IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemona liderzy deckardpain pokemony cosmo konkurs Orania turniej Bank Podróż między loteria menager Adopcje 2013 karta Ostrzeżeń miastami azuria emolga dagi66 pokemon zmiany ewolucja Mike Marmoria

Share | 

Trening LugiaFly

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 29, 2014 3:22 pm

W takim razie, udałam się wylosować walkę. Tym razem chcę dać spokój moim pokemonom. Wybrałam losową walkę legendami, dwa na dwa. Jestem noga w dwuwalkach, więc chcę trochę potrenować. I ja się jeszcze pytam gdzie moje pieniądze za walki!
(Kłania się profesja poboczna złodziej! Widzę, że muszę w końcu przypomnieć.)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 29, 2014 5:35 pm

Wylosowały ci się dwa piękne pokemony z Kanto, Moltres i Zapados. Posiadały one osiem pierwszych ataków przez lvl. Twój przeciwnik miał z kolei Regirocka i Registeela. Arena... co tu dużo mówić, piękne pole, złociste zboże, z kłosów wręcz wysypuje się ziarno, stoicki spokój... aż się prosi o demolkę!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 29, 2014 6:22 pm

- Moltres zacznij od Agility. Zapdos ty natomiast sparaliżuj przeciwników, by następnie zaatakować Regirocka Zap Armatą. - oznajmiłam. Legendarne ptaki kontra Legendarne golemy. Ciekawe jak to się skończy.
- Moltres następnie ty użyjesz Gorącego Podmuchu i uwięzisz w Spirali Ognia Registeela, gdy to zrobisz Zapdos przyładuje w niego Zap Armatą. W razie potrzeby uniki, a ty Zapdos Wykrycie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 30, 2014 10:47 am

Moltres podwyższył swoją prędkość, ale... oberwał armatą zap! W zamian za ten haniebny czyn Registeel został szybko sparaliżowany. Regirock za to z niemałym wysiłkiem uniknął ataku Zapadosa. W tym samym czasie sparaliżowany stalowy golem oberwał dwoma ognistymi atakami, co go z pewnością mocno zabolało...

Moltres 76% + podwyższona prędkość (1)
Zapados 100%

Regirock 100%
Registeel 72% + paraliż, co turę obrażenia od spirali

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 30, 2014 3:12 pm

(Prędkość +2 .3.)
- Zapdos, Zap Armata w Regirocka. A ty Moltres, podgrzej atmosferę Gorącym Podmuchem, a jeszcze lepiej jeśli to zborze się zapali. W między czasie, Zapdos postara się sparaliżować Regorocka. Na koniec feniksie, uwięź ten przerośnięty głaz w Spirali Ognia. - przydałoby się, jeszcze coś im zrobić. Więc.. Może by tak potraktować ich Huraganem?
- Zapodos, wykorzystuj Wykrycie do unikania ciosów, a ty Moltres swoją zwinność. Na dodatek dowal w nich jeszcze Huraganem! - jeśli nam się poszczęści może, któryś zostanie oszołomiony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sro Kwi 30, 2014 7:53 pm

Regirock dostał Zap Armatą, jednak natychmiast oddał Zapdosowi z Ancient Powera, co zabolało twojego legendarnego pokemona. Moltres użył Gorącego Podmuchu, który podpalił zboże w pobliżu Registella. Regirock za to na próbę sparaliżowania go powstrzymał elektryczną legendę kolejnym Ancient Power, więc Zapdos znów oberwał. Moltres jednak dał radę trafić w golema Spiralą. Registeel stał w miejscu sparaliżowany, w dodatku palące się zboże zbliża się do niego. Dwa huragany ranią oba poke-golemy , a na dobitkę rozprzestrzenia pożar, który może naprawdę utrudnić walkę dla golemów. Registeel obrywa od spirali.

Lugia:
Moltres - 76% + zwiększona prędkość o 2
Zapdos - 80%
Przeciwnik:
Regirock - 90%, efekt spirali.
Registeel - 68% + paraliż, efekt spirali.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sro Kwi 30, 2014 8:01 pm

- Zapdos, Moltres. Wzlećcie wyżej by trudniej im było was dosięgnąć. - oznajmiłam. Wylosowane dla mnie legendarne ptaki bardzo dobrze się sprawują. A golemy mają jak na razie przesrane.
- Następnie Zapdos, sparaliżuj Regirocka. Moltres, użyj Ognistego Podmuchu i jeszcze raz Huragan. Potem obydwoje Grzęda by się uleczyć. Zapdost ty użyjesz Zap Armaty, a potem Thunder Shockiem popchaj ich w kierunku płomieni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sro Kwi 30, 2014 8:37 pm

