IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Bank menager Orania liderzy pokemon dagi66 2013 Podróż Mike azuria zmiany Marmoria turniej loteria karta pokemony pokemona deckardpain Ostrzeżeń między konkurs miastami emolga Adopcje ewolucja cosmo

Share | 

Miasto Marmoria (Pewter City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Wto Lut 18, 2014 8:19 pm

Śpiący Slugma by tego uniknął? Ja ktoś śpiący może uniknąć ataku? Nieważne. W każdym razie atak za wolny.
- ,,Trochę'' to niemrawe. Trzeba ćwiczyć dalej. Teraz spróbuj to wystrzelić z większą siłą by było szybsze. - mówię do Mareepa. Praktyka w strzelaniu jest ważna, ale jak ją zyska to już powinno być dobrze i nie powinien tego zapomnieć.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Wto Lut 18, 2014 8:22 pm

To było tylko porównanie! Nie ważne... w kązdym razie pokemon tym razem powtórzył wszystko czyli... wytworzył elektryczność, cały ładunek popłynął przez jego ciało, specjalnymi izolowanymi elementami, które w niewyjaśniony sposób stworzyły lata ewolucji gatunku. Prąd dotarł do pyszczka, zaczął formować kulę tuż przed nim, pokemon nieznacznie podniósł łepek i dał nieco silniejszy impuls który wystrzelił kulę, ta piękną parabolą przeleciała kawałek i uderzyła w tarczę. Tym razem jednak użył silniejszego niż zwykle impulsu do wystrzału i kula uderzyła w cel z dużo większą siłą, oraz prędkością, wygląda że w końcu się nauczył!
- Mareep! - Zakrzyknął szczęśliwy pokemon.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Wto Lut 18, 2014 8:27 pm

- Brawo. - mówię do Mareepa, podszedłem i pogłaskałem. - Już jesteś co raz bliżej do ewolucji w Flaffyego. - dodałem by go jeszcze bardziej uszczęśliwić. Schowałem go do balla, po czym poszedłem w stronę wyjścia z miasta. Czas w końcu opuścić Marmorię. Moim następnym celem była Orania. Przed wyjściem spojrzałem jeszcze na miasto by w końcu je opuścić. - Jeszcze tu wrócę. - przeszło mi przez myśl.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Wto Lut 18, 2014 8:41 pm

Ruszyłeś spokojnie, ostatnie twoje spojrzenie zarejestrowało panoramę miasta. Na każdym dachu było dużo śniegu, śniegu który powoli topniał, widocznie szła wiosna, na niektórych podwórkach które mijałeś przez śnieg przechodziły przebiśniegi i krokusy. Świat w koło ożywał, ale do prawdziwej wiosny było daleko... tak czy inaczej ruszyłeś przed siebie. [przeniesiony do PMM]
Powrót do góry Go down
smok27

Male

Liczba postów : 610
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sro Lut 19, 2014 8:58 pm

Filipos44 napisał:
Kuba;
Snyvi chwilę stała bez ruchu, mierzyła tarczę wzrokiem jak to robili rewolwerowcy w westernach. Pojedynek w samo południe, trawiasta księżniczka vs. tarcza! W końcu Snyvi urzyła na raz trzecha ataków, metalicznie pobłyskująca zieleń na ogonie została szczelnie otoczona liśćmi i taka kombinacja uderzyła w tarczę, która wyrwała się z podłogi (była w niej zabetonowana!) przeleciała kilka metrów i wbiła się na kilkanaście centymetrów w mur. Atak był niezwykle silny, ale jak widać męczący, bo Snyvi aż przysiadła z wysiłku. Pozostaje pytanie, jak to nazwać?
Razem z pokemonami ruszyliście do CP, dotarliście tam dość szybko, siostra Joy uleczyła twoje pokemony, po czym po informowała cię, że jako trener możesz bezpłatnie przenocować w CP. Dostałeś kluczyki i poszedłeś na piętro. Wkroczyłeś do małego pokoju o numerze 13. Był mały, ale przytulny, łóżko, szafka nocna, mały telewizorek i drugie drzwi, pewnie do łazienki. No i rzecz jasna okno.

