IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemona Bank pokemon Podróż loteria 2013 liderzy Mike zmiany deckardpain karta Orania pokemony dagi66 cosmo Marmoria Adopcje między konkurs Ostrzeżeń ewolucja menager emolga azuria turniej miastami

Share | 

Miasto Marmoria (Pewter City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38
AutorWiadomość
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 12:01 pm

Jap, bum, kabomba! Ogień, dym, kurcze osmaliło ci nogawkę! Stuk, stuk, halo? Drzwi ni odpowiadają! Z buta ją! A! Masz mokrą nogawkę!!! Brać te drzwi! *pół godziny później* Drzwi rozwalone! O jezu, jest! Zniszczone! Ok, ale co teraz? Możesz wejść, ale czy się jeszcze nie spóźniłeś? Chimchar pierwszy wskoczył przez drzwi i po chwili wrócił przestraszony wskazał dziurę w drzwiach...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

Liczba postów : 610

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 2:31 pm

- Jeruniś! Chimchar nie bój się, tam nie ma nic aż tak strasznego (chyba) chodź będziemy  razem ty, ja i Dewoot jakby coś miało cie zaatakować ja i Dewott cię obronimy zaufaj mi nic się niestanie - mówię i powoli przechodzę przez wypaloną i jeszcze ciepłą dziurę we drzwiach puszczając przodem Dewott i Chimchara, w razie czego pilnuje by ani Dewott ani Chimchar nie uciekli ze strachu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 2:47 pm

Ledwo żeś wlazł zobaczyłeś masę Gulpinów, siedziały jeden przy drugim i gapiły się na was. Przybysze z kosmosu czy coś w ten deser dla nich jesteś, o jezu... kij z nimi bo nie są agresywni, ale jak po nich przejść? Stoją tak ciasno że na bank któregoś nadepniesz, a to się może źle skończyć, poza tym... one są chyba toksyczne, straszne!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 2:54 pm

- Boże ten dom mnie nienawidzi chyba, najpierw strażacy, potem bluszcz i mur a teraz Gulpiny, jakby je stamtąd wypłoszyć Hmm a może... - szukam w plecaku czegoś jadalnego, Gulpiny na pewno będą chciały coś zjeść - Patrzcie Gulpinki mam tu pyszne jedzonko jeśli je chcecie po wychodźcie z stamtąd szybko nie mam czasu!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 3:01 pm

Gulpiny gapiły się na ciebie, a potem na jedzenie, ale nie ruszyły się.
- Gul, gul, gul - rozległo się donośnie, wszystkie powiedziały to w jednym momencie i zaczęły na ciebie pełznąć, były jednakowo... wolne, więc nie robiło to wrażenia, ale jak zaraz nie zejdziesz im z drogi to będziesz cały w trującym śluzie! Trzeba coś z tym zrobić i to szybko, twoje pokemony już powoli się wycofują.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 3:18 pm

- A niech je Swanna kopnie! Co mam kufa zrobić by te zielone wątroby zostawiły mnie w świętym spokoju! Już wiem! Znów zamykam oczy i proszę o pomoc łkający głos który już nie łka - Pomóż mi znów już jestem strasznie blisko (raczej) by ci pomóc, powiedz jak ma ominąć te Gulpina lub jak je wypłoszyć z tamtego pomieszczenia?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 3:54 pm

Głos milczał, a te Gulpiny się zbliżały. "To tam ktoś jest?" usłyszałeś przeciągłe wycie w swojej głowie, to az się prosi o face palm, no po prostu... wygląda że jesteś zdany na siebie. Tylko jak się z tym czymś rozprawić... Chimchar już się wycofywał przez wypaloną niedawno dziurę, a Dewott go osłaniała, ależ on męski, baba go osłania!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 9:33 pm

