IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Czerwiec 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
karta cosmo Ostrzeżeń pokemony konkurs azuria Orania między deckardpain Marmoria zmiany turniej Adopcje Bank liderzy ewolucja loteria 2013 Mike Podróż menager emolga miastami dagi66 pokemona pokemon
Zmiana konta

Share | 

Trening LugiaFly

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Sty 25, 2014 4:09 pm

Kolejne starcie... wylądowałaś na platformie, platforma unosiła się na wodzie, a woda była wszędzie wokoło. Platformy były dwie, na drugiej stał twój przeciwnik, poza wami i tym na czym staliście byla tu tylko woda. Twój przeciwnik wypuścił Basculina niebieskiego.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Sty 25, 2014 4:14 pm

- Walka jedynie dla pokemonów wodnych co.. A niech i będzie Pirania kontra Pirania.. Carvanha! - powiedziała wypuszczając do walki swoją piranię.
- Użyj Spojrzenia tyle razy ile razy dasz. Potem postaraj się użyć Strasznej Twarzy. Musisz po prostu zrobić jeszcze groźniejszy wyraz twarzy, niż teraz. Potem za atakuj serią Chrupania. Za każdym razem wykorzystuj Aqua Jet by się do niego zbliżyć, a potem używaj Chrupania i Lodowego Kła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Sty 25, 2014 7:09 pm

Carvanha zmniejszył obronę przeciwnika do minimum, ale sam poddał się strasznej twarzy i teraz był nieco wolniejszy. Basculin rzucił się do ataku, użył wodnego ogonu i odbił Carvanhę który chciał zaatakować chrupaniem. Twój pokemon wpadł pod wodę, przeciwnik również się zanużył, przez chwilę widziałaś jedynie niewyraźne kontury walczących i nawet nie widziałaś kto jest kto, na koniec jednak twój pokemon ze szczękami wbitymi w przeciwnika wyskoczył nad wodę i wypluł rywala.

Carvanha 86% + obniżona prędkość (4)
Basculin 78% + obniżona obrona (4)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Sty 25, 2014 7:56 pm

- Carvanha widziałeś jak on wykonywał Straszną Twarz? Zrób to samo co on! - oznajmiła.
- Jeśli ci się nie uda za pierwszym razem, zbliż się do niego Aqua Jetem, a potem zacznij gryźć Chrupaniem. - cokolwiek nie wymyśli jej przeciwnik. Aqua Jet zawsze będzie wykonywany jako pierwszy i zawsze będzie tak samo szybki.
- Potem Lodowy Kieł!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Sty 25, 2014 8:17 pm

Twoja pirania starała się użyć tego ataku, który ty jak i inni trenerzy, oraz trenerki nazywaliście straszną twarzą, ale nie wyszło mu, a chwilę po tym dostał wodnym ogonem i zostal zepchnięty pod wodę, gdy tylko się wynużył przeciwnik złapał go chrupaniem i to tak mocno że zmniejszył mu specjalną obronę, a potem dodał gryzienie, Carvanha wzdrygnął się.
Carvanha 80% + obniżona prędkość (4), obniżona sp. obrona (1)
Basculin 78% + obniżona obrona (4)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Sty 25, 2014 8:20 pm

- Carvanha! Take Down! - rozkazała. Nie będzie jakaś pirania w niebieskim kolorze mi tu podskakiwać. Może i zna ruchy jakich nie ma Carvanha. Ale to on tu jest drewno zjadaczem i to on ma tu najmocniejsze kły. W końcu inaczej nie zjadł by drewna..
- Potem atakuj Crunch najmocniej jak możesz, uprzednio zbliż się Aqua Jetem. Potem Lodowy Kieł. I ciągle staraj się użyć Strasznej Twarzy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Lut 01, 2014 1:34 pm

Carvanha i jego take down zostali wepchnięci pod wodę przy pomocy wodnego ogona. Twój pokemon jednak szybko wynurzył się i chrupaniem obniżył przeciwnikowi specjalną obronę! Szybko i płynnie przeszedł z ataku mrocznego do lodowego, a na końcu oddalił się, niestety na odchodne dostał jeszcze chrupaniem.
Carvanha 72% + obniżona prędkość (4), obniżona sp. obrona (1)
Basculin 57% + obniżona obrona (4), obniżona sp. obrona (1)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Lut 02, 2014 6:18 pm

- Carvanha! Doskonale! Użyj Ice Aqua Jet. Potem Schrup go sobie na śniadanko i uderz Take Down. - oznajmiła. Basculin z tak obniżoną obroną, długo nie pociągnie. Oj nie.. Ojjj.. Na prawdę długo nie pociągnie. Szkoda, że Lugia nie miała pokemona wodno-elektrycznego.. Gdyby tak użyć w wodzie np. wyładowania... Musztarda po obiedzie, jeśli chodzi o wroga.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Lut 03, 2014 4:47 pm

Lodowy strumień wody był szybki, ale refleks przeciwnika był doskonały! Użył wodnego ogona rozwalając lód który otaczał twoją piranię i odepchnął go do tyłu, oba pokemony wgryzły się sobie wzajemnie w szczęki, wyglądało to jak... swego rodzaju namiętny, oraz zapewne bolesny, pocałunek. Te jakże romantyczną chwilę przerwał wystrzał z paszczy Basculina, ta pirania użyła wodnej broni!

