IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
cosmo między karta azuria Podróż Mike dagi66 pokemona Orania menager pokemon Bank zmiany 2013 Adopcje ewolucja Ostrzeżeń konkurs deckardpain turniej liderzy miastami pokemony Marmoria emolga loteria

Share | 

Konwaldia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 1:39 am

Jajecznica była z lekko podsmażoną cebulką i średnio wysmażoną kiełbasą. Stefan nałożył ci dość pokaźnych rozmiarów porcję.
- Ekm...aktualnie mamy chwilę spokoju. Więc cieszmy się tym. - nałożył sobie śniadania i wszystko przegryzł kromką chleba.
- Wczoraj...a to znaczy dzisiaj. Musimy iść do Andre. Jestem prawie pewien, że odpowie na wszystkie nasze pytania, a może powie nam jeszcze więcej. - Stefan tryskał energią. Prawdopodobnie końcowa przemiana okazała się wielkim sukcesem.
- Jestem pełen sił, jestem pełnoprawnym upadłym aniołem. Przez całe śniadanie to ja mówię...Lugia. Mam ważne pytanie. Czy ty...inaczej. Powiem tylko jedno słowo. Matt. - podniósł głowę i spróbował wyczytać odpowiedź z twoich oczu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 1:49 am

Jajecznica byla na prawde dobra. I z wielka checia, sie nia zajadala.. Jedyne co ostatnio jadla to przedewszystkim mandarynki.. Gdy Stefan wspomnial to imie.. Widziala, ze staral sie wyczytac to co zarazem chciala powiedziec.. Wiec by mial troche uciechy ze swoich mocy nie mowila w prost.. A w myslach..- Ciagle go kocham... A mimo to... Nie potrafie ci sie oprzec.. A serce.. Mam ozdarte miedzy toba.. A nim.. - gdy o tym myslala odlozyla wszystko czekajc na to co powiesz..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 1:57 am

Stefan z kamienną twarzą wstał od stołu i zebrał wszystkie naczynia. Włożył je do zmywarki i nastawił odpowiedni program. Poczekał, aż Weavile pójdą na piętro.
- Wiedz, że cię kocham. Jednak nie mam zamiaru być w trójkącie. Może to on był twoją pierwszą miłością, jednak to ja zamierzam być twoją ostatnią. - mówiąc to wypił kilka łyków wody, opierając się o szafę. Nie wiedziałaś co czuje, z jego kamiennej twarzy nie mogłaś nic wyczytać.
- Za chwilę musimy wychodzić. Andre mieszka blisko, ale chcę być u niego jak najszybciej. Jak chcesz to idź do jednej z łazienek się odświeżyć. A ja zajmę drugą. - wyszedł szybkim krokiem z pokoju. Gdy cię mijał poczułaś jak emituje od niego wściekłość, żal i przede wszystkim smutek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 3:06 pm

Eh.. Az takiego dylematu nigdy nie miala.. I sama juz nie wiedziala, kogo tak na prawde kocha.. Z jednej strony zawsze kochala Matta.. A z drugiej to Stefan skradl jej serce.. Ale im dluzj o tym myslala tym bardziej nie wiedziala co o tym myslec. Bez namyslu po propozycji Stefana poszla sie odswierzyc.. A gdy skonczyla, udala sie do Weavili spytac czy ida razm z nimi do tego mnicha...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 3:16 pm

Słyszałaś, jak Stefan puścił wodę w prysznicu. Przez moment w wyobraźni zobaczyłaś scenę, w której kropelki wody odbijają się od jego ciała. Weavile spojrzały na ciepie swoimi oczkami. Było pewne, że nie chcą cię puścić samej. Twierdziły, że tylko one potrafią cię ochronić.
- Ruszamy! - usłyszałaś głos anioła z parteru i przy okazji trzask drzwi łazienkowych. Prawdopodobnie jego dobry humor prysł zaraz po śniadaniu. Pokemony wybiegły przed tobą i już czekały przy Stefanie.
- To nie jest daleko, chyba nie całe trzy kilometr. Tylko ostatnie 450 metrów musimy przejść pod górę. Lugia! Idziesz?! - krzyknął rozeźlony
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 3:25 pm

