IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemon azuria między Podróż deckardpain Adopcje zmiany 2013 liderzy dagi66 cosmo konkurs menager Orania ewolucja Bank miastami turniej loteria Marmoria karta pokemona emolga Ostrzeżeń Mike pokemony

Share | 

Trening LugiaFly

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Lut 24, 2014 10:43 pm

(Bąbelki)
- Doskonała robota Horsea! - pochwaliłam swojego konika morskiego. Spisał się nad wyraz dobrze co bardzo mnie pocieszyło.
- Pochwyć te żywą latarkę w Wir Aurora! Potem wykorzystaj Twister, by wzmocnić całość wiru. - jeśli się uda wyjdzie z tego nowy rodzaj ruchu pokazowego Smoczy Wir Aurora, ale oczywiście nie lubię iść na łatwiznę.
- Do tego wszystkiego zamknij to Bąbelkowym Promieniem! Po czym walnij Hydro Pompą by wir się rozpadł, a tęczowe odłamki go zraniły!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Lut 24, 2014 10:48 pm

Ta kombinacja przeraziła Chinchou. Oberwał prawie wszystkim. Jedyne co nie wyszło to stworzenie nowej kombinacji, ale Chinchou oberwał. Dziwne że jeszcze mógł walczyć. Horsea dołożył jeszcze jednego Twistera. Chinchou nadal walczy. 

Lugia:
Carvanha - niezdolny do walki
Horsea - 42%
???
Trener:
Basculin - niezdolny do walki
Chinchou - 20% + zmniejszona celność o 4
???

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.

Ostatnio zmieniony przez kuba03065 dnia Wto Lut 25, 2014 7:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Lut 25, 2014 5:46 pm

(42$?)
- Horsea. Wir Aurora. Potem połącz Bąbelkowy wir z Twisterem i poślij go w tę żywą latarnię! - oznajmiłam. Jeszcze trochę i pozostanie jeden pokemon do pokonania. To bardzo dobrzeeee! Kto wie.. Jeśli nadarzy się doskonała okazja, może Horsea w końcu ewoluuje. Na prawdę długo u mnie siedzi, przyda mu się.
- Jeśli będzie się trzymał Hydro Pompa, a potem jeszcze jeden Twister.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Lut 25, 2014 10:39 pm

(pomylił mi się numerek i zamiast wcisnąć 5 wcisnąłem 4)
Pierwsze ciosy zaatakowały. Chinchou trzymał się jeszcze chwilę kiedy padł od Hydro Pompy. CHINCHOU NIEZDOLNY DO WALKI!!! Przeciwnik wyjął balla. 
- Poznaj moją tajną broń. - powiedział i z czerwonej smugi pojawił się... Lapras

Lugia:
Carvanha - niezdolny do walki.
Horsea - 42%
???
Przeciwnik:
Basculin - niezdolny do walki.
Chinchou - niezdolny do walki.
Lapras - 100%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Lut 25, 2014 10:48 pm

- Dobra Horsea. Czas na małą gimnastykę. Agility! - oznajmiłam. Postawmy na szybkość. Lapras to wolna kupa specjalnej obrony. W takim razie wykorzystajmy szybkość przeciw niemu.
- Potem zacznij krążyć dokoła niego i zmniejszaj jego celność Zasłoną Dymną! Po tym wszystkim pochwyć go w Wir Aurora wzmocniony Twisterem, a na koniec zamknij wszystko Bąbelkowym Wirem, po czym Hydro Pompa i niech odłamki lodu walną w Laprasa!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pią Lut 28, 2014 4:26 pm

Horsea używa Agility. Nagle Lapras użyła ataku Sing, usypiając Horsea. Zaatakowała dwoma Ice Shard i dołożyła jeszcze Water Pulse. Lekko się zbliżyła i zaatakowała Horsea Body Slam. To zabolało ją. Lapras po chwili powoli zaczyna się oddalać, a Horsea... dalej śpi. Pojedynek z Lapras nie będzie łatwy. Lapras na dobitkę użyła dwóch Ice Shard. Oba trafiły. Sytuacja Horsea nie jest zbyt ciekawa.

