IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Adopcje Marmoria Bank cosmo turniej miastami pokemon 2013 Ostrzeżeń deckardpain Orania Podróż zmiany menager konkurs pokemony liderzy Mike emolga karta ewolucja azuria między loteria pokemona dagi66

Share | 

Miasto Wertania (Viridian City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Wto Lis 12, 2013 8:18 pm

Charlizard poparzył na ciebię z zawodem i odwrócił zadartą głowę w geście "foch forever" pokedex właśnie wyświetlił wyniki kiedy twój pokemon wytrącił ci z ręki pokedex ogonem. Twój rozmówca patrzył na to nieco zmieszany i chyba nie wiedział co ma myśleć o tym wszystkim, a ciebie trapiła myśl, dlaczego twój pokemon tak się zachowuje? Zazwyczaj był przecież miły i towarzyski, a teraz..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Wto Lis 12, 2013 8:21 pm

Podniosłem pokedex i schowałem go powiedziałem do tego faceta: Nie chce się wymienić. a do Charizarda Charizard przepraszam cię chciałem tylko żebyś był szczęśliwy i tak bym się nie zamienił na innego tylko chciałem byś był szczęśliwy. I czemu się inaczej zachowujesz? A teraz przepraszam cię i masz parę muffinek Dałem pokemonowi muffinki i miałem nadzieję że mi wybaczy ciekawość.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Wto Lis 12, 2013 8:28 pm

On sam wrócił do balla. Najwyraźniej nie chciał na ciebie patrzeć.
-A może jed..- zaczął facet, lecz ty nie dałeś mu dokończyć tylko wyszedłeś trzaskając drzwiami, byłeś zły na siebie i wogóle na cały świat, przemierzałeś miasto naładowany jak chmura burzowa, jednak nie znałeś całkowitej przyczyny tego nastroju. Mogłeś tylko przypuszczać że to wina twojego nieświadomego błędu w odniesieniu do Charlizarda.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Wto Lis 12, 2013 8:35 pm

Charizard wybieram cię, chciałbym żebyś mi wybaczył ale chciałem byś był szczęśliwy, i nadal zastanawiam się czemu się uśmiechnąłeś gdy usłyszałeś o przegranej Krookodille, przepraszam cię za wszystko wybacz mi...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 5:54 pm

Charizard popatrzył na ciebie. Chwilę stał w milczeniu. Po chwili uderzył pięścią w ziemię, poczułeś lekkie trzęsienie. Po dosłownie sekundzie pokemon wzniósł się w górę i nawet nie odwrócił się, aby na ciebie spojrzeć. Za tobą ukazała się dziewczyna. Troszkę niższa od ciebie, jej blond włosy upięte w kok. Była szczupła, a na jej talii rysował już się kobiecy kształt.
- Głupcze! Zaraz się ściemni! Wyciągaj pokeball i próbuj go przywołać! - krzyczała na ciebie
- Czy wy wszyscy jesteście tacy sami? Bezmózgi, po prostu same zombie znajdują się na tym świecie! - dodała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 5:58 pm

Ignorując tą dziewczynę wyciągnąłem jego pokeball i zacząłem próbować go zawrócić do niego, gdy to mi się nie udawało to przywołałem Togekiss, wsiadłem na nią i kazałem jej lecieć za Charizardem tak bym mógł go przywołać a zaraz potem lecieć po Floatzele lecz priorytetem teraz było to by Charizard wrócił do pokeballa i by jego ogień na ogonie nie zmókł podczas lotu na deszczu po przemyśleniu i uświadomieniu sobie co może mu się stać kazałem Togekiss by leciała szybciej i próbowałem zawrócić go do balla.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 6:13 pm

Charlizard leciał dalej nie wiadomo gdzie. Było wielce prawdopodobne że nawet sam o tym nie myślał, po chwili jednak przestał się śpieszć, a Togekiss dogoniła go. Jednak nie udało ci się przywołać go do balla bo on wytrącił ci przedmiot z ręki. Jego ball spadł na plac pod wami. Charlizard poleciał właśnie w tamtą stronę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 6:18 pm