Idę się położyć z nadzieją ze utrzejszy dzień przyniesie dużo wrażeń i może tez jakąś przygode lub coś w tym stylu - ok koniec myslenia czas na sen - powiedziałem do siebie i próbowałem zasnąć
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Lut 20, 2014 1:34 pm

Zasnąłeś bez problemu...
Nie wiedziałeś która godzina, podniosłeś się z z łóżka i właśnie wtedy zobaczyłeś że znajdujesz się na... bezludnej wyspie?! Co to ma być, siedziałeś sobie na plaży, miałeś na sobie swoje ubrania, ale podarte, jakbyś właśnie przeżył katastrofę. Za tobą rozciągał się tropikalny las, czające się tam ślepia, zdawały się świecić w ciemności i nie zachęcały do podróży po wyspie.
Powrót do góry Go down
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Sob Lut 22, 2014 9:41 am

No cóz, chciałem przygode to ja dostałem, z jednej strony jestem tu tak jakby uwięziony, lecz z drugiej strrony jest tu bardzo pięknie, Hmm... ciekawe co za pokemony tu żyją, coś czuje, że niezbyt znane. Kurcze muszę sprawdzić czy mam przy sobie pokeballe?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Mar 27, 2014 5:09 pm

Miałeś przy sobie pięć balli, szósty... spokojnie odpływał od brzegu, w wodzie chyba nie pływało nic drapieżnego, no nie widziałeś w każdym razie niczego takiego, jak Carvanha, czy Basculin. Były tylko Fineony i Miloticki, ale to nawet lepiej, te piękne pokemony pełne wdzięku zazwyczaj stronią od walk. Nawet gdy ktoś je łapie, to częściej używa na pokazach niż walkach...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Czw Mar 27, 2014 7:10 pm

- O nie mój pokeball ! - wchodzę powoli do wody i próbuje go chwycić, lecz trudno oderwać wzrok od tych słodkich piękno-kolorowych wodnych pokemonów ,które z gracją pływają po błękitnej jak niebo wodzie oraz ,które strasznie chciałbym złapać by mieć wreszcie wodnego oraz kolejnego "sweetaśnego" pokemona w drużynie.

Ostatnio zmieniony przez smok27 dnia Sob Maj 03, 2014 9:01 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pią Maj 02, 2014 2:28 pm

//Smok, popraw swój post do PEŁNYCH trzech linijek...

Edit:
Widzę że poprawione, więc leci odpis...

Szybko złapałeś swój pokeball, był cały i nieuszkodzony. Część wodnych pokemonów od razu odpłynęła trochę dalej, bały się ciebie i nic dziwnego, zdecydowanie nie przypominałeś niegroźnych poke - ryb, jak Magikarp. W sumie jedynymi niewzruszonymi twoją wizytą pokemonami wodnymi były Miloticki, ale co się dziwić, były od ciebie sporo większe i to ty miałeś bać się ich! Nie odwrotnie...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 2:32 pm

-Wow kto by pomyślał że zobaczę kiedyś na oczy prawdziwego Milotica, mógłbym spróbować go złapać ale pewnie skończyłoby się to porażkom, no cóż. - idę sobie pozwiedzać wyspę z nadzieją, że może spotkam jakiegoś wodnego pokemona, nagle napada mnie myśl że właściwie niech moi podopieczni wyjdą z tych pokeballi by sobie pooglądać tą nadzwyczaj piękną wyspę, pobawić się trochę lub pomóc mi w poszukiwaniach - Moi mili, czas na zwiedzanie!!! - krzyczę i wypuszczam moje pokemony
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 5:31 pm

Brzeg... pięknie, woda... odjazd! Las... strasznie! Wchodzisz na własną odpowiedzialność! Niestety... dla siebie, ty wszedłeś, pokemony poszły za tobą, aczkolwiek wielce niechętnie. W każdym razie, puszcza, las, czy jak to tam zwać, było strasznie gęste. Po grubych pniach pełzały nadnaturalnej wielkości Arboki, które na razie tylko obserwowały was nieprzychylnie, lecz w każdej chwili mogły zaatakować, wiadomo jak by się to skończyło...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 6:31 pm

- No cóż musimy spróbować nie sprowokować tych nienaturalnych fioletowych Kobr, gdyż to sie może źle skończyć, Hmm gdyby tak pomyśleć gdybym był tak potężny (lub szalony) jak niektórzy trenerzy wyzwałbym je, ale no cóż do tego jeszcze muszę dłuuuugo poczekać - mówię myśