IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimePon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeNie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeCzw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeWto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Sierpień 2019
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
The most tagged keywords
Keywords
mike
Zmiana konta

Share

Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next
AutorWiadomość
kuba03065

kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

Podróż między miastami - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimePią Mar 28, 2014 10:44 pm

- To se przeszedłem. - przeszło mi przez myśl. Plan został obalony przez przyrodę. A te Ekansy to zaczęły mnie denerwować. Ciągle to się pojawiały, wtem znikały. Taki człowiek jak ja, niecierpliwy, normalnie mógł się wnerwić. Wkurzało mnie też gonienie poke-świeczek (czyt. Litwicków). Chyba jednak zrezygnuję. Ruszyłem w drogę powrotną na trasę drogi do Azurii.
- O ile ją kurde znajdę. - dodałem do myśli. Nie wiem jak się oddaliłem, co mogło mi utrudnić sytuację. Gdyby nie było nocy, wtedy bym może znalazł drogę, ale obecnie, gdy pogoda zdecydowała się na dłuższą noc, odnalezienie ścieżki mogło być wyzwaniem. Ale zobaczę. Może nie oddaliłem się tak daleko jak się wydaje i prawdopodobnie odnajdę te drogę.
- Czy ja wreszcie przestanę myśleć aż tak optymistycznie? - powiedziałem w myślach. Bardzo możliwe że przez mój optymizm na swojej drodze spotkam jeszcze wiele trudności, z którymi będę musiał się zmierzyć. Eh, te moje myśli optymizmu. W sumie, po dłuższym namyśle można stwierdzić że pesymizm jest gorszy od optymizmu. Rzecz jasna, moim zdaniem. Inni ludzie mogą mieć inne zdanie. No cóż, gdyby ludność była taka sama, to można by stwierdzić, że świat jest nudny. Ale tak, gdy ludzie są zróżnicowani, świat nie jest nudny. Prosta myśl. W każdym razie dość paplania. Konkret: Staram się wrócić na drogę do miasta którego szukam (czyt.Azurii).

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 11:48 am

Odnalezienie tej drogi, nawet w dzień nie było by proste. Teren jest idealnie równy, a droga to tylko szeroka może na półtorej metra ścieżka wyłożona kamieniami, podobna do tych, którymi chodzili starożytni rzymianie. Otaczają ją wysokie trawy, więc... teoretycznie możesz sobie iść tuż koło niej i jej nie zauważysz, to jak w Hobbicie "jeśli raz zejdziesz ze ścieżki, to już jej nie odnajdziesz". No może tu nie aż tak źle, bo może natrafisz na rzekę, która też przepływa przez Azurię, albo zobaczysz miasto na horyzoncie, ale z tym miastem, to raczej nie po ciemku. Tym czasem pokemony nic nie robiąc sobie z twych zmartwień wesoło buszowały po trawach.

Podróż między miastami - Page 13 417Podróż między miastami - Page 13 133Podróż między miastami - Page 13 063Podróż między miastami - Page 13 585Podróż między miastami - Page 13 597Podróż między miastami - Page 13 564Podróż między miastami - Page 13 140Podróż między miastami - Page 13 529Podróż między miastami - Page 13 349
Podróż między miastami - Page 13 069Podróż między miastami - Page 13 403Podróż między miastami - Page 13 054Podróż między miastami - Page 13 007Podróż między miastami - Page 13 013Podróż między miastami - Page 13 021
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 11:59 am

