IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
turniej zmiany między miastami konkurs pokemon menager emolga ewolucja Marmoria Mike loteria 2013 karta pokemony deckardpain azuria cosmo liderzy dagi66 Orania Podróż Bank pokemona Ostrzeżeń Adopcje

Share | 

Miasto Marmoria (Pewter City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sro Maj 07, 2014 6:23 pm

Stanąłeś przed drzwiami sali, drzwi te były wbudowane we wschodnią ścianę, tak więc widziałeś teraz swój cień padający na nie. Ostatnia chwila by się wycofać i jeszcze potrenować pokemony przed tym starciem, ale... czy warto tak to odkładać? Przecież to tylko jedna walka, nawet jak przegrasz możesz tu w każdej chwili wrócić i zawalczyć ponownie...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

Liczba postów : 610
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sro Maj 07, 2014 6:48 pm

- E tam raz kozi śmierć ,jeśli mi się nie uda to cóż, a jeśli się uda to super - wchodzę powoli przez drzwi biorę głęboki wdech, serce bije mi jak szalone a nogi trzęsą mi się ze strachu, lecz dziwię się przecież to zwykła bitwa. Biorę się w garść i szukam drzwi prowadzących do lidera - Kurcze gdzie jest te pole do walki, już nie mogę się doczekać tej walki, może nauczę się czegoś od lidera na temat pokemonów kamiennych, a może do będzie gbur który będzie ciągle narzekać... muszę wziąć się w garść i pokazać na co mnie stać! właściwie jak na razie to bitwy z trenerami kończyły się przeważnie mą porażką... ale teraz będzie inaczej pokaże że nasze treningi nie poszły na marne! szkoda tylko że nie nauczyłem Budew Mega Drain'a no cóż...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Maj 09, 2014 8:30 pm

Otworzyłeś drzwi do sali i twoim oczom od razu ukazała się spora sala, sufit był... ale dosyć wysoko. Co do samej scenerii w której, jak się domyślałeś, miałeś stoczyć walkę to nie ma tu dużo do pisania. Od, zwykłe pole bitwy pokryte ubitą ziemią i żwirem, na którym leży kilka mniejszych czy większych głazów. Osobliwy wydał ci się łańcuch skalny, który przecinał pole bitwy na pół. Ten twór okazał sie pokemonem - Onixem, potężnym kamiennym wężem, nie łatwo takiego zdobyć, ale warto się natrudzić... w każdym razie pokemon podniósł swą przednią część ciała, a ogon zwinął w kłębek, czyli mały pagórek z okrągłych (w miarę) skał. Twoim oczom ukazał się Brock, tutejszy lider.
- Czyżby kolejny pretendent do odznaki? - Zapytał wesoło.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Maj 10, 2014 7:56 am

- Tak chcę stoczyć swą pierwszą bitwę o odznakę i mam nadzieję, że wygram i zdobędę tę odznakę! Trenowałem dość dużo by walczyć z tobą, lecz gdy bitwa się zakończy dowiem się czy trenowałem wystarczające dużo by stoczyć pojedynek z kamiennym liderem czyli tobą! A więc możemy zacząć bitwę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Maj 10, 2014 2:21 pm

- Oczywiście, zaczynajmy. - Powiedział z uśmiechem Brock, z drzwi gdzieś na boku wyszedł niepozorny człowieczek, chudy, okulary, włosy wyglądały jakby ktoś czesał je wysadzając w nich petardy...
- Za chwilę rozpoczniemy bitwę o kamienną odznakę, będzie to pojedynek dwa na dwa, w którym tylko wyzywający ma prawo do wymiany pokemonów! Bitwa kończy się gdy wszystkie pokemony jednej ze stron będą niedolne do walki, zaczyna Brock! - Wyrecytował ów człowieczek.
- Zaczynasz. - Powiedział Brock zwracając się do swego pokemona, który zmierzył cię pobłażliwym spojrzeniem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 11, 2014 7:53 am

