IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
między konkurs Mike karta pokemona Podróż Bank liderzy 2013 miastami Adopcje azuria pokemony deckardpain zmiany Marmoria menager cosmo dagi66 pokemon turniej loteria ewolucja emolga Orania Ostrzeżeń

Share | 

Miasto Orania (Vermilion City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Pią Mar 21, 2014 5:50 pm

~Łodpis time~
Dla Jakuba:
... Deerling w końcu wystrzelił, był to idealny słoneczny promień! Wykonanie go zajęło nieco czasu, ale to norma w przypadku tego ataku, w końcu jego ładowanie zabiera aż jedną turę! [Dodaj Deerlingowi solarbeam] Servine jako tako sobie radziła, a Snover zaczęła domagać się swojego treningu! Co to ma być, wszyscy sobie trenują, a ona wychodzi na lenia?!
Zostałeś doprowadzony do małego pomieszczenia. Ściany były pomalowane na szaro, kazali ci usiąść na twardym krześle, co zresztą uczyniłeś, na przeciw siebie na jakimś fotelu spokojnie siedział gliniarz, oddzielał was stolik na którym leżały jakieś papiery. Pod sufitem od razu zauważyłeś mikrofony, jedną ścianę zajmowało lustro, pewnie weneckie...
- Zna pan powód zatrzymania? - Zapytał spokojnie glina,ten drugi, który cie tu doprowadził stał na baczność blokując samym sobą drzwi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Pią Mar 21, 2014 6:39 pm

- Brawo Deerling. - mówię do mojego pokemona. Ten atak na pewno pomoże w walkach. Servine niech się uczy dalej. Lotad niech na razie uczy. Za to Snover... chce treningu, to będzie go miała.
- Skoro chcesz, to dokończmy trening. Atak nazywa się Ice Shard i polega na tym żeby stworzyć lodowe kryształki i wystrzelić je w przeciwnika. Naszym ,,przeciwnikiem'' będzie tamto drzewo. - mówiłem i wskazałem pierwsze lepsze drzewo. Najważniejsze by ćwiczyła. Nie musiałem nic tłumaczyć, ponieważ ona to już wcześniej ćwiczyła, tylko była tak zmęczona że nie potrafiła wycelować. W razie potrzeby jednak wytłumaczę.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 11:30 am

Rozgląda się po szarym pomieszczeniu.. Usiadł na twardym krześle.. - No, za wygodne to to nie jest... - Pomyślał. Kiedy policjant zapytał czy wie za co jest zatrzymany od razu odpowiedział :
- Zapomniałem zapłacić, Naprawdę! Chodzę do sklepu bardzo rzadko.. Niech się pan zlituje !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 2:27 pm

~Łodpis time~
Jakubie drogi, o to co dzieje się w twojej przygodzie:
Snover wzięła się ostro do treningu, widać było, iż poprzednim razem decydującą rolę odegrało zmęczenie. Tym razem atak wyszedł idealnie już po pierwszej próbie [dodaj jej~], twoja druga trawiasta towarzyszka radziła sobie też nie najgorzej. Próbowała i próbowała, a Lotad uparcie tłumaczył jej jak to zrobić i... nareszcie jej wyszło! [również jej dodaj mega drain~] Lotad i Snover chcą dalej trenować!
- Teoretycznie jakby pan tu teraz zapłacił, to mógłbym pana puścić, ale... nie można przymknąć oka na to że pan, a dokładniej pana pokemony zaatakowały sklepikarza. Jako ich trener odpowiada pan za to co robią, nawet jeśli robią to wbrew pańskim rozkazom.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 4:40 pm

- No dobrze. Servine, gratuluję. - mówię do Servine i chowam ją do balla. Były jeszcze dwa pokemony: Lotad i Snover. Chcą nadal trenować. A skoro tak, to nie mam nic przeciwko temu.
- Lotad, więc spróbujmy nauczyć cię ataku Mist. W sumie Snover zna ten atak, więc może ci pomóc. Snover, gdy wytłumaczysz już Lotadowi działanie i jak nauczyć się ataku Mist, to spróbuj nauczyć się ataku Wood Hammer. Jest to bardzo silny atak, jednak trudny do nauczenia. Polega on na skumulowaniu trawiastej energii w ręce, po czym uderzeniem jej przeciwnika. - skończyłem tłumaczyć, po czym wyjąłem swoją maszynę o nazwie bardzo znanej. Konkretnie pokedex i pokazałem Snover to zdjęcie.

