IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
ewolucja emolga Marmoria Orania liderzy między Mike pokemony menager pokemon turniej deckardpain karta loteria Ostrzeżeń azuria Bank cosmo miastami zmiany Adopcje pokemona 2013 dagi66 konkurs Podróż

Share | 

Konwaldia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 7:41 pm

Już sam nie wiem w nocy zaczęła od tak krwawić... Dobrze że przy mnie było Chansey czuwała całą noc i teraz odsypia -Powiedział odpowiadając na pytanie - A wlaściwie gdzie jest twoja matka? -zapytał z początku chciał zapytać o Stefana ale jednak zapytał o Matkę cóż może za moment z siebie wymusi i zapyta się dlaczego z nim teraz nie randkuje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 7:45 pm

- Dziwne.. - powiedziała. No.. Ale jednak nie tak dziwne.. Bo już wiele dziwactw widziała w tym, krótkim czasie..
- Z tego co mi wiadomo wzięła się za sprzątanie. - odpowiedziała na jego pytanie.
- A uprzedzając twoje kolejne.. Zapewne.. Pytanko. Stefan poszedł załatwić jakieś sprawy.. Do końca nie wiem co..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 7:48 pm

A dlaczego myślisz że bym o niego zapytał? - Zapytał bo był ciekawy reakcji Lugii na to pytanie dostał odpowiedź nie pytając i jeszcze mógł siędowiedzieć czemu ona myślała że o niego zapyta - No to znaczy byłem ciekawy czemu rozmawiasz ze mną a nie z nim ale jednak nie ciekawiło mnie gdzie on jest A terz już widzę wszystko jasne...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 7:52 pm

- Po prostu zgadywałam.. - powiedziała opierając się o ścianę.. Nie trudno było zgadnąć, że mógł by o niego pytać.
- A co? Nie mogę już nawet z tobą porozmawiać? - spytała gdy ten powiedział, że jest ciekaw czemu z nim rozmawia.. No bo co? To już nie może do niego gęby otworzyć?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 7:57 pm

No bo to że wczoraj mówiłaś że nie widzę nic prócz duchów i siebie no a poza tym jak wczoraj był tu Stefan to ja siedziałem sobie tu i ni nie robiłem a jeśli o czymś myślałem n to wiedzial ty sobie fajnie wokół niego skakałaś i z nim rozmawiałaś a ja siedziałem cicho jak mysz pod miotłą by nie dostać w twarz a morał z tego taki ja nawet mysleć nie mogłem a ty sobie z nim siedziałaś
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:02 pm

- Eh.. Po tym wszystkim co się stało.. Nerwy mnie poniosły.. - powiedziała i utkwiła swój wzrok w ziemi.. Troszeczkę ją wtedy poniosło.. I powiedziała więcej.. Niż do powiedzenia miała..
- Pewnie jesteś bardziej zły na mnie, niż ja na ciebie..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:04 pm

A wiesz co najbardziej boli? jestem na ciebie zły i cię kocham ty jesteś na mnie mniej zła i mnie nie kochasz czy to nie ironia? A le przyzwyczaiłem się już do tego -Tym chciał wypomnieć jej błędy które popełniała sporadycznie i potem ich żałowała -Ale jak już wczoraj mówiłem to albo moja naiwnośc albo moje serce że nie mogę ci nie wybaczyć...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:14 pm

Nic nie odpowiedziała.. Tylko westchnęła ciężko.. Racje miał.. Często popełniała różne błędy.. No, ale.. Taką już drogę wybrała.. A zmienić ją.. Było by trudno..
- Powiedziałam wtedy.. Trochę więcej niż.. Chciałam.. - przerwała nagle ciszę.. Mówiła, cicho.. Ruszyła w końcu w jego stronę i szepnęła mu do ucha
- Ja cie dalej kocham.. - i po tych słowach odwróciła się do niego plecami..
- Mówiłam to Stefanowi wiele razy.. Moje kamienne serce.. Jest rozdarte między tobą.. A nim.. - wypowiedziała nieśmiałym głosem..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:20 pm

Jesli bys mnie kochała to byś mnie wczoraj nie rzuciła aha i nie zdradzała ze Stefanem -Powiedział kwaśno miał w końcu okazje jej to wypomnieć bo nie było Stefana -Ale jak powiedziałem wcześniej po prostu nie mogę... -Nie dokończył bo po prostu by się powtarzał
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:27 pm