- Wiedziałem. Co mnie skusiło do jasnej ciasnej, by wejść do tej trawy? - powiedziałem wnerwiony w myślach. Podejrzewałem że się zgubiłem. No trudno. Idę naprzód i nie zważam na to gdzie jest ścieżka. Jak to ktoś tam powiedział: ,,Idąc w przód zawsze gdzieś dojdziesz'', albo podobnie. Jeśli będę miał szczęście to może kogoś spotkam.
- Znowu optymizm. Czy ja wreszcie skończę z tym optymizmem w beznadziejnych sytuacjach? - powiedziałem wkurzony szeptem do samego siebie. Te moje myśli optymizmu znowu się nie przydadzą jak znam swoje szczęście.
- Którego nie mam. - dodałem do myśli. Taka prawda. Podczas poszukiwań pokemonów i szukania ścieżki nie mogłem nic zdziałać. Jak tak dalej pójdzie to mój mózg będzie zmuszony do zmiany mojego dobrego toku myślenia w myśli pesymizmu. Zresztą, co za różnica? Przecież optymizm i pesymizm to prawie to samo. No dobra, pesymizm polega na widzeniu wszystkiego w złych ,,barwach''. A co tym się przejmuję właściwie? Ja zamiast myśleć o... tych sprawach, lepiej bym się zajął szukaniem byle jakiego miasta. Ważne, żebym mógł odpocząć.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 12:03 pm

Gdy tak podążałeś przed siebie cały zamyślony ni z tego ni z owego... wywróciłeś się. Przeleciałeś przez trawy, które były jeszcze wyższe niż te do tej pory, na oko miały ze dwa metry i były raczej trzcinną. Wleciałeś do wody. Byłeś cały mokry, a przed tobą rozciągała się woda, a po dokładniejszym przyjrzeniu to... rzeka! Była ona dość płytka i spokojnie płynąca w tym miejscu, toteż wszędzie rosły lilie, a na liliach spokojnie rechotały sobie Froakie. Jeden z nich na twój widok wskoczył do wody i podpłyną do ciebie, przyglądał się twojej osobie z ciekawością, swoimi wyłupiastymi patrzałkami.

Podróż między miastami - Page 13 417Podróż między miastami - Page 13 133Podróż między miastami - Page 13 063Podróż między miastami - Page 13 585Podróż między miastami - Page 13 597Podróż między miastami - Page 13 564Podróż między miastami - Page 13 140Podróż między miastami - Page 13 529Podróż między miastami - Page 13 349
Podróż między miastami - Page 13 069Podróż między miastami - Page 13 403Podróż między miastami - Page 13 054Podróż między miastami - Page 13 007Podróż między miastami - Page 13 013Podróż między miastami - Page 13 021
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 12:18 pm

Spojrzałem w bok, by wypluć wodę i popatrzyłem na Froakie, który do mnie podpłynął. Odważny widzę. Ale on mnie zbyt nie przejął. Wstałem i rozejrzałem się. 
- Domy budowało się blisko rzek. Oznacza to, że gdzieś w pobliżu powinna być... Azuria. - przeszło mi przez myśl. Jak wiadomo, domy budowało się blisko rzek, by mieć skąd brać wodę. Teraz mogę to wykorzystać by dostać się do miasta. No chyba że to jakaś nieznana rzeka. No, ale warto spróbować.
- Czy ja wreszcie skończę z tym optymizmem? - zapytałem sam siebie. Tak po prostu. Jednak tym razem się tym nie przejąłem. Palcem dotknąłem wody by ocenić nurt. W tą stronę, w którą idzie, ruszyłem. Teraz tylko liczyć na szczęście.
- Znając życie, nie będę go miał. - dodałem myśl gdy szedłem i uważałem, by się nie wywrócić.
- Co przy moim optymizmie jest bardzo możliwe. - dodałem pesymistyczny tekst. Już sam nie wiem czy jestem tym a tym. Ale dość tego tematu. Teraz przejmowałem się drogą... znaczy rzeką. Nigdy nie wiadomo co mnie może czekać. 