- Tu wykonywane przez twoją ewolucję. - dodałem. Teraz już przy okazji może wykonam swoją ,,robotę'' w której celem było porozmawiać z Snover o ewolucji. Ciekawi mnie tylko jak zareaguje Snover na widok w co ewoluuje w przyszłości.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 5:05 pm

Snover najpierw wytłumaczyła coś po swojemu Lotadowi, ten cierpliwie wysłuchał jej instrukcji i zobaczył jak ta wykonuje atak, a potem w ramach bonusu pokazała mu jeszcze mylący liść. Lotad w końcu sam spróbował, wyszło mu to... słabo. Jedyne co z siebie wydobył to trochę pary wodnej, wyglądało to dokładnie tak, jak wtedy kiedy normalny człowiek wydmuchuje powietrze w mroźny dzień. Po tym Snover zaczęła przyglądać się obrazkowi, oglądała chyba nie tyle atak, co swoją wyższą formę, ale tu nie było dokładnie widać Abomasnowa, może warto dać jej jakiś inny obrazek?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 5:20 pm

- Lotad, mimo wszystko próbuj dalej. Jak nabierzesz praktyki to ci się uda. - mówię do Lotada by go zmotywować. Co do Snover:
- Snover, spróbuj stworzyć coś podobnego do tego co ci pokazało zdjęcie z Pokedexu. Jak skończymy to pokażę ci jak wygląda Abomasnow, czyli twoja ewolucja w pełni. - powiedziałem do Snover. Obawiałem się lekko reakcji mojego pokemona. Ona wielbi piękno, co oznacza że może nie chcieć ewoluować. No ale, czas pokaże.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 5:35 pm

Lotadowi szło coraz lepiej. Ruch który mu zadałeś nie był jakoś wybitnie trudny, wymagał tylko praktyki. Snover zaczęła się skupiać i nagle... z drzewa zeskoczył Pansear i bez ostrzeżenia uderzył w twojego Lotada drapaniem! Snover widząc to nie wahała się ani chwili i wyprowadziła atak ostrym liściem. Ognista małpka jednak sprawnie tego uniknęła i uderzyła lodową samiczkę incinerate! Atak ten był naprawdę bolesny dla twojego pokemona, przecież to typ trawiasto lodowy, więc ma aż x4 na ogień! W tym czasie Lotad pozbierał się i użył growl, na co ognista małpka odpowiedziała ciosami furii.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 5:46 pm

- EH. - przeszło mi przez myśl. Tak stawia sprawę ten Pansear, to zrobię coś takiego: Wypuściłem wszystkie pokemony jakie miałem przy sobie.
- Otoczcie go i atakujcie kolejno: Hoothoot, uśpij Panseara Hypnosis, Spheal , atakuj Ice Ballem, Deerling, wystrzel w niego Energy Balla, Snover, zrań go Ice Shardem, Lotad, zrań go Astonishem, Servine, poturbuj go Leaf Bladem. Gdyby się ponownie obudził, to Hoothoot, znów użyj Hypnosis. - nie będzie mi tu jakiś Pansear motał. Jak mam mieć spokój, to muszę to zrobić ,,profesjonalnie''.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 6:15 pm

Więc tak:
W czasie gdy wypuszczałeś swoje pokemony to Pansear użył amnestii, dzięki czemu mocno podwyższył swoją specjalną ochronę. Uniknął hipnozy wskakując na pień jednego z drzew, skąd użył spojrzenia na Lotadzie i zaatakował go lizaniem, paraliżując, a tym samym do pewnego stopnia wyłączając z walki. W tym momencie oberwał kulą lodu od twojej Spheal, mimo to uniknął łatwo kolejnej hipnozy, która w efekcie trafiła Servine - chciała zaskoczyć małpę ciosem w plery. Deerling i Snover zaatakowali w tym samym momencie ice shard, oraz kulą energii, oboje trafili! Hoothoot chciał wtedy znów użyć hipnozy, ale ciosy furii go powstrzymały.