- Uff.... No to zaczynamy, Buneary czas na bitwę! Zacznij od użycia Koła obronnego potem zaatakuj go Szybkim Atakiem by atakować go, ale także by unikać jego ruchów. Gdy on lub ty się zmęczysz to używając Szybkiego ataku wespnij się po nim i wejdź mu na głowę i wtedy zaatakuj serią silnym Jump Kicków, gdy będzie próbować się zrzucić to trzymaj się jego "płetwy" na głowie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 11, 2014 8:57 am

Tak więc postawiłeś na małego i zwinnego pokemona, dawało ci to pewien rodzaj przewagi, jednak ruchy normalne nie będą powalające w starciu z kamieniem, z drugiej jednak strony trzeba sobie jakoś radzić! Oba pokemony podwyższyły swoją obronę fizyczną (koło ochronne = defense curl?). Skalny wąż rzucił się do ataku akcją, twoja dzielna wojowniczka jednak sprawnie przeskoczyła nad Onixem, co było nie lada wyczynem, Buneary wylądowała akurat na jego głowie! Nie czekając na nic użył jump kick, nie było mowy o czymś takim jak chybiony atak, twój pokemon trafił idealnie, zadając spore obrażenia Onixowi.
- Zrzuć ją, zaatakuj akcją ścianę! - Krzyknął Brock, a jego pokemon... zaatakował ścianę. Jakkolwiek dziwnie to nie wyglądało, to podziałało, bo prócz farby w ścianę była także wgnieciona Buneary, ona jednak szybko uwolniła się i stanęła na łapki, ale atak przeciwnika odebrał jej sporo życia...

Onix 81% + podwyższona obrona (1)
Buneary 92% + podwyższona obrona (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 11, 2014 10:13 am

- Buneary teraz używając szybkiego ataku biegnij wokół niego unikając jego ruchów , i co chwilę atakując Jump Kickiem w razie gdybyś nie umiała uniknąć ruchu to użyj wytrwania (Endure) to powinno zmniejszyć wyrządzone szkody o 30% - Hmm ten Onix ma ogromną obronę, lecz na szczęście strasznie małe pozostałe statystyki m.in ataku
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 25, 2014 11:06 am

Buneary biegała wokoło Onixa, który spokojnie użył trzy razy harden, podwyższyło to jego obronę naprawdę mocno... Buneary użyła jump kick, niestety spudłowało, co oznaczało że to ona dostanie obrażenia! Mało tego, przeciwnik użył skalnego grobowca, Buneary w ogóle nie zdążyła za reagować.

Onix 81% + podwyższona obrona (4)
Buneary 85% + podwyższona obrona (2)

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 25, 2014 11:13 am

- Buneary teraz użyj Quick Attack by wspiąć się po nim a gdy dojdziesz ja jego najwyższy głaz jego ciała to zeskakuj coraz niżej używając Jump Kick w razie jakiego kolwiek ataku ze strony tego kamiennego węża, użyj Quick attaku by uniknąć jego ruchów - zaczynam się zastanawiać czy to był dobry wybór z wybraniem Buneary
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 25, 2014 2:55 pm

Onix próbował się bronić przed Buneary która bezczelnia wspinała się po jego ciele, ale co najwyżej poobijał sam siebie... zaraz po tym dostał potężną serią jump kick, wystarczyło to do zakończenia walki, przynajmniej do Onixa. Brock spojrzał na to zaskoczony...
- No... pf... nie spodziewałem się... ale walka trwa! Idź Geodude!