Lugia:
Carvanha - powalony
Horsea - 9% + zwiększona szybkość o 1.
???
Przeciwnik:
Basculin - powalony
Chinchou - powalony
Lapras - 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 01, 2014 3:55 pm

(1 Agility = +2 do Szybkości)
- Horsea! Musisz się postarać wiem, że dasz radę! Użyj Wiru Aurora! Pochwyć w niego Laprasa! To pokemon wodny jednak nie potrafi pływać pod wodą! Wykorzystaj to i schowaj się pod nią by następnie atakować cały czas Twisterem! - oznajmiłam. Sytuacja jest nie ciekawa. Mogę co prawda wybrać jakiegoś pokemona, który byłby w stanie walczyć na Laprasie, ale to nie za dobry pomysł. Z pokemonów jakie mogą pływać w wodzie pozostał mi Prinplup. Gdybym miała Surskit mogłabym ją wybrać, jednak przeszła ewolucję, więc nici z jej sunięcia po wodzie, a pokemony latające się tutaj nie przydadzą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 01, 2014 9:09 pm

(mój błąd)
Lapras natychmiast użyła drugiego Singu. Znowu Horsea śpi. Lapras podpłynęła i zaatakowała trzema Body Slam. To na 100% skończyło walkę Horsea. Lapras lekko odpłynęła. Widać dryfującą na wodzie Horsea. To oznacza że Horsea niezdolna do walki - to będzie już pojedynek 1 vs 1. Lapras i twój przeciwnik czeka na twojego pokemona.

Lugia:
Carvanha - powalony
Horsea - powalona
???
Przeciwnik:
Basculin - powalony
Chinchou - powalony
Lapras -100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 01, 2014 9:45 pm

- I po ptakach.. Horsea wracaj. - oznajmiłam i wróciłam swojego konika morskiego do Pokeballa. No cóż.. Pozostał tylko.. O zgrozo.. Prinplup.
- Prinplup, zajmij się nim. - wymówiłam wypuszczając go z Pokeballa. - Użyj Wodnego Dziobo-Topora, potem uwięź Laprasa w Wirze Wodnym wzmocnionym Hydro Pompą. Następnie zniszcz wir używając Metalowego Szponu i uderz Świdrodziobem!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Mar 01, 2014 9:48 pm

Prinplup użył ataków. Prawie wszystko się udało. Do czasu użycia Świdrodziobu. Wtedy Prinplup usnął od... Singa. Po chwili Lapras zaatakowała go Body Slamem i napierała w niego dopóki się nie obudził. Wtedy Prinplup odrzucił Lapras Świdrodziobem. Widać że walka nie będzie łatwa, ale powinna się szybko skończyć.

Finałowy pojedynek!!!
Lapras - 50%
Prinplup - 50%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 2:54 pm

- Prinplup postaraj się! Użyj Wiru Wodnego wzmocnionego Hydro Pompą! - oznajmiłam. Jeśli się uda, Lapras zostanie w nim uwięziony, a to oznacza marne pole manewru ruchowego.
- Potem użyj Bąbelkowego Promienia na Wirze, zamykając go od środka. Następnie zbliż się i Wodnym Dziobo-Toporem zniszcz wir. Gdy Lapras walnie o wodę, ty uderz w jego głowę Świdro Dziobem!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 5:06 pm

Lapras nie pozwoliła na to. Szybko użyła Sing, usypiając Prinplupa i użyła kilku Body Slam. Prinplup jednak nie dał za wygraną. Obudził się i wykonał komendy prawie całe, jedna przy próbie zniszczenia wiru to oberwał ostatnim, decydującym Body Slam. Prinplup niezdolny do walki. Przegrywasz.

Finałowy pojedynek

Lapras - 10%
Prinplup - 0%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 7:25 pm

- Wracaj Prinplup.. - mruknęłam. Tym razem się nie postarał. Żeby z taką kupą tłuszczu nie wygrać... Hańba temu szlachcicowi. Wróciłam do CP, i wyleczyłam pokemony. Wypuściłam swojego Absola.
- Mam coś dla ciebie. - wyciągnęłam z kieszeni Absolite. Jakiś czas temu przygotowałam to odpowiednio do noszenia dla Absola, by kamień nie przeszkadzał mu w walkach. Naszyjnik z kamieniem założyłam mu na szyję.
- To Absolite, dzięki temu kamieniu będziesz mógł przejść Mega Ewolucje. Czyż to nie piękne? - spytałam.
- Czas przetestować jego działanie! - całe szczęście do uruchomienia Mega Kamienia wystarczy dotknąć ten znajdujący się w Mega Ring, czyż to nie piękne?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 7:38 pm

Pokemony zostały wyleczone i Absol został wypuszczony. Po wyjaśnieniu Absol miał założony Absolite. Ucieszył się, wiedząc że może stać się silniejszym. 
(nie wiedziałem co pisać Sad)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 7:45 pm

- Trzeba to wykorzystać w walce. - oznajmiłam. - Twoja Mega Ewolucja ma bardzo pożyteczną umiejętność o nazwie Magic Bounce.. No ale.. Puki nie zdobędziesz umiejętności nie będziesz mógł z niej korzystać.. Więc chyba masz jakąś motywację. - dodałam. - Chodźmy wylosować arenę. - i jak powiedziałam tak zrobiłam. Podeszłam do maszyny, gdzie losowane były walki i.. Klik! Losujemy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 7:54 pm

Losowanie... Losowanie... Losowanie... Odnaleziono.