Twoje legendarne ptaki wręcz współpracowały wzorowo. Najpierw wzniosły się, unikając Zap Cannonu walczącego jeszcze Regirock. Ognisty Podmuch wręcz podpalił zboże, a Huragan przeniósł go na Registeel, który zaczął się palić, jednak to nie robiło na nim wrażenia. Właściwie, czego można się spodziewać po metalowym pokemonie. Zapdos, za to pięknie wzleciał do Regirocka, który próbował się bronić Zap Cannonami, lecz pudłował. Po chwili razem z Registeelem był już sparaliżowany. Oba legendarne poke-ptaki wyleczyły się grzędą i Zapdos zaczął popychać oba pokemony Zap Cannonami i Thunder Schockami. Ta walka jest już tylko formalnością. Oba golemy są bardzo blisko palącego się zboża, a w dodatku zostali zranieni przez spiralę.

Lugia:
Moltres - 100% + zwiększona prędkość o 2.
Zapdos - 100%
Przeciwnik:
Regirock - 45% + efekt spirali + paraliż.
Registeel - 65% + efekt spirali + paraliż + ogień na jego ciele.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Czw Maj 01, 2014 10:39 am

- Moltres, użyj Żaru. Pluj nim pod nogi golemów, jak i w zboże by płomienie stały się jeszcze większe, a oni w nie wpadli oraz użyj Gorącego Podmuchu. Następnie Zapdos użyje na nich Zap Armaty by zranić i Thunder Shockiem pogoni ich jeszcze bardziej w płomienie. Jeśli obydwoje znajdą się w centrum płomieni będą musieli główkować jak się nie usmażyć. A wy w między czasie będziecie ich atakować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Czw Maj 01, 2014 10:51 am

Moltres wręcz zaczął podpalać dodatkowe zboże. W dodatku to palące się wcześniej dalej się podpalało. Z pół polany zboża się już paliło, a Zapdos jeszcze ranił oba legendarne golemy Zap Cannonami i Thunder Schockami, nie dając im możliwości nawet na poruszenie się. Po chwili oba legendarne ptaki zaczęły nacierać, Zapdos na zmianę Zap Cannonem i Thunder Schockiem, a Moltres Huraganem i ognistym podmuchem. Wielkie obszary zboża były w płomieniach, a w dodatku Regirock poległ od ognia i ataków. Minutę później poległ Registeel, jednak przed pokonaniem wyswobodził się z paraliżu i celnym Flash Cannonem zranił Zapdosa w skrzydło i poke-ptak spadł w płomienie. Walka jednak się skończyła.
Przeciwnicy niezdolni do walki!!! 
Po sekundzie pojawiłaś się w centrum pokemon.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Czw Maj 01, 2014 3:53 pm

Zaraz po tym jak walka się zakończyła, ruszyłam wylosować kolejną. Miałam nadzieję, że trafię na słabszych przeciwników. Chcę w końcu potrenować z pokemonami, których praktycznie nie używałam.
Losujemy arenę i przeciwnika!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pią Maj 02, 2014 3:44 pm

Trafiłaś... Jezusie i Lucyferze! Mało zawału nie dostałaś! Stałaś na szczycie jakiegoś... skalnego tworu, problem w tym że był tak wysoki że ziemi nie widziałaś, a jego szczyt na którym stałaś miał średnicę metra. Było tutaj jeszcze kilkanaście takich samych tworów, na jednym z nich stał twój przeciwnik, a dookoła niego krążył sobie jego pokemon - Gastly.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pią Maj 02, 2014 6:05 pm

Może i dla tego pokemona bardziej nadawał by się las.. Ale muszę z moim pająkiem potrenować!
- Spinarak. Pokaż się. - oznajmiłam wypuszczając pajączycę.
- Ma to być przede wszystkim walka treningowa. Więc skup się na nauce. Między platformami przemieszczaj się używając Strzału Nicią. Postaraj się zrobić taką, bardzo złą twarz. Głównie chodzi o to by wystraszyć przeciwnika, więc możesz wykorzystać swój odwłok na, którym posiadasz coś w rodzaju twarzy. Jeśli Gastly by cie atakował postaraj się zatrzymywać jego ataki Trującym Żądłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pią Maj 02, 2014 6:21 pm

Twoja pajęczyca nie bardzo miała pojęcie jak zrobić taką... "bardzo złą twarz" zazwyczaj i bez tego połowa osób uważała że należy się jej bać, może to wina tego że zjadała małe Wrumple? Kto wie. W każdym razie... przysiadła sobie na jednym ze skalnych słupów i zastanawiała się jak wykonać atak, w tym czasie Gastly użył kpiny, czyli nici ze strasznej twarzy.

