IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Sierpień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Trening Shuza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 11:04 am

Gdy twój pokemon już doganiał Vaporeona i szykował ice fang, to jego przeciwnik wykonał efektywny przewrót w tył zatrzymując się w miejscu, tymczasem krokodyl płyną dalej i już po chwili pysk Vaporeona był na wysokości brzucha Croconawa i twój pokemon dostał właśnie w brzuch hydro pompą.
Shiny Croconaw 33% HP +lekkie zmęczenie
Vaporeon 65% HP + lekkie zmęczenie, zamrożona łapa.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Wto Lis 12, 2013 7:30 pm

- O nie, nie! Tak bawić się nie będę! Będziemy walczyć na moich zasadach! Croconaw, otrząśnij się! Odpłyń od Vaporeona, trudna z niego sztuka. Spróbuj przez chwilę odpocząć od walki i zdała od wodnego przeciwnika wypłynąć na ląd. Tam zaczekaj na niego. W wodzie jest zbyt silny, lecz, jeśli zmierzycie się na lądzie nasze szanse na wygraną wzrosną, musimy tylko uwierzyć w twoją i moja siłę oraz uważnie obserwować ruchy byś mógł skutecznie wyprowadzać ataki i unikać ruchów przeciwnika! -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pią Lis 15, 2013 6:52 pm

Kiedy twój pokemon spróbował się oddalić Vaporeon zbliżył się do niego szybkim atakiem i złapał jego ogon gryzieniem. Croconaw rzucił nim w górę, lecz przeciwnik wykorzystał to i z góry uderzył hydro pompą spychając Croconawa bliżej dna.
Shiny Croconaw 22% HP +lekkie zmęczenie
Vaporeon 65% HP + lekkie zmęczenie, zamrożona łapa.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pią Lis 15, 2013 6:59 pm

- Ty przebrzydły dziadu..! - Wykrzyknąłem w stronę wrogiego pokemona i spojrzałem na wyczerpanego Croconawa zastanawiając się co jesteśmy w stanie zrobić i przyszła mi do głowy tylko jedna opcja... - Croconaw, strzelaj pod siebie hydro pompą, powinno to zwiększyć ciśnienie, które będzie wypierało cię do góry i szybko wypłyniesz na powierzchnie, na platformę!, gdy uda ci się wykonać ten ruch i znajdziesz się na wysepce, uważnie wyczekuj tam swojego przeciwnika i w razie jego pojawienia bez zawahania atakuj go hydro pompą. -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pią Lis 15, 2013 7:05 pm

To udalo się, a dodatkowo pokemon staranował Vaporeona. Po chwili Croconaw był już na powierzchni i wgramolił się na platformę. Był już widocznie zmęczony.
Shiny Croconaw 22% HP +lekkie zmęczenie
Vaporeon 63% HP + lekkie zmęczenie, zamrożona łapa.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Sob Lis 16, 2013 12:59 am

Ze zdumieniem szybko po udanej akcji zacząłem kontynuować monolog w stronę Croconawa - Brawo, Croco. Właśnie o to mi chodziło! Teraz musisz być ostrożny, gdyż gdzieś tam pod wodą jest ten przebiegły lis, lecz jego zamrożona łapa powinna nieco utrudnić mu sprawę i unoszenie się na wodzie dlatego mogę obstawić, że gdy wypłynie z wody to nie zaatakuje w tym samym momencie właśnie za sprawą tej łapy i ten moment będzie dla nas szansą na odparcie jego planowanego kontrataku i zadanie mu kolejnych obrażeń, tak, więc, gdy go zobaczysz nie zawahaj się nawet na chwilę przed użyciem hydro pompy! -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Sob Lis 16, 2013 11:31 am

Croconaw z uwagą wpatrywał się w taflę wody. Nic się jednak nie działo. Nagle shiny pokemon wystrzelił hydro pompę, pomimo to po chwili Vaporeon wypłynął na powierzchnie i oddał tym samym atakiem, krokodyl jednak wykonał unik.
Shiny Croconaw 22% HP +spore zmęczenie
Vaporeon 63% HP + spore zmęczenie, zamrożona łapa.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Sob Sty 18, 2014 4:04 pm

