IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
loteria pokemon cosmo dagi66 pokemony między Bank azuria 2013 menager Adopcje zmiany emolga Marmoria miastami Mike turniej Podróż deckardpain pokemona ewolucja konkurs karta Ostrzeżeń liderzy Orania

Share | 

Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
AutorWiadomość
dosko4

Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 04, 2013 6:47 pm

A to nie będę budzić squirtla ,pochlapałem sobie zimną wodą poparzone miejsce
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 04, 2013 6:49 pm

Poczułeś wielką ulgę i rany nie dokuczały ci już tak, woda była lodowata, nic dziwnego, zbliżała się zima... nagle zauważyłeś coś czego nie widziałeś wcześniej. Patrząc w dół rzeki ujrzałeś światła, światła miasta!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 04, 2013 6:50 pm

O miasto idę w stronę świateł zobaczyć co to za miasto
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 04, 2013 6:51 pm

Od owych świateł dzieli cię spory dystans i trochę ci zajmie dotarcie tam, ale droga nie jest zbyt trudna, a wystarczy iść wzdłuż rzeki, aby się nie zgubić. Idziesz więc i z każdym krokiem jesteś bliżej celu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sro Gru 04, 2013 6:53 pm

Dalej idę no nareszcie wylecze rany i mój gible odzyska siły
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Gru 05, 2013 4:42 pm

Jesteś już coraz bliżej miasta, słońce powoli chyli się ku zachodowi jednak jest spokojnie. Zimny śnieg opada jak kołdra na ziemię i powoli okrywa ją coraz grubszą warstwą, nie ma wątpliwości, zbliża się zima, a wraz z nią sezon na lodowe pokemony.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Gru 05, 2013 5:45 pm

Dalej idę do tego miasta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Gru 05, 2013 6:18 pm

Po kilkunastu minutach minąłeś znak z napisem Orania i znalazłeś się właśnie w tym mieście. [Przeniesiony do Orani]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Gru 05, 2013 6:37 pm

Ptak zakrakał wesoło oznajmiając przy tym, że woli za wami polecieć. Po części chciał wypróbować możliwości w nowej formie, ale również potowarzyszyć wam osobiście. Wasz rumak ruszył więc dalej. Wyglądało na to, że nic specjalnego się nie zmieni, ale z nieba niespodziewanie spadł ci na nos biały płatek, po czym natychmiast się stopił pod wpływem ciepła twojego ciała. Nim się obejrzałeś wokół was wirowało już mnóstwo tych malutkich białych płateczków. Zapewne był to przepiękny widok...
Ada mocno się przytuliła do ciebie nie ukrywając uśmiechu na twarzy.
- Jak romantycznie... - Zaśmiała się nie puszczając.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Gru 05, 2013 6:40 pm

-Śnieg... lubię śnieg, ale o wiele bardziej lubiłem go, gdy byłem małym chłopcem i patrzyłem na niego z wnętrza ciepłego domu, a niżeli teraz kiedy widzę go spadającego na mnie w podróży.- Pomyślałem na głos. I spojrzałem za siebie. Mimo całej sytuacji z policją byłem szczęśliwy, dziewczyna, oddane pokemony i ładna pogoda, w każdym razie jak na te porę roku. Czego więcejmoże chcieć trener?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Czw Gru 05, 2013 7:13 pm

Bouffalant niespodziewanie się zatrzymał, a otaczająca was okolica zamarła. Wiatr zaczął delikatnie szumieć oraz wprawiając śnieżynki w to coraz żywszy taniec nad wami. Jednakże ta cisza... Wygląda na to, że nadciąga niebezpieczeństwo. Coś poruszyło się w krzakach, lecz pomimo wytężenia wzroku stwór znikł w gęstwinach. Robi się naprawdę niebezpiecznie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 11:57 am

