IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Sierpień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Ksawery już tu jest!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   Pon Gru 09, 2013 10:15 pm

Gdy wszedł do buknkru i zaczął słuchać tych długich przemów zaczął się rozglądać po tym bunkrze. Zauważył że są tam jakieś rzeczy, czekał na koniec tych przemówień aż dostał ekwipunek, gdy usłyszał że jest tam masterball od razu schował go do bezpiecznego miejsca gdzie będzie miał łatwy dostęp i przyszykował się w ekwipunek. Zaraz kiedy zobaczył prezydenta zaczął słuchać zaciekawiony ponieważ chciał wiedzieć skąd idzie Ksawery i co go spowodowało, gdy usłyszał że to pokemon który jest bardzo rzadki zaczął sobie wyobrażać jak ten pokemon wygląda i jak On robi takie duże szkody. Po bujaniu w obłokach przebudził go z bujania prezydent który kazał im ruszać, bez zastanowienia wyruszyłem na dwór i zacząłem się rozglądać za Ksawerym i jakimś sojusznikiem i jednocześnie zaczął szukać informacji w pokedexie o tym jakim typem jest MinssinNo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   Wto Gru 10, 2013 7:00 pm

Po skończeniu przemowy od razu wziołem ekwipunek sprawdziłem czy wszystko jest,założyłem ciepłe ubrania masterball przyczepiłem do paska podchodzę do innych i rozglądam się za MinssinNo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   Wto Gru 10, 2013 7:05 pm

Stałam z boku, nasłuchując słów pana ważnego. Nie interesowała mnie polityka, a do końca nie byłam pewna, czy prezydent nie będzie chciał całej sytuacji wykorzystać na swoją korzyść. Wskoczyłam w pomarańczowy kombinezon i dokładnie przymocowałam pokeballe. Fascynowało mnie to, jak technicy zdołali wykonać takie cudo. Masterball! Kto by się spodziewał, że wpadnie w moje ręce?! Gogle w tej chwili trzymałam w dłoni. Wiedziałam, jak będę w nich wyglądać, więc próbowałam odłożyć tę chwilę na jak najdalszą przyszłość.
- No oczywiście! To zawsze jest wasza wina! - powiedziałam, nim zdążyłam zamknąć usta. Z wielką nadzieją, że nikt tego nie usłyszał skierowałam się w kierunku wyjścia. Nawet nie byłam zdziwiona, że kopia tego groźnego pokemona uciekła. Przecież naukowcy XI wieku twierdzą, że środki bezpieczeństwa nie są już im potrzebne.
- No to nara! - powiedziałam i z naprawdę mocno ukrywanym strachem wyszłam na zewnątrz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   Wto Gru 10, 2013 8:07 pm

MinssinNo.. MinssinNo.. Skąd ona znała te nazwę. No, ale mniejsza z tym. Gdy tak słuchała tego prezydenta.. I przypomniało jej się co mówił przed tym zebraniem.. Była pewna jednego.. On chce ratować jedynie swój własny tyłek, a innych ma w nosie. No cóż.. Gdyby ich w końcu nie miał tam gdzie ma zapewne postarał by się też o coś co chroniło by pokemony przed tym wirusem komputerowym.. W sumie wirus powinien być w komputerze. Spojrzała na Weavile stojące obok niej.
- Musicie posiedzieć w pokeballach. Nie wiadomo co może zrobić ten wirus, a nie chcę by wam coś zrobił. - odparła, a po chwili czerwony strumień pochował ich w pokeballach. Wzięła ten pomarańczowy kombinezon i założyła go.
"- Czemu nie czarny?" - ogarnęła ją mała złość z tego powodu. W końcu ten skafander tak dawał po oczach! Jednak to nie od niej zależało jakiego będzie koloru. Po układała w głowie informacje o MinssinNo. Ciekawa była skąd pokedex tyle o niem wie skoro to wirus? Choć kto wie.. Może to nie jest taki tam sobie wirus.. A jednak w pewnym sensie istota rozumująca, która też czuja ból i inne odczucia? Nie zna żadnych ruchów.. Znać coś na pewno zna! Tylko przyznać się nie chce! Przypięła Pokeballe na ich miejsce i przyjrzała się Masterballowi.. Cud techniki. Nie ma już co tracić czasu. Wyszła spokojnym krokiem na zewnątrz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   Sro Gru 11, 2013 4:30 pm

ała moja głowa ,ale przynajmniej wiem z której strony wieje mocniejszy wiatr i wiem gdzie mniej więcej jest MissinNo ,po namysłach wypuściłem vulpix'a i opowiedziałem mu o całym zdarzeniu ,Poszliśmy w stronę MissinNo czyli północ ,idziemy i wypatrujemy MissinNo (Masz troche więcej .Mówiłem że nie jestem dobry w eventach i rozpisywaniu się )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   Sob Gru 14, 2013 4:39 pm

Wiatr.. Wiatr.. I jeszcze raz wiatr.. Już wolała by burzę. Ale lepiej nie drażnić lwa, a w tym przypadku MinssinNo.. Ruszyła w pierwszym lepszym kierunku, bez większej nadziei, że natrafi akurat na tego wirusa. Wirusa, który nie wiadomo co może zrobić. No, ale bez ryzyka nie ma zabawy! Znając jej szczęście spotka się z czymś gorszym niż inni. Takie już uroki jej życia. Szła więc przed siebie, oglądając uważnie okolice.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   Pią Gru 20, 2013 8:30 pm

Spuściłem głowę w dół i podszedłem go vulpixa ,wziąłem go na ręce tak aby piasek nie leciał mu do pyszczka i do oczu,szedłem dalej w kierunku północnym aby dopaść tego minisho czy jak mu tam było i przetrzepać mu skórę jeżeli w ogóle ją ma aby przestał wiać tym wiatrem i nie zniszczył całego kanto mam nadzieję że dam rade z moim vulpixem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   Nie Gru 29, 2013 5:10 pm

Jak można to rezygnuję żeby nie opóźniać eventu, ja nie mogę z powodu problemów z netem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ksawery już tu jest!   

Powrót do góry Go down

Ksawery już tu jest!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czas - jest darem