IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Kwiecień 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
AutorWiadomość
Youyoumu

Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pon Mar 10, 2014 1:01 am

Stworek bezradnie pokręcił łebkiem. Jak widać, albo odwiedzasz domek oraz jego prawdopodobnie podejrzanego mieszkańca, albo idziesz w głąb lasu na własną rękę. Co jak co, ale może mieszka tam osoba, która ci pomoże? Nawet jeśli miała być to wiedźma, lub pustelnik. Usłyszałeś żałosne jęki duchów. Musisz szybko podjąć decyzje, kto wie, czy nieumarłym zachce się zakosztować ludzkiej krwi...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shadow

Male

Liczba postów : 15

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pon Mar 10, 2014 11:33 am

To co zrobił Gible było niemniej sprytne, niż cała taktyka ustawiona przez Shada już na początku tej walki. Szczerze powiedziawszy, trener nie spodziewał się takiej kontry, jednakże aż takiej przewagi smok narazie nie uzyskał, całe szczęście. Przegryzł delikatnie wargę i rozejrzał się wkoło, szukając czegoś co może mu pomóc, bądź go natchnąć. Wtedy właśnie wpadł na genialny plan.
- Aron, skoro Gible jest w błocie, użyj Mud Slap, żeby całe te błoto skierować w jego oczy. Nawet jeśli je zamknie jest mała szansa, że nic się do oczu nie dostanie. Gdy już zauważysz, że jest oślepiony, użyj Tackle uprzednio wzmacniając się Harden.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Wto Mar 11, 2014 7:26 pm

Shadow;
Celność ziemnego pokemona drastycznie zmalała, dostał też przy tym obrażenia, choć te wielkie nie były ze względu na pierwotną siłę wyprowadzonego ataku. Gible wyprowadził gniew smoka, ale kompletnie nie celny! Cóż za stracona okazja na... wygraną, bo tak naprawdę gdyby to było celne już po Aronie...
Chwilę zastanawiałem się. Podróż do domku nie była zachęcająca... jakoś odpychał mnie od siebie, w takich miejscach... normalni ludzie domów nie budują! Ale z drugiej strony jak zacznę błądzić po lesie to sam się zgubię... znaczy jeszcze bardziej bo i tak nie wiem gdzie jestem. Więc domek, albo las, gdzie iść... eureka! Nie ma takiej opcji, nie idę... nigdzie!
- Infernape, przenocujemy... przesiedzimy tu jakiś czas, muszę pomyśleć co dalej. Pomóż mi zrobić tu miejsce na palenisko i ogólni ogarnąć. - W tym momencie wypuściłem Dewotta.
- Dewott, pozbieraj jak najwięcej suchych gałęzi i znieś je tu, ale nie oddalaj się za bardzo, jasne?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Wto Mar 11, 2014 7:41 pm

- Kuku!
Rozejrzałeś się wokół. Dasz uciąć głowę, że coś słyszałeś, lecz za nic w świecie nie masz pojęcia co. W każdym razie oby nie jakaś zmora, czy tam niewyżyty dziki pokemon... Tu możesz spotkać prawie wszystko. Infernape przybrał bojową podstawę, gdyby to coś się ujawniło, był gotowy rzucić się do obrony swojego trenera. Spostrzegłeś jakiś niewyraźny ruch gałęzi, a następnie szeleszczenie liści.Teraz jesteś pewien, nie jesteś sam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Wto Mar 11, 2014 7:46 pm

E... to tylko jakiś Pachirisu, albo jakiś Pansear... tak, to na pewno nic groźnego, myślałem sobie przygotowując miejsce na ognisko, gdzie ten Dewott... nie było go pewnie z dwie minuty, albo mniej, ale w tym lesie czas zdawał się zwalniać. Każda sekunda to było dziesięć sekund, a każda godzina trwała dziesięć godzin... zegarmistrz miałby tu przekichane, ciągle to przestawiać i regulować.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Mar 13, 2014 6:22 pm

Dewott powrócił z patykami. Stworek szybko je odrzucił na wyznaczone miejsce, a następnie wtulił się w twoje ramiona. Musiało go coś nieźle wystraszyć, pewnie. Ta myśl przypomniała ci o obecności tajemniczej osoby. Nie sądzę, żeby kochane kulki futra takie jak Pachiru miały odwagę zapuścić się aż tak daleko w tę ciemną część lasu. Do twoich uszu dotarło parę kolejnych szelestów, a następnie ciche kroki, potem znowu szeleszczenie liści... To coś wskoczyło na drzewo. W pewnym momencie nad gałęzią zabłysły jasno-niebieskie oczy. Tak niebieskie, bardzo jasne, niemal białe. Większość znanych ci wrogich stworzeń ma czerwone, lub złote oczy...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Mar 19, 2014 7:57 pm