Carvanha 56% + obniżona prędkość (4), obniżona sp. obrona (1)
Basculin 46% + obniżona obrona (4), obniżona sp. obrona (1)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Czw Lut 06, 2014 2:39 pm

- Carvanha!! Bo nie będzie drewna, za te zbędne czułości! Już marsz! Zbliż się do niego Aqua Jetem, a potem uderz Chrupaniem, po czym przejdź od razu do Lodowego Kła. Na koniec postaraj się użyć Strasznej Twarzy! Widziałeś jak robił to poprzednio! Musisz zrobić minę, trochę straszniejszą, od tej, którą masz na co dzień! - gdyby tak Carvanha zyskał umiejętność Rough Skin. Wtedy, wszelkie ruchy kontaktowe użyte przez Basculina skończyłyby się dodatkowymi obrażeniami. Albo przynajmniej Speed Boost, wtedy jego szybkość cały czas by się powiększała. Ale.. Na co ja mogę liczyć?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Czw Lut 06, 2014 6:55 pm

Spółka Lucek & Bóg nie przyjmują zażaleń odnośnie życia i wszelkiego jego następstwa. Z tego wynika że mogłabyś liczyć na cud, ale Lucyfer jest na to za leniwy, a Bóg za tobą nie przepada więc...
- Basculin unik! - Prawne wyminięcie strumienia wody się powiodło, uniknięcie szczęk Carvanhy, nie. Przeciwnik dostał chrupaniem i lodowym kłem, a sam odwdzięczył się w koncu wodnym ogonem, po czym wyśmiał mizerne starania twojej piranii.

Lugia:
Carvanha 47% + obniżona prędkość (4), obniżona sp. obrona (1)
??? 100%
??? 100%

Przeciwnik:
Basculin 23% + obniżona obrona (4), obniżona sp. obrona (1)
??? 100%
??? 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Czw Lut 06, 2014 9:50 pm

- Ja ci dam śmianie się z mojej piranii! - oj. To chyba Carvanha powinien się wściec. Nie Lugia. Prawda?
- Carvanha! Zabieraj płetwy w troki i won przywalić tej nędznej imitacji Piranii! Zacznij krążyć dokoła niego używając Aqua Jet! Uniemożliw mu tym samym jakiekolwiek wywinięcie się z tej sytuacji! - o ile uprzednio nie zrobi z tego wszystkiego wiru. - W pewnym momentach nagle rzuć się na niego Take Downem, lub Lodowym Strumieniem Wody! A na sam koniec, wydostań się z wiru, jak najdalej się da. - uśmiechnęła się jak mały szatan.. W pewnym momencie jednak się uspokoiła. Nie po to wywalała Lunię, żeby znów zachowywać się jak ona!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Lut 08, 2014 1:14 pm

Oba pokemony dostały kilka razy różnymi atakami, ale słabszy okazał się Basculin i to on pierwszy padł. Przeciwnik schował go i wypuścił, o zgrozo... Chinchou!

Lugia:
Carvanha 35% + obniżona prędkość (4), obniżona sp. obrona (1)
??? 100%
??? 100%

Przeciwnik:
Basculin 0% = niezdolny do walki
Chinchou 100%
??? 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Lut 08, 2014 4:09 pm

- Weź się tu człowieku ciesz, kiedy wszystkie twoje pokemony wodne, mają taki typ, że są podatne na elektryczność.. - mruknęła.
- Carvanha! My się nie przejmujemy przewagą typów! Użyj Aqua Jet i zbliż się do tej żywej latarki i użyj Chrupania, a potem od razu przejdź do Take Down i wystrzel od niego jak najdalej używając ponownie Aqua Jet. Jeśli będzie atakował ruchami elektrycznymi wyskocz ponad powierzchnię wody wspomagając się Take Downem!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Lut 15, 2014 11:38 pm

Co mam dużo pisać, latarka użyć iskry, Carvanha mocno dostać, latarka użyć iskry, Carvanha paść. Tyle.

Lugia:
Carvanha 0% = niezdolny do walki
??? 100%
??? 100%

Przeciwnik:
Chinchou 100%
??? 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Lut 16, 2014 1:41 pm

- Jak ja mam niby walczyć z tą latarką.. Horsea! - mruknęłam pod nosem, po czym szybko wybrałam do walki mojego konika morskiego.
- Użyj Zasłony Dymnej, zmniejsz jego celność jak najbardziej się da, a przy okazji skryj się w powstałych "mrokach głębin". Postaraj się użyć ruchu Twister. Musisz stworzyć małe tornado. Twoja końcowa ewolucja - Kingdra - wykonuje to tak:

- Postaraj się zrobić coś podobnego. Jeśli ci nie wyjdzie, a Chinchou postanowi atakować, użyj Hydro Pompy, a potem Wir Aurora. *czyt. info w Boxsie przy Horsee*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Lut 16, 2014 4:45 pm

Tak, ten tego, no... celność obniżona, twister nie wyszedł, iskra spudłowała (złamałem właśnie prawa fizyki!) trafiła pompa wodna, druga iskra trafiła, wir aurora spudłował.

