Ja wiem, iż tu jesteś, bo wyczuwam cię moimi telepatycznymi zdolnościami. - dodał. Zanim widziałeś trzy Poochyeny, które chyba chcą go dorwać. Nagle... rozpłynął się. Laska z odgłosem upadła, a Poochyeny wystraszone uciekły. Tylko, jak on to zrobił?
- Ja mam do jasnej ciasnej dość. - powiedziałem do Muka, chowając Tranquilla - No, dalej. - dodałem do niego z pokerską twarzą. Nie miałem pomysłu, jak z tego wybrnąć, ale może dam radę tym sposobem to zrobić. Wypuściłem Servine.
- Servine, naszą potężną kombinacją go. - wydałem komendę, wskazując Muka. Raczej moja ,,księżna'' wie o jakiej kombinacji mówię. Zresztą, to jej jedyna kombinacja.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Nie Cze 01, 2014 9:34 pm

Podnosi laskę z ziemi i chowa ją do plecaka. - Znajdę go! Znajdę go choćbym miał umrzeć! - pomyślał i usiadł na pobliskim kamieniu. Obserwuje miejsce z którego zniknął starzec. Całą noc nie zmrużył oka, tylko obserwował to miejsce i myślał. Nie ruszył się stamtąd nawet na chwilę. Senność mu nie przeszkadzała... A nawet pomagała, dzięki niej miał ciekawsze i dziwniejsze pomysły kim był ten człowiek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Wto Cze 03, 2014 6:44 pm

Laska była za duża na twój plecak. Usłyszałeś, jakby coś się za tobą tworzyło.
- Przepraszam, to jest moje, trenerze. - usłyszałeś i zobaczyłeś tego starca, który siedział na kamieniu, wskazując trzymaną przez ciebie laskę. Jak on to robi? Za nim zauważyłeś skradającą się Poochyenę. W dodatku starzec chyba nie zwraca na nią uwagi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Cze 04, 2014 3:45 pm

Kuba;
Servine wyskoczyła z balla, nie posłuchała cie jednak. Już miała zaatakować, ale zamiast tego podeszła do Muka i chwilę rozmawiali, a potem... trujące pokemony tak po prostu was puściły, dwa z nich wystąpiły z tego kręgu stworzyły przejście i wygląda na to że jesteście wolni, ciekawe co ta gadzina im znów nagadała i naobiecywała...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 2:27 pm

- Witaj... Chciałbym cię o coś prosić. - Zaczyna nieśmiało, lecz nie przestaje mówić. - Chciałbym abyś mnie nauczył porozumiewania się z pokemonami... Wiem że to dużo i że nic dla ciebie nie zrobiłem, lecz bardzo mi na tym zależy... - Zerka na Poochyen'ę. - Ciekawe czego ona chce od tego starca... - Proszę pana, za tobą jest pokemon, chyba chce coś panu zrobić... - czeka na odpowiedź starca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 3:20 pm

Nero:
- Przykro mi, ale to 10 lat ciągłej medytacji. Taka zdolność w takim wieku i w takim momencie to nie dobra pora.- odpowiedział i nim zdążyłeś go ostrzec odwrócił się do Poochyeny. - A ja bym cię prosił o odejście. - powiedział do niej spokojnie, unosząc lekko laskę. Poochyena grzecznie odeszła.
- Po za tym, jest tylko jedna taka laska. A ona wzmacnia moce na tyle, iż jest 100% szans na powodzenie mej telepatii. - dodał starzec, wracając na ciebie wzrok. Czyli już wiadomo, jak to robi, żeby nie być zaatakowanym.
Ja:
- Nie wiem, co ty im powiedziałaś, ale zaraz spróbujesz mi to wytłumaczyć. - powiedziałem w miarę cicho, by tylko moja Servine to usłyszała, po czym natychmiast schowałem ją do balla i z lekkim zdziwieniem odszedłem szybkimi krokami. Gdy się dobrze oddaliłem, tym razem uważając i mając w razie czego ball Spheal w ręku, wypuściłem Servine.
- Może spróbujesz mi wytłumaczyć, co im powiedziałaś? Mimiką, bo raczej twojej mowy nie zrozumiem. - zapytałem ją.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 4:13 pm

Kuba;
Servine tylko wzruszyła liśćmi w geście "jak mam ci to powiedzieć" no cóż, kobity mają swoje sposoby, pewnie nawet taki Muk potrafi być gentelmenem jak chce się przypodobać. No tak czy inaczej Muki was wypuściły i całe szczęście bo chyba walczyłeś z przywódcą bandy, a jest takie proste równanie. Szef = siła + mądrość, tak to na ogół działa bo nikt nie dał by rządzić słabemu, a nawet siłacza pokona ktoś kto ma dobry plan na pokonanie go...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 4:33 pm

- No dobra, przynajmniej nas uwolniłaś, za co ci dziękuję. - powiedziałem do niej i zacząłem się rozglądać. Skoro jestem w lesie, to przynajmniej poszukam pokemonów. Uważnie obserwowałem niebo czy trawę i drzewa, ponieważ coś mi może umknąć, a tego nie chcę. A co do pokemona, który w razie czego pomoże mi złapać pokemona: Servine niech już będzie, zmiana wydaje się niepotrzebna w tym przypadku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 7:52 pm