Co tam mogło być? Dewotta to coś, albo inne coś z pewnością przestraszyło, a on raczej do tchórzy nie należy.
- Już spokojnie Dewott, pamiętaj że to te wszystkie cosie mają bać się ciebie, nie odwrotnie... - Powiedziałem pokemonowi dla otuchy, całą siła woli powstrzymując się przed paniką. Przytuliłem go mocniej.
- Inf zrób nam ognisko, tylko nie przesadź.. - jeśli ktoś ogarniałby dzieje mojej postaci, wiedziałby że w tym momencie była to aluzja do pożaru, oraz spalonego dziecka, które to były sprawkami Infernape, a raczej Monferno.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Mar 20, 2014 9:50 pm

Próbowałeś nie zwracać na to uwagi, jednak jasno niebieskie ślepia wciąż wpatrywały się w ciebie. Na twoje szczęście, chyba, nie miały zamiaru się na tą chwilę nigdzie ruszać. Może ciebie to nawet cieszyło, ale obecność dodatkowego gapia wyraźnie wyprowadzała twoje pokemony z równowagi. Mały Dewott kręcił się wokół i wlepiał nieprzyjazny wzrok w każdy krzak, jakby oskarżał go o jakieś przestępstwo. Za to ognista małpka siedziała wyraźnie zdenerwowana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Mar 21, 2014 3:51 pm

Tylko nie zwariować, tylko nie zwariować... jak tu nie zwariować!? Trzeba się uspokoić, ale jak!? Jesu, no! Jak ja zacznę panikować to po nas, dlaczego żaden mój pokemon nie zna teleportacji!? Powinien znać! Ale zaraz, może Noctlow by mnie wyniosła z tego lasu, tylko co z Adą, czy w ogóle jest szansa jej szukać? Może już dawno wyszła z tego lasu, równie dobrze mogę jej już nigdy nie znaleźć, przecież nawet na policję nie pójdę, bo mnie przymkną.
- Pokażcie się. - Powiedziałem wypuszczając absolutnie wszystkie moje pokemony, jak mówi wcale nie takie stare przysłowie ludowe "trzymajmy się w kupie, kupy nikt nie ruszy".
- Nudno tu strasznie, może potrenujemy? - Zapytałem pokemony bez przekonania, ale coś trzeba robić, bo jak nie ze strachu, to z nudów nam mózgi po parują!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Mar 21, 2014 4:04 pm

Nagle to coś z głuchym hukiem, oraz dziewczęcym piskiem zleciało na ziemię. Ów cień spadającej istotki nie przypominał za nic stwora, ale zawsze warto mieć się na baczności. Lecz po chwili spomiędzy zarośli wypełzała młodziutka, nawet chyba młodsza nieco od ciebie blondyneczka. Podniosła na ciebie swoje niewinne błękitne oczka, z ciekawością jak i również gorzkim bólem. Oczywiście, upadek musiał ją nieźle zaboleć, a tym bardziej spuchnięta stopa nie wygląda ciekawie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Mar 21, 2014 4:14 pm

W pierwszej chwili wrażenie było "anioł" ale to tylko przez to że pojawiła się z nieba... dziwne to jakieś, ale od kiedy moje życie jest normalne...?
- Cała jesteś? - Zapytałem podbiegając do niej, w sumie... niech nie liczy na pomoc, nie znam się na tym, a jak wyjść z lasu nie wiem, to jak mam jej pomóc? W sumie to już mi wszystko jedno co do innych ludziów, niech umierają jeśli muszą, kiedyś i tak każdy umrze, więc po co się oszukiwać i wmawiać sobie że wszystko będzie dobrze? Powiało depresją...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Wto Mar 25, 2014 9:59 pm

Zdecydowałem się nadrobić zaległość. Wyruszyłem z Oranii do Azurii. Wcześniej nie byłem w tamtym mieście, więc co się dziwić. A jak coś to po drodze może znajdę jakiegoś pokemona. A więc rozglądałem się podczas drogi do miasta. Nigdy nie wiadomo czy nie spotkam rzadkiego pokemona.
- Przecież ten świat aż się roi od pokemonów które można złapać. - przeszło mi przez myśl. Taka przecież prawda: Jestem w świecie pokemon, a więc mogę złapać kilka pokemonów. Zawsze się każdy może przydać.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Mar 26, 2014 3:00 pm