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 3:44 pm

Większość normalnych ludzi wyszła by z rzeki, a następnie ruszyła wzdłuż jej koryta, lecz "po co być normalnym?". Tak więc ty ruszyłeś sobie brodząc po pas w wodzie, nie było by to może problemem, bo tak czy siak byłeś cały przemoczony, ale ta mielizna szybko i dość niespodziewanie się skończyła, a ty znów zanurzyłeś się cały pod wodą, ale to nie było najgorsze... twoja noga utknęła w mule, a tlenu z każdą sekundą mniej!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 4:27 pm

- Cholera jasna, oczywiście ja jestem tak głupi że zawsze czegoś zapomnę. - pomyślałem szybko. Moim obecnym celem było wylezienie z tego cholernego mułu. Zacząłem wiercić najmocniej jak mogę utkniętą nogą. 
- Powietrza. - jedyna myśl, jaka mi się nasunęła. Przecież im dłużej tu jestem, tym większe jest zagrożenie śmierci pod wodą. Im mniej tlenu, tym gorzej. Dlatego taka gwałtowna reakcja z mojej strony. Teraz tylko marzyłem o wykaraskaniu się z kłopotów. Teraz to nawet nie przejmowałem się optymizmem czy pesymizmem. Moim jedynym celem było uratowanie się przed śmiercią.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 5:09 pm

Duży błąd, muł, wilgotny muł to jak ruchome piaski. Im więcej się wiercisz, tym gorzej. Twoja stopa wiercąc się, zapada się głębiej, wyciskasz z pod niej piach, oraz odchody, bo w końcu głównie z tego składa się muł. Ten muł wtedy wychodzi nad twoją nogę, a więc wzrasta ciśnienie które działa na twoją stopę, co za tym idzie, ciężej ją wyciągnąć, a tlenu ubywa, ubywa, ciemność.
Minęło nie wiem ile czasu, obudziłeś się w trawie, nad tobą pochylała się głowa Froakie, wpatrywał się w ciebie oczkami pełnymi nadziei, gdy zobaczył że się obudziłeś zarechotał radośnie. Obok stała twoja Spheal, ona jeszcze nie zauważyła twojej pobudki i ryczała na cały głos.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 6:55 pm

- Gdzie ja jestem? - zapytałem sam siebie. Głowa Froakie, czyli... to on mnie chyba uratował. 
- Spheal, błagam cię, przestań tak ryczeć. - dodałem, gdy skapłem się, że Spheal jest obok mnie. Jak ona właściwie wyszła z balla? Dobra, tym się na razie nie przejmuję. Wstaję, a raczej próbuję wstać. Nie wiem czy nie złamałem sobie czegoś, bo znając swoje szczęście, jest taka możliwość. Godziny raczej nie poznam, ponieważ nie mam zegarka, a z racji pięciodniowej nocy z Słońca się raczej niczego nie dowiem. Dlaczego? Prosta odpowiedź: Księżyc go zastąpił na 120 godzin. W sumie, co mnie obchodziła pora dnia? Ja śmiało mogę chodzić 24 godzin na dobę. Chociaż... to trochę dziwne. Tak bez jedzenia, bez spania, bez picia... moment, co ja gadam? Przecież napiłem się tej wody z jakieś... godzina mi raczej nie powie.
- Eh, te zjawiska astronomiczne. Czasami mogą wkurzyć człowieka. - dodałem do mego umysłu myśl.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 8:40 pm

Spheal zamrugała szybko swymi małymi oczkami i gdy przekonała się że jednak się ocknąłeś skoczyła na ciebie z radości! Najgorsze było chyba to że ty już siedziałeś i powoli się podnosiłeś, a tu taka tłuszczowa piłeczka walnęła cię w klatę i znów na ziemi. Żabka spokojnie się temu przyglądała z szerokim uśmieszkiem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeNie Mar 30, 2014 8:24 am

- Spheal, już myślałem że ciebie i innych już nie zobaczę. - powiedziałem, po czym wziąłem ją na ręce i położyłem obok, by wstać.
- Froakie, nie jestem pewien, to ty mnie uratowałeś? - zapytałem poke-żabę z Kalos. Chciałem się upewnić czy to on mnie uratował. Ale podejrzewam że raczej on.
- Kurczę, szalony świat. Pokemon z Kalos w Kanto. Jakim cudem? - przeszło mi przez myśl. 
- Hm, może po prostu emigracja się rozwija? - zażartowałem sobie w myślach. Tym razem miałem szczęście. Miałem nadal jednak 1 problem: Nie wiem gdzie szukać Azurii oraz nawet nie znam lokacji w której się znajduje. Przypomniałem sobie teraz o moich przedmiotach i pokemonach. Spheal tu jest, a gdzie Deerling, Lotad, Hoothoot, Snivy... znaczy Servine i Snover? Odruchowo sprawdziłem czy mam wszystko przy sobie. Jak wcześniej wymieniłem, nie wiedziałem gdzie może być Azuria. 
- A może ten Froakie wie gdzie leży to miasto? - podałem optymistyczną myśl.
- Eh, Kuba, skończ wreszcie z tym optymizmem w trudnych sytuacjach. - powiedziałem myślą do siebie. Taka prawda. Moje myśli optymizmu wpakowały mnie w kłopoty. Gdyby nie ten Froakie, jeśli to on mnie uratował, wtedy bym się już nie przejmował gdzie leży Azuria, jak moje pokemony zniosły podróż itp. itd.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeNie Mar 30, 2014 10:52 am

Na pierwsze pytanie żabka przytaknęła, co jednoznacznie oznaczało "tak, to ja!". Po przeszukaniu samego siebie doszedłeś do wniosku, że wszystko jest na swoim miejscu, łącznie pokeballami zawierającymi twoje pokemony. Froakie przywitał się z nimi, a Servine się wręcz ukłonił, na co ta odpowiedziała szczątkowym uśmiechem, patrzcie go jaki mądrala, na pierwszy rzut oka wiedział żeby traktować twą gadzinę jak księżniczkę, czy ona serio ma aż tak arystokratyczny wygląd?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimePon Mar 31, 2014 11:23 am

Spojrzałem na to zdziwiony. 
- Skąd on u licha wiedział by Servine przywitać ukłonem? - zapytałem myślami sam siebie. To było bardzo dziwne. W każdym razie, to nie było najważniejsze. 
- Dzięki Froakie że mnie uratowałeś, pytanie tylko, skąd wiedziałeś, że potrzebowałem pomocy? - ta żaba spadła mi z nieba. Jedyna ciekawostka dla mnie była tylko, że skąd on wiedział że potrzebowałem wtedy pomocy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Youyoumu

Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 9:43 pm

"Mi tam pasuje, oszczędzi to nieco czasu." Usłyszałeś w myślach głos dziewczyny. Lekko podskoczyłeś ze zdumienia. Nie tyle, co umie czytać w myślach, co porozumiewać się telepatycznie, ciekawe gdzie powstają te dziwy... i czemu zawsze ty je spotykasz. Cieplutki podmuch z kominka, oraz ładny wystrój wnętrza odwlekł cię od nieprzyjemnego lasu, w jakim jeszcze przed chwilą bładziłeś. W niewielkiej izdebce zastałeś śpiącego Umbreona, obok niego zaś ustawione były dwa szkarłatne fotele. Obydwa były zajęte.
- Któż to? - Zapytał głos, należący do mężczyzny w podeszłym wieku.
- Kolega, zgubił się w lesie. - Odpowiedziała spokojnie. - Przyjaciel naszego gościa.
Chwileczkę potem druga postać wyjrzała zza oparcie fotela. Ada, cała i zdrowa. Dziewczyna zerwała się na nogi rzucając się jednocześnie na ciebie.
- O bogowie, znalazłeś się! Szukaliśmy cię cały tydzień!
Zaraz? Jaki tydzień? Nie minął nawet dzień... Chyba, że coś tu szwankuje czas, albo przespałeś się pod drzewem nieprzytomny nieco dłużej...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSro Kwi 02, 2014 5:54 pm