- Ide! Ide! - powiedziala wypadajac z lazienki z jeszcze nie ulozona fryzura.. Szybko zebrala wlosy w onski ogon i poszla do Stefana.. Nie zdziwila sie tym ze Weavile chcialy z nimi isc, ale i tak cieszyla sie z tego, miala wrazenie, ze Weavile chce sie nia opiekowac jeszcze bardziej niz przed ta cala prawa..
- Mozemy isc. - powiedzila do aniolka.. Widac, ze przez te dzisiwjsza informacje sniadaniowa nie byl zadowolony..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 3:39 pm

Stefan przewrócił oczami na twój widok, a po chwili stał już odwrócony do ciebie plecami. Przebrał się w czarne jeansy, adidasy oraz czarną bluzkę z nadrukiem, którego nie potrafiłaś rozszyfrować. Włosy ciągle istniały bez jakiegokolwiek ich ułożenia, co sprawiało wrażenie luzackiego stylu. Na plecach miał mały, plecak o zgniłozielonym kolorze. Po wyjściu zamknął drzwi na klucz i szybkim krokiem szedł między uliczkami miasteczka. Zauważyłaś, że mimo tego, że idzie naprawdę szybko zadążałaś za nim. Mogłaś iść z nim ramię w ramię i nawet się przy tym nie męczyłaś. Weavile wręcz za wami truchtały, ale chyba przyda im się lekki trening. Przez długi czas szliście w ciszy, nikt nie otwierał nawet ust, aby zacząć rozmowę. Ludzie z wioski nie zwracali na was uwagi, byli za bardzo zajęci swoimi sprawami. Po kilkunastu minutach doszliście do wzniesienia, gdzie na jego szczycie znajdował się domek mnicha. Górka została usypana z kamieni, które o tej porze roku były bardzo ślizgie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 3:46 pm

- Em.. Stefan? Chyba nie jestes zly przez to co "powiedzialam" ? - spytala... Nawet i bez tego pytania wiedziala, ze to pewnie przez to stracil humor.. Popatrzyla kontem oka na Weavile.. Zazwyczaj to one wyprdzedzaly ja, a nie na odwrot.. Ale teraz.. Praktycznie nic nie potrafi jej zaskoczyc.. Gdy zobaczyla te gorke usypana z amieni.. I to dodatkowo sliskich.. Wiedziala, ze albo maja tam leciec.. Albo pogimnastykowac sie na kamieniach..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 3:54 pm

Stefan nawet się do ciebie nie odwrócił, a tym bardziej nie odpowiedział na twoje pytanie. W tej sytuacji Weavile poczuły się w swoim żywiole. Zaczęły skakać z kamień na kamień i były już parę dobrych metrów przed wami. Natomiast ty miałaś większe opory przed chodzeniem po tych kamieniach, już pierwszy krok mógł się zakończyć niezłym siniakiem, gdyby w porę nie odzyskała równowagi. Stefan sprawiał wrażenia pewnego siebie i zamyślonego człowieka. Szedł metr przed tobą i wsłuchiwał się w twoje kroki. Pogoda wam dopisywała, słońce od czasu do czasu przebijało się przez chmury, a wiatr był prawie nie zauważalny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 4:02 pm

Zebym ja tylko wiedziala jak uzywac tych swoich mocy... Przynajmniej latwiej bylo by sie dostac na gore lecac.. Myslala.. Dla Weavili byl to istny raj. Ostre pazury. Doskonale poczucie rownowagi. Juz to pomagalo im sie wspinac.. No... Ale i ona nie moze byc gorsza.. Wspinala sie ostroznie, i najszybciej jak mogla. Nie miala zamiaru zleciec i wspinac sie od nowa.. A Stefan.. Widac, albo byl zamyslony, albo czekal tylko na to, az powie mu, ze woli jego..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 6:03 pm