Charizard!!! Przepraszam cię! Wybacz mi! Chciałem żebyś był szczęśliwy nawet moim smutkiem! Ten facet miał dużo kasy i myślałem że mógłbyś hazardować ale gdyby tobie się to nie spodobało nigdy bym cię nie oddał! Proszę cię wybacz mi to! Jesteś moim pokemonem i przyjacielem! A ty Togekiss użyj extreme speed i leć do niego! Powiedziałem to szybko i zdecydowanie nie zważając na konsekwencje z nadzieją że Charizard mi wybaczy i będzie jak dawniej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 6:21 pm

Pokemon stał na ziemi, a pod stopą trzymał swojego balla, dopiero po chwili zrozumiałeś o co chodzi. On może go w każdej chwili zniszczyć! Ognisty pokemon stał tak i patrzył na ciebie, chyba wachał się z ostateczną decyzją. Co tu robić, wygląda na nieźle obrażonego, ale jeśl się wacha to pewnie jeszcze nie wszystko stracone...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 6:30 pm

(wiedziałem że będzie chciał go zniszczyć ale próbowałem sobie o tym nie uświadamiać)
Togekiss powrót, Charizard proszę cię przestań to robić, boję się o ciebie i nie chcę cię stracić ponieważ gdyby mi nie zależało nie dawał bym ci tylu pieniędzy, nie dawał TM, nie zajmował się tobą jak najlepiej umiem. Chciałbym żeby było jak dawniej jeżeli chodzi o tego faceta który chciał cię oddać to nigdy bym cię nie oddał ponieważ jesteś moim ukochanym pokemonem a najbardziej dla mnie się liczy twoje szczęście i nie chcę cie stracić i tylko byłem ciekaw na ile cię wycenia i żebyś był szczęśliwy a ten facet mógł ci zapewnić loterie kasyna ale i tak bym cierpiał po rozłęce z tobą a zależy mi żebyś był moim pokemonem i walczylibyśmy ramię w ramię, znosili przegrane i świętowali wygrane i stawali się silniejsi. Jeżeli mi ufasz to oddaj mi swojego pokeballa i nadal bądź moim pokemonem a jeżeli nie to... Pełen emocji powiedziałem to pokemonowi szczerze i stanowczo prócz końca zdania którego nie dokończyłem...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 6:36 pm

Pokemon podniósł nogę i przez chwilę wyglądało to jakby miał w niego z całej siły tupnąć. Serce ci staneło, włosy się zjeżyły, a całe twoje ciało i rozum ogarneło przerażenie że go stracisz, raz na zawsze i bezpowronie. Pokemon wykonał tupnięcie, poczułeś lekki wstrząs i zamknąłeś oczy. Spodziewałeś się rzecz jasna- najgorszego. Lekko otworzyłeś jedną powiekę, ale szczątek balla nie było, był za to Charlizard! Stał nad ballem który był w całości. Lekko zionął ogniem, a podmuch potoczył przedmiot pod twoje nogi. Charlizard patrzył na ciebie, ale to nie było już to co wcześniej, coś się zmieniło, ale nie byłeś właściwie pewien co..

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 6:42 pm

Po tym wydarzeniu wziąłem pokeballa i szybko poleciałem przytulić pokemona i powiedzieć że: Bardzo się cieszę że nadal jesteś moim pokemonem, masz muffina i może pójdziemy po Floatzele? Chodź, nie wiesz jak się cieszę że jesteś moim pokemonem i teraz nawet nie muszę się dowiedzieć czemu się uśmiechnąłeś gdy usłyszałeś o porażce Krookodille z Greninje. Powiedziałem to dałem mu muffina i bardzo się cieszyłem że nadal jest moim pokemonem a potem poszedłem z Charizardem do hodowcy i nadal z myślą że coś się zmieniło i zastanawiałem się co...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 6:51 pm

Pokemon dał się wprawdzie uściskać, lecz zaraz po twojej mowie wrócił do balla. Jeszcze bardziej zbity z tropu ruszyłeś do hodowcy wciąż myśląc o tym co zmieniło się w ognistym stworku. Za nic jednak nie mogłeś dociec co to było. Szybko dotarłeś do budynku, przywitał cię ten sam staruszek co ostatnio.
-A to pan!- Ucieszył się widząc cię.
-Mam wspaniałe wieści, pańske Floazele będą miały bliźnięta.- Powiadomił cię.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 6:56 pm