- Spadłam z drzewa, na pewno nic mi nie jest. - Burknęła, patrząc ci w oczy, oraz próbując nieudolnie wstać.
- Masz jaja, żeby sobie tu od tak nocować. Życzę miłej nocy, o ile dożyjesz następnego dnia. - Skrzyżowała ręce na piersi, spoglądając na twój obóz z pobłażaniem.
- Hmpf... A była taka jedna niedawno, dziewczyna w twoim wieku, która wyglądała również na zagubioną... Znasz ją? A nie... Po co mam ci to mówić, skoro cię i tak nie obchodzę?
Spojrzałeś na nią zaskoczony, dokładnie odczytała twoje myśli oraz intencje. Cóż, może naprawdę jest aniołem, albo czymś tam innym. Bynajmniej na zadowoloną nie wyglądała...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Mar 26, 2014 5:17 pm

Kuba;
Lazłeś sobie przez łąki, wokoło tylko trawa i kwiaty, zapach który tu się roztaczał był zabójczy. Dokładniej zabójczo pozytywny, pachniało najróżniejszymi ziołami, oraz kwiatami. Nad wysokimi trawami latały Ledyby i Combee, oraz różne poke-motyle, od Butterfree, przez Beautifly, aż po Vivillon. W samej trawie też pewnie kryła się masa pokemonów, jednak teraz osłaniane metrowym zielskiem pozostawały niewidoczne, raz tylko śmignął ci przed samym nosem Nidoran, ale natychmiast znów znikł pośród traw.
Jeśli to słyszysz, to won z mojej głowy! Pomyślałem, bo podejrzenie, że ona czyta mi w myślach, samo pchało się do mózgu. Z drugiej strony, to pewnie tylko przypadek. Zaraz... cofnijmy trochę, dziewczyna, zagubiona... Ada!? Ona czy nie ona... kto jak nie ona, jak wiele osób może się gubić w takim... nie no, sporo osób.
- Jaka dziewczyna, gdzie ją widziałaś? - Zapytałem, kompletnie ignorując końcówkę wypowiedzi. Coraz gorzej ze mną, gadam z istotami spadającymi od tak z nieba... jakby to był jakiś ptasi pokemon to jeszcze, ale człowieki nie spadają od tak z nieba! Coś czuję, że to wszystko się kiepsko skończy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Mar 26, 2014 5:35 pm

Aż mnie korciło poszukać pokemonów w tej trawie.
- Azuria nie zając, nie ucieknie. - powiedziałem sobie w myślach, po czym poszedłem w metrową trawę. Trzeba w końcu zmniejszyć przewagę pokemonów które wykluły się u mnie z jajek od tych, które złapałem. Przecież nie mogę olewać łapania pokemonów. Kto wie, może spotkam coś ciekawego. No cóż, zobaczę.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Mar 26, 2014 7:32 pm

Kuba;
Ruszyłeś przez trawy, już po kilkunastu metrach straciłeś z oczu ścieżkę, ale co tam! Pokemonów w koła było od groma, od larw, jak Wedlee, czy Wrumple, poprzez Ratta, czy też Dedenne, aż do jednej Abry! Niestety ten ostatni pokemon znikł od razu używając teleportacji. Nie zmienia to faktu że w powietrzu latały ptaki, a raczej pokemony ptaki, a w trawie czaiło się mnóstwo typowo łąkowych pokemonów, słońce ładnie przygrzewało, ale nagle... słońce zaszło, nawet tego nie zauważyłeś, ale ni stąd ni zowąd nastała noc. Niektóre pokemony odleciały, na ich miejsce pojawiły się inne. Gdzieś w oddali zobaczyłeś Gastly, Beautifly zastąpiły Dustox. Między nogami przepełzł ci Ekans, zrobiło się nieco mrocznie, a z drugiej strony... pięknie i tajemniczo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Mar 27, 2014 12:24 am

- Nie spadłam z nieba, tylko drzewa. Tak rozumiem, że mogą się komuś łatwo mylić, ale powtarzam to drugi raz. - Zadarła do góry swój nosek. - A no, dziewczyna. Miała na imię Ada. Znalazłam ją niedaleko stąd nieprzytomną i przyprowadziłam do domu. - Przerwała na momencik, aby zaraz potem podnieść kąciki ust, tworząc łobuzerski uśmieszek. - Won to możesz do psa. - Zaprzestała "niewinnie" rzęsami.
- Mogę cię, zaprowadzić do niej. Lepiej, żebyście się stąd wynieśli jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Mar 27, 2014 4:36 pm