Znajdowałaś się na... lewitującym podeście? Była mgła, która po kilku sekundach znikła. I wtedy właśnie ujrzałaś arenę z jakimiś płatami, które się zniżały i podnosiły. Na przeciwległej arenie widać było przeciwnika... a raczej przeciwniczkę: Zauważyłaś też przed sobą, na tej platformie na której stałaś konsoletę z 3 pokeballami które przysłaniały pokemony. Nad jedną z linii pokeballi było twoje imię. Nad drugą napis ,,przeciwniczka''. To był chyba kąt techniczny. Na bokach były po dwie duże maszyny. Chyba one dawały informację kątowi. W każdym razie: Bitwa się zaczyna. Płaty zaczynają się podnosić i zniżać.

Lugia:
???
???
???
Przeciwniczka:
???
???
???

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 8:07 pm

- To coś bardziej, dla pokemonów latających.. Ale co się będę. Absol do boju! - powiedziałam wypuszczając go z pokeballa.
- Zanim pojawi się pokemon twojej przeciwniczki.. Mega Ewolucja! - tu wcisnęłam kamień znajdujący się na Mega Ring. Gdy ten przeszedł Mega Ewolucje powiedziałam.
- Użyj Tańca Mieczy tyle razy ile się da przed pojawieniem przeciwnika, a gdy ten się pojawi użyj Role Play by skopiować jego umiejętność, a następnie zbliż się Szybkim Atakiem i postaraj się użyć Slash! To to samo co Nocne Cięcie czy Psycho Cięcie, tyle że bez dodawania do tego mocy Psychicznej czy Mrocznej! Po tym wszystkim odskocz na jedną z tych pseudo platform i użyj Wykrycia!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 8:15 pm

Przeciwniczka nie wystraszyła się i wypuściła pokemona. Był to... Swellow, który wzleciał na wysoką wysokość, powodując że Mega Absol nie może go sięgnąć wymienionymi atakami. Jedyne co mógł zrobić to użyć tańca mieczy, który zwiększył jego atak. Swellow użył Double Team, tworząc swój dublikat. Zapowiada się ciekawa walka. A Role Play nic nie zrobił. Swellow nie ma umiejętności.

Lugia:
Mega Absol - 100% + zwiększony atak o 4.
???
???
Przeciwniczka:
Swellow - 100%
???
???

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 8:22 pm

(tyle, że w walkach na arenie wszystkie pokemony przeciwników mają umiejętności bez względu na wszystko ;/ Ma to utrudnić walkę pokemonom nie posiadającym umiejętności)
- Absol. Nie pozostawajmy w tyle. Ty też użyj Podwójnego Zespołu. Potem wszystkie klony niech użyją Razor Wind połączonego z Nocnym Cięciem. W tym wypadku powstanie Psycho Razor Wind łączący siłę ostrz wiatru z mocą psychiczną. - oznajmiłam. Swellow to dość fajny pokemon. Dodatkowo potrafi latać, ale.. By atakować musi się zbliżyć! Ha!
- Jeśli będzie atakował użyj Wykrycia, po czym wspomagając się Szybkim Atakiem uderz Nocnym Cięciem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Mar 02, 2014 8:32 pm

