Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Ośrodek Mike'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 1:38 pm

Zacząłem szukać dobrych kamieni na budowę które wystawały, pokazywałem je Krookodille i kazałem Shuppetowi wziąć na zapas osiem najlepszych kamieni na ściany dopingując pokemony w pracy i rozmyślając jak Togekiss zajmuje moje Floatzele by mnie nie szukały.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 1:57 pm

Podczas gdy wam wydawało się że ciężko pracujecie, Togekiss miała naprawdę trudne zadanie. Floatzele bardzo chciały wyjść na dwór i podejrzewały że coś się szykuje. Powietrzny pokemon w tym czasie pozasłaniał okna i zamknął drzwi by wodne stworki nie mogły opuścić budynku. Próbowała ich zagadywać, ale jej nie wychodziło, nakarmić, ale nie byli głodni, kończyły jej się pomysły, a nawet nie wiedziała ile jeszcze czasu ma ich przetrzymywać.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 9:07 pm

Dobra, nie wiem ile jeszcze Togekiss da radę ich zagadywać, trzea się sprężać... Mam inny pomysł SHuppet weźmie z ziemi dobre kamienie psychiką, Krookodille oszlifuje i Shuppet leci je odłożyć, tak będzie szyciej, efektywniej i wydajniej powiedział do pokemonów z pośpiechem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 5:22 pm

Wszystkie twoje pokemony pracowały w pocie czoła, po jakimś czasie niedaleko placubudowy uzbierał się spory stosik oszlifowanych głazów.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 10:43 pm

Stop! Na arzie trzeba nie wzbudzać podejrzeń Floatzelów i pomóc Tokegiss a poza tym Buizele powinny się wykluć! Szybko pędźmy do ośrodka Wykrzyczał to pokemonom i zaczął biec do swojego ośrodku zobaczyć Buizele.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 12:07 pm

Pokemony po trochu zdziwione tą nagłą zmianą planów nie ruszyły za tobą tylko postanowiły odpocząć w atlance. Ty tymczasem wpadłeś do sali z inkubatorami gdzie Floatzle zajmowały się swymi dwiema pociechami, a Togekiss siedziała obok i z zadowoleniem pryglądała się tej scenie.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 12:57 pm

Cześć, widzę że się wykluły Podszedł do swoich pokemonów pogłaskał je, i spytał się: Może pójdziemy z Buizelami do pokoju dla małych pokemonów by się pobawiły? Co wy na to? Trichę się pobawią i będą bezpieczne
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 1:17 pm

Pokemony chętnie na to przystały. Poszliście do pokoju - bawialni i malutkie Buizelki zajeły się zabawkami. Ty po chwli jednak dostrzegłeś coś niepokojącego, z okna było widać miejsce w którym miał powstać basen!
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeCzw Sty 02, 2014 8:32 pm

Budynek? Chyba wzięli sprawy w swoje ręce - pomyślał. Wiecie co? Idę poszukać jakiegoś pokemona żeby powitał się z Buizelami, idę szukać Zaraz do tych słowach skierowanych do Floatzelów normalnie wyszedł z pomieszczenia, zamknął za sobą drzwi i zaczął pędźić do miejsca gdzie powstaje budynek i zaczął szukać Meddittie i zapytał się: Koontynuujecie budowlę?Jeśli tak to powiedz ile to będie trwać ponieważ będę musiał ukrywać to przed Floatzelami i Buizelkami... a wykluły się!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimePią Sty 03, 2014 12:21 pm

Meditate wzruszyła ramionami.
-A skąd ja mam wiedzieć ile to potrwa, przypominam że wzieliśmy się za budowę bez żadnego konkretnego projektu i... i teraz jest problem bo wszyscy się kłócą jakich wymiarów ma być budynek, jakich zbiornik i tak dalej...
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimePią Sty 03, 2014 11:39 pm

Zróbcie tak by nie zasłaniało okna z sali i porównajcie 2 najdłuższe kamienie, skróćcie do takiego samego rozmiaru i postawcie. Basen ma być takiej wielkości żeby przeszedł Charizard z boku od każdej strony a głębokość około 10m, jakby co to wyślijcie do mnie Shuppeta z jakąś kartkę... i jakbyście mogli wstawić też wodę to niech Cryogonal zalodowacie basen a Charizard stopi to swoim ogniem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 12:46 pm

-Ok, ok, się zrobi- powiedziała Meditate i wyjaśniła pokemonom co i jak, a ci wzieli się do roboty. Jako tako szło, tylko czy Floatzelom nie przyjdzie do głowy wyjść na dwór? Nie... chyba nie, całe szczęście śnieg pada, więc raczej nie będą wychodzić...
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 1:17 pm

A właśnie chciałem was przeprosić za pracę we śniegu ale wam dziękuje i to bardzo a ja pójdę zająć Floatzele i Buizele żeby nie wychodziły na pole ani nie patrzyły na pole po tych śłowach zziąbnięty wszeł do ośrodka, postarał się ogrzać i pobiegł do Floatzelów i mówił im że pokemony bawią się na śniegu a Oni powinni się zająć na razie Buizelem i Buizelką.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 6:13 pm

Małym zaczęło się nudzić, w trakcie twojej nieobecności zwiedzili cały ośrodek i zbili jedyny wazon w całym ośrodku- chcieli go napełnić wodą używając wodnego ogona. Do tego rozbili jedną z szyb i rozwalili kaloryfer w kuchni, czytaj; kuchnia jest zalana gorącą wodą, a jednocześnie jest tam zino bo nie ma szyby... te maluchy mają za dużo energii i Floatzele chcą z nimi wyjść na dwór.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 6:29 pm

Pójdźcie z nimi drugim wyjściem i pobawcie się tylko z tyłu ośrodku (basen z przodu buduję) A ty Togekekiss idź z nimi i ich pilnuj, tylko proszę cie uważaj żeby się nie kapnęli Wyleciałem z przodu na dwór i powiedziałem Charizardowi by użył flamethrower by powstała mgła i was nie widzieli, Shuppet wyjął okno psychic, Charizard neich trochę użył flamethrower by wyparować wodę i trochę podspawać kaloryfer.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 7:41 pm

Z zewnątrz to musiało wyglądać jakbyś coś przypalał w kuchni, z wybitego okna ulatywały ku niebu całe kłęby pary. Shupet nie wiedział gdzie położyć kawałki szkła, więc po prostu walnął je w śnieg i teraz... teraz ich nie widać, więc trzeba chodzić bardzo ostrożnie, a praca wre.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 7:48 pm

Charizard spal flamethrowerem śnieg w pobliżu Shuppeta gdzie mógł rzucić szkło a potem Cryogonal niech to zamrozi by było widać gdzie jest szkło a teraz idę poszukać narzędzi do naprawy Wydał rozkazy pokemonom a zaraz po tym wybiegł szukać jakiś narzędzi by szybko naprawić ''usterkę'', zacząłem szukać w pokoju gdzie są różne narzędzia np inkubatory i inne takie do zajmowania się pokemonami i zacząłem szukać narzędzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ośrodek Mike'a - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 6 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ośrodek Mike'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Ośrodek Youyoumu
» Ośrodek Dosko4
» Ośrodek pod Lilią

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zakątek dla Hodowców-
Skocz do:  
strzałka do góry