- Mówiłam.. Serce mam rozdarte między waszą dwójką.. A wtedy.. Pod wpływem emocji powiedziałam o wiele więcej niż chciałam.. - powiedziała..
- A i tak mnie nigdy nikt nie pojmie.. - dodała po chwili i odwróciła się w twoją stronę, a swoje oczy utkwiła w twoich. Po chwili podeszła do ciebie i przytuliła cie..
- Nawet nie wiesz jak ja się wczoraj o ciebie martwiłam..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:31 pm

A ty nie wiesz co ja wtedy widziałem... wszystko momentami wyglądało tak dziwnie... poszczególne obiekty widałem w jaskrawych kolorach reszta była ciemna jak smoła momentami nawet nie chciałem mrugać bo to było gdy mrugałem iwesz że raz widzę normalnie raz nie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:34 pm

- Z wszystkiego co dziwne i co mnie spotkało.. To jest najdziwniejsze.. - powiedziała do niego.. Kompletnie nie wiedziała, dlaczego takie coś widział. Ale pewnie to przez miecz.. A przynajmniej tak myślała.
- Ale teraz z tobą wszystko dobrze? - spytała po tym gdy wróciła na swoje poprzednie miejsce przy ścianie..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:40 pm

Tak... znaczy chyba tak juz nie jestem pewien niczego wczoraj bardziej miałem nadzieje że miecz bedzie cały bo wiesz on jest jedyną nadzieją dla Konwaldii w tym dla ciebie i twojej matki ale ja poważnie sam tego miecza nie dotknąłem on mnie jakoś zmusił do tego bym go dotknął... Twoja mama juz o tym wie wczoraj jej powiedziałem Tylko Stefan o tym nie wie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:46 pm

- Z mieczem wszystko dobrze.. - powiedziała.
- Ciekawe.. - odpowiedziała tylko na jego dalsze słowa. To wszystko robiło się coraz to bardziej podejrzane.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:50 pm

Ciekawe? Chyba dziwne! Mam juztego dosyć to wszystko mnie poważnie przerasta wczorajszy dzień to był prawdziwy horror ciekawe jaki koszmar czeka na mnie dzisiaj... Czekaj Stefana nie było gdy się obudziłaś?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:52 pm

- Nie było go.. - powiedziała do niego.
- A czemuż to pytasz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 8:59 pm

Bo nie ma go dosyć długo nie martwisz sięo niego? - zapytał
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 9:03 pm

- Dziwne by było jak bym się o niego nie martwiła. - powiedziała. Oczywistością było, że się o niego martwi, tylko na co gadać o tym na lewo i prawo?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 9:04 pm

W trakcie tej próby on gwizdał na prawo i lewo "o jak się martwię o Lugię" więc dziwi mnie że nie robisz tego samego
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 9:16 pm

- I czemu mnie to nie dziwi.. - zaśmiała się.
- On zawsze się o mnie martwi.. O mnie i o swoją rodzinę..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 9:18 pm

Jak ma czym to niech się martwi bo to że się o kogoś martwi oznacza że mu zależy na tym kimś
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 10:20 pm

- Czyli mi zależy i na tobie i na Stefanie.. - stwierdziła. W końcu martwiła się i o niego i o niego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 10:23 pm

Bywa -Stwierdził patrząc na coś co wyglądało jak okno zastanawiał się czemu te demony chcą bo w końcu nie dostał odpowiedzi na te pytanie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 10:32 pm

- Luuuggiiiaaa. Możesz przyjść na chwiiillęę? - usłyszeliście głośny głos Feliksis, który, według zwykłego, domowego regulaminu oznaczał poważną rozmowę matki z córką. W tym samym czasie do domu wparował Stefan.
- Byłem w górach, mnich żyje i aktualnie się ukrywa. Ma nadzieję, że przeczeka nadchodzącą wojnę. Shuzo chce jutro wieczorem zaatakować miasto aniołów, które przygotowywuje strategie obronną. Jutro z rana musimy się tam przeteleportować. - wysapał i dopiero teraz skapnął się, że chyba przeszkodził wam w rozmowie.
- Eee...jedliście? Rano przyniosłem resztki jedzenia ze sklepu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Nie Gru 01, 2013 10:35 pm

- Emm.. Ja nie.. - powiedziała do Stefana gdy spytał o to czy jedli.. Przez te całą rozmowę nawet nie zwróciła uwagi na to, jak jej żołądek domagał się czego kolwiek.
- Zaraz do was wrócę. - dodała po chwili i poszła do swojej mamy. Ciekawe.. Czego chciała..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Konwaldia   Today at 12:45 pm

Powrót do góry Go down

Konwaldia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next