Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Ośrodek Mike'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 6:24 pm

(Meddittie mnie beszta Sad  )
Dobrze, teraz wystarczy go poszukać chpdźmy Poszeł z Meddittie szukać Cryogonala lecz przed tym odprowadził Beautifly do ogrodu a gdy je odprowadził zaczął szukać Cryogonala wraz z pokemonem po kuchni, sali zabaw, sali medytacji Meddite, pustej sali pokoju gdzie są półik na pokeballe i małym pokoju z krzesłami.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 6:42 pm

Gdy zajrzałeś do ostatniego z wyżej wymienionych pomieszczeń zobaczyłeś swego lodowego pokemona, był za oknem. Wygląda na to że będziesz musiał iść na dwór i obejść budynek żeby do niego dotrzeć.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 6:45 pm

Łatwiej by było wyjść przez okno ale klient może wejść w każdej chwili, dobra chodź Meddittie Wyszedłem z pokemonem z sali a potem szedłem przez ośrodek szukając wyjścia a gdy je znalazłem wyszedłem przez nie i poszełem szukać Cryogonala któremu taka pogoda może się podobać.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 6:53 pm

On rozmawiał sobie w najlepsze z poke motylami, które dostałeś pod opiekę. Ucieszył się gdy cie zauważył.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 6:58 pm

Beautifly'e czekacie sobie na waszą trenerkę? Ciekawe kiedy będzie... Zmieniając temat, Cryogonal poznaj Meddittie, umie rozmawiać po ludzku i jest intel... bardzo mądra. I skoro jesteście to sobie pogadajcie i mam pomysł dla was a on jest taki: Buizele się wyklują mniej więcej za 4 dni a muszą się nauczyć pływać a skoro mam pokemony i jedno wolne pomieszczenie to możemy im zrobić tam basen, co wy na to?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 7:22 pm

Cryogonal proponuje jednak wybudować osobne pomieszczenie, bo jak będą budować w środku basen to mogą uszkodzić rury, kable, izolację pod fundamentami, albo ściane nośną! Może się zawalić cały budynek i co wtedy!?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 7:32 pm

Wiem ale z czego można było by zbudować ściany? Nie wiem jaki atak mógłby by to zrobić... ale w sumie możemy poszukać dużytch skał a Shuppet wyrzeźbi je grzmotem a ułożyć je psychiką... Tylko obok jakiego pomieszczenia zrobić dobudówkę? Spytał się pokemonów ponieważ budowę basenu atakami miał wymyśloną.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 7:41 pm

-Poczekaj chwilę- powiedziała Meditate i wniosła się w górę wykorzystując siłę swego umysłu (szpan). Po chwili wylądowała obok ciebie.
-Najbliższe skały widziałam kawałek drogi stąd w tamtych górach.- Rzekła wskazując kontury górskich szczytów. Cryogonal był zamyślony i chyba obmyślał plan budowy czy coś.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 7:45 pm

Przychodzę do ośrodka i poszukuję Mike.
- Dobry wieczór - przywitałam się i zaczęłam wyjmować portfel z pieniędzmi.
- Ile płacę?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:01 pm

Gdy był na polu zauważył że ktoś chciał wejść do jego ośrodku ale podszeł i powiedział: Dzień dobry, nie wiem na ile pani ocenia stan pokemonów? Oto one a oto ich pokeballe. Przywitał się z klientką i podął jej pokeballe Beautiflay oraz je pokazał, chciał szybko to załatwić by dalej rzmawiać ze swoimi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:06 pm

- Powiedzmy..35$? Starczy? I chciałąbym także dać panu kolejnego mego robaczka, Caterpie. Zgodzi się pan?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:10 pm

35$ wystarczy, nie trzeba dawać Caterpie a będziemy kwita Powiedział czekając na pieniądze już nezstresowo wiedząc że nie zawiedzie w opiece nad pokemonami i niecierpliwie by dalej omawiać plany dobudówki basenu.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:16 pm