Pansear 76% + obniżony atak (1), podwyższona sp. obrona (2)

Spheal 100%
Servine 100% + sen
Lotad 70% + obniżona obrona (1), paraliż
Deerling 100%
Snover 76%
Hoothoot 90%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 6:20 pm

Bez kitu. W taki sposób ten cholerny Pansear rozwali cały mój skład. 
- Hoothoot, wznieś się by nie mógł cię trafić i użyj Hypnosis. W między czasie: Spheal, używaj Water Gunów, a ty Snover Ice Shardów. Deerling, atakuj go gdy będziesz miał możliwość swoim Jump Kickiem. - podałem komendy. - I pamiętajcie o unikach. - dodałem. Lotad i Servine byli na razie niedostępni. Schowałem ich do balla. W ostateczności, gdyby moje pokemony były niezdolne do walki to ich wpuszczę na ,,arenę''. Może im efekt minie w międzyczasie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 6:40 pm

Hoothoot wedle twoich poleceń wzbiła się w górę, lecz została uderzona incinerate. W tej chwili jednak ognisty pokemon oberwał jump kick! Spheal użyła wodnej broni, niestety fatalnie spudłowała, nim Snover użyła ice shard została trafiona lizaniem i w chwilę po tym incinerate! Małpka chciała jeszcze uderzyć drapaniem Spheal, lecz ta odturlała się w bok unikając o włos ataku.

Pansear 56% + obniżony atak (1), podwyższona sp. obrona (2)

Spheal 100%
Servine 100% + sen [w ballu]
Lotad 70% + obniżona obrona (1), paraliż [w ballu]
Deerling 100%
Snover 52% + paraliż
Hoothoot 84%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 6:45 pm

I następny. Co to do cholery jest no? Wkurzyłem się.
- Spheal, wykorzystaj że jesteś blisko i zacznij atakować Panseara ciągłymi Water Gunami, Hoothoot, podleć trochę do Panseara i zaatakuj go Hypnosis. Jeśli go uśpisz to już prawie że wygraliśmy. Deerling, w razie okazji spróbuj zranić Panseara Jump Kickiem. Pamiętajcie o unikach. - podałem komendy. Ten Pansear ponownie osłabił me ,,szeregi''. Przypomniałem sobie o Snover, więc ją schowałem do balla.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 6:53 pm

Z Hoothoot chyba nie będzie pożytku w tej walce. Po tym jak zetknął się z ognistym atakiem, uświadomił sobie, iż oto stoi przed ognistym pokemonem, a przecież ognień jest taki straszny, że aż trzeba panikować! Tak więc twoja sówka latała teraz tam i z powrotem obijając się o pnie, gorzej niż w najgorszym oszołomieniu... W tym czasie Pansear unikał wodnych broni, którymi zasypywała go Spheal, a Deerling nie wiedział co robić, bo pewnym było, iż jeśli teraz zaatakuje to sam zostanie trafiony...

Pansear 56% + obniżony atak (1), podwyższona sp. obrona (2)

Spheal 100%
Servine 100% + sen [w ballu]
Lotad 70% + obniżona obrona (1), paraliż [w ballu]
Deerling 100%
Snover 52% + paraliż [w ballu]
Hoothoot 44%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 6:58 pm

Dość tej batalii. Schowałem wszystkie swoje pokemony. Przeszedłem z ofensywy do ,,dyplomacji''.
- Pansearze, dlaczego mnie atakujesz? - zapytałem go. Nie oczekiwałem odpowiedzi. A zresztą co za różnica? I tak go nie zrozumiem.
- Tylko chciałem wiedzieć co mu takiego zrobiłem. - przeszło mi przez myśl. Sytuacja nie była za fajna.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 7:01 pm

Gdy twoje pokemony znikły to Pansear... wydał się zawiedziony. Spojrzał na ciebie oczkami pełnymi jednocześnie smutku i wyrzutu, gdy zadałeś mu te pytanie pokemon odparł coś po swojemu, ale rzecz jasna nie zrozumiałeś o co mu chodzi. Ale czy to w sumie ważne? Zaatakował cie od tak, ale nie atakuje bezpośrednio ciebie, walczył tylko z pokemonami... ale jaki z tego wniosek to nawet MG nie wie!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 7:04 pm

Spojrzałem na niego. Zrozumiałem już chyba. On chciał tylko zawalczyć. Odszedłem szybciutko nim pomyśli żeby mnie zaatakować.
- Mocny ten Pansear. Wszystkie 6 pokemonów nie potrafiło go pokonać. Masakra. - powiedziałem do siebie. Musiałem uleczyć swoje pokemony bo były ranne prawie wszystkie. Przy okazji będę mógł sprawdzić co tam u Starly.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 7:13 pm