Wspaniale! To mogę teraz odebrać Floatzele i jajka Buizeli? Sam trochę trenuję jako hodowca i postaram się żeby się wykluły a nie wie pan mniej więcej kiedy się wyklują? Szczęśliwy zadał te wszystkie pytania i czekał na odpowiedzi i odzyskanie Floatzelów i jajka ich dzieci. (sorry że krótko).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 7:07 pm

-Sądze że w przeciągu dwóch tygodni powinny przyjść na świat, lecz jeśli odpowiednio o nie zadbasz to być może nastąpi to szybciej...- odpowiedział w zamyśleniu, a po chwili dodał.
-Oczywiście, choć zaprowadzę cie do nich.- Ruszyliście długim korytarzem, aż w końcu dotarliście do sali w której były twoje pokemony. Była imponująca, cała oszkolona, z oczkiem wodnym i to na tyle dużym by twoje pokemony mogły w nim swobodnie pływać. Samiczka leżała przy brzegu i spała koło jajek, a samca nie było widać. Po chwili jednak wyskoczył z wody i spojrzał wrogo, lecz od razu zrezygnował gdy ujrzał swego trenera i przyjął naormalną postawę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 7:39 pm

Cześć Floatzel, mógłbyś przebudzić Floatzel? Wasze dzieci będą w boxie gdzie nikt ich nie tknie i nie skrzywdzi a w klinice będziemy je widywać i przyśpieszymy ich wyklucie. Co ty na to? Zapytał Floatzela
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 7:43 pm

Floatzel chwilę się zastanowił i przytaknął. Najwyraźniej się zgadzał. Odeszdł obudzić twoją pokemonkę, a jego wybrankę. Chwilę rozmawiali po czym razem przynieśli ci po jednym jaju. Gdy je wziąłeś zaczeli cię swoim językiem pouczać że masz być bardzo delikatny i ostożny, a hodowca przyglądał się temu ze słabo skrywanym rozbawieniem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 7:49 pm

Floatzely zapomniałem że potrzebuję LaptopaPC żeby szybko je wysłać do boxu możecie wyjąć Laptopa z plecaka? Ja uważam żeby im się nic nie stało... Spytałem pokemony ostrożnie trzymając jajka Buizeli
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 7:55 pm

Floatzel (samiec, weź im jakieś imiona daj xD) wyjął laptop i podsunął ci, a sam zabrał jajo. Samica po chwili wzieła w łapki drugie, więc miaeś wolne miejsce by wysłać je do BOX-u. (sory że krótko :/)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 8:03 pm

(Spoko, jakbym nazwał jednego to muszę nazwać resztę a mi się nie chce xD)
Wysyłam jajka pokemonów do boxu, wychodzę z pokemonami, chowam laptop i pytam się Floatzelów czy wolą się wybrać na Łowisko czy do Keikou City?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 8:06 pm

One chcą najpierw na łowisko i tam spokojnie odpocząć, wiesz dbanie o przetrwanie gatunku to ciężka praca..

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 8:07 pm

Dobra a teraz do balli Zawróciłem pokemon do ball, ubrałem na nogi szybkie rolki i wyjechałem z miasta w stronę łowiska jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Sro Lis 13, 2013 8:11 pm

Schowałeś pokemony i ruszyłeś w stronę łowiska z dość dużą szybkością. Szybko też przez to opuściłeś miasto. (PMM)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Czw Lis 21, 2013 6:14 pm

Wszedł do miasta: - Pierwsza rzecz - uleczyć Pidove, druga - Potrenować Spheala. - Pomyślałem i poszedłem do CP, by wyleczyć mojego Pidove.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Pią Lis 22, 2013 6:06 pm

W centrum pokemon było kilku trenerów. Podeszłeś do lady i oddałeś siostrze Joy swoje pokeballe, ta po chwili wróciła i z uśmiechem oddała ci je, wraz z uleczonymi stworkami w śrdoku. Pożegnałeś się i odeszłeś w kierunku wyjścia.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Today at 8:05 am

Powrót do góry Go down

Miasto Wertania (Viridian City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 21Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next