- Ale mi chodzi o to, aby teraz wziął pan pod opiekę Caterpie. - mruknęłam i uśmiechnęłam się ciutkę, rumieniąc się przy tym.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:20 pm

Przepraszam, źle zrozumiałem, na razie nie dam rady się opiekować ponieważ niedługo wyklują mi się Buizele i chcę zrobić dla nich i dwóch FLoatzelów razem z pokemonami przybudówkę gdzie będzie basen a więc nie będę miał dużo czasu Powiedział szybko by wócić do rozmowy o rzeczonej przybudówce.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:21 pm

- Aha. Bierz forsę. - powiedziałam i wyszłam naburmuszona z ośrodka.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:25 pm

Wziąłem pieniądze i wróciłem do rozmowy o przybudówce i powiedziałem do Cryogonala i Meddittie:To jak Krookodille poszuka dużych kamieni, Shuppet je wyciągnie psychiką a on i Zebstrika obrobią elektrycznymi atakami, Shuppet utsawi psychic jakoś to zespoimy i wybudujemy basen w środku, może być?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:34 pm

Pokemony się zgodziły i Krookodile pyta gdzie ma kopać w poszukiwaniu skał.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:37 pm

Cryogonal na razie skocz po Shuppeta a ty Krookodille zób jeden tunel i szukaj pod ziemią dużego kamienia, najlepiej w mało widocznym miejscu ok? Powiedział te słowa niepewnie ponieważ nie wiedział czy kamienie będą dobrę i spytał się Meddittie: Obok jakich pokoji robimy dobudówkę?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:49 pm

-Może tam- spytała wskazując mały wzgórek niedaleko o płaskim szczycie, który był wręcz idealny pod budowę, od razu macie z głowy równanie terenu.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 8:52 pm

Dobra, ciekawe gdzie Cryogonal z Shuppetem którego miał przyprowadzić... Krookodille masz już jakiś kamień? Ty poszukaj a ja poczekam na Shuppeta i pójdę ocenić mniej więcej ile metrów ma to miejsce Czekałem na pokemony i poszedłem to sprawdzić ponieważ chciałem to szybko zrobić dla pokemonów.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 9:06 pm

Shupet i Cryogonal już lecą w waszą stronę, natomiast Krookodile nie chce tu wydobywać, bo boi się że zabuży podłoże pod ośrodkiem i proponuje kopać dalej od ośrodka.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 9:09 pm

Dobra, ale skoro się oddalamy to Shuppet skocz jeszcze po Charizarda i Zebstrikę a Togekiss powiedz by zajęła Floatzele żeby nie zobaczyły co robimy ok? A teraz ekipa diziemy szukać miejsca skąd możemy wziąć kamienie na pokój... Zaczął się rozglądnąć skąd może wziąć dobre kamienie do budowy.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 9:25 pm

Jedynym dobrym miejscem wydały się te góry. Ruszyłeś ze swym orszakiem więc w kierunku skalnych szczytów w celu znalezienia budulca.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 11:33 pm

Dobra idziemy! Ale skoro to góry to ciężko będzie kopać dlatego Krookodille użyjesz focus blast by Shuppet mógł podnieść głazy psychiką, gdy ty zrobisz jeden to Shuppet odnosi, wraca się po kolejny głaz i tak dalej Mówiąc to do pokemonów wyruszył z nimi w góry które widział.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitimeSob Lis 23, 2013 11:36 pm

Gdy dotarliście rozpoczęła się ciężka harówka. Nie było łatwo, jednak jakoś powoli szło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ośrodek Mike'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Mike'a   Ośrodek Mike'a - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ośrodek Mike'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ośrodek Youyoumu
» Ośrodek Dosko4
» Ośrodek pod Lilią

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zakątek dla Hodowców-
Skocz do:  
strzałka do góry