-Hanckrow leć tuż nad nami. Bouffalant powoli naprzód. Hanckrow bądź gotowy i jak coś nas zaatakuje to atakuj to coś mylącym atakiem.- Wydałem polecenia. Atmosfera zrobiła się wręcz straszna, lecz panika to najgorsze co można zrobić, starałem się nie okazyać strachu, aby i moje pokemony bały się choć troche mniej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 2:23 pm

Nim jednak się obejrzałeś dotarł do ciebie krzyk Ady. Biedaczkę trzymał mocno w dłoni ogromny stwór. Przypominał nieco krzyżówkę trolla i diabła, bowiem charakteryzowały go krótkie, brązowe rogi wyrastające na czole, szara skóra oraz plugawy wzrok.
- Puszczaj mnie! Puszczaj mnie potworze! - Wrzeszczała zrozpaczona dziewczyna. Mógłbyś ruszyć jej na ratunek, gdyby nie jeden drobny szczególik... Mianowicie coś sporego i twardego uderzyło twą głowę, zrzucając z przerażonego pokemona prosto na ziemie. Ten stwór przyprowadził ze sobą przyjaciół. Hanckrow bezradnie unosił się nad wami znajdując się jednocześnie poza zasięgiem maczug maszkar. Gdyby zdecydowałby się na atak sam poważnie oberwałby. Ty tylko mogłeś na wpół przytomny obserwować znikającego stwora wraz z dziewczyną w gęstwinach. Pozostali zaś towarzysze maszkarona zostali się nieco "pobawić" tobą i twoimi pokemonami. Czułeś się słabo, nie czułeś bólu ani też chłodu. Towarzyszył tobie wyłącznie gorzki, metaliczny posmak krwi w ustach... Nie wiedziałeś czy masz zwidy, albo czy to tylko sen... Nagle do twoich uszu dotarły słowa "Ohydne oni...", ujrzałeś jak przez mgłę lisa... Lisa posiadającego aż dziewięć ogonów... Jednakże niemal w tej samej chwili przestałeś kontaktować ze światem i zemdlałeś.

Obudziłeś się z zabandażowaną głową w jakieś japońskiej chatce, a obok ciebie leżały zaniepokojone twoim stanem Hanckrow oraz Bouffalant. Nie miałeś pojęcia gdzie się znalazłeś...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 2:28 pm

Chwilę trawało nim dotarło do mnie co się stało. Spojrzałem zmęczonym wzrokiem na moje pokemony.
-Dobrze was widzieć- odezwałem się po chwili.
-Gdzie my właściwie jesteśmy? I kto nas tu przyniósł?- Jedyne co pamiętałem to widok tej paskudnej gęby tego czegoś, czy to jeden z tych nowych pokemonów? Nie, nie możliwe, nie ma tak paskudnych pokemonów. Prócz niego pamiętałem jeszcze tego lisa, byłem pewny że to Ninetales, właściwie nie przepadałem za tym gatunkiem stworzeń, lecz byłem mu wdzięczny, byłem pewny że on w jakiś sposób mi pomógł.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 2:42 pm

- Ufu~ Wreszcie się obudziłeś śpioszku~ - Zawołana nagle młoda kobieta stojąca tuż nad tobą. Nie miałeś pojęcia skąd się tu pojawiła... Ale pewnie nie była do końca człowiekiem. Nie dość, że to była albinoska, to posiadała lisie uszka i ogon. Prócz tego miała przepiękne złote oczy, oraz... całkiem przyzwoite piersi! Obok jej nóg kręcił się Ninetales, który badawczo wam się przyglądał. Dziewczyna pochyliła się nad tobą i wcisnęła ci z uśmiechem coś do ust.
- Masz, powinno ci pomóc. - Po czym przykucnęła tuż obok ciebie. - Pamiętasz co się stało?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 2:45 pm

Odruchowo przełknąłem to coś.
-Co ty mi właściwie podałaś?- Zapytałem po chwili, przez to że byłem w szoku to mój mózg pracował jakoś wolniej.
-Nie bardzo pamiętam, pamiętam tylko że napadły nas jakieś... nie wiem jak je nazwać, wyglądały jak trole czy coś takiego, pamiętam że porwały moją dziewczynę i pamiętam twojego Ninatalesa... a dalej już nic...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 2:51 pm