Lugia:
Horsea 88%
??? 100%

Przeciwnik:
Chinchou 95% + obniżona celność (1)
??? 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Nie Lut 16, 2014 4:48 pm

- Dobra Horsea. Cała seria zasłon dymnych. Zmniejsz jego celność najbardziej jak się da. Potem Wir Aurora, Hydro Wir i Bąbelkowy Wir. Po tym wszystkim staraj się użyć Twistera. To też rodzaj wiru, więc po tych wszystkich wiro-podobnych ciosach postaraj się go użyć. Jeśli nie wyjdzie ponownie użyj wszystkich swoich Wirów. - oznajmiłam. Jakim cudem iskra nie trafiła? Lepiej nie dopytywać i się cieszyć!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Lut 18, 2014 4:36 pm

Celność przeciwnika została drastycznie zmniejszona, lecz to nie przeszkodziło mu w użyciu iskry. Następnie Horsea użył wszystkich swoich wirów porządnie raniąc przeciwnika, niestety twistera nie udało się użyć.

Lugia:
Horsea 74%
??? 100%

Przeciwnik:
Chinchou 75% + obniżona celność (4)
??? 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Wto Lut 18, 2014 5:31 pm

- Horsea. Skup się przede wszystkim na Twisterze. - powiedziałam do niej. To ruch typu smoczego, a ona przecież w końcowej ewolucji jest pokemonem tegoż to typu.
- Użyj wszystkich swoich wirów ponownie, a na koniec staraj się użyć Twistera. To bardzo przydatny rucha, a chcę żebyś zapoznał się z ruchami typu smok.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sro Lut 19, 2014 5:37 pm

Chinchou trafił aż dwiema iskrami. Następnie Horsea użył wszystkich swoich wirów porządnie raniąc przeciwnika, niestety twistera nie udało się użyć.

Lugia:
Horsea 46%
??? 100%

Przeciwnik:
Chinchou 55% + obniżona celność (4)
??? 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Sob Lut 22, 2014 5:51 pm

- Horsea teraz gdy ta latarka ma obniżoną celność musisz skupić się przede wszystkim na nauce Twisteru. Ponownie użyj wszystkich swoich wirów, a następnie postaraj się użyć Twistera. To też swego rodzaju, wir więc stwórz to na podstawie używanych przez ciebie ruchów pokazowych. - oznajmiłam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Lut 24, 2014 10:22 pm

Horsea spróbował użyć Twistera. Chinchou wystrzelił Bubble by mu przeszkodzić. Oczywiście pudło. Horsea niestety... nie wyszedł ponownie atak. Chinchou wystrzelił jeszcze jeden Bubble. Rzecz jasna, ponownie spudłował. Zbliżył się i wystrzelił w Horsea, który próbował użyć Twistera. Trzeci raz... trafił. Jak widać, do trzech razy sztuka.

------------------------------------------
Lugia:
Carvanha - niezdolny do walki
Horsea - 42%
???
Trener:
Basculin - niezdolny do walki
Chinchou - 55% + obniżona celność o 4
???

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Lut 24, 2014 10:25 pm

- Skoro do trzech razy sztuka głosie z nieba.. To.. Horsea. Staraj się użyć Twistera przez cały calusieńki czas! - oznajmiłam. Skoro do trzech, to niech się za trzecim uda. A jak nie to będziemy pierdyliard razy próbować.
- Postaraj się proszę ja ciebie! W przyszłości będziesz pięknym smokiem więc postaraj się i pokaż, że już teraz możesz korzystać ze smoczej siły! Użyj wszystkich swoich wirów *czyt. box*, a potem Twister!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   Pon Lut 24, 2014 10:30 pm

Horsea wyszedł piękny Twister. Chinchou obrywa atakiem i próbuje oddać Bubble. Spudłował. Horsea poczuł się pewniej i zaatakował dla pewności drugim Twisterem. Trafił. Widać ewidentnie że:
Horsea uczy się ataku Twister. W między czasie Chinchou próbuje ponownie oddać Bubblem. Oczywiście, spudłował.
(Jaki atak zastępujesz Twisterem?)

Lugia:
Carvanha - niezdolny do walki
Horsea - 42%
???
Trener:
Basculin - niezdolny do walki
Chinchou - 50% + zmniejszona celność o 4
???

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trening LugiaFly   

Powrót do góry Go down

Trening LugiaFly
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 22 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next