IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Sierpień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Trenig Filipos44

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Sob Lut 22, 2014 5:54 pm

Niestety, na Zamieć było trochę dla tego pokemona za wcześnie. Użył jedynie mocniejszej wersji Lodowego Wiatru, ale tylko raz, po czym atakował tym ruchem z większą siłą. Golbat radził sobie całkiem dobrze z tymi lodowymi ciosami co cie zadziwiło. Użył dość prostego ruchu jakim był Atak Skrzydeł i mocno zranił Swinuba, który mimo wszystko nie chce się poddać.

Sprzątaczka:
Trubbish 0% NDW
Golbat 76% Szybkość -2
??? 100%

Filip:
Swinub - 5%
??? 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Pon Lut 24, 2014 11:40 pm

Ostatnie sekundy, ostatnie chwile, Swinub raz dostanie i padnie, czas na ostatni atak...
- Lodowy wiatr, z całej siły! - Wydałem komendę, nic więcej już nie mówiłem, nie wierzyłem, że mój pokemon zdążyłby wykonać coś jeszcze, raczej nie był najzwinniejszy, ciężko by było robić uniki, a więcej ataków... wątpię.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Wto Lut 25, 2014 5:48 pm

Co długo mówić.. Lodowy Wiatr trafia, a Golbat oddaje Trującym Kłem. Swinub niezdolny do walki..

Sprzątaczka:
Trubbish 0% NDW
Golbat 69% Szybkość -3
??? 100%

Filip:
Swinub 0% NDW
??? 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Sro Lut 26, 2014 9:19 pm

- Dobrze się spisałeś mały, wracaj. - Schowałem Swinuba, który jakby nie patrzeć pokonał jedngo przeciwnika i nieźle osłabił drugiego.
- Mareep twoja kolei! Zacznij od thunderwave! Potem growl! - Chwilę sie zastanawiałem co dalej.
- Następnie postaraj sie skumulować swoją elektryczność w jednym miejscu, stwórz z niej piękną kulę i strzel nią w przeciwnika! - Oczywiście że tłumaczyłem Mareepowi jak wykonać atak electro ball, nowy atak mu się zdecydowanie przyda, a jeśli uda się sparaliżować przeciwnika to będzie można w miarę spokojnie trenować.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Pon Mar 03, 2014 9:21 pm

Golbat został sparaliżowany, a krótko po tym jego atak został zmniejszony. Nietoperz jednak nie pozostał dłużny i użył Ultradźwięków, oszałamiając twoją owieczkę. Mimo wszystko ta starała się użyć Elektro Kuli. Na marne. Zaczęła wierzgać, po całym pomieszczeniu i uderzyła głową o stół. Zubat wykorzystał to by uderzyć Atakiem Skrzydeł. Jako, że był to atak typu Latającego, nie zrobił on wrażenia na Elektrycznej owcy.

Sprzątaczka:
Trubbish 0% NDW
Golbat 69% Szybkość -3 Atak -1 Paraliż
??? 100%

Filip:
Swinub 0% NDW
Mareep 86% Oszołomienie
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Nie Mar 09, 2014 11:53 am

- Mareep otrząśnij się! Jak ci się uda pozbyć tego statusu to przywal temu nietoperzowi jeszcze thundershock! Następnie skup się i znów spróbuj użyć elektro kuli, ale pamiętaj przy tym o unikach i nie daj się trafić! Poradzisz sobie mały, tylko się pozbądź oszołomienia!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Pon Mar 10, 2014 10:02 pm

Owieczka stosunkowo szybko pozbyła się oszołomienia, i poraziła nietoperka Thundershockiem. Golbat dość mocno to odczuł, a na dodatek nie był w stanie się ruszyć przez paraliż. Mareep postanowiła wykorzystać to do nauki Elektro Kuli, jednak nie udało jej się stworzyć kulki. Marnowała czas na kolejnych próbach, aż w końcu oberwała Trującym Kłem, nie pocieszające było to, że została zatruta toksynami. Golbat wykonał jedynie ten ruch. Owieczka trochę się zdenerwowała z tego powodu, co przełożyło się na naukę Elektro Kuli, która wyszła jej teraz o wiele lepiej.