- To ziołowa tabletka. Powinna cię wzmocnić. Co do stworów... To były Oni. Takie tam diabły, od czasu do czasu lubią sobie wyleźć z podziemi sobie pospacerować. Twoja dziewczyna musiała im wpaść w oko. - Odpowiedziała chłopakowi spokojnie. - Ajajajaj... cóż ze mnie za gospodarz, nawet się nie przestawiłam! Mów mi Yuki Fujiyama. A ciebie jak nazywają?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 2:54 pm

-Filip, po prostu Filip... dzięki za pomoc, ale my się musimy zbierać. Trzeba się dokopać do podziemi, pokonać diabły, odbić Adę i zwiać policji... dlaczego ja nie mogę mieć normalnego życia...- westchnąłem do siebie.
-Bouffalant, Hanckrow, jak wy się czujecie?- Zapytałem siadając.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 3:03 pm

Twoje pokemony zgodnie potwierdziły swoją gotowość do walki, lecz w drogę weszła wam lisia dziewczyna.
- O nie, nie, nie! Nie ma mojej warcie! To zbyt niebezpieczne by wyruszać tam samemu! Zaledwie tak nieliczna grupka o mało cię nie zabiła, a teraz zamierzasz ruszyć w same serce ich siedziby bez nikogo?
- Ja ci mówiłam, że ludzie to skończeni idioci. - Wtrąciła się z znienacka dziewczyna opierająca się o framugę wejścia do pokoiku. Jej wygląd przypominał ci o tych wstrętnych potworach, nie bez powodu. Dziewczyna posiadała szarą skórę oraz dość długie rogi, skierowane w tył głowy, a wyrastały z jej skroni.
- Smarkaczu, wiesz, skoro im się ta dziewczyna spodobała to na pewno jej nie zabiją. Zrobiliby to na miejscu. Mają co do niej większe plany.
- A ciebie nikt nie wołał Ibuki!
- Co proszę? To nie tylko twój dom, mam prawo wiedzieć co się tu dzieje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 3:31 pm

Zdezorientowany sytuacją nie wiedziałem co zrobić.
-Ok, to co według was mam zrobić?- Zapytałem w końcu dziewczyn. Właściwie nie było to głupie bo wyglądało na to że one dwie znają się na tych diabłach, a ja sam nie miałem większego pojęcia o przeciwniku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 3:41 pm

- Na razie tylko wydobrzeć i zacząć przygotowania. - Rzuciła Ibuki podchodząc do was bliżej.
- Żeby nie było, ta tu ogoniasta to kitsune, a ja jestem mieszańcem człowieka i oni.
- Ba, nawet nie takim zwykłym onim! Ona jest ich zbiegłą księżniczką.
- Oraz ostatnią kobietą - Oni. Z jakiegoś niewiadomego powodu przestały się rodzić kobiety wśród Onich, umiesz chyba przewidzieć jak się to kończy? Tak, bystry jesteś, oni desperacko poszukują kogokolwiek, kto mógłby im pomóc spłodzić potomstwo... - Spojrzała na Yuki. - Zaschło mi w gardle...
- Tak, tak, już się robi. - Klasnęła rękoma a do pokoju niemal natychmiast wleciały trzy Froslassy, jeden z nich trzymał czajnik wypełniony gorącą herbatą, a dwa pozostałe kubki. Stworki nalały naparu do obydwóch naczyń i jedno z nich podały tobie.
- Tak bez ceremionii? - Rzuciła Ibuki w kierunku towarzyszki.
- A jak?
- Ech, zresztą...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 4:55 pm