Onix 0% = NDW
Geodude 100%
Buneary 85% + podwyższona obrona (2)

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 25, 2014 7:17 pm

O_o - Buneary jestem w szoku nie wiedziałem że jesteś aż tak potężna, popatrzmy czy tak samo dobrze poradzisz sobie z tym Kamienio-podobnym pokiem, zacznij od Quick Attack by się zbliżyć do niego i Zaatakować serią Jump Kicków, potem oddal się użyj Defence Curl następnie Endure a na koniec Jump Kickiem go
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sro Cze 04, 2014 4:02 pm

Twój plan był świetny!... W teorii, ale praktyka zweryfikowała go bardzo krytycznie i w efekcie walka przebiegała tak;
Buneary skoczyła w stronę Geodude, ale ten odpowiedział akcją i trafiając krytycznie odrzucił Bunery w tył, nim ta się pzbierała użył magnitude i to 9! Ale farciarz... no tak czy siak zadało to spore obrażenia... jakby tego było mało Buneary nie trafiła jump kick, co oczywiście oznacza iż to ona otrzymuje obrażenia. Geodude zwiększył sobie obronę, ale chwilę po tym dostał z jump kick.

Onix 0% = NDW
Geodude 76% + podwyższona obrona (2)
Buneary 50% + podwyższona obrona (2)

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sro Cze 04, 2014 8:08 pm

- Buneary nie jest źle, teraz użyj Defence Curl by zwiększyć obronę potem Jump Kick zmień pozycje, Quick Attack i znów Jump Kick - Moja Buneary dość dobrze sobie radzi coś czuje że będzie z niej niezła Buneary wojowniczka lub jak dobrze pójdzie Lopunny wojowniczka, ale do tego potrzeba silnej więzi z nią w końcu ewoluuje przez szczęście
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Cze 05, 2014 2:36 pm

Oba pokemony użyły krzywej obrony, w efekcie oboje mają teraz naprawdę wysoką obronę. Wtedy Buneary wykonała unik, dosłownie w ostatniej chwili odskoczyła w tył przed akcją. Użyła jump kick, niestety tym razem spudłowała, zaraz po tym oberwała akcją, jednak atak nie wyrządził jej szkody, kwestia obrony... na szczęście jump kick którym Buneary teraz trafiła był silnym i super efektywnym atakiem, nawet podwyższona obrona go nie zniwelowała.

Onix 0% = NDW
Geodude 62% + podwyższona obrona (4)
Buneary 40% + podwyższona obrona (4)

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Cze 05, 2014 2:57 pm

- Brawo Buneary oby tak dalej teraz użyj znów dwukrotnie Defence Curl by zwiększyć sobie maksymalnie obronę, potem Jump Kick zrób w powietrzu salto by się oddalić, potem skacz wciąż nad nim i czasem na nim, używając Jump Kick. W razie gdyby Cię trafił użyj kilka celnych Jump Kicków a na koniec Quick Attack
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Cze 05, 2014 4:00 pm

Używanie defense curl było bezcelowe, obrona obu pokemonów znajdujących się na arenie i tak była na maksymalnym poziomie, Buneary użyła jednak zaleconego ataku, oberwała akcją, ale nic to! Ten atak nie mógł jej nic zrobić, następnie nadeszła seria jump kick, wiele z nich było niecelne... ostatecznie Buneary sama siebie wykończyła, ale Geodude już ledwo żyje.

Onix 0% = NDW
Geodude 15% + podwyższona obrona (4)
Buneary 0% = NDW

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Cze 05, 2014 4:18 pm

- No cóż Buneary, powrót zasługujesz na odpoczynek. Nadszedł czas na moją trawiasto-trującą księżniczkę, Budew pokaż sie! Zacznij od Stun Spore i Absorb a potem Sludge Bomb na końcu postaraj się użyć Mega Drain, wiem że go nie potrafisz zbytnio, ale gdy próbowałem Cie nauczyć i prawie wychodziło
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Cze 05, 2014 4:26 pm

