IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
dagi66 miastami Mike pokemony pokemon Ostrzeżeń emolga Bank ewolucja deckardpain azuria Podróż karta turniej konkurs Marmoria liderzy Adopcje zmiany loteria między Orania pokemona menager cosmo 2013

Share | 

Trening LugiaFly

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 04, 2014 6:09 pm

Scizor zaczął skakać po platformach, unikając ataków i eliminując klony atakiem Pursuit. Widać że przeciwniczka próbuje wykorzystać arenę, która ma te płyty które się podnoszą i opadają. Po minucie Mega Absol nie miał klonów i zaatakował Slashem, ucząc się go, jednak Mega Scizor uniknął tego i zaatakował celnym Iron Headem, nim Mega Absol użył Wykrycia. Po chwili Scizor odskoczył trochę, a Mega Absol użył Role Play. Umiejętnością okazuje się być... bezużyteczny dla Mega Absol Swarm.
(jaki atak zastępujesz Slashem?)

Lugia:
Mega Absol - 45% + zwiększony atak o 3.
???
???
Przeciwniczka:
Swellow - powalony
Mega Scizor - 100%
???

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 04, 2014 6:55 pm

(Ehem.. ehem.. Mega Scizor ma umiejętność Technika, więc skąd niby wziąłeś to Swarm? To, że zwykły Scizor posiada te umiejętność, nie oznacza, że ma ją jego Mega Ewolucja. Np. taki Charizard. Jeśli zrobi się z niego Mega Charka  Y to będzie miał umkę Susza, a nie Gorzenie czy Słoneczna Siła. Widzę, że muszę cie tu porządnie poduczyć. A propo, Slasha.. Daj go za Razor Wind.)
- Absol! Użyj Podwójnego Zespołu, i stwórz swoje klony. Następnie, niech każdy z nich atakuje całkowicie innym atakiem, a ty użyj Tańca Mieczy. Po tym wszystkim, niech każdy zacznie skakać po platformach i atakować Scizora z różnych stron, różnymi atakami. Jest zbyt wolny, by je wyprzedzić! Wtedy ty użyjesz Psycho Slash! *czyt. ruchy pokazowe*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 04, 2014 7:05 pm

(nie wiedziałem) 
Mega Scizor jednak nie daje za wygraną. Użył 4 razy Agility, zwiększając swoją szybkość i zaczął eliminować klony, raz trafiając nawet prawdziwego Mega Absola, który właśnie użył tańca mieczy, atakując Razor Windem. Po następnej minucie nie został już żaden klon, a Scizor oberwał tylko jednym Slashem. Mega Absol używa Psycho Slash. Wprawdzie trafia, jednak natychmiastowo obrywa Slashem, po czym Mega Scizor oddalił się, używając Iron Defensów, zwiększając sobie defensywę o 4. Mega Scizor czeka na twój ruch.

Lugia:
Mega Absol - 30% + zwiększony atak o 4
???
???
Przeciwniczka:
Swellow - powalony
Mega Scizor - 84% + zwiększona obrona i szybkość o 4
???

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 04, 2014 7:28 pm

(Jak czegoś nie będziesz pewien lepiej nie wal z tym od razu tu, a ślij mi na PW.. Jeśli oczywiście będzie chodziło o walki)
- Absol, tylko mi się tu nie poddawaj. - oznajmiłam. Może czas na zmianę strategii.. Klony może i się przydają i tworzą zamieszanie, ale zabierają trochę czasu.
- Użyj Szybkiego Ataku by skakać po platformach, a gdy Scizor zbliży się do ciebie użyj Wykrycia, by następnie znienacka użyć Nocnego Cięcia, a następnie Slasha, po czym postaraj się go odepchnąć kopiąc go swoimi tylnymi łapami. Po tym wszystkim dopiero użyj Podwójnego Zespołu do stworzenia kilku klonów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 04, 2014 7:40 pm

Mega Scizor zaatakował Pursuit, trafiając Mega Absola nim ten użył Wykrycia, jednak twój pokemon natychmiast oddał nocnym cięciem, a Slash zderzył się z Slashem Mega Scizora, który po chwili dołożył Razor Wind. To odepchnęło Mega Absol, który po chwili oberwał Slashem. Mega Absol odepchnął tylnymi łapami Scizora i oddalił się na najdalszą platformę. Już miał użyć podwójnego zespołu, kiedy nagle padł od dwóch Iron Headów. Mega Absol niezdolny do walki!!! Mega Scizor staje w dalszym rogu areny, czekając na twojego drugiego pokemona w walce.