Gdy pierwszy szok już minął odwzajemniłem uścisk Ady, tyle że ona nie dała się nacieszyć chwilą.
- Tydzień?! - Wykrzyknąłem z wrażenia, jaki tydzień?
- Niemożliwe żebym był aż tak długo nieprzytomny, chyba że... jak tu działa czas? - Jak umiesz czytać w myślach, to czemu masz mieć zwyczajny czas... kogoś przegapiłem, Inf, Umbreon... jaki fajny! Ada, ty... przedstawiałaś mi się w sumie? I... kim jest ten facio.
- Dzień... dobry wieczór. - Jaka jest pora dnia to w sumie nie wiedziałem... czy ja naprawdę nie mogłem tak spokojnie przejść sobie z jednego miasta do drugiego? Nie, musiałem wpaść do jakiegoś dziwnego lasu, spotkać dziewczynę czytającą w myślach i jakiegoś faceta, który mieszka sobie w lesie, w między czasie zmarnowałem 7 sekund, albo dni, bo oczywiście czas znów nie działa i... w sumie to wolę takie życie niż durne siedzenie na kanapie i nudzenie się całymi dniami, ale odczuwam wewnętrzną potrzebę ponarzekania na swój los.

Kuba;
Pokemon zaczął coś gestykulować i kumkać sobie w swoim i dla niego, oraz innych pokemonów zrozumiałym języku. Niestety, ty nie pokemon i ty rozumiałeś z tego tyle co chińczyk z polskiego... z jego gestów jednak wynikało, iż to Spheal była w tą całą aferę zamieszana, więc to może ona go o wszystkim powiadomiła?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeCzw Kwi 03, 2014 6:22 pm

- Hm, jeśli dobrze rozumiem: Spheal wyszła z swojego balla i powiadomiła cię o zdarzeniu jakiego zaszło? - zapytałem Froakie. Jeśli dobrze zrozumiałem, to przeżycie po części zawdzięczam Spheal. Choć nie wiadomo, bo mogłem źle zrozumieć żabę. W każdym razie nadal ciekawiło mnie gdzie jest Azuria.
- Trochę orientacji w terenie się przyda. - myślami stwierdziłem do siebie. Nigdy nie wiadomo czy gdzieś w pobliżu nie ma Azurii. Bo jeśli jest to wtedy znaczyłoby, że dobrze zrobiłem, idąc w dół rzeki.
- Szkoda tylko że nie jestem normalny i nie myślę. - dodałem sam do siebie. Zamiast iść brzegiem tej rzeki, ja szedłem w niej. Eh, ten mój optymizm.
- Czy ja wreszcie skończę z tym optymizmem? - zapytałem sam siebie. Ta moja optymistyczność. To już się robi drażniące.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSob Kwi 05, 2014 3:40 pm

Żabka kiwnęła główką na tak, co chyba oznaczało, że to co wydedukowałeś było prawdą, albo przynajmniej było do niej bardzo zbliżone. Tak czy inaczej dookoła nie było raczej widać nic co przypominało by miasto. Wszędzie ciemno, te świecące pokemony gdzieś poznikały, ogólnie pokemony unikały was, czyli ciebie i tego stada twoich pokemonów. Nagle Servine krzyknęła, albo raczej wydała z siebie dźwięk przypominający krzyk, a chwile po tym przewróciła się, do ogona uczepił się jej jakiś Arbok, był bardzo długi, nawet jak na Arboka, a do tego chyba zatruł twoją trawiastą "księżną". Wszyscy, włącznie z tobą stali jak słupy soli, trujący wąż zdawał się was nie zauważać, jedyną osobą, a raczej pokemonem, który zareagował, był Froakie. Użył bąbelków, a zaraz po tym szybkiego ataku, Arbok spojrzał na niego z mieszanką złości i zdziwienia, jakby mówił "serio? Ośmielasz się mnie atakować?" żabka odpowiedziała na to growl.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeNie Kwi 06, 2014 8:40 am