- Ty... serio siedzisz mi w głowie!? - Krzyknąłem gdy usłyszałem te "won, to możesz do psa". Popatrzyłem na nią szeroko otwartymi oczami, co jest to sen, przywidzenie? Może naprawdę dorwał mnie Drowzze, albo inna Muna... zaraz, rzeczywistość! Ada, ona mówi o Adzie, no mówiła, bez różnicy!
- Ada, to na pewno ona, proszę pokaż mi gdzie ona jest i się stąd wedle życzenia szybciutko wyniesiemy, bez urazy, ale mnie to miejsce do gustu nie przypadło, im chyba też... - powiedziałem wskazując kciukiem za siebie, oczywiście na moje pokemony, a przynajmniej to było w domyśle, oj no, jak już umie czytać w myślach to się chyba domyśli! Tylko się nie obrażaj, zazwyczaj nie przebywam z ludźmi, raczej przed nimi uciekam, zwłaszcza tymi w mundurach...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Mar 27, 2014 6:38 pm

- O bogowie, gdzie takich ludzi produkują... - Westchnęła i chwyciła cię za koszulę, po czym zaciągnęła przed domeczek, który nie dawno mijałeś. Twoje pokemony grzecznie podążyły za wami.
- Proszę, zapraszam. - Otworzyła drzwi, śląc jednocześnie tobie nieco pobłażliwy wzrok, jakby nie do końca wierzyła, że wejdziesz. Cóż... nie dziwne. Wie o wszystkim, co ci tylko przyjdzie do głowy. Chyba po raz pierwszy będziesz próbował "nie myśleć", żeby pozbyć się jej z głowy...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Mar 27, 2014 7:16 pm

Mroczność. Coś, czego nie lubię. Chociaż może zdobędę jakiegoś mrocznego lub duchowego pokemona? Przecież nie mam żadnego takiego. Chyba. Już nawet nie pamiętam czy mam mrocznego pokemona. Mam tyle tych poków że nawet 60%, jak nie więcej, nie wykorzystuje. W dodatku ta tajemniczość. Aż mnie dreszcz przeszedł. Chociaż, to może doprowadzić do ciekawej przygody. Spróbowałem wypatrzyć jakiegoś Gastly'ego. Taki pokemon może się przydać. 
- W tych porach powinno to być kilka takich. - dodałem sobie w myślach te optymistyczną myśl. W sumie, to u mnie normalka. A teraz przejdźmy do konkretów: Szukam Gastly'ego i innych mrocznych lub duchowych pokemonów. Bardzo prosty cel. Chociaż wolę nie krakać. 

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Mar 28, 2014 1:30 pm

Bez urazy, ale to jest trochę ciężko ogarnąć. Właśnie wbijam... bo jakby nie było wchodziłem do tego domku do jakiejś chatki w środku najmroczniejszego lasu jaki widziałem, bo dziewczyna które spadła z drzewa mi powiedziała że tam siedzi moja dziewczyna. Nie obraź się, ale ciężko się pozbyć wrażenia, że coś mnie tu zaraz zabije, chociaż w sumie... nie musisz mnie przekonywać do tego, że na zewnątrz też łatwo będzie zginąć. Jeśli ci to nie przeszkadza to po prostu będę sobie myślał, zamiast mówić...
- A wy wracajcie. - Powiedziałem chowając wszystkie poki z wyjątkiem Infernape, jego obecność sprawiała że człowiek czół się bezpieczniej, w końcu nie jest jakimś słabiakiem, ogień w psychice ludzkiej oprócz niszczycielskiej siły przywodzi na myśl bezpieczeństwo, a sam pokemon miał sylwetkę która już w sama w sobie wzbudzała szacunek pomieszany ze strachem. Wprawdzie sądzenie że on by mnie bez problemu obronił było naiwne, sam się bał nie mniej niż ja, ale każdy człowiek musi mieć jakieś złudzenia by nie popaść w depresję.
Tu nie było tak po prostu mrocznie, tu było w pewien sposób pięknie. Łąka nocą, gdzieniegdzie pojawiały się światełka. Początkowo się ich bałeś, ale szybko poznałeś ich źródło, gdy natrafiłeś na takie. Były to małe świeczki, a dokładniej pokemony świeczko podobne, z pewnością ogniste. Oczywiście niewielki stworek przestraszył się i uciekł. Płomienie tych pokemonów sprawiały że niewielkie ilości pyłków gubionych przez Dustoxy licznie latające nad trawami, mieniły się tysiącem barw. Gastly były, ale wszystkie trzymały się daleko. Co do innych pokemonów to co chwila widywałeś ich sylwetki, ale nocne stworzenia raczej nie są towarzyskie i szybko znikały ci z oczu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Mar 28, 2014 3:52 pm

