IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Orania Adopcje dagi66 azuria pokemon 2013 pokemona zmiany loteria liderzy deckardpain turniej emolga Mike konkurs między karta Marmoria Podróż menager ewolucja pokemony cosmo miastami Bank Ostrzeżeń

Share | 

Miasto Orania (Vermilion City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 8:40 pm

Albo po prostu chciał zawalczyć, zwykła poke bitwa, wiele pokemonów je toczy, a nie ginął od tego... ale co tam! Raz się żyje! Twoja foka zgasiła konar, a następnie potraktowała cie z wodnej broni, chyba źle zrozumiała twoje zamiary. Byłeś teraz cały mory, a w dodatku ramie bardziej cie bolało, mimo to ruszyłeś o miasta, nie byłeś od niego daleko, więc szybko też tam dotarłeś. Ludzie jakoś nie zwracali na ciebie większej uwagi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 8:50 pm

- I całe szczęście. - przeszło mi przez myśl, po czym schowałem Spheal i ruszyłem do lekarza. O ile tu jakiś jest.
- Po tym zajdę do centrum pokemon. Przecież muszę uleczyć swoje pokemony. - powiedziałem sobie w myślach. Jednak po kolej. Najpierw lekarz, potem centrum i ruszam do Azurii. Muszę nadrobić zaległości jakie zrobiłem z powodu ruszenia z Marmorii do Oranii, kiedy minąłem Azurię.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Mar 23, 2014 1:39 pm

Szybko znalazłeś lekarza, opatrzyli ci ranę na koszt państwa. Następnie udałeś się do centrum pokemon, gdzie Joy szybko wyleczyła twoje pokemony i tak w jakieś pół godzinki byłeś gotowy do dalszej podróży po regionie Kanto. Słońce pięknie świeciło, było coś koło godziny trzynastej, a Azuria nie była daleko, raczej spokojnie zdążysz...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Mar 23, 2014 4:20 pm

- Nie ma to jak mieć opatrzoną ranę na koszt państwa. - przeszło mi przez myśl. W każdym razie zdecydowałem się jeszcze na krótki spacer po Oranii. Nie wiadomo kiedy tu jeszcze wrócę. Dlaczego spacer po mieście przed drogą do Azurii? Przecież trzeba trochę pozwiedzać miasto. Nie miałem na razie czasu na to. Zajmowałem się własnymi sprawami, więc po co miałem tracić czas na spacerek? Teraz zużyję te ileś tam minut na spacer.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Mar 23, 2014 4:27 pm

W mieście od zawsze jedyną ciekawą rzeczą był port, przy którym mieściła się salka elektrycznych pokemonów, targ poke - ryb, a trochę dalej wzdłuż brzegu plaża. Kasy masz raczej mało, ale może... Feebas byłby niezłym pokemonem dla koordynatora, a przecież ile może być takie cuś warte? A może jednak spróbujesz się w walce z liderem, przecież brutalna walka może przydać się też na pokazach, a doświadczenie dla pokemonów jest bezcenne!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Mar 23, 2014 4:44 pm

- Oj tam, nie bawię się w jakieś tam zdobywanie odznak. Przynajmniej na razie. - powiedziałem do siebie. Co się dziwić, jestem koordynatorem, nie trenerem. Wolę zbierać wstążki niż te odznaki. Może potem ewentualnie powalczę w salach. Ale na razie sobie odpuszczę.
- No to czas odejść. - dodałem do siebie, po czym ruszyłem w stronę wyjścia. Jak to miałem w swojej naturze, przed wyjściem z miasta spoglądałem w nie i odchodziłem po krótkiej chwili.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Mar 23, 2014 6:38 pm

[24 strona.]