Sprzątaczka:
Trubbish 0% NDW
Golbat 49% Szybkość -3 Atak -1 Paraliż
??? 100%

Filip:
Swinub 0% NDW
Mareep 74% Toksyny
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Wto Mar 11, 2014 5:47 pm

//umie już kulę, czy jeszcze trenujemy?//

- Mareep przyłóż się, wiem że potrafisz! Nie daj sobą pomiatać! Atakuj elektro kulą póki ci nie wyjdzie, a jak się nauczysz to atakuj nią i thunderschockiem na przemian! Bądź przygotowana na atak przeciwników i unikaj go w razie czego!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Sro Mar 19, 2014 8:37 pm

(trenuj dalej)
Golbat sprawnie unikał ciosów, jednak paraliż w końcu go zatrzymał.. Wtedy to.. Oberwał prawie idealną Elektro Kulą! Owieczka przyłożyła mu dodatkowo Thunderschockiem. Nagle jednak Golbat pozbierał się i użył Air Cuter, nie zadało to dużych obrażeń, jednak zawsze coś. Owca raniona toksynami.

Sprzątaczka:
Trubbish 0% NDW
Golbat 21% Szybkość -3 Atak -1 Paraliż
??? 100%

Filip:
Swinub 0% NDW
Mareep 55% Toksyny
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Pią Mar 21, 2014 3:54 pm

Toksyny były naszym największym problemem, ale na to nic nie poradzę, zresztą Mareep nieźle sobie radzi, niech wykończy, albo przynajmniej spróbuje wykończyć tego nietoperza, a przy okazji niech doszlifuje swój nowy atak, a potem sobie odpocznie...
- Brawo Mareep, coraz lepiej ci ta kula wychodzi! Przywal mu teraz thundershockiem, a potem użyj na nim serii elektro kul! Postaraj się, już naprawdę dobrze ci to wychodzi!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Nie Mar 23, 2014 3:55 pm

I jest! Cel tej walki osiągnięty. Mareep uczy się Elektro Kuli i jednocześnie powala Golbata. Ostatnim pokemonem twojego przeciwnika jest Haunter, który od razu na wejście użył Kuli Cienia, a następnie Cienistej Pięści. Mareep postanowił/postanowiła atakować Elektro Kulą. Duch zadziwiająco dobrze ją omijał jednak w końcu oberwał, po czym dostał dodatkowo Thunderschockiem. Owieczka raniona toksynami.

Sprzątaczka:
Trubbish 0% NDW
Golbat 0% NDW
Haunter 87%

Filip:
Swinub 0% NDW
Mareep 20% Toksyny
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Nie Mar 23, 2014 4:10 pm

- Starczy Mareep, odpocznij sobie! Pokaż się Hanchkrow! - Czas żeby i on nauczył się kuli, tylko że w tym przypadku takiej nieco mroczniejszej...
- Hanchkrow chcę abyś poznał dziś nowy atak, dark pulse! Musisz skupić swoją mroczną energię w jednym miejscu i stworzyć z niej kulę, po czym wystrzelić w tego ducha! Spróbuj najpierw to wykonać, a potem niezależnie od rezultatu użyj mylącego ataku, potem znów mylący atak, tym razem by oddalić się i znów spróbuj wykonać dark pulse!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Nie Mar 23, 2014 4:29 pm

Honchkrow starał się wykonać Mroczny Puls.. Bez skutku. Nie zbyt mu to wyszło, a dodatkowo oberwał Kulą Cienia, która zmniejszyła jego Specjalną Obronę. Kruk wnerwił się i użył serii Mylących Ataków, która mocno zraniła Hauntera. Ten od razu użył Confuse Ray przez co Honchkrow popadł w oszołomienie.