- Och Chimchar, musisz mi szybko wy ewoluować bo jak na razie do jesteś strasznie strachliwy zresztą to jest najmniej ważne, muszę sie jakoś pozbyć tym Gulpinów i niestety chyba zostało mi tylko przebiec przez stado Gulpinów, choć pewnie nadepnę na kilka z nich a wtedy to źle się to dla mnie skończy, Dewott, Chimchar powrót! wole nie ryzykować byście też oberwali kwasem czy czymś takich chociaż mam niezły plan, Snorunt (samiec) pokaż się! użyj Protect by ochronić mnie przed ich kwasem! - Biorę Snorunta na ręce i wbiegam w stado Gulpinów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 9:46 pm

Ruszyłeś niezłym sprintem, Snorunt z trudem nadążał, o dziwo... Gulpiny odskakiwały na boki, jakby się ciebie bały. W efekcie szybko wbiegłeś do budynku i... wpadłeś w jakiś dół, powoli się podniosłeś, bark nieco cie bolał po upadku, będzie siniak, ale nic ponad to. Rozejrzałeś się i ujrzałeś masę regałów, było tu dość ciemno i była tu masa ksiąg, książek, książeczek...
- Jeeeeesteeeeeś bliiiiiiisko... - dobiegło twych uszu wycie, nie widziałeś tylko Snorunta... może nie spadł tu za tobą?

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pon Cze 09, 2014 3:34 pm

- Snorunt! Snorunt! Gdzie jesteś ?! Dewoot, Chimchar pokażcie się! pomóżcie mi w poszukiwaniu Snorunta gdzieś musiał mi wypaść może jest w tamtej dziurze Chimchar mógłbyś Sprawdzić a ty Dewott przeszukaj półki z książkami może będzie tam coś ciekawego, ja pomogę chimcharowi w poszukiwaniach oby nic się nie stało mu inaczej sobie tego nie wybaczę, a Snoruntka weźmie i mnie zabije!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sro Cze 11, 2014 7:02 pm

Snorunta nie trzeba było szukać, gdy go zawołałeś on odpowiedział, siedział na górze, stał na krawędzi dziury do której ty wpadłeś i obserwował cie, wygląda na to że biblioteka jest w piwnicy.
- Szybko, prędko!! - Usłyszałeś niespodziewanie, to był ten sam głos który zawsze rozbrzmiewał tylko w twojej głowie, tym razem jednak chyba było inaczej, bo pokemony ydały się zaniepokojone i zaczęły się czujnie rozglądać.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Cze 12, 2014 8:02 am

- Tylko co ja mam robić, czego szukać gdzie iść powiedz mi lub daj jakąś wskazówkę czy coś w tym stylu - zaczynam krzyczeć i właściwie błagać ten co raz bardziej przerażający nie głos - Snorunt, Chimchar i Dewott wy nadal szukajcie jakiś drzwi, starożytnych ksiąg (których jest tu pewnie mnóstwo) czy coś innego co jest nam potrzebne do uratowania tego kogoś
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Cze 13, 2014 4:58 pm

- Szukaj smokaaaaa... - dobiegło twoich uszu upiorne wycie, tak upiorne że twoje pokemony zbiły się w gromadkę i chyba nie miały zamiaru się oddalać od siebie wzajemnie w celu szukania czego kolwiek. Może będzie lepiej jak ich schowasz do bali bo jeszcze spanikują i zrobią coś głupiego, jak strzelanie ogniem w książki...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Cze 14, 2014 3:10 pm

- No coż powrót! sam muszę znaleźć tego smoka, tylko tego jest tak dużo ze zajmie mi to troche znaczy sporo czasu - chodzę między pólkami zaglądam do książek, czytam fragmenty paru z nich, patrzę nad polkami, pod polkami ale ciemność na pewno nie pomaga w takich poszukiwaniach - szkoda ze mój Chimchar nie jest tako odważny jak inne Chimchary, gdyby był pewnie oświetlił by mi drogę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Today at 12:08 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Marmoria (Pewter City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 38 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38