- Jeszcze tego się doczepił. - Pomyślał. - Widzi pan, moje pokemony, próbowały mnie obronić..
Mieliśmy wiele przygód np.: z zespołem R.. Kiedy ci bandyci próbowali coś zrobić moim pokemonom, zawsze stawałem w ich obronie, pewnie chciały się odwdzięczyć.. - Powiedział. -
Jeżeli będzie taka potrzeba, mogę zapłacić jakieś odszkodowanie czy coś w tym stylu. - Dodał..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Mar 23, 2014 6:43 pm

Tchomer;
- Ja to rozumiem... ale nie ja piszę prawo. Może pan spróbować coś wynegocjować i pójść na ugodę, jeśli pan się na to zdecyduje to zadzwonię po kierownika marketu, ale jeśli pozwą pana do sądu to wesoło nie będzie... - powiedział policjant, więc... pertraktujesz z kierownikiem sklepu ryzykując proces sądowy, czy siedzisz w pace? Jej, masz spory wybór...

Wyszedłeś z miasta, jak już pisałem, cała przyroda wręcz zachęcała do podróży. Było ciepło, ale nie znowu tak gorąco by od razu pocić się jak szczur. Godzina, coś między 13, a 14, a przed tobą tylko rozległe łąki i pola, które dzieliły cie od miasta Azurii. Szybko opuściłeś miasto co oznacza, że jesteś w PMM.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Mar 23, 2014 7:05 pm

Pomyślał chwilę - A panie władzo, a jak bym siedział, to ile bym siedział? - Zapytał, kiedy już dostał odpowiedź, (Bo zapewne długo.) zdecydował się na rozmowę z kierownikiem Poke Sklepu... Gdy policjant zadzwonił do sprzedawcy, czekał na przyjście pokrzywdzonego... Oczekując zapytał policjanta :
- A panie władzo, a co z moimi pokemonami? Wśród nich jest jeden mały pokemon, pewnie teraz płacze i nie wie co ze sobą zrobić..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Mar 23, 2014 9:28 pm

- Pół roku. - Odparł glina, a kiedy usłyszał, że chcesz jednak pertraktować wysłał tego mniej ważnego policjanta, który do tej pory pilnował drzwi, aby zadzwonił, po, jak go nazwałeś, pokrzywdzonego. Dłuższą chwilę siedzieliście w ciężkim milczeniu, aż twoje pytanie przerwało ciszę.
- Twoje pokemony są bezpieczne, każdy w swoim pokeballu w specjalnym pomieszczeniu gdzie przechowujemy pokemony wszystkich zatrzymanych. - Odpowiedział krótko. Nagle wszedł ten mniej ważny.
- Aspirancie, kierownik sklepu powiedział, że dzisiaj już nie zdąży tu dotrzeć, jest gdzieś w Safrani, kupuje towar, czy coś...
- No skoro tak, to pan będzie musiał przenocować w celi. - Odparł, jak się okazało aspirant.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Wto Mar 25, 2014 9:45 pm

Po spędząnej nocy w komisariacie oczekiwał na pokrzywdzonego.. Coraz bardziej się niepokoił, że będzie musiał siedzieć w tym miejscu całe pół roku.. Był nie cierpliwy, sprzedawcy ani widać, ani nie słychać.
W końcu zapytał policjanta : - Panie władzo, co z kierownikiem pokesklepu? Boję się, że jak nie przyjdzie to będe musiał tutaj siedzieć pół roku..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sro Mar 26, 2014 8:07 pm

A glina smacznie sobie chrapał, nic dziwnego, zegar który wisiał na korytarzu wskazywał że jest godzina 5.38 a więc... bardzo wcześnie! Nikt normalny raczej nie wstaje o tej godzinie, chyba, że musi. Strażnik widocznie nie musiał, ty zresztą też, ale to napięcie, czekanie stres i niewygodna prycza nie dawały ci spać!? No trudno, chyba musisz sobie jeszcze poczekać...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Czw Maj 08, 2014 5:14 pm

Gdy w końcu zauważył, że na zegarze wybiła 9.00 próbował obudzić jakoś strażnika, chyba skutecznie. W końcu gdy strażnik się obudził, od razu zaczął pytać. :
-Panie władzo co z kierownikiem Pokesklepu? Co z moimi pokemonami, mogę się z nimi zobaczyć?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Pią Maj 09, 2014 5:15 pm