Sprzątaczka:
Trubbish 0% NDW
Golbat 0% NDW
Haunter 50%

Filip:
Swinub 0% NDW
Mareep 20% Toksyny
Honchkrow 90% Specjalna Obrona -1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Nie Mar 23, 2014 4:38 pm

- Wracaj, pokaż się Mareep, powrót i wracaj do walki mój zacny kruku! - Co się stało? Otóż zmieniłem kruka na owcę, a po chwili na odwrót, tylko po to by zniwelować oszołomienie u kruka...
- Hanchkrow teraz mylący atak! Potem użyj nocnego cięcia i w końcu postaraj się użyć dark pulse! Dasz sobie z tym radę, musisz skupić swój mrok w jednym miejscu, jak przy nocnym cięciu, ale tym razem nie w łapie, ale tuż przed dziobem! Potem uformuj to w kulę i strzelaj we wroga!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Pon Mar 24, 2014 4:28 pm

Honchkrowowi, w dalszym ciągu to nie wychodziło.. Chociaż teraz bardziej załapał o co chodzi. Oberwał od Hauntera Kulą Cienia, a następnie.. Oj.. Lodową Pięścią. To na pewno bolało. Jednak zbliżenie się do Kruka kosztowało go oberwaniem Mylącym Atakiem, a następnie marną imitacją Mrocznego Pulsu, która go co najwyżej połaskotała, bo zaczął się śmiać w niebo głosy.

Sprzątaczka:
Trubbish 0% NDW
Golbat 0% NDW
Haunter 35%

Filip:
Swinub 0% NDW
Mareep 20% Toksyny
Honchkrow 58% Specjalna Obrona -1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Pon Mar 24, 2014 4:31 pm

- Ucisz go nocnym cięciem! Potem jeszcze raz postaraj się użyć dark pulse! Pamiętaj, zbierz te energię tak jak przy nocnym cięciu! Na koniec przywal mu jeszcze mylącym atakiem i postaraj się wykończyć dark pulse! - Miałem szczerą nadzieję, że mój pokemon opanuje w końcu nowy atak, który bardzo by mu się przydał, a przy okazji zamknął by japę temu duchowi!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Pon Mar 24, 2014 5:02 pm

Honchkrow wściekł się na tyle.. No.. Powalił tego ducha jednym krytycznym nocnym cięciem.. Tak więc to koniec tej walki. Nagle wszystko zaczęło się przechylać, a ty wypadłeś przez jedno z okien i.. Wylądowałeś w CP.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Pon Mar 24, 2014 5:49 pm

No nic... trochę szkoda, bo chciałem żeby poznał jeszcze nowy atak, ale wygraliśmy, więc nie będę narzekał. Wyleczyłem poki i poszedłem wylosować nową walkę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Wto Mar 25, 2014 9:37 pm

Nie była to skomplikowana arena. Trawa tu, trawa tam. Zwykła łąka i nic prócz trawy. Twoją przeciwniczką była młoda dziewczynka. No.. Jakieś tam dziewięć lat miała. Do walki wybrała.. Och! Jak słodko! Skiddo!

Dziewczynka:
Skiddo - 100%
??? 100%
??? 100%

Filip:
??? 100%
??? 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Wto Mar 25, 2014 9:58 pm

No masz, jaki fajny pokemon... aż szkoda że trzeba go pokonać, ale walka musi czemuś służyć, no nie? Dobra, to kogo wybrać, mam aż trzech kandydatów, którym się przyda trening... kruk, Snasel, oraz Nidoran. Dobra... niech kruk się w końcu kulki nauczy, zanim zapomni to co już umie!
- Dawaj Hanchkrow! Zacznij od dziobania, pokaż jak świetny w tym jesteś! Następnie spróbuj wykonać dark pulse, dopiero co ci tłumaczyłem jak to wykonać! Potem nocne cięcie! W między czasie, jeśli będzie to konieczne, rób uniki wykorzystując mylący atak!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Sro Mar 26, 2014 9:01 pm