Arbok... cholera, to nie będzie łatwe, chociaż...
- Hoothoot, uśpij Arboka Hypnosis, tylko nie traf Froakie lub Servine. - powiedziałem. Brakowało mi trochę tego, że oprócz Hypnosis, to Hoothoot zna z psychicznych ataków właśnie Hypnosis i Foresight, z czego to drugie nie będzie działało.
- Eh, Arbok jest podatny na typ psychiczny i ziemny, a nie posiadam takich ataków obecnie. Będzie trzeba na takie ewentualności poćwiczyć Hoothoot. - przeszło mi przez myśl. Dobra, jeśli Hoothoot zahipnotyzuje Arboka, to Froakie powinien dać radę, a w razie czego do akcji wejdzie Spheal i Snover, bo raczej Lotad i Deerling dużo nie zdziałają, no chyba, że Deerling będzie atakował Faint attackiem, tyle że jeśli Arbok trafi mojego Deerlinga, to mój pokemon to odczuje. Lotad ma nikłe szanse. Nie mam też dostępu do ,,księżnej'', bo akurat zaatakował ją Arbok i prawdopodobnie jest dodatkowo zatruta. Czyli walczyć z tym Arbokiem może tylko połowa mojej drużyny. Ale jeszcze zobaczymy jak pójdzie walka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Lopunny

Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeNie Kwi 06, 2014 3:46 pm

Wyluzowała się... Chyba nie ma się czego obawiać, tak tutaj miło. Usłyszała głos Eliasa na który odkrzyknęła. Najlepiej jakiś sok, może być też herbata albo woda, ale bez gazu. Nagle zwraca uwagę na swojego pokemona. Lopunny uważaj tylko, jak będziesz siedzieć za blisko, to najmniejsza iskierka przypali twoje futerko, które pielęgnowałyśmy już jak byłaś małą Buneary. Pozwoliła sobie zasiąść na jednym z dwóch foteli. Następne co zrobiła to spojrzenie za okno. Ale... Patrzy na zegar, a na nim zbliża się godzina 16:00. Jest środek dnia, a więc czemu jest tak ciemno?! Zmartwiona dziwnym zjawiskiem, którego na oczy jeszcze nie widziała wstaje z fotela i obserwuje teren za oknem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeNie Kwi 06, 2014 6:01 pm

Kuba;
Twoja sowa użyła hipnozy i pewnie by trafiła, ale Arobk najzwyczajniej w świecie obrócił się do niej tyłem, to też, atak trafił w tył głowy trującego węża i nic mu się nie stało. Z twoich poleceń... to by było na tyle, sowa postanowiła ewakuować się na bezpieczną wysokość, w końcu ten wąż pewno jest głodny! A nie inaczej, złapał Servine ognistym kłem, czyżby miał ochotę na grillowane żarcie? W tym momencie jednak wkroczył Froakie, który złagodził nieco ogień bąbelkowym promieniem, atak raczej nie mógł poważnie zranić trawiastego pokemona, słaby i jeszcze wodny. Trującego raczej też nie mógłby ciężej poturbować, ale w tym momencie przynajmniej sprawił, że wąż upuścił swą zdobycz, nim zdążył zrobić coś jeszcze zarobił silnym i celnym szybkim atakiem, na oko to nawet krytycznym.
- Dość tej zabawy, dawaj Malmar! Zniechęć trochę te żabę psycho promieniem! - Usłyszałeś obcy głos, po chwili zobaczyłeś też od kogo pochodził, z trzcin wyłonił się jakiś człek i to nie byle jaki, bo z wielkim "R" na piersi. Każdy kto choć trochę znał Kanto doskonale wiedział co to znaczy, zaatakował cię zespół R...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeNie Kwi 06, 2014 9:15 pm