Próbując pokazać Stefanowi, że i ty możesz pewnie iść przed siebie przyspieszyłaś tempo. Wyprzedziłaś anioła i w skupieniu przeskakiwałaś z kamienia na kamień. Jednak to co dobre, szybko się kończy. Dzięki sekundzie nie uwagi i niezbyt dobrze ułożonej nodze poślizgłaś się. Próbowałaś rękoma chwycić równowagę i przez jedną setną sekundy zobaczyłaś swoją mamę, Matta i Stefana. Wszyscy w twojej wyobraźni próbowali cię złapać. Jednak tylko jedna osoba zrobiła to w świecie rzeczywistym. Stefan złapał cię, gdy twoja głowa znajdowała się centymetr od kamienia.
- Idziesz wolniej. - powiedział z pokerową twarzą i pomógł ci wstać, sam poczekał aż ruszysz i ubezpieczał cię. Weavile czekały już na was koło domu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 6:13 pm

Nic tylko ciagle te wizje.. Gdzie sie nie obejrzy zawsze cos zobaczy.. Kiedys przez to zwariuje.. Pomyslala.. Szla wiec dalej.. Nie za szybko, i tez nie za wolno.. Gdy tak szla rozmyslala o tym, dlaczego ciagle cos pojawia sie przed jej oczami... Wszystko pewnie, przez to, ze pieczec zostala zdjeta.. Ale czy aby na pewno? Co jakis czas spogladala do gory by sprawdzic ile jej jeszcze zostalo do przejscia... Ciekawilo ja jedno.. Gorzej wejsc... Czy zejsc...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 6:25 pm

Już po chwili znalazłaś się koło swoich pokemonów, które ze zniecierpliwieniem na was czekały. Tuż przed twoimi oczami pojawił się człowiek, który każdym elementem ciała przypominał japończyka. Był troszkę niższy od ciebie, a dłonie miał schowane w rękawach. Przez chwile przyglądał ci się.
- Och! Lugia, Stefan! Tak na was czekałem! Proszę, wejdźcie do domu. Zaraz zrobię herbatkę. Nie mieliście problemu z wejściem na szczyt? - nim zdążyłaś odpowiedzieć inicjatywę przejął Stefan i nie patrząc na mnicha, ale prosto w twoje oczy zaczął mówić.
- Były lekkie trudności, jednak jesteśmy tutaj i mamy kilka pytań. - Andre pokiwał głową i już po chwili siedzieliście przy stole, a herbatka ogrzewała wam ręce.
- Więc...o co przyszliście zapytać?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 6:32 pm

Andre wygladal troche dziwnie.. No ale czego mozna spodziewac po kims kto wyglada na japonczyka.Gdy weszli do srodka przygladala sie wystrojowi pokoju.. Co najbardziej ja zawsze interesowalo.. Nie zadawala pytan.. Wolala by zrobil to Stefan.. W koncu on wie o tej calej sprawie wiecej od niej i wiedzial o co go pytac..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 6:40 pm

Stefan po chwili ciszy upił łyk herbaty i spojrzał na ciebie wymownie.
- Lugia, Andre wie, co powinien i co musi nam powiedzieć. Jednak chce te pytania usłyszeć z twoich ust. A nawet jeśli na nie nie odpowie, to i tak chce, żebyś to ty zaczęła z nim rozmowę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 6:54 pm

- A wiec.. Stefan mowil mi ze aby pokonas Shuzo nalezy, wykonac anielskie zadania.. Jednak, nie wiemy jakie beda to zadania.. I co bedzie trzeba zrobic by je zdac.. - powiedziala najpierw, zamyslonym glosem, po czym wypila lyk herbaty, zastanawiajac sie co jeszcze przydalo by sie wiedziec..
- Wiem tylko tyle ze sa strasznie trudne.. Mam nadzieje, ze wiesz co to za zadania..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 10:19 pm