Lugia:
Mega Absol - powalony
???
???
Przeciwniczka:
Swellow - powalony
Mega Scizor - 79% + zwiększona obrona/szybkość o 4

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 04, 2014 7:48 pm

- Wracaj Absol. Doskonale się spisałeś. - powiedziałam chowając go do Pokeballa. Mogę wybrać bardziej doświadczonego Ninetalesa lub pokemona z jakim chcę potrenować Charmandera Samicę, co może okazać się wręcz na prawdę trudnym w tej walce.. Bo zdaje się, że Scizro nie pozwoli na jakikolwiek trening..
- Charmander. Pokaż się. - powiedziałam jednak wysyłając ją do walki. Była u mnie dość długo, więc może w końcu ewoluuje.. Chociaż.. Ja w garbate aniołki nie wierzę.. Wiec nie mam co się łudzić. Może przynajmniej zdobędzie umiejętność? Ale to chyba też ponad moje oczekiwania..
- Użyj Growl tyle razy ile dasz radę, a następnie zbliż się do Scizora na bezpieczną odległość i użyj Fire Blast, a następnie Flamethrower. Skup się jednak na nauce Slash. To o wiele silniejsza wersja Rysy. Musisz bardzo mocno zacząć go drapać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 04, 2014 7:58 pm

Mega Scizor spojrzał na Charmandera jak na słabiaka, gdy Charmander na maksa zmniejszył mu atak, to użył dwóch Sword Dance, przywracając go sobie do podstawowej mocy i na spokojnie uniknął obu ataków. Gdy Charmander próbowała użyć rysy, ten uniknął na spokojnie rysy, czy byłaby silniejsza? Trudno określić. Mega Scizor po krótkiej chwili zbliżył się do Charmander i nim ponowiła próbę użycia Slashu to oberwała Iron Headem, a gdy miała oddać Flamethrowerem to Mega Scizor użył Pursuit i... znikł ci z pola widzenia? Dziwna sprawa. Przecież nie mógł tak zniknąć. Nagle ujrzałaś... Shiny Charmander? Wszystko jasne. Trenerka zmieniła pokemona.

Lugia:
Mega Absol - powalony
Charmander - 90%
???
Przeciwniczka:
Swellow - powalony
Shiny Charmander - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sro Mar 05, 2014 2:43 pm

- Charmander. Użyj Growl i zmniejsz jego atak najbardziej jak się da, a następnie użyj Smoczego Gniewu. - oznajmiłam. Może i Charmander była mała, ale za to bardzo silna. A jak to się mówi.. W małym ciele wielki duch!
- [b]Potem zbliż się do tego żółtego Charmandera i użyj rysy najmocniej jak możesz, staraj się w ten sposób nauczyć Slash. Potem użyj ponownie Smoczego Gniewu. [/b
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sro Mar 05, 2014 4:31 pm

Shiny Charmander miał zmniejszony atak o 4, jednak zaatakował... Slashem, raniąc twoją Charmander i odskoczył, po czym podskoczył do twojej Charmander i użył Fire Fanga, spudłował, jednak uniknął Smoczego Gniewu i zaatakował ponownie Slashem, obrywając próby użycia Slash przez Charmander. Próba niestety się nie udała. Po chwili odskoczył na bezpieczną odległość, na koniec Dragon Rage został użyty przez twoją Charmander, jednak zderzył się z platformą która się akurat podniosła. 

Lugia:
Mega Absol - powalony
Charmander - 85% 
???
Przeciwniczka:
Swellow - powalony
Shiny Charmander - 95% + zmniejszony atak o 4

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Czw Mar 06, 2014 2:57 pm

- Charmander skup się przede wszystkim na nauce Slash. - oznajmiłam. To walka bardziej treningowa, nie obchodzi mnie wygrana czy przegrana. Chcę poprostu potrenować.
- W między czasie, dla własnej obrony użyj Smoczego Gniewu i Ognistego Podmuchu. Postaraj się w ten sposób wykonać Smoczy Podmuch! Kiedyś ci go pokazywałam, więc teraz postaraj się to wykonać, tak samo jak i nauczyć Slasha! *Dragon Blast - czyt. Box*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Czw Mar 06, 2014 3:29 pm

Shiny Charmander nie pozwala na trening. Gdy płyta opuściła się to przeciwnik wystrzelił Flamethrower, raniąc Charmander, oberwał trochę silniejszą rysą twojej Charmander i oddała następnym Flamethrowerem. Niestety, ponownie nie udało się nauczyć Slasha. Widać że nauka będzie trudna. Shiny Charmander po chwili unika Smoczego podmuchu.