Ruszyłeś przed siebie, ale Pansear szybko zastąpił ci drogę, agresywnie uderzył swoimi przednimi łapkami w ziemię, na znak, iż żąda od ciebie walki. Teraz to masz problem, możesz walczyć, albo go zignorować i mieć nadzieję, że nie zmusi cie sam do walki. Co wybierzesz to już twój wybór, ale chyba lepiej przemyśleć go dwa razy...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 7:17 pm

- Na serio? - zapytałem Panseara. No cóż. Teraz to już liczyła się tylko... ucieczka. Czym prędzej pobiegłem w bok, próbując uciec przed Panserem. Wątpiłem żeby mnie puścił, więc starałem się wybrać jak najtrudniejszą dla niego trasę, by go można było uziemić. Miał przewagę. Panseary, Panpoury i Pansage potrafią biegać po drzewach. Jednak mi wystarczy tylko spryt. A przynajmniej powinien wystarczyć. Bo jak nie to mam... ekhm. Nieważne. W każdym razie dodajmy że ruszyłem na idiotę. Ani razu się nie zastanowiłem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 7:26 pm

I to chyba był twój błąd, twój mózg pozbawiony zastanowienia przeanalizował pobieżnie teren, z czego wynikało jasno, że jesteś w lesie. Pierwsze obliczenia, do postawienia pierwszego kroku, skręt i krok postawiony, niestety, w tych obliczeniach mózg, czyli niejako ty, nie uwzględniłeś korzenia, który to wystawał z ziemi. Potknąłeś się i grawitacja zrobiła swoje. Pansear widząc to zaśmiał się z ciebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 7:34 pm

- Eh, głupi ja. - powiedziałem do siebie. Spojrzałem na Panseara. - Nie śmiej się bo ci brzuch pęknie. - dodałem bezsensowny tekst, wstałem i pobiegłem dalej. Rozglądałem się by znów się nie wywalić, czy o coś nie uderzyć. Miałem pomysł, ale potrzebowałem do tego otoczenia. 
- Skoro potrafi biegać po drzewach, to zobaczmy jak sobie poradzi z zablokowaniami dróg. - przeszło mi przez myśl. Oczywiście, znów nie pomyślałem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 7:56 pm

Tsa... zwłaszcza że ognisty pokemon chyba nie musiał się wysilać. Wprawdzie nie widziałeś go uciekając, ale miałeś wrażenie, iż on cie otacza. Nagle z drzewa spadła płonąca z jednej strony gałąź, był to naprawdę spory konar, który zablokował ci drogę, odwróciłeś się i... zobaczyłeś Panseara! Niezły jest... może jednak dać mu szansę i zawalczyć?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 8:00 pm

- Dopóki mnie nie dorwiesz, ja będę uciekał. - mówię do Panseara. - I wolę zginąć niż z tobą walczyć. - dodałem, po czym... skoczyłem w płonący konar by przejść. Szanse na przeżycie? Prawie żadnych. Ale jeśli minę ten cholerny konar to Pansear może nie zauważy że uciekłem i być może odejdzie, myśląc że umarłem, a ja będę miał spokój. Ale... jeśli umrę? Chociaż, to lepsze niż walczyć z tą ognistą małpą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 8:14 pm

Pansear spojrzał na ciebie zły i podrapał cie na pożegnanie, przez co twoja koszulka została rozdarta na rękawie, a twoje ramię zaczęło lekko krwawić, po czym naburmuszony odszedł w las, szukać innych, chętnych do walki. Chyba zepsułeś mu dzień... i jak ty będziesz z tym żył? Przez ciebie biedna mała małpka nigdy nie spełni swojego marzenia o walce! A przecież chciała tak niewiele, byś się wstydził!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Sob Mar 22, 2014 8:36 pm

Nie będę się wstydził. Jeszcze by mi tu zabił pokemony. Spojrzałem na ten cholerny konar. Wypuściłem Spheal.
- Spheal, ugaś ten konar. - powiedziałem do podopiecznej. Wolałem by zgasić ten konar bo jeszcze las podpali. A w sprawie rany. 
- Spheal, gdy skończysz gasić to wystrzel wodę w te ranę. - dodałem. Wolałem nie dostać jakiegoś zakażenia. Problem był z koszulą. Zdarty rękaw... dobra, chyba nic się nie stanie jak wejdę z tym do miasta. A przynajmniej ja tak myślę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Orania (Vermilion City)   Today at 11:59 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Orania (Vermilion City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next