- Nikt, kto chodzi żywy po świecie nie wie dokładnie, co to są anielskie zadania. Najwyższe Anielice i Najwyżsi Aniołowie przygotowują je indywidualnie dla każdej osoby. Bardzo mi przykro, ale w tej kwestii mogę wam powiedzieć tylko to, jak poprosić ich, aby takie zadania przygotowali. Ale to nawet Stefan wie. Widziałaś swoją matkę. Nie masz żadnych pytań dotyczących jej? Jestem naprawdę zdumiony... - mędrzec spojrzał na Stefana, a on po chwili zamulenia wstał od stołu i udał się na zewnątrz, do Weavile, zostawiając was samych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 10:30 pm

Nie latwo pytac jej o matke.. Praktycznie jej nie znala.. Wiec chciala sie o niej dowiedziec jak najwiecj.. Ale jednak nie potrafila o to pytac.. W koncu jednak, pojela ze tak nigdy sie nie dowie kim byla..
- Czy... Mogl bys mi o niej opowiedziec? - spytala niesmialo.. Po czym wziela lyk herbaty i wpatrywala sie w niego..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 10:46 pm

- Och...Madame Feliksis. Żyję na tym świecie już od wielu, wielu lat. Jednak takiej osoby na świecie nigdy nie spotkałem. Już kiedy była dzieckiem, wyróżniała się od innych. Urodziła się ze znamieniem bogów na ramieniu. Wszyscy wiedzieli, że urodziła się jedna z Najwyższych Anielic. Była uroczą, kochającą i bardzo miłą kobietą. Jednak popełniła w swoim życiu błąd. Próbowała negocjować z demonami, sprowadzić ich na dobrą stronę, a mimo swoich dobrych prób została odurzona miłością ich władcy, Shuzo. Mówi się, że demony nie potrafią kochać, jednak wtedy wydawało się, że ten świat jeszcze wielu rzeczy nie widział i, że wszystko jest możliwe. Spotykali się w ukryciu, w tamtych czasach nikt o nich nie wiedział. Jednak, gdy twojej mamie zaczął rosnąć brzuch cała prawda wyszła na jaw. Umarła chwilę po twoich narodzinach. Podczas porodu została skażona demonicznymi mocami i po miesiącu zmarła, a na ciebie nałożono pieczęć, która do wczoraj jeszcze na tobie była. Ponieważ chyba się nie mylę, że wczoraj została zdjęta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 11:01 pm

- Tak.. Pieczec zostala wczoraj zdjeta... - powiedziala gdy ten wypowiedzial swoje ostatnie zdanie. Sluchala tego jak pieknej bajki.. Jak dziecko.. Ktore nie chcialo konczyc podrozy w krainie snow.. Tak i ona nie chciala lyszec konca tej opowiesci... Jednak smutne bylo to.. Ze nie zyje..
- To przyke, ze... Nie zyje.. - powiedziala smutno..
- Tak przy okazji.. Od wczoraj, od momentu gdy zdjeta zostala pieczec praktycznie, zawsze gdy zamkne oczy widze albo ja, albo inne bliskie mi osoby.. Zawsze chca mi pomoc.. Wiesz moze dlaczego tak sie dzieje?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 11:22 pm

