IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Czerwiec 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
cosmo deckardpain ewolucja zmiany między emolga turniej pokemon Adopcje karta 2013 liderzy konkurs menager dagi66 azuria Ostrzeżeń Podróż Orania Mike pokemony loteria Bank Marmoria miastami pokemona
Zmiana konta

Share | 

Trening Shuza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Shuzo

Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:01 am

Po zobaczeniu tabliczki z napisem "Miejsce dla Trenerów" pomyślałem, że znalazłem coś dla siebie i postanowiłem wejść do budynku aby rozejrzeć się tam i dowiedzieć się, o co chodzi. Od razu na wejście pojawiła się przede mną zupełnie jakby holograficzna informacja opisująca ta miejsce. Poświęciłem chwilę, by przeczytać tą informację i, gdy już wszystko zrozumiałem postanowiłem, że poszukam sobie jakiegoś przeciwnika dlatego też w tym celu udałem się do komputera, w którym zapisałem się do kolejki walk. Zdecydowałem się na pojedynek 3v3 i czekałem aż komputer przydzieli mi przeciwnika i salę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:07 am

Ni z tego, ni z owego znalazłeś się na środku oceanu! Stałeś sobie spokojnie na platformie która unosiła się na wodzie, fale były ledwo zauważalne a pogoda piękna. W pewnej odległości ujrzałeś drugą platformę, a na niej takiego oto jegomościa . Po chwili wybrał on swojego pierwszego pokemona, a był nim Vaporeon.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:13 am

- Wow - Szepnąłem sobie pod nosem gdy nagle zostałem magicznie przeniesiony na środek oceanu na jakąś platformę unoszącą się na wodzie - Już wiem jak to jest pływać na tratwie - Pomyślałem sobie i spojrzałem przed siebie w celu zanalizowania przeciwnika. - Długie włosy, grzywka... na szczęście bez rurek - Po tym gdy chłopak wybrał Vaporeona nie musiałem długo zastanawiać się nad wyborem pokemona - wybranym przeze mnie pokemonem był shiny Croconaw. Wyrzuciłem jego ball w powietrze, a on sam pojawił się w wodzie. Na razie nie wydawałem mu rozkazów by przeciwnik mógł zacząć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:17 am

-Vapo zanurkuj i weź go hydro pompą z zaskoczenia!- Brzmiało polecenie nieznajomego wobec jego pokemona, ten spełnił je posłusznie. Znikł gdzieś w głębinach, a po chwili Croconaw o mały włos nie oberwał całkiem mocną pompą wodną, był jednak czujny i w ostatniej chwili udało mu się wykonać unik, jednakże chwilkę po tym został raniony szybkim atakiem..
Shiny Croconaw 96% HP
Vaporeon 100% HP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:22 am

- Croconaw, teraz szybko zbliżaj się do przeciwnika od razu atakując go wodną bronią jako osłoną przed jego wodnymi atakami, a gdy będziesz wystarczająco blisko niego spróbuj ugryźć w paszczę i zamrozić ją. Uniemożliwi mu to używanie większości jego specjalnych ataków. Po udanej akcji spróbuj atakować go w części ciała do szyi za pomocą shadow claw, by przypadkiem nie trafić w zamrożony pysk pokemona. -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:26 am

Twój pokemon bardzo dobrze wykonał pierwszą część polecenia, podpłynął do Vaporeona bez żadnego szwanku, po mimo kilku ataków tamtego, już otworzył pysk z zamiarem użycia lodowego kła, gdy nagle Vaporeon trafił mu wodnym pulsem prosto w środek paszczy! To zabolało twojego pokemona, a rywal nie czekał. Odepchnął twego pokemona szybkim atakiem i teraz dzieliło ich co najmniej 10 metrów.
Shiny Croconaw 83% HP
Vaporeon 100% HP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:29 am

- Teraz szybko płyń tak, by znaleźć się pod nim, a następnie szybko wynurzaj się do góry i ostatecznie będąc przy przeciwniku złap go w swoje paszcze, przymroź i machnij, nim tak, by poleciał głębiej w wodę. -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:34 am