Lugia
~Spinarak 100% + efekt kpiny [1/5]
Przeciwnik
~Gastly 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pią Maj 02, 2014 6:36 pm

No i dodatkowo uziemiona. Mogłabym nauczyć jej psychiki, ale to jak próba nauczenia Ditto innego ruchu niż Transformacja. To zbyt trudny ruch jak na nią. Z resztą wszystkie ruchy są dla niej teraz trudne.. Lepiej.. Zrobić o tak.
- Spinarak wracaj. - oznajmiłam po czym wypuściłam Archena.
- Archen to walka treningowa, więc skup się na treningu. Postaraj się użyć Rzutu Skałą. Musisz wziąć jakiś kawałek skały, lub kamień. Bylebyś to udźwignął, i rzucił nim w Gastlyego. W razie czego, uderz go Atakiem Skrzydłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Cze 02, 2014 3:32 pm

Aha... Archen wylazł z balla i na dzień dobry też dostał kpiną, spróbował jednak użyć rzutu skałą, rzucił kamyczkiem wielkości pięści niemowlaka, który i tak nie doleciał do ducha, Gastly nie musiał się nawet wysilać by zrobić unik, wyśmiał Archena za jego mizerną siłę...

Lugia
~Spinarak 100%
~Archen 100% + efekt kpiny [1/5]
Przeciwnik
~Gastly 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Cze 02, 2014 3:44 pm

- Archen nie przejmuje się tym. - oznajmiłam. Ledwo się wykluł więc czego mam od niego oczekiwać.
- Postaraj się, to powinno wystarczyć. Złap kamień i rzuć nim w Gastlyego. Stopniowo używaj do tego większych, by w końcu nauczyć się ruchu. Jeśli duch będzie atakował, wykonaj unik Szybkim Atakiem i próbuj użyć Rzutu Skałą od nowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Cze 02, 2014 3:50 pm

Hmm... a więc twój ptak nielot próbował i próbował... za słaby jest by porządnie rzucić, a poza tym Gastly w końcu si znudził patrzeniem na te nędzne próby i zaatakował lizaniem, Archen uniknął tego ataku, ale... spadł sobie na dół. Ptak wyeliminowany, sam przez siebie.

Lugia
~Spinarak 100%
~Archen 0% + efekt kpiny [2/5]
Przeciwnik
~Gastly 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Cze 02, 2014 3:58 pm

- Ja ci jeszcze przywalę... - mruknęłam pod nosem, patrząc na Gastlyego. Jak mam trenować, skoro sam przeciwnik widać, nie potrafi zrozumieć idei - Uczciwego Treningu w Walce.
Wypuściłam z Balla swoją Espeon. To nie jest dobry wybór na ducha, ale dobry na trującego pokemona. I tak trenuję..
- Esepon. Przede wszystkim pamiętaj, że to trening. - powiedziałam do niej. - Postaraj się użyć Porannego Słońca. To na prawdę przydatny ruch. Im jaśniej świeci słońce tym więcej HP przywróci. - wyjaśniłam nieco pożyteczność tego ruchu.
- Musisz zaczerpnąć siły od słońca, które jakby nie patrzeć pozwoliło ci ewoluować w te formę. Postaraj się zebrać promienie słoneczne, i przerobić używając swojej psychicznej siły w nic innego jak zdrowie. Skoro potrafiłaś dogadać się z nim w sprawie ewolucji, dogadaj się też w sprawie ataku. - wyjaśniłam. Ruch nie jest prosty.. I dziwny sam w sobie.. Ale co ja poradzę.
- Jeśli Gastly będzie ci zbyt przeszkadzał, użyj Psychiki i przytrzymaj go z dala od siebie.. Masz też pozwolenie się nim trochę pobawić uderzając o skały i w ogóle, jeśli za bardzo cie zdenerwuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Cze 08, 2014 11:18 pm

Espeon gdy usłyszała komendy chyba uznała że to kiepski żart i zignorowała to, po czym przywaliła duchem o skały używając swoich psychicznych ataków... Gastly chwilowo zrezygnował z atakowania.

Lugia
~Spinarak 100%
~Archen 0% + efekt kpiny [2/5]
~Espeon 100%

Przeciwnik
~Gastly 80%

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Today at 10:08 am

Powrót do góry Go down