- Świetny unik, Croconaw! - Wykrzyknąłem i bez dłuższego zastanowienia wydałem kolejne polecenia dla swojego towarzysza.
- Teraz szybko użyj potężnej hydro pompy w stronę Vaporeona, który wpadł w naszą pułapkę i wynurzył się z wody! Nawet jeśli uda mu się uniknąć tego ataku i znów zanurkuje pod wodę, wskocz do niej od drugiej strony platformy i schowaj się tam czekając na to, że przeciwnik wynurzy się i wyjdzie na platformę lub będzie chciał podejść się od boku. Wtedy od razu atakuj go serią Shadow Claw'ów! - Kończąc wypowiedź odetchnąłem i czekałem na rezultaty naszej strategii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Nie Sty 19, 2014 2:50 am

Shiny osobnik wiadomego gatunku wystrzelił niezwykle silną hydro pompę, atak zbliżal się nieuchronnie w stronę Vaporeona, było pewne że twój pokemon trafi w cel, a jednak coś ci nie pasowało. Niby wszystko szło świetnie, atak leciał, wyglądało na to że trafi, jak przystało na twego wojownika był to atak bardzo silny, Vaporeon miał otrzymać obrażenia... a jednak, coś tu było nie na miejscu. Olśniło cię na pół sekundy przed tym co się wydarzyło. Nie pasującym elementem był spokój, jaki zachowywał wasz przeciwnik. Vapo wyciągnął swoją łapę, swoją zamrożoną łapę i przeciął nią tor lotu wodnego strumienia. Lód został rozbity, a łapa przeciwnika uwolniona, długo nie trzeba było czekać na kolejne atak, Croconaw dostał całkiem mocną pompą wodną i nim zorientował się co się stało, przeciwnika już nie było, schował się pod wodą.

Shiny Croconaw 16% HP +spore zmęczenie
Vaporeon 59% HP + spore zmęczenie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Nie Sty 19, 2014 10:17 pm

- Kurcze, tego nie było w planach... - Pomyślałem i spojrzałem do swojego pokedexu wpatrując się w listę ataków mojego pokemona licząc na to, że uda mi się znaleźć tam coś co podrzuci mi do głowy jakiś ciekawy pomysł - tak się stało. Gdy spojrzałem na ataki nazzywane "Rage" oraz "Leer", udało mi się wymyślić kolejny, świetny plan.
- Croconaw, rozejrzyj się w wodzie w celu znalezienia przeciwnika. Gdy go znajdziesz nie zwlekaj ani chwili i spróbuj się do niego zbliżyć. Jeśli będzie próbował odciągnąć cię od siebie atakiem typu hydro pompa, odpowiedz mu tym samym atakiem. Będąc przy nim próbuj atakowąc go kombinacją naprzemienną rage i leer. Przeciwnik będziecie miał zmniejszane statystyki i będzie otrzymywał obrażenia, a dodatkowo twój atak będzie rósł. - Skończyłem przedstawienie strategii pokemonowi i zaciskając dłonie liczyłem, że tym razem nasz plan się powiedzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Wto Sty 21, 2014 6:05 pm

Twój pokemon zrobił co mu kazałeś, to znaczy zaczął szukać przeciwnika, a potem... potem już nie wiedziałeś co się dzieje. Oba pokemony zanurkowały gdzieś głęboko w odmęty morskiej toni. Przez dłuższą chwilę nic, a nic się nie działo, aż w końcu... Croconaw został wystrzelony spod wody! Było to równie zaskakujące i spektakularne jak wybuch gejzeru. Twój pokemon wylądował na platformie i okazało się że jest niezdolny do walki, chwilę po tym zdarzeniu z pod wody wypłynął również Vaporeon, spojrzał na ciebie z szacunkiem, wyczołgał się pod nogi swojego właściciela i również padł, remis!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Wto Sty 21, 2014 6:16 pm

- Jak na wojownika przystało, wykonałaś swoje zadanie. Byłaś niesamowita. - Schowałem pokemona i szepnąłem cicho w stronę pokeballa.
- Postawię wszystko na jedną kartę. - Lekko się zaśmiałem i przywołałem pokemona, którym był Baltoy.
- Ciekawe co przeciwnik ma zamiar teraz wybrać... Gyaradosa czy ostatniego, tajemniczego pokemona? - Zastanawiałem się oczekując na przywołanie ostatniego pokemona przez przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Wto Sty 21, 2014 6:49 pm

Dragonair, właśnie taki był kolejny pokemon przeciwnika, co nie zapowiadało łatwej walki. Twój ziemny pokemon lewitował spokojnie nad wodą, a przeciwnik krążył wokół niego, na razie nie atakował, czekał co zrobicie.

