Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Ośrodek Youyoumu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 7:50 pm

- Chciałbyś jeszcze? - Zapytałam po raz kolejny wciąż się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 3:17 pm

Pokemon nieśmiało przytaknął.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 5:18 pm

Podsunęłam mu pod nóżki więcej przysmaków.
- Śmiało, bierz. - Uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 5:44 pm

Widać że pokemon stał się wobec ciebie bardziej ufny. Tym razem bez zbędnych ceregieli zabrał się do jedzenia, w dalszym ciągu jednak nie spuszczał z ciebie wzroku.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 11:52 pm

Uśmiechnęłam się na widok pałaszującego wesoło przysmaki pokemona.
- Najadłeś się już chyba, nie?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 4:34 pm

Trawiasty stworek szybko zaprzeczył gwłtownym ruchem głowy.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 9:46 pm

- Och, rozumiem... - Uśmiechnęłam się grzebiąc za kolejnymi przysmakami, ale jak się okazało wszystko wyjadł ten mały szkrab.
- Wybacz, skończyły się. Poczekasz chwilkę? Wrócę z przysmakami nim zdążysz zmrużyć oko, obiecuję!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 11:35 am

Pokemon tylko przytaknął i stał dalej na swoim miejscujakby wrósł w ziemię... przy tym wszystkim nie spuszczał z ciebie oka, choćby na sekundkę.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 2:23 am

- Co za nieufny maluch... - Westchnęłam cicho, obserwując malca przez ramię. Tak jak mu obiecałam ruszyłam w poszukiwaniu kolejnych porcji przysmaków, a gdy tylko je znalazłam prędko powróciłam na miejsce.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 1:20 pm

Pokemon nie stał już w tymsamymmiejscu, stał bliżej drzwi. Gdy go znalazłaśto wyglądałtak jakbysię zastanawiał "wchodzić, czynie wchodzić... o to jest pytanie". Z zadowoleniem jednak pochłoną kolejnesmakołyki.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeWto Gru 31, 2013 1:11 am

Miły był widok wesoło pałaszującego maluszka, czego nie ukrywałam wykrzywiając twarz we szczery uśmiech.
- Śmiało wchodź. Nie ma czego się bać! - Próbowałam przekonać oseska do przekroczenia progu drzwi. - Nie będziesz przecież cały czas siedzieć na tym mrozie!

Weszłam do środka i wykonałam jeden prosty gest rękoma, zachęcając Shroomisha do wejścia.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeWto Gru 31, 2013 11:28 am

Pokemon w końcu przemógł się i niepewnie wkroczył do środka, Skitty grała w karty z Flabebe, skoro jednak weszliście do środka przerwały i zainteresowały się przybyszem, na razie tylko obserwowały go badawczo. Robiły to tak, jakby chciały prześwietlić jego myśli i zamiary.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeWto Gru 31, 2013 9:30 pm

- To jest Flabebe i Skitty, moje przyjaciółki. - Uśmiechnęłam się, przedstawiwszy jednocześnie grzybo-podobnemu stworkowi moje towarzyszki.
- Mam nadzieję, że również zostaniesz naszym przyjacielem... - Dodałam po chwili gładząc delikatnie moje pokemony po łepkach.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeWto Gru 31, 2013 10:11 pm

Pokemon nieśmiało podszedł do twoich przyjaciółek, te nieco śielej przywitały się z nim, oczywiście w swoim własnym, pokemonowym języku. Za oknem rozległ się huk... znajomy huk pochodzący z eksplozji sztucznych ogni.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 3:35 pm

- Cieszę się, że już się poznaliście! - Uśmiechnęłam się w kierunku gromadki pokemonów. Podeszłam pomalutku do malutkiego Shroomisha i lekko musnęłam go palcami po główce.
- I jak? Podoba ci się tu?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 7:22 pm

Trawiasty pokemon przytaknął nieśmiało, byłaś już pewna co najmniej jednej jego cechy- jest chorobliwie nieśmiały!- No, ale cóż poradzić, każdy ma jakieś wady, poza tym był dla was bardzo miły, więc i pewnie będzie taki dla swojego trenera... a może jest świetnym wojownikiem?
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 3:01 pm

- Cieszę się. - Podniosłam kąciki warg w przyjaznym uśmiechu. Pomimo strasznej nieśmiałości, maluch zaczął się do nas powoli przyzwyczajać. Cóż... jeśli teraz się przyzwyczai do obecności ludzi i pokemonów, nie będzie miał większych problemów z nawiązaniem przyjaźni ze przyszłym jego opiekunem. Ciekaw jestem, kiedy wróci odebrać swojego malucha...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ośrodek Youyoumu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ośrodek Youyoumu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ośrodek Mike'a
» Ośrodek Dosko4
» Ośrodek pod Lilią

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zakątek dla Hodowców-
Skocz do:  
strzałka do góry