// na siłę zaokrąglam to do trzech linii...//

W końcu zaczęła się zbliżać dziewiąta, strażnik obudził się, a ty z miejsca zasypałeś go gradem pytań.
- Poczekaj spokojnie... zaraz przyjdzie tu mój kolega by mnie zmienić, on ci wszystko wyjaśni bo ja jestem padnięty, wiesz pan jak niewygodne jest spanie na takim krześle? - Pytanie było oczywiście retoryczne, ale może warto by wynaleźć jakąś celną ripostę w zamian za to olewanie problemów zatrzymanego?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Pią Maj 09, 2014 6:15 pm

A o której dokładnie przyjdzie ten drugi strażnik? - Zapytał zaniepokojony. Chciał wyjść z więzienia, a przedewszystkim martwił się o pokemony. Ciągle chodził po celi bez celu... Gdy już przyszedł drugi strażnik, zaczął zadawać te same pytania co wcześniej.
- Co z moimi pokemonami? Kiedy przyjdzie kierownik poke sklepu? Kiedy z tąd mogę wyjść?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Pią Maj 09, 2014 7:59 pm

W chwili gdy zadawałeś pytanie przyszedł inny funkcjonariusz, w ręku trzymał biały kubek z obrazkiem policyjnej odznaki, z kubka wydobywała się para, więc miał tam gorący napój, pewno kawę lub herbatę. Mniejsza o to, przywitał się i jednocześnie pożegnał z kolegą po fachu, tamten odszedł, a ten nowy zaszczycił cię uwagą.
- Pokemony są bezpieczne... kierownik powinien niedługo by- i w tym momencie jego radiostacja przypięta do paska zatrzeszczała.
- 06, zgłoś się, przyprowadź więźnia 69696933, przyszedł jego oskarżyciel. - Wypluły głośniki, a policjant od razu zareagował następującymi słowami.
- Zrozumiałem, już idę... idziemy. Bez odbioru. - Po tym zwrócił się do ciebie - no, to masz odpowiedź, kierownik właśnie przyszedł. - Odparł i zaczął szukać kluczy, chwilę później siedziałeś przed kierownikiem, oddzielała was szyba... dla bezpieczeństwa.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Maj 10, 2014 1:19 pm

Kiedy usłyszał, że przyszedł kierownik sklepu ucieszył się, bał się jednak, że kierownik nie wybaczu mu i jego pokemonom. Kiedy usiadł na twardym krześle przy szybie oddzielającej go i pokrzywdzonego od razu zaczął przepraszać, za siebie i za swoje pokemony, prosił o wybaczenie, mówił o odszkodowaniu. Liczył na to, że kierownik sklepu mu wybaczy, nie chciał siedzieć aż pół roku w więzieniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Maj 10, 2014 2:26 pm

Kierownik słuchał spokojnie co masz do powiedzenia. Był człowiekiem około pięćdziesięcioletnim z surowym wyrazem twarzy. Wydawało się, iż może zabić spojrzeniem, choć z drugiej strony nie sprawiał wrażenia kogoś kto używa przemocy fizycznej.
- A więc mówisz, że zapomniałeś zapłacić, tak po prostu zapomniałeś? - Zapytał w końcu, spokojnie, a jednocześnie twardo. Mierzył cie takim spojrzeniem, że odnosiłeś wrażenie iż od takiego patrzenia wie o tobie nawet to czego sam nie wiesz.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Maj 10, 2014 2:42 pm

Był trochę wystraszony wyrazem twarzy kierownika pokesklepu. Kiedy usłyszał pytanie sprzedawcy trochę zbladł. Serce biło mu bardzo szybko i mocno, było widać, że się boi. W końcu odpowiedział :
- Tak proszę pana, rzadko chodzę do sklepu, i zapomniałem zapłacić. Mogę w tym momencie panu zapłacić.. Tylko ktoś musi mi przynieść moje rzeczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Maj 11, 2014 9:09 am