Skiddo zaczął skakać po łące, sprytnie omijając dziobanie twojego Kruka. Spowodowało to tylko, że ten się wnerwił i przywalił, całkiem silnym, Nocnym Cięciem. Następnie wykonał całkiem dobry unik, przed Ostrym Liściem. Skiddo przystanął na chwilę, by przyjrzeć się temu co robi Honchkrow. Mianowicie ten starał się użyć Mrocznego Pulsu. Wyszło to co prawda ciut lepiej od poprzedniego razu.. Ale jednak, szału brak. Koziołek wykorzystał chwilę wnerwienia twojego mrocznego pokemona i użył na nim Nasion Pijawek, które nieco uleczyły Skiddo.

Dziewczynka:
Skiddo - 75%
??? 100%
??? 100%

Filip:
Honchkrow 95% Leech Seed
??? 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Sro Mar 26, 2014 9:08 pm

- Teraz mylący atak! Następnie wznieś się wysoko i wykonuj uniki, jeśli będzie to oczywiście konieczne. W między czasie ćwicz sobie dark pulse! Ale skup się na tym, spróbuj skupić w tym ataku całą złość, przypomnij sobie jak zostałeś pokonany przez Sabrinę, oraz jak Slowking i Solrock zasypywali cie kamiennymi atakami! Przypomnij sobie co wtedy czułeś, wstyd, upokorzenie, chęć zemsty na tych psycholach, to wszystko przełóż w swój atak! - Może się w końcu uda, a jak nie to...
- Potem uderz Sky attack! Następnie zmień swą pozycję mylącym atakiem i zaatakuj go dziobaniem! Potem szybko wznieś się w górę i ponownie postaraj się użyć dark pulse, w końcu ci się uda!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Sob Mar 29, 2014 2:06 pm

W Honchkrowie wzbierała złość.. Jednak to czego się nauczył.. Był Złowieszczy Plan. Nie Mroczny Puls. Złowieszczy Plan. Pokemon zaczął się śmiać wniebogłosy i zasypywać swojego przeciwnika Dziobaniami i Znikającymi Atakami. Skończyło się na tym, że.. Skiddo niezdolny do walki. Przeciwniczka do walki wybrała Tropiusa.

Dziewczynka:
Skiddo NDW
Tropius 100%
??? 100%

Filip:
Honchkrow 95% Leech Seed, Zdenerwowany - zadziobie każdego
??? 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Sob Mar 29, 2014 2:29 pm

- Raczej... nie o to chodziło, ale też się przyda. Hanchkrow! Użyj złowieszczego planu, a potem skoncentruj swoją złość w kuli i wystrzel ją w przeciwnika! - Nie odpuszczę m8u tego dark pulse, nie ma mowy!
- Następnie seria dziobania i znowu dark pulse! Zmień pozycję mylącym atakiem i zza pleców mu dark pulse!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44   Sob Mar 29, 2014 3:09 pm

Tropius użył Wiatru w Plecy, i znacznie zwiększył swoją jak i prędkość drużyny, po czym odtańczył dwa Smocze Tańce. Zrobiła się z niego.. No.. Torpeda. Honchkrow nie miał bladego pojęcia gdzie i jak atakował jego przeciwnik. Gdy nagle oberwał Slamem. Po czym poczuł na sobie siłę Stalowego Skrzydła. Honchkrow.. Wnerwił się. Jednak Mroczny Puls niezbyt mu wyszedł. Za to zaczął dziobać swojego przeciwnika i to z wielką agresją.

Dziewczynka:
Skiddo NDW
Tropius 85%
??? 100%

Filip:
Honchkrow 50% Leech Seed, Zdenerwowany - zadziobie każdego, Sp.Atak +2
??? 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trenig Filipos44