-Czekaj czyli... o matko...- westchnąłem.
-Czy Oni mają jakieś słabości? Nie wiem... czy na przykład boją się szczególnie jakiegoś materiału, albo giną momentalnie gdy je się trafi w głowę czy coś takiego?- Zapytałem po chwili. Dotarło do mnie że dziewczyny mają trochę racji, podróż do królestwa jakiś trolów bez żadnych informacji na zasadzie "jak podpale samochód mam aż 0,000000001% szansy że nie wybuchnie" to najgłupsze co mogłem zrobić... wziołem kubek od pokemona i z czystej grzeczności upiłem malutki łyczek.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Pią Gru 06, 2013 6:36 pm

Froslass skinął delikatnie łebkiem i odleciał z resztą towarzyszy.
- Nie, takich trzeba po prostu zatłuc. Większość z nich na szczęście, poza rodziną królewską jest zwyczajnie głupia. - Kontynuowała Ibuki trzymając kubek z herbatą po czym wypiwszy wcześniej niewielki łyk dodała. - Teraz lepiej odpocznij i pozwól ranie się zasklepić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Gru 07, 2013 1:52 pm

-Akurat tej rady posłuchać nie mogę.- Powiedziałem wstając.
-Skoro mamy z nimi walczyć to hoć trochę wzmocnie moje pokemony, zresztą nie potrafię leżeć bezczynnie.- Powiedziałem i skierowałem się w stronę drzwi, moje pokemony rzecz jasna ruszyły za mną. Po chwili staliśmy na dworze, nie zwracałem uwagi na chłód. Wypuściłem resztę mojej drużyny.
-Słuchajcie wszyscy, niedługo czeka nas naprawdę ciężki bój, ale wiem że daie sobie radę, teraz przygotujmy się do tego. Chce byście poznali nowe ataki które niewątpliwie wam pomogą.- W pierwszej kolejości zwróciłem się do lidera, czyli do Grotle.
-Grotle, chciałbym abyś nauczył się niezwykle przydatnego ataku, który odnowi twoje zdrowie- syntezy. Słońca niestety nie mamy zbyt wiele, ale to co jest musi ci wystarczyć. Chodzi o to byś przetworzył światło w energię za pomocą chrolofiru zawartego w liściach na twoim grzbiecie.- Skończywszy wyjaśnenie skierowane do żółwia spojrzałem na Dewotta.
-Dewott, ty nauczysz się kombinacji ataków, to będzie się nazywało orężem posejdona. Umiesz świetnie władać swoimi muszlami, ale ja chcę byś otoczył je wodą i stworzył sobie jakby jakieś dwa miecze z wody, a muszle będą rękojeściami. Zwiększy to zasięg ataku ostrą muszlą.- Następnie skierowałem się do Monferno.
-Monferno ty także poznasz kombinację ataków, a właściwie to nauczysz się walczyć za pomocą broni. Widzisz te drzewa? Urwij z jednego z nich patyk, taki dosyć gruby, a własciwie urwij dwa, resztę wyjaśnie ci jak już to zrobisz.- Skierowałem się po tych słowach do moich ptaków.
-Hoothoot, ty nauczysz się podstawy, czyli dziobania. Jest to prosty atak powietrzny, polega na tym byś uderzała mocno przeciwnika dziobem. Hanckrow, ty nauczysz się mrocznego ataku night slash. Musisz skupić swoją mroczną energię w skrzydle i mocno uderzyć tym skrzydłem przeciwnika.- Na końcu podeszłem do Bouffalanta.
-Bouffalant, ty masz za zadanie nauczyć się robaczego ataku megahorn. Podobnie jak przy szarży musisz skupić całą swą energię w grzywie i staranować przeciwnika.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Sob Gru 07, 2013 4:15 pm

- Nyan! - Nagle z nie wiadomo skąd wyskoczyła Yuki uśmiechając się wesoło.
- Nie urywaj tych badyli, mam coś lepszego dla was. - Bez ostrzeżenia złapała cię za rękę ciągnąc na tyły domu. Było tam parę bambusowych kijów opartych o ścianę.
- To będzie o wiele lepsze! - Powiedziała podając tobie dwa z nich i prowadząc powrotem do Monferno.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Today at 12:14 pm

Powrót do góry Go down

Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 22Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2
» Podróż Castiela Po Europie 1