Vaporeon znów użył szybkiego ataku, jednak Croconaw uniknął go i postanowił troszkę nagiąć twoje polecenia, a mianowicie, złapał lodowym kłem za ogon swojego przeciwnika i zamroził go. Vaporeon z tego powodu teraz ledwo pływa, jego szybkość spadła niewyobrażalnie! Ledwo się obrócił, a krokodyl już był przy nim i zamroził mu także pyszczek po czym rzucił- tak jak kazałeś- głębiej w wodę.
Shiny Croconaw 83% HP
Vaporeon 85% HP +zamrożenie pyska i ogona

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:37 am

- Doskonale, Croconaw! Póki Vaporeon ma zamrożony ogon i pysk, nie jest w stanie atakować ani szybko się poruszać, więc nie masz co się obawiać potężnych ataków z jego strony dlatego, teraz gdy jest pod tobą i leci ciągle do dołu zacznij również płynąć w dół kręcąc się w koło przy Vaporeonie na bezpiecznej odległości 5 metrów, a gdy wyczujesz dobry moment próbuj go atakować shadow clawem tak, by nie naruszyć zamrożeń. -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:40 am

Twój pokemon uznał najwyraźniej pływanie w koło za zbędny wysiłek, bez żadnych ceregieli rozpoczą serię shadow claw' ów wprost w brzuch bezbronnego Vaporeona.
-Wracaj!- Wykrzyknął w końcu jego trener, wodny lis wrócił do bezpiecznego balla, Croconaw wynurzył się, akurat by zobaczyć swojego przeciwnika, a był nim Gayardos.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:50 am

- Gyarados jest pokemonem który będzie próbował wykorzystać swoją masę ciała do wykonania swoich ataków dlatego też bądź ostrożny i nie zapominaj o unikach, a teraz ciągle obniżaj mu obrony za pomocą leer. -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 3:53 am

Twój krokodyl ledwo raz użył leer, a już został poczęstowany Trash, Croconow znów obniżył obronę przeciwnika, zrobił to jeszcze dwu krotnie (max to chyba było cztery przy obniżaniu i zawyżaniu stat) po czym nie wiedział już co ma robić i czekał na dlasze polecenia, tymczasem Gayardos przez swój stan zranił lekko sam siebie.
Shiny Croconaw 76% HP
Gayardos 97%HP +obrona obniżona (4) Confused

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:00 am

- Bardzo dobrze, zamrożenie go na niewiele nam się tutaj zda przy jego wielkości dlatego szybko zajdź go od tyłu i stamtąd atakuj seriami shadow claw. -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:05 am

Gayardos obrywał raz za razem, sam ranił siebie dwu krotnie, lecz w końcu otrząsnął się ze swojego stanu, odwrócił się i uderzył hydro pompą, zaraz po tym gniewem smoka, znów hydro pompą, a potem lodowym kłem, Croconaw wyglądał na nieźle wkurzonego...
Shiny Croconaw 62% HP
Gayardos 58% HP + zaniżona obrona (4)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:07 am

- Croconaw, nie daj się temu przerośniętemu Magikarpiowi. Teraz gdy ma maksymalnie obniżoną obronę jest bardzo podatny na twoje ataki więc wystarczy, że będziesz atakował zwykłymi seriami scratch i shadow claw! -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:15 am

-Gdy tylko Croconaw zbliżył się by uderzyć scratch został złapany bite, wprawdzie podrapał przeciwnika po języku i to mocno, lecz sam został rzucony w platformę. Przy okazji ty sam zostałeś z niej srącony lecz szybko z powrotem się nią wdrapałeś. Twój pokemon nie czekając na komędy wyładował swój gniew jedną pompą wodną! Po tym zaczął uderzać naprzemiennie pompa wodna i shadow claw. Gayardos jest na wyczerpaniu, lecz zostaje zmieniony na Vaporeona który szybko niszczy lód, który go ograniczał, rozsadzając najpierw ten na pysku przy pomocy ciśnienia jakie wywarła woda którą wytworzył, a następnie niszcząc ten na ogonie wodnym pulsem. Trzeba przyznać że przy tym ucierpiał, aczkolwiek, nieznacznie.
Shiny Croconaw 56% HP
Vaporeon 83% HP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:19 am