Lugia:
Mega Absol - powalony.
Charmander - 77%
???
Przeciwnika:
Swellow - powalony.
Shiny Charmander - 95% + zmniejszony atak o 4

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Mar 10, 2014 9:57 pm

- Charmander, postaraj się użyć Smoczej Racy. Potem Smoczy Podmuch, a na koniec postaraj się użyć Slash, jeśli nie wyjdzie Smoczym Gniewem w tego Charmandera, i walnij jeszcze raz Slashem! - mogę jedynie polegać na atakach. W sumie co innego mi pozostało?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 23, 2014 4:06 pm

Oj, tyle nowości na raz to nie jest dobry pomysł, twojej jaszczurce się wszystko poplątało i w efekcie oberwała serią smokescreen, co poważnie obniżyło jej cela. Użyła gniewu smoka, ale cóż z tego jeśli spudłowała, chwilę po tym została poparzona kłem ognia, ale rozzłościło ją to do tego stopnia, że aż nauczyła się slash! *dopisz jej tego slasha*

Lugia:
Mega Absol - powalony.
Charmander 76% + obniżona celność (3), poparzenie
???
Przeciwnika:
Swellow - powalony.
Shiny Charmander 88% + zmniejszony atak o 4

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 23, 2014 4:25 pm

- Charmander postaraj się! Zacznij się kręcić i atakować Miotaczem Płomieni! - tego nie da się ominąć. Może i ma obniżoną celność, ale jeśli zacznie atakować ze wszystkich stron na raz w tym wypadku kręcąc się, Charmander przeciwnika nie będzie miał tak łatwo.
- Potem zmień atak na Smoczy Gniew, i kręć się dalej. Jeśli zacznie ci się kręcić w głowie zatrzymaj się i odpocznij przez chwilę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 23, 2014 4:35 pm

Gdy tylko Chanmander zaczęła wykonywać twoje polecenia, przeciwnik zmienił pokemona i na arenie pojawił się nie kto inny jak mega Scizor! Latał on powyżej lini strzału i stamtą spokojnie użył sobie dwóch tańców mieczy, twoja jaszczurka była tak pochłonięta atakami, że nie zauważyła, iż jej przeciwnikiem nie jest już shiny Chanmander... gdy w końcu przestała na chwilę atakować zarobiła cios nocnym cięciem, ale za to przeciwnik przez chwilę był tak blisko, że nic nie stało na przeszkodzie by uderzyć miotaczem płomieni! Chanmander raniona poparzeniem.

Lugia:
Mega Absol - powalony.
Charmander 59% + obniżona celność (3), poparzenie
???
Przeciwnika:
Swellow - powalony.
Mega Scizor - 61% + zwiększona obrona/szybkość/atak o 4

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Mar 24, 2014 4:25 pm

- Charmander, jesteś zwinniejsza od Scizora! - może i nie szybsza kiedy ten jest w swojej Mega formie.. Ale to dalej kupa żelastwa i robaka.
- Wykorzystaj to. Kiedy Scizor będzie cie atakować rób uniki, i uderzaj w niego Miotaczem Płomieni i Ognistym Podmuchem na zmianę. Jeśli jednak nie będzie chciał się zbliżać, zaczynaj się kręcić i używaj Miotacza Płomieni. Co jakiś czas wskakuj na platformy, by móc atakować wyższe partie jak i niższe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Mar 24, 2014 6:24 pm

Niestety, wasz przeciwnik atakował do woli, a robił to z taką prędkością że nie dało go się dosłownie wychwycić wzrokiem! Raz po rad uderzał nocnym cięciem, wydawało si że to koniec, gdy nagle Chanmander... zaczęła świecić! Jasne światło wręcz cie oślepiło, pokemon znikł w tym poblasku, dobrze wiedziałaś co to oznacza, twoja mała jaszczurka właśnie przechodziła ewolucje! Po chwili zobaczyłaś mocno poobijanego Charmeleona, który zaatakował perfekcyjnym wręcz miotaczem płomieni! Do tego atak poparzył Scizora...

Lugia:
Mega Absol - powalony.
Charmander 12% + obniżona celność (3), poparzenie
???
Przeciwnika:
Swellow - powalony.
Mega Scizor - 25% + zwiększona obrona/szybkość/atak o 4, poparzenie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Mar 24, 2014 8:04 pm

- Doskonale Charmeleon! - zawołałam uradowana. W końcu ewoluowała! Jeszcze tylko ewolucja w Charizarda i będzie niezwykle silnym Smokiem!
- Teraz uderz Ognistym Podmuchem, a następnie zacznij się kręcić używając Miotacza Płomieni, a jeśli dasz radę i Scizor będzie wystarczająco blisko Atak Rac!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 25, 2014 7:52 pm