- Ekm. - odchrząchnął i napił się herbatki.
- Twoja pieczęć nie tylko uniemożliwiła korzystać z twoich mocy, ale jednocześnie chroniła cię odrobinę przed demonami i aniołami. Teraz gdy jej nie masz, za dwa tygodnie, podczas twoich 17-tych urodzin dostaniesz najpotężniejsze moce na ziemi - aniołów i demonów. Będziesz musiała zdecydować, czy ponownie spróbujesz pochowasz Shuzo, czy też staniesz po jego stronie. Od kiedy twoja pieczęć znikła, możesz kontaktować się ze swoją matką wtedy, kiedy jesteś w niebezpieczeństwie lub przeżywasz smutne chwile. A jeśli chodzi o to, że widzisz bliskie ci osoby...niestety, nie mogę ci w tym pomóc. A teraz...idźcie już. - mówiąc to otworzył zdenerwowany drzwi i grzecznie cię wyprosił i gdy schował się w domku Stefan do ciebie przemówił.
- Lugia, wraz z twoim Weavile postanowiliśmy, że ja cię teraz zabiorę do domu, a one przyjdą za parę chwil. Nie wiem dlaczego, ale sądze, że Weavile chce się oświadczyn...- przerwał na chwilę, a później z zaskoczenia wziął cię w ramiona i biorąc rozbieg zeskoczył ze wzniesienia. Przez chwilę czułaś ogromny strach, ale jednocześnie spełniło się prawie jedno z twoich marzeń. Prawie latałaś. Anioł rozprostował swoje czarne skrzydła chwilę przed spotkaniem z ziemią. Wzmocnił swój chwyt na tobie i wylądował dopiero przed jego domkiem. Uśmiechnął się do ciebie figlarnie.
- Nie chciałem, aby ten spacer i teraz tak długo trwał. - oboje nadal staliście przed wejściem do domku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 11:36 pm

- Juchu! Ja latam! - powiedziala gdy Stefan zacza szybowac w strone domu.. To bylo niezwykle!, Do tej pory mogla latac tylko na swoich pokemonach.. Ale to jednak nie bylo to samo co lot w ramionach Stefana... Gdy wyladowali powiedziala
- To bylo cudne! - i popatrzyla w jego oczy.. Milo, ze szybko znalezli sie w domu. Nie miala zamiaru, zlazic znowu po tych kamulcach..
- Chcialam ci powiedziec, ze Andre powiedziql mi, ze za dwa tygodnie i ja posiade najpotezniejsze moce aniolow i demonow! - powiedziala.. Dla niej to wszystko bylo nowe i tak cielawe.. Ze gdyby mogla chcila by zeby niektore rzeczy wydarzyly sie juz jutro...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 11:42 pm

Stefan uśmiechnął się do ciebie.
- Ekm...to wspaniale. Teraz...kurka. Znowu nie wiem co powiedzieć. Dobra, zacznę inaczej. Przepraszam za moje zachowanie po śniadaniu. Dla mnie to uczucie...miłości jest nowe. Z wszystkich romantycznych opowiadań moich kolegów sądziłem, że to wszystko będzie łatwe, naprawdę łatwe. A teraz? A teraz w każdej wolnej chwili myślę o tobie i wiem też, że muszę skombinować dla ciebie jakieś ubrania. - na jego twarzy przeszedł jakieś niepokój i spojrzał się dookoła siebie, jednak po chwili powrócił do skupienia się na tobie, podszedł bliżej ciebie, a ty stałaś jak wryta w kamień.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 11:56 pm

- Dam ci mala rade.. Mimo wszystko.. Badz soba. - powiedziala i usmiechnela sie do niego.. Ona zawsze to stosowala.. I jakos sie zylo..
- Najwazniejsze jest nie udawac tego kim sie nie jest i na sile sie nie starac.. - dodala usmiechajc sie do niego. Ciekawa byla co slychac u Matta. Zawsze za nim bardzo tesknila...Chodz w obecnosci, Stefana nie czesto o nim myslala...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Lis 17, 2013 11:59 pm

- Mam być sobą? Czyli jeśli rzuciłbym się teraz z pocałunkiem, ty przyjęłabyś go? Nie odrzuciłabyś mnie? Powiedz mi, szczerze, kiedy po raz pierwszy, od kiedy jesteśmy w Konwaldii pomyślałaś o Mattcie? Kiedy myślałaś, że byś się z chęcią z nim spotkała? - mówiąc oddalił się trochę od ciebie.
- Wiem, że go...kochasz. Ale wiem też to, że czujesz coś do mnie. I to nie jest zadurzenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Today at 12:05 am

Powrót do góry Go down

Konwaldia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next