IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Orania ewolucja konkurs Podróż turniej deckardpain pokemon Marmoria liderzy karta dagi66 cosmo pokemona azuria Mike menager Ostrzeżeń pokemony między miastami loteria 2013 Bank emolga Adopcje zmiany

Share | 

Miasto Marmoria (Pewter City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Cze 06, 2014 9:58 pm

Fennekin uderzył z impetem swym Scratchem w Mudkipa, po czym zaczął na nim stać, drapiąc go, jednak tylko 3 razy, bo został odrzucony Water Gunem i uderzył w drzewo. Tyrogue uderzył w Helioptile Fake Outem, przeskoczył go, ale pokemon z Kalos typu elektryczno-normalnego poraził go podczas lotu Thunder Shockiem, przez co Tyrogue upadł. Wstał, ale dostał bardzo celnym Poundem. Natychmiast oddał tacklem. Mudkip wydostał się, dzięki czemu lekko ogłuszony przez cios o drzewo Fennekin, który zaatakował teraz Scratchem, nie trafił.

Gregory:
Helioptile - 80%
Mudkip - 65%
Ty:
Fennekin - 85%
Tyrogue - 85%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Cze 06, 2014 10:05 pm

- Zaatakujcie razem Helioptile, on tutaj jest silniejszy. Tyrogue, wyrzuć ponownie fenka w stronę Helioptile, a następnie wbiegnij w niego uderzając go Bullet Punch'em. Ty Fennekin zacznij go drapać. Lisku, przyczep się do niego i drap! Czekaj aż Tyrogue wyrzuci was w powietrze... Maluch, wybij ich. - Teraz nie możemy już tego przegrać, wystarczy że Mudkip nic nam nie zrobi. - Starajcie się również nie narazić na ataki ryby błotnej, ona również stanowi zagrożenie, jednak nie tak duże co jaszczurka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Cze 07, 2014 6:48 am

Helioptile oberwał. Jednak on odepchnął Fennekina Poundem. W dodatku nie atakowanie Mudkipa okazało się zgubne. Natychmiast odepchnął Tyrogue Water Gunem i odrzucił wyżej Fennekina, odczepiając go od Helioptile, co oznaczało, że odleciał w wylądował w ziemi, po czym wstał. Tyrogue się wkurzyłi oddał Mudkipowi Bullet Punchem, ale Mudkip w powietrzu oddał mu Water Gunami. Na szczęście z wszystkich 5 ataków, tylko jeden trafił.

Gregory:
Helioptile - 65%
Mudkip - 50%
Ty:
Fennekin - 45%
Tyrogue - 75%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Cze 07, 2014 5:11 pm

Smok;
Tak więc wyszedłeś z sali i szybko dotarłeś do centrum pokemon. Buneary została szybko wyleczona i mogłeś ją spokojnie wymienić na Dewott. Gdy już się to stało mogłeś spokojnie... w sumie co by tu teraz robić? Może...
- Pali się! - Dobiegł twoich uszu krzyk, a po chwili i syreny. Pchany ciekawością wybiegłeś przed centrum pokemon i zobaczyłeś iż budynek na przeciwko cały płonie, a straż pożarna jeszcze nie dojechała na miejsce! Ogień za to rozprzestrzenia się błyskawicznie!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

Liczba postów : 610

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Cze 07, 2014 8:21 pm

- Nie no muszę ugasić ten pożar zanim przyjadą strażacy. Dewott, Budew, Snorunt1, Snorunt2 potrzebna mi wasza pomoc! Musicie ugasić ten pożar gdyż jeśli nic nie zrobimy całe miasto spłonie, Dewott użyj Water Gun, Snorunty wy atakujcie Ice Windem a ty Budew Water Spout - po chwili zacząłem krzyczeć do ludu gapiów - każdy kto ma pokemona z atakiem wodnym, ziemnym lub innym który pomoże w ugaszeniu pożaru niech go użyje, każda pomoc jest cenna! - może i większość pomyśli że ja być jakiś wariat ale co z tego jeszcze mi podziękują... lub nie

Ostatnio zmieniony przez smok27 dnia Sob Cze 07, 2014 8:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Cze 07, 2014 8:33 pm

Okazało się że sporo ludzi spośród gapiów posiada wodne pokemony, strażacy dojechali wprawdzie w ciągu minuty (dosłownie), lecz już praktycznie pozostało im zabezpieczyć teren.
- Spokojnie proszę państwa, sytuacja jest już opanowana, bardzo wszystkim cywilom dziękujemy za nieocenioną pomoc w gaszeniu pożaru. Na szczęście budynek który uległ podpaleniu był opuszczony i nikomu nic się nie stało... - Usłyszałeś głos wzmocniony megafonem, przemawiał jeden ze strażaków.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Cze 07, 2014 8:44 pm

- Fajnie jest pomagać, lecz co by teraz robić, gdzie się udać ... może udam się powoli do następnej sali tylko gdzie ona jest? - wchodzę znów do CP by znaleźć jakąś mapę by zobaczyć gdzie i w jakim kierunku się udać, podchodzę do jakiegoś gościa i pytam - Dzień dobry wie pan może gdzie znaleźć się jakąś mapę lub gdzie jest najbliższe miasto z salą?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Cze 07, 2014 9:16 pm

Zanim zdążyłeś wejść do centrum pokemon usłyszałeś żałosne łkanie, dochodziło zza spalonego budynku, a może z jego wnętrza... ale kto tak może zawodzić? Dosłownie, dźwięk był tak głośny że zagłuszał wszystko inne, a wszyscy ludzie chyba ogłuchli bo nie zwracali na to uwagi, było to bardzo podejrzane...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 8:55 am

- Bosz cóż to za krzyk, chyba powinienem to sprawdzić, albo lepiej nie jeszcze coś sie stanie mi lub moim pokemonom e tam jak to mawiają " Nie ryzykujesz nie żyjesz" czy jakoś tak - idę w stronę spalonego domu i wchodzę do niego rozglądając się - Oby mnie nic nie napadło - mówiłem do siebie - Na wszelki wypadek, pokaż się Chimchar pomożesz mi w rozwiązaniu "zagadki" kto jest tym łkającym kimś
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:00 am

Ehe, jak to zwykle bywa mundurowi wtrącają się tam gdzie nie powinni. Gdy chciałeś podejść do domu zatrzymał cie strażak, coś do ciebie mówił, ale nie wiedziałeś co bo był zagłuszony, a nawijał bardzo szybko z tego co wypatrzyłeś po ruchu ust, niestety jak ktoś szybko nawija czytanie z ruchu ust jest niemożliwe. Co dziwne, krzyk ten wcale nie był tak głośny jakbyś się spodziewał i przerodził się w łkanie, ale takie... normalne. Reszta odgłosów jakby zwyczajnie nie istniała... że co?!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:09 am

- Musze się tam dostać czuje jakby to było moje przeznaczenie, coś mnie tam ciągnie i nikt na tym świecie mi nie przeszkodzi, jeśli pan mnie nie chce wpuścić, to pan będzie musiał narazić się na ataki ze strony moich pokemonów! Chimchar użyj Flame Wheel i odepchnij go bardzo daleko w razie czego Dewoot pomóż mu używając Aqua Jet, Snorunty i Budew wy wróćcie do pokeballa, Gdy będzie daleko szybko wejdźcie ze mną do tego spalonego domu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:12 am

Strażak coś krzyknął i wypuścił Blastoila, sądziłeś że już jest źle, ale po chwili przybiegł drugi strażak z mega formą wyżej wymienionego wodnego pokemona. Teraz można powiedzieć że masz przekichane, bo pokemony szybko powaliły twoją nędzną "mikro armię" niestety ale Blastoile to bardzo silne pokemony, a Budew - jedyna która miała by jakieś szanse - była sama i w najniższej formie ewolucyjnej, do tego jeden z przeciwników znał lodowy promień...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:17 am

- no rzesz kurcze musicie mi pozwolić tam wejść tam ktoś jest ja to czuje, chcecie mieć na sumieniu jakiegoś człowieka (lub pokemona) gdyż jeśli władzy wyższe sie dowiedzą że nie chcieliście sprawdzić czy ktoś tam został, więc albo mnie wpuśćcie albo inni się dowiedzą wtedy stracicie honor, pracę a co najważniejsze pieniądze
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:21 am

Strażak coś na ciebie wrzeszczał, łkanie na kilka sekund ustało abyś mógł usłyszeć "...tam już są nasi ludzie..." a potem wszystko wróciło do tej paranormalnej normy, gdzie znów nic nie słyszałeś. To chyba cie nie zostawi do puki nie rozwiążesz sprawy, ale nie ma co negocjować ze strażakami, zwłaszcza że ich nie słyszysz, więc nawet byś nie wiedział jakby powiedzieli coś w stylu "możesz iść do budynku"

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:32 am

Zastanawiam się jak tam wejść i wpadłem na głupkowaty (ale mój jedyny) pomysł , zamykam oczy i próbuje przemówić do tego płaczącego kogoś - Proszę łkający głosie pomóż mi jak mam tam wejść, czy jest może jakieś inne tajne wejście lub sposób by Ci jakoś pomóc powiedz coś, chce ci pomóc - słucham czy łkający głos mi coś powie lub podpowie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:38 am

Głos przestał łkać. W ogóle przez chwilę nic nie słyszałeś, cały świat dookoła był jakby tylko jakaś projekcją holograficzną. Ciebie jakby tu nie było.. zaraz, nagle zauważyłeś siebie, potem widziałeś dom, jego boczną ścianę i mur porośnięty bluszczem, przeszedłeś (dosłownie) przez mur i zobaczyłeś drugie wejście do spalonego domu. Po tym wróciłeś do normy, usłyszałeś jeszcze "śpiesz się" a potem już wszystko było jak najbardziej normalne, nawet słyszałeś.
- Zmiataj stąd czym prędzej zanim wezwiemy policję. - Groził ci strażak.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:48 am