//Up date charakteru Chanmander, tego małego co się wykluł kiedy zostałem MG//
Sytuacja była jasna, jedno trafienie, której kol wiek ze stron i ten drugi leży. Tylko kto pierwszy zdoła trafić?! Charmeleon o dziwo nie posłuchała cie! Stała spokojnie, ale w pełnej gotowości, co jakiś czas strzelała miotaczami płomieni, ale nie potrafiła trafić, w końcu Scyther udeżył, przywalił nocnym cięciem, twoja młoda smoczyca upadła na kolana, ostatkiem sił wydobyła z siebie płomień, a dokładniej miotacz płomieni, czym zakończyła walkę, niestety sama nie mogła świętować, padła wraz z robalem... Przeciwnik zmienił owego robala na swojego shiny jaszczura.

Lugia:
Mega Absol - powalony.
Charmeleon 0% = niezdolny do walki
???
Przeciwnika:
Swellow - powalony.
Mega Scizor - 0% = niezdolny do walki

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 25, 2014 9:34 pm

- Dobra robota Charmeleon. - powiedziałam i schowałam ją do pokeballa. Kogo by tu wybrać? Normalnie byłby to pokemon wodny. Ale one są wystarczająco wytrenowane. Czas wybrać kogoś kto praktycznie nigdy nie walczył i nie trenował.
- Baltoy, pobaw się troch! Użyj Wiertła, a następnie Konfuzja. - powiedziałam. Baltoy to jedna z tych genialnych cwanych bestii z rodu mojego Yanmegi.. Więc.. Ciekawe co wymyśli w treningu.
- Postaraj się też użyć Plasknięcia Błotem. (Mud-Slap żeby nie było xD) Musisz po prostu obrzucić Charmandera błotem. Jeśli ci się nie uda, użyj Utwardzenia, a potem ponownie Wiertło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sro Mar 26, 2014 7:51 pm

Oho, twój ziemny lalek, czy jak to tam się zwie, rzeczywiście wykombinował coś nie głupiego. Mianowicie to nieco zmienił twoje polecenia i użył najpierw konfuzji, którą przytrzymał sobie ognistego pokemon w jednym miejscu, a następnie trafił go krytycznym wiertłem! Do tego psychiczny atak tak namieszał jaszczurce w głowie, że ta popadła w oszołomienie... co do prób użycia plaskania błotem, próby spełzły na niczym.

Lugia:
Mega Absol - powalony.
Baltoy 100%
Przeciwnika:
Swellow - powalony.
Shiny Charmander 70% + zmniejszony atak o 4, oszołomienie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sro Mar 26, 2014 8:56 pm

- Całkiem sprytnie Baltoy! - pochwaliłam go. Co jak co, ale łeb ma na karku jak mój Yanmega. Tylko czekać kiedy się polubią i założą spółkę - Baltoy i Yanmega. Aż śmiać mi się chciało na myśl o tym.
- W takim razie zrób ponownie to samo. Przytrzymaj Charmandera konfuzją, a następnie Wiertło. Jednak puki jest oszołomiony postaraj się nauczyć Błotnego Plasknięcia. To nic trudnego, a zawsze się przyda. Po prostu ochlap go błotem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 29, 2014 2:22 pm

Chanmander chciał się bronić, ale zranił jedynie sam siebie... tymczasem twój pokemon powtórzył wcześniejszy algorytm, nie wyszło to tak dobrze jak poprzednio, nie było ciosu krytycznego, a Chanmander i tak był już oszołomiony... tak czy siak obrażenia były, a potem... plaskanie błotem znów nie wyszło, Balotly nie za bardzo wiedział skąd wziąć te błoto.

Lugia:
Mega Absol - powalony.
Baltoy 100%
Przeciwnika:
Swellow - powalony.
Shiny Charmander 55% + zmniejszony atak o 4, oszołomienie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 29, 2014 3:04 pm

- Dobra, odpuśćmy sobie naukę tego ataku. - powiedziałam do Baltoya.
- Przytrzymaj Konfuzją Charmandera, i zacznij zasypywać go Wiertłami. - oznajmiłam. W tym wypadku.. Lepszych pomysłów brak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 29, 2014 3:11 pm

No co tu wiele pisać, kilka ataków, plus obrażenia które ta jaszczurka sama sobie zadała w wyniku otępienia, ognisty kieł który trafił pod koniec też nie pomógł, mimo że był krytyczny. Podsumowując, shiny smok padł, a ty wygrałaś! Świat rozsypał się i znów stałaś w CP.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Today at 12:40 pm

Powrót do góry Go down

Trening LugiaFly
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 24 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next