- Ognisty pokemon świeczka. Czyżby... Litwick? - powiedziałem w myślach. Nie kojarzę innych pokemonów świeczko-podobnych. Aż mnie korciło coś złapać. Spojrzałem na świecący się pyłek Dustoxów. Wiedziałem że to nie jest ich prawdziwy wygląd, ale bardzo mi się podobały. Noc od razu przerodziła się w jeszcze ciekawszą.
- Dobra, nie przyszedłem by podziwiać pyłki. - przeszło przez myśli i ruszyłem w dalsze poszukiwania. W sumie to teraz najbardziej poszukiwałem Litwicków. Zastanawiało mnie tylko co to były za sylwetki pokemonów.
- E tam, zanim je obejrzę to się zmyją gdzie pieprz rośnie. - dodałem do myśli i zacząłem się rozglądać za światłem świeczek. Skoro pojawiają się gdzieniegdzie to będzie łatwiej znaleźć oraz gonić w razie czego jakiegoś Litwicka. Kto wie czy przypadkiem nie spotkam jego ewolucji. Obawiam się szczególnie Chandelure. Ale w razie czego wiem co zrobię, więc jestem spokojny. 
- Hm, w sumie to przesadzam z tym optymizmem. - powiedziałem szeptem do siebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Mar 28, 2014 4:35 pm

Znajdywanie Lickwicków nie było niczym trudnym, dużo gorzej z zatrzymaniem ich, gdy tylko zobaczyły cokolwiek, gdzie cokolwiek oznacza niekoniecznie ciebie, ale choćby innego pokemona, to uciekały. W ten sposób ty, a może i nie ty przepędziłeś w krótkim czasie około dziesięciu pokemonów. Inne stworki też raczej nie chciały się do ciebie zbliżać, nadal co chwila coś przebiegało przed tobą, za tobą, a co mniejsze i odważniejsze bestie wprost między twoimi nogami. Żadna z nich jednak nie chciała być podziwiana przez ciebie i tak jak się pojawiała, tak szybko znikała z pola widzenia. Tylko poke - ćmy latały spokojnie i majestatycznie, nie przejmując się niczym.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Mar 28, 2014 5:21 pm

- W sumie, to faktycznie myślałem za optymistycznie. - przeszło mi przez myśl. Optymizm okazał się teraz nie cechą osobowości, tylko wadą. Ale co tam. Teraz spróbuję w inny sposób. Chociaż... jaki?
- Mógłbym spróbować podejść na palcach. Jednak ta wysoka trawa przeszkadza i by mnie zdemaskowała. Podbiegnięcie do pokemona... wiadomo że się nie uda. Rzucenie pokeballa w pierwszego lepszego Litwicka... bezskuteczne. Na 100% by wyszedł, a zresztą wysoka trawa by prawdopodobnie zatrzymała pokeball i jej odgłos by tylko spowodował wypłoszenie Litwicka. A może... Chwila. Przecież mogę zrobić jedną rzecz. - wpadałem na różne pomysły, jednak nie były one by skuteczne. Jednak wreszcie wpadłem na pomysł. Schyliłem się, by ocenić czy trawa na tych niższych poziomach roślin jest rzadka, czy jest jej dużo. Chciałem mieć pewność że mój plan może wypalić.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Mar 28, 2014 5:23 pm

No... trawa jak trawa, łąka jak łąka, Ekans jak Ekans... tak właśnie, gdy się schyliłeś przed twoim nosem pokazał się rozdwojony na końcu język Ekansa, jego właściciel po chwili znikł ci z oczu, wraz z językiem. Tak czy siak... no było tu zwyczajnie, jakieś zioła, trawy, kwiaty, które teraz pozawijały swoje płatki do środka... nic specjalnego.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   

Powrót do góry Go down

Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2
» Podróż Castiela Po Europie 1
» Podróż Castiela Po Europie 3