- Spokojnie panie strażaku! Zostawiłem tylko komórkę koło bocznej ściany zaraz wrócę nie musicie wzywać glin, znaczy policji to wasza robota ja się nie będę przecież wtrącać - biegnę szybko i szukam ściany zarośniętą Bluszczem i próbuje przez niego przejść - Obym zdążył bo jeśli nie nigdy sobie tego nie wybaczę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 10:51 am

Strażak wyglądał na zaskoczonego, ale olać go! Wbiegłeś w wąski zaułek między palącymi się jeszcze niedawno budynkami. Mur zarośnięty bluszczem faktycznie tam był, jednak miał co najmniej pięć metrów wysokości, o przechodzeniu go od tak nie ma mowy, trzeba się przecież spieszyć! Jak się spóźnisz to... to... właściwie to nie wiesz co się stanie jak nie zdążysz...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 11:00 am

- Kufa jak się przedostać prze ten mur zarośnięty bym głupim bluszczem co cóż może uda mi się wspiąć po tym pięciometrowym bluszczu może się uda chodź w wspinaniu się nigdy nie byłem zbytnio dobry, właściwie z ledwością wspinam się na drabine a tu ogromniasty bluszcz, no ale czego się nie robi dla łkającego głosu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 11:03 am

Nie wiem czy wiesz jak debilnie zabrzmiało ostatnie zdanie. Cóż, spróbowałeś wspinaczki, niestety spadłeś z dwóch metrów, potem z dwóch i pół, można by pomyśleć że robisz postępy, ale za trzecim razem bluszcz zarwał się od razu jak oderwałeś stopy od ziemi i spadłeś (znowu) na plecy, które już zaczynały cie boleć, siniaki gwarantowane, a ty musisz coś innego wymyślić!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 11:15 am

- Może gdzieś w tym murze jest jakaś dziura czy coś, ale aby to sprawdzić musiałbym wypalić, lub rozciąć itd te przeklęte Bluszcze, właściwie czemu nie Chimchar wypal te bluszcze za pomocą Ember, ty Dewoot rozetnij je przy pomocy Razor Shell a wy Sorunt1 i Snorunt2 użyjcie Ice Wind by je zamrozić a ja je złamie, w końcu musimy odnaleźć jakąć dziurę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 11:19 am

Dłuższą chwilę niszczyliście pnącza, Dewott na wszelki wypadek szybko gasiła pnącza by ogień nie rozprzestrzeniał się niekontrolowany, dopiero co był pożar, drugi nie potrzebny... w końcu znalazłeś duże i solidne drewniane drzwi z metalowymi okuciami z wielkich nitów, każdy był wielkości pięści niemowlaka. Teraz pytanko, szukasz klucza czy z buta, z buta wjeżdżam, wywalam drzwi i wstawiam okienka?

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 11:27 am

- Skoro są drewniane po łatwo będzie je spalić, a więc drogi Chimcharze rób co do ciebie należy, czyli spal te drzwi , jak już Chimchar wypali dużą dziurę w drzwiach ty Dewoot ugasisz je Water Gunem, potem wchodzimy tylko kogo z was wziąść ze sobą a kogo zostawić w pokebalach, a może mego nałogowego palacza, który może się przydać do oświetlenia tego domu jakdy tam miało być ciemno lub by trzeba coś spalić oraz wezmę moją Samurajke - Dewott, która przyda się i do ugaszenia pożaru i do walki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 11:36 am

Najpierw przepal drzwi, a to tylko w teorii było proste, łatwe i przyjemne. Drzwi jakoś dziwnie nie chciały się palić! Wyobrażasz to sobie?! Drewno, a nie chce się jarać, jakoś mnie to nie jara... co teraz? Wymyślisz coś nowego? Czy drzwi się w końcu zapalą? Czy wejdziesz do budynku? Czym u licha jest łkający głos? I co się stanie jeśli się spóźnisz? Tego wszystkiego dowiemy się niebawem...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Cze 08, 2014 11:44 am

(Poczułem się jakbym oglądał Totalną Porażkę xD)
- Kufa co to za chole... wkurzające mnie drzwi, jakby je rozwalić może uda się je rozwalić Dewott Razor Shell, Chimchar Fire Punch, ja spróbuje je wykopnąć, szkoda że nie mam żadnego psychicznego pokemona lub pokemona z atakiem Confusion, życie w takim pokemonem było by o wiele łatwiejsze, może w tym domu będzie jakiś taki ale znając moje szczęście (czyt. pecha) nigdy tak owego nie znajdę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Today at 12:48 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Marmoria (Pewter City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 37 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next