- A nie idzie jakoś przyśpieszyć tej medytacji? Nie można spróbować się tego szybciej nauczyć, lub stworzyć drugiej laski? Proszę naucz mnie tego wszystkiego! - krzyknął nie panując nad sobą. - Przecież niektórzy mogą się uczyć szybciej! Proszę, znajdź jakiś sposób na to, odwdzięczę ci się w jakiś sposób. - chwycił jeden z PokeBalli w swoim plecaku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 8:14 pm

- Nikt z moich ludzi tego nie opanował szybciej. A ta laska jest jedyna na świecie i nie można jej stworzyć od tak sobie. Ma otóż ukryty ten kryształ z kosmosu.  - odpowiedział starzec i otworzył czubek. Faktycznie, był w nim nieznany ci kamień z kosmosu. - Meteoryt. - dodał pustelnik. Po chwili odwrócił się i zaczął odchodzić powoli. Raczej nici z telepatycznych zdolności.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 8:18 pm

- A nie lepiej jest spróbować tego na kolejnej osobie? Może będę jedną osobą na milion która się tego nauczy w parę dni? Warto spróbować! - mówi z zapałem podążając za odchodzącym starcem. - Przecież to jest bardzo przydatna umiejętność... Czemu on nie jest nauczycielem, poke-lekarzem, poke-psychologiem lub coś w tym stylu? - Proszę ucz mnie! Bardzo mi na tym zależy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 8:25 pm

- Taka młoda osoba nie może się tego nauczyć. Już od 100 lat osoby w twoim wieku próbują się tego nauczyć. - odpowiedział starzec poważnym głosem, nie odwracając się do ciebie. - Nie nauczyły się nawet 0.0001% tej mocy. - dodał, dalej odchodząc. Starzec odwrócił się.
- Ostrzeżenie: za tobą jest Poochyena. - ostrzegł cię dodatkowo starzec. Odwróciłeś się i faktycznie: Był tu Poochyena, który się skradał do ciebie, ale gdy go zauważyłeś, zatrzymał się, patrząc groźnie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 8:31 pm

- Słuchaj... Nie boję się ciebie i nie będę się ciebie bał. Jesteś jeszcze małym pokemonem, lecz jeśli chcesz - mogę cię wytrenować i pomóc ci stać się bardzo silnym pokemonem. Co ty na to? - patrzy na pokemona pytającym wzrokiem. Nie zwraca już uwagi na starca, nie pożegnał się z nim nawet, tak jakby uważał że za chwilę się znowu spotkają. - Uparta ta Poochyena, ciekawe czego chciała od pustelnika. - szykuje PokeBall'a, aby złapać hienę. - Może nie mam zbyt dobrego podejścia do pokemonów, chyba będę musiał je zmienić... Ale teraz zajmę się Poochyen'ą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Cze 05, 2014 8:37 pm

Poochyena spojrzała na ciebie z śmiechem. Po chwili przed tobą stanęły dwie, nie: Nie Poochyeny a Mightyeny!!! Teraz będzie trudno. Nagle dwa celne string shoty trafiły w oczy ewolucje Poochyen, dezorientując je.
- Szybko, uciekaj. - powiedział znajomy ci chłopak. Tak, to był Tomas. Nagle Słońce wyszło zza horyzontu, zmuszając poke-wilki do odejścia. To koniec tej nocy. Teraz możesz odpocząć przed Poochyenami.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 3:08 pm

Zignorował zarówno odchodzące pokemony jak i Tomas'a. Wypuścił swoje pokemony z PokeBall'i. Zaczął próbować z nimi rozmawiać, zaczął od Tyrogue. - Jak się czujesz Tyrogue... Zauważyłem że nie dowiedziałeś się jeszcze o stracie swojego brata... Przepraszam, na prawdę cię przepraszam. Wybaczysz mi? Bardzo mi zależy na naszej przyjaźni, i nie chcę jej skończyć... - Jaki ja jestem głupi, on mi nie wybaczy! - Czeka na odpowiedź małego przyjaciela.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 3:32 pm

Tyrogue słysząc to, od razu wskoczył na pobliskie drzewo. Chyba nie chciał poruszać tego tematu. Może o tym zapomniał, ale przypomniałeś mu to, przez co teraz się obraził. Co było widoczne. Bo usiadł na gałęzi, plecami do ciebie. Chyba ma focha. Więc miałeś rację. Na razie ci tego prawdopodobnie nie wybaczy, ale może za jakiś czas już o tym zapomni.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Cze 06, 2014 3:50 pm

- Tyrogue, wiem co czujesz. Chciałbyś pobyć teraz sam? Zrozumiem to. Mogę teraz tutaj zostać i zająć się resztą pokemonów, jeśli nie chcesz mnie widzieć. - Obrócił się w stronę reszty pokemonów, wiedząc że nie może jeszcze liczyć na wybaczenie ze strony malucha. - Wam też chciałem coś przekazać... Wiem że mnie nie lubicie, od dzisiaj zmieniam mój stosunek do was. Chciałbym się z wami lepiej poznać, dowiedzieć się co lubicie, dowiedzieć się czegoś o waszych zainteresowaniach... Jednak nie mam jak. Może narysujcie na piasku obrazek przedstawiający to co lubicie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Today at 12:47 pm

Powrót do góry Go down

Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 19 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2
» Podróż Castiela Po Europie 1