- Wierzę ci... ale nie dam ci odejść za darmo. Twoje pokemony targnęły się na zdrowie mojego pracownika, dobrze że kiedyś pomagał w sali tutejszemu liderowi więc poradził sobie z twoimi pokemonami, ale chyba sam przyznasz że coś takiego jest niedopuszczalne. Oglądałem twoich podopiecznych kilka razy na nagraniach z monitoringu, to silne pokemony, a ty wyglądasz mi na odważnego... posłuchaj, zrobimy tak, wyświadczysz mi przysługę, a ja wycofam zarzuty, może być? - Jego wyraz twarzy nie zmieniał się, jak u cyborga, albo zoombie, bry!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Pon Maj 12, 2014 8:38 pm

-Bardzo przepraszam za moje pokmony, wydaję mi się, że próbowały mnie obronić, w sumie nie dziwie im się.. - Powiedział. Kiedy usłyszał o przysłudze, wystraszył się, że będzie musiał zrobić coś głupiego lub zwariowanego z lekkim strachem zapytał : O co chodzi? Trening pańskiego pokemona? Jakaś zła banda, która okrada sklep?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Maj 24, 2014 9:33 pm

- Raczej to drugie... kojarzysz wyspę Cynober? Jest to miejsce bardzo gorące, najgorętsze w Kanto, hoduje się tam specjalne jagody, cenione przez wielu trenerów, bo potrafią udobruchać Charlizarda, czy Noiverina. Ostatnimi czasy team Aqua swoimi statkami zatrzymuje transporty, okrada nas po prostu, wszyscy sklepikarze w całym Kanto mają ich dość, ale policja nie umie ich powstrzymać. Jeśli się zgodzisz wejdziesz w skład specjalnej jednostki złożonej z silniejszych trenerów, wasze zadanie to zniszczyć bazę zespołu A... zgadzasz się?

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Maj 25, 2014 11:50 am

Wyspa Cynober? - Zdziwił się... - A to nie chodzi raczej o wyspę Cinnabar? -Powiedział.. Gdy właściciel poke sklepu odpowiedział zaczął myśleć nad jego propozycją... Myślał o niebezpieczeństwie, które może go czekać na wyspie "Cynober", ale z drugiej strony nie chciał siedzieć w więzieniu...Po 5 minutach namysłu powiedział : - Zgadzam się... Kiedy wyruszamy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Maj 25, 2014 3:02 pm

- Dobrze powiedziałem, Cynober to mała wysepka położona na południe od Cinnabar, jak mówiłem hoduje się tam jagody... zgadzasz się, a więc dobrze. - Policjant z nienacka założył ci coś na rękę, była to... bransoletka. Albo bransoleta, cała z metalu.
- Nie próbuj tego niszczyć... to urządzenie pokazuje nam twoją pozycję, nie mamy przecież gwarancji że nie uciekniesz przy pierwszej okazji... teraz możesz iść, udasz się do portu, znajdziesz statek o nazwie "Sztorm" i zapytasz kapitana gdzie rosną gruszki, pokemony dostaniesz przy wyjściu z więzienia. Korytarzem, trzecie drzwi na lewo, dalej prosto i kieruj się znakami... - ostatnie zdanie dotyczyło tego jak wyjść z więzienia... chyba.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Nie Maj 25, 2014 3:32 pm

O kurcze... - Pomyślał. - Trochę to skomplikowane proszę pana, dostanę jakąś kartkę czy coś? - zapytał. Po otrzymaniu informacji od kierownika pokesklepu wyszedł z więzienia. - Nareszcie świeże powietrze ! - Krzyknął.. I oczekiwał, aż otrzyma z powrotem swoje pokemony i przedmioty.. Zaraz potem ruszył do portu w Oranii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Today at 11:57 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Orania (Vermilion City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next