(Nic mi nie mówiono. Wybacz)
Swellow ma umiejętność Guts. Mega Absol w tym pojedynku też go posiada dzięki Role Play. W każdym razie Swellow atakuje Quick Attackiem w kopie Mega Absoli. Gdy wydawało się że Mega Absole trafią, to nagle prawdziwy Swellow szybko się wzniósł, a jego kopia uderzyła w 2 z 9 kopii Mega Absol co spowodowało ich zniknięcie. Swellow uniknął nieudanych ,,kombinacji'' i spojrzał w dół. Stworzył dwie następne kopie i powtórzył atak. Skasował jeszcze kilka kopii. Zostało razem z prawdziwym 4 Mega Absole. Swellow użył jeszcze raz Double Team. Stworzył aż 20 kopii i zaatakował Air Slashem. Wszystkie zaatakowały Aerial Acem. Wprawdzie Mega Absol użył wykrycia, jednak uniknął jednego z ataków, po czym oberwał przez prawdziwego Swellowa który przewrócił go, jednak natychmiast na Air Slash odpowiedział Nocnym cięciem, raniąc Swellowa i przyjmując tylko część obrażeń zadawanych przez Air Slash. Swellow wręcz natychmiast się oddala razem z dwoma przetrwałymi kopiami. Swellow używa Growl.

Lugia:
Mega Absol - 95% + zwiększony atak o 3.
???
???
Przeciwniczka:
Swellow - 90%
???
???

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Mar 03, 2014 9:24 pm

- Absol, narób jak najwięcej swoich kopii używając Podwójnego Zespołu, a następnie niech wszyscy użyją Ostrza Wiatru, w każdego Swellowa. Niech, każdy klon atakuje tym samym ruchem by nie można było znaleźć prawdziwego. - oznajmiłam. Jeśli się uda, Swellow będzie miał problem, nawet jeśli narobi sobie kolejne kopie.
- Potem niech wszyscy użyją Nocnego Cięcia, a następnie Psycho Cięcia. Na koniec niech każdy klon stara się użyć Slash, po czym chrońcie się Wykryciem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Mar 03, 2014 10:04 pm

Swellowy jakimś cudem unikały ataków, a prawdziwy tworzył niesamowicie dużo klonów. Po chwili nawet jeśli trafiano to kopie. W końcu wszystkie pokemony zaatakowały. Mega Absole niezbyt bały się tej chmary jednak Swellowy uderzyły Air Slashami, które wycięły w pień wszystkie kopie Mega Absola. W końcu po kilku sekundach chaosu wszystkie kopie zniknęły. Swellow i Mega Absol byli poobijani. Swellow lekko się wzniósł, jednak robił to z trudem. Widocznie był bardziej poobijany.

Lugia:
Mega Absol - 50% + zwiększony atak o 3.
???
???
Przeciwniczka:
Swellow - 25%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Mar 03, 2014 10:57 pm

- Doskonale! Teraz Absol! Połącz Psycho Cięcie z Ostrzem Wiatru! Tym sposobem dosięgniesz go bez zbliżania się. A gdy będzie się ledwo trzymał skocz w jego kierunku Szybkim Atakiem i postaraj się uderzyć Slashem, a jeśli się nie uda Nocne Cięcie. - oznajmiłam. Jeszcze chwila moment i padnie.
- W miedzy czasie stwórz swoje kolny, by trudniej było zgadnąć, który to ty. I pamiętaj.. Każdy klon ma atakować bez względu na wszystko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Mar 03, 2014 11:05 pm

Swellow spadł sam z siebie. Był zbyt obolały. 5 Mega Absoli uderzyło go wymienionymi atakami. 
SWELLOW NIEZDOLNY DO WALKI!!! Trenerka schowała poke-ptaka do balla, po czym wyjęła dwa pokeballe. Po chwili jeden schowała do kieszeni, a z drugiego wypuściła Scizora z... Scizorite? Trenerka nacisnęła swój Mega Ring. Nastąpiła Mega Ewolucja. Przed tobą stał Mega Scizor. Zapowiada się walka Mega Ewolucji.

Lugia:
Mega Absol - 50% + zwiększony atak o 3
???
???
Przeciwniczka:
Swellow - powalony
Mega Scizor - 100%
???

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Mar 04, 2014 5:55 pm

- Absol, stwórz jak najwięcej swoich kopii. - oznajmiłam. Scizor to pokemon o całkiem dobrej obronie.. Jednak siła ataku Absola, wcale nie jest gorsza, a dodatkowo wzmocniona.
- Wszyscy użyjecie, Ostrza Wiatru. Potem Szybkie Ataki i postaraj się użyć Slash, dobrze wiesz, że wygląda to dokładnie jak Nocne Cięcie, tyle, że bez dodawania tych innych pierdół. Po prostu samo Cięcie. Jeśli się nie uda, użyj Wykrycia, a następnie Role Play! Jego jedyna umiejętność to Technika, czyli twoje nieefektywne ruchy staną się na niego jeszcze silniejsze!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Today at 10:08 am

Powrót do góry Go down

Trening LugiaFly
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 23 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next