Nie ruszaj się z platformy i ciągle strzelaj pompą wodną w Vaporeon'a i próbuj unikać jego ataki w miarę możliwości. Nie próbuj się do niego zbliżać i czekaj aż to on postanowi wejść na twoją platformę, wtedy zdobędziesz nad nim przewagę gdyż jesteś o niebo lepszy w walce wręcz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:24 am

(Zdajesz sobie sprawę że on stoi na tej samej platformie co ty?)
Croconaw spokojnie czekał unikając ataków i od czasu do czasu samodzielnie atakując, jednak stale pudłował, Vaporeon zresztą też, niestety, dla ciebie, gdy twój pokemon w końcu oberwał to stracił równowagę i wpadł do wody, a jego przeciwnik tylko na to czekał. Z miejsca uderzył kilkoma szybkimi atakami, krokodyl nie miał nawet szansy zareagować..
Shiny Croconow 45% HP
Vaporeon 83% HP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:30 am

(fuk ;_Wink
Croconaw, przepłyń pod platformą i wejdź na nią od drugiego końca tak by zajść "sprytnego" Vaporeona od tyłu i potraktować go kilkoma shadow claw'ami
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:36 am

Twój pokemon cię posłuchał i udało mu się uderzyć celnie dwa razy, lecz potem Vaporeon zanurkował głęboko, a gdy Croconaw chciał za nim popłynąć i jeszcze mu dołożyć do oberwał hydro pompą, zresztą teraz jego jedynym zajęciem było unikanie hydro pomp którymi atakował go przeciwnik. Na twoje szczęście, te uniki wychodziły mu nieźle.
Shiny Croconaw 40% HP
Vaporeon 73% HP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:39 am

Nie przestawaj ich unikać i gdy tylko zaprzestanie ataków, znów spróbuj się do niego zbliżyć i atakować gryzieniem. Najlepiej atakuj jego słaby punkt czyli ogon. Po zamrożeniu pewnie jest osłabiony, a jeśli udałoby się jeszcze go pogryźć wtedy nie byłby zdolny do pływania i pozostałyby mu tylko platformy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:43 am

Ataki jednak nie ustawały, chociaż... robiły się rzadsze, zupełnie, jakby Vaporeon się męczył. Było to też dość prawdopodobne, niestety twój Croconaw też już coraz bardziej męczył się unikami.
Shiny Croconaw 40% HP +lekkie zmęczenie.
Vaporeon 73% HP + lekkie zmęczenie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:45 am

Croco, wykorzystaj to spowolnienie i wypuść potężną pompę wodną na Vaporeona aby zatrzymać jego ataki i w tym samym czasie szarżuj na niego i jego ogon
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:53 am

Croconaw posłuchał poleceń i trafił najwyraźnie Vaporeona ponieważ ataki na chwilę ustały, a twój pokemon rozpoczą swoją szarżę. Po chwili o mało co nie dostał od hydro pump, ale zdołał tego uniknąć i w dalszym ciągu płynął w dół nagle zderzył się z Vaporeonem który urzył szybkiego ataku, zachował jednak zimną krew i ugryzł go lodowym kłem. Trafił jednak nie w ogon, a w łapę, która została zamrożona, jednak nie przeszkadza to bardzo Vaporeonpowi, który już ucieka na powierzchnię.
Shiny Croconaw 37% HP +lekkie zmęczenie.
Vaporeon 65% HP + lekkie zmęczenie, zamrożona łapa.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   Pon Lis 11, 2013 4:56 am

Croconaw, ty też płyń do góry i nie daj Vaporeonowi się wynurzyć! Teraz jest idealna szansa by dorwać ogon przeciwnika gdy ten jest bezbronny i próbuje wyjść na górę, a ogon jest zupełnie na wierzchu tak wiec wystarczy, że go dogonisz i mamy szansę wreszcie go dorwać!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening Shuza   

Powrót do góry Go down

Trening Shuza
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next