//Sory że tak krótko

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Nie Sty 26, 2014 9:24 pm

Krzywo się uśmiechnąłem. Nie spodziewałem się takiego wyboru jak Dragonair. Nie mogłem zaprzeczyć temu, że Dragonair nieco namieszał w moich planach, lecz ciągle miałem duże szanse powodzenia. Po krótkim rozmyślaniu skierowałem pierwsze słowa ku swojemu pokemonowi.
- Baltoy, słuchaj uważnie. Dragonair jest od ciebie o wiele większy, ale to nie znaczy, że jest lepszy. Możliwe, że nawet w tej walce będzie to jego zgubą, ale jedynie jeśli Ty będziesz chciał, by tak było. Musisz wykorzystać swój mały rozmiar, aby móc wprawić przeciwnika w zakłopotanie. Nie będzie miał szans na szybkie złapanie ciebie, gdyż najlepszym atakiem na aktualnej arenie i w tej sytuacji byłby atak elektryczny, ale nie. Ten atak przecież na ciebie nie zadziała i zostaje mu jedynie wrap, który w aktualnej walce może być zupełnie nieprzydatny. Oczywiście jeśli będziesz wykorzystywał swoje rozmiary do unikania jego ataków. Wątpię, by tak wielki pokemon mógł złapać cię w tak pospolitą pułapkę skoro jesteś tak szybki, nie uważasz? - Próbowałem zmotywować Baltoya do walki i przedstawić mu sytuację w jakiej się znajduje, by miał łatwiej podczas walki. Wiem, że Baltoy jest bardzo inteligentnym pokemonem, który często lubi dodać coś od siebie w walce więc takie przedstawienie na pewno mu nieco pomoże w efektywniejszej walce.
- Tak więc, gdy już wiesz czego można spodziewać się od przeciwnika pamiętaj, by uważać na atak, którym może cię złapać. Ma bardzo dużo ataków odległościowych lub takich gdzie musi uważać, by dobrze wycelować w cel, tak wiec trzymaj się go blisko i staraj się nie unosić ledwo nad wodą i unoś się nieco wyżej, by zmniejszyć szanse na wpadnięcie do niej i dać sobie szansę na zareagowanie przed wpadnięciem oraz szybkie wzlecenie do góry. Bez dłuższego gadania, szybko użyj burzy piaskowej, by ograniczyć widzenie Dragonaira i szybko się do niego zbliż! Wykorzystaj to, że cię nie widzi i jeśli będzie nad wodą,  zaatakuj go od tyłu ancieptpower. Jeśli ma zamiar siedzieć pod wodą to zwyczajnie wyczekuj jego wynurzenia. - Powiedziałem co powiedzieć miałem i dalej obserwowałem przebieg walki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Sob Lut 01, 2014 5:30 pm

Smok całkowicie zniweczył twój plan, podczas twej koszmarnie długiej mowy, która sędziemu przyniosła na myśl szkołę i apel z okazji jakiegoś gunfa. W każdym razie smok w czasie tej przemowy schował się pod wodę i zaczął strzelać w twojego stworka twisterami i smoczymi gniewami. Balotly z trudem unikał ataków, a kilka razy nawet oberwał. Przeciwnik doskonale kamuflował się pod wodą i nie mogłeś go dostrzec, z pewnością też nie stał wcale w miejscu, ale ciągle przemieszczał się.
Dragonair 100%
Balotly 78%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Wto Lut 04, 2014 11:23 pm

Nie bawię się tak i oddaję walkę walkowerem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Czw Lut 06, 2014 6:58 pm

Arena znikła, a ty pojawiłeś się w CP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content