Tylko zespołu R brakowało. Schowałem Servine, by przynajmniej jej nie atakował Arbok. 
- Spheal, Deerling, kombinacja Eksplozji Lodu i energii, tylko bez powder snow. - wydałem komendę swoim pokemonom. Jeśli ten koleś z zespołu zeR ma tu walczyć z Froakie nierówną walkę, to ja pomogę Froakie. Miałem ochotę użyć Lotada, jednak on będzie raczej nieprzydatny w walce. Dlatego go schowałem. Malmar... to chyba imię tego Arboka nadane przez tego bandytę, czy jak go tu nazwać. Gdyby tylko Hoothoot mogła tu podlecieć i użyć Hypnosis. W sumie, wtedy walka była by wygrana na 90%. Starałem się gestem ręki wezwać Hoothoot. Teraz ona mi była potrzebna. 

Ostatnio zmieniony przez kuba03065 dnia Pon Kwi 07, 2014 6:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Youyoumu

Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeNie Kwi 06, 2014 11:51 pm

- Tak, czas tu płynie inaczej. - Odparł starszy mężczyzna. - W zależności, im dalej od skraju lasu, tym bardziej czas upływa nieregularnie.
Ada wreszcie rozluźniła uścisk, po czym chwytając twoje dłonie, wejrzała prosto w oczy.
- ...Nic ci się nie stało? - Zapytała niepewnie, oglądając różne części twojego ciała. Gdy się upewniła, że jesteś w jednym kawałku otworzyła znowu usta, jakby chciała coś powiedzieć, lecz nie wydała z siebie nawet pisknięcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 7:45 pm

Kuba;
Malmar... to chyba było to meduzo podobne coś, co strzeliło we Froakiego swoim psycho promieniem. W każdym razie, Servine do balla, a Froakie udeżył mroczno - psychicznego pokemona, którego widziałeś pierwszy raz w życiu plaskaniem. W tym momencie Arbok oberwał kombinacją twoich pokemonów. Hoothoot chyba cie zrozumiał, użył hipnozy, uśpił Aboka, ale sam i to wraz z Deerlingiem został uśpiony przez Mamara.
- Coś nie tak? - Zapytałem gdy dziewczyna tak stanęła jak na stop klatce. Urwało mi rękę i dlatego zaniemówiła? Nie no, to bym raczej na pewno poczuł, przecież przez byle plamę na koszulce by się tak nie... wystraszyła czy jak to zwać. Jak jeszcze słuchasz moich myśli to może mi pomożesz? Takie... koło ratunkowe?

Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Sro Kwi 09, 2014 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 9:16 pm

(jak Arbok mógł zaatakować, jak był uśpiony?)
- Snover, kombinacja mylącego liścia na tej meduzie, czy jak tego pokemona nazwać. - następny pokemon z Kalos. Ja chyba na serio zacznę się zastanawiać czy jestem w Kanto, czy w Kalos, bo co raz więcej takich pokemonów spotykam.
- Spheal, użyj Water Guna na Arboku, po czym dołóż jeszcze Ice Powder i Hail. - teraz utrudnię temu kolesiowi z zeR walkę. Martwił mnie tylko stan Deerlinga i Hoothoot.  

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 7:06 pm

//Uznajmy że tego nie było, śpieszyłem się przy odpisie ;x//

E... emigrują? Może w Kalos jest mało trenerów i poki cierpią na bezrobocie. Wystarczy spojrzeć ilu polaków siedzi w Anglii, a jakoś nikt się temu nie dziwi. Wracają jednak do walki, ten cus z Kalos zarobił mylącym liściem, a do tego jeszcze żaba poprawiła szybkim atakiem i sprawnie uniknęła hipnozy, Spheal w tym czasie nieco zmieniła pogodę, oraz oziębiła ciało Arboka, no i jeszcze go umyła, o jaka uczynna! Widząc jak toczy się walka twój przeciwnik wypuścił Koffinga, już myślałeś że zaatakuje, ale on tylko wypuścił dym, a gdy ten się rozwiał przestępca i jego pokemony zniknęły, na szczęście nie zabrał ze sobą nic twojego.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 13 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down

Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next