Stun spore było świetnym posunięciem, sparaliżowany Geodude to mało groźny i baaardo wolny Geodude. Dalej oberwał absorbcją... nie, nie absorbcją! To było mega drain! Budew się naumiała! To oznaczało że Brock ma kłopoty, chwila moment i jego pokemon poległ.
- Gratuluje, twoja Buneary to silna pokemon, Budew chyba też, ale walczyłem z nią za krótko by ocenić... tak czy inaczej gratuluję, zasłużyłeś na moją odznakę. - Powiedział Brock podchodząc do ciebie. Podszedł do ciebie i wręczył ci odznakę, a także banknot 50$. - Przyda ci się, choćby na karmę...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Cze 05, 2014 4:35 pm

- Dziękuje to był zaszczyt z tobą walczyć (chodź było łatwiej niż myślałem) Budew jestem z ciebie dumny nie tylko że pokonałaś tamtego Geoduda ale tez dlatego że nauczyłaś się mega Drain - wychodzę z sali i zastanawiam się dokąd pójść, E tam pomyśle później najpierw idę do CP by wyleczyć Buneary oraz by zmienić Buneary na Dewott
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Cze 06, 2014 9:09 pm

- Witaj! Co tam u ciebie? Jak ci poszła walka z Brock'iem? - Mówi chowając Rapidash'a do pokeballa. Zdał sobie sprawę że nigdy nie widział żadnego lidera, ani żadnej profesjonalnej walki pokemon. - Ciekawe jak wygląda taka walka... - Może zrobimy mały Sparring? Może 2 vs. 2? - Pyta się mając nadzieję że trener się zgodzi. - Tak swoją drogą, jak się nazywasz? - czeka na odpowiedzi na swoje pytania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Cze 06, 2014 9:17 pm

Nero:
- Spokojnie, spokojnie. Wygrałem walkę z Brockiem. - odpowiedział chłopak, pokazując odznakę. - Po za tym zgadzam cię. A na imię mi Gregory Handle. - dodał chłopak. Wtem wypuścił jeszcze... Helioptila. Mudkip wyszedł przed niego. - Teraz ty. - powiedział chłopak, splatając ręce i czekając na twoje pokemony i komendy dla nich.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Cze 06, 2014 9:35 pm

- Mnie zwą Franken Stein. Będę walczył Tyrogue'm i Fennekin'em... Oni muszą się jeszcze wiele nauczyć, więc trening w tej formie im nie przeszkodzi. - wyrzucił pokeballe tych pokemonów i schował Rapidash'a. - Muszę cię tylko poinformować że Fennekin nie zna wielu ataków, nie lubi trenować. A więc, Fennekin, spróbuj lekko zawyć, może nauczysz się w ten sposób Howl. Jeśli nic to nie da zaatakuj Helioptila pazurami (Scratch), unikaj Mudkip'a. Tyrogue użyj Bullet Punch'a na Mudkip'ie, postaraj się go wybić w powietrze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Cze 06, 2014 9:41 pm

Bitwa się rozpoczęła. Fennekin próbował użyć Howl, nic z tego, więc zranił Helioptila Scratchem, jednak ten oddał Thunder Shockiem. Co do Tyrogue, ten zranił Mudkipa Bullet Punchem idealnym podbródkowym. Wodny pokemon poleciał 7,2 metra w górę, po czym upadł z impetem na ziemię, wpadając w taki sposób, że nie może się wydostać. Helioptile odskoczył szybko od Fennekina.

Gregory:
Mudkip - 80% + wgnieciony w ziemię.
Helioptile - 90%
Ty:
Fennekin - 90%
Tyrogue - 100%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Cze 06, 2014 9:46 pm

- Teraz zmiana... Tyrogue przeżuć Fennekin'a w stronę Mudkip'a, rozpędzając go (Helping Hand - wzmocnić siłę ataku szybkością ^^). Fennekin'a zacznij drapać Mudkip'a dopóki się nie podda. Tyrogue, teraz ty zajmiesz się poważniejszym przeciwnikiem. Zacznij Fake Out, następnie odskocz od Helioptile i zaatakuj go Tackle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Today at 12:44 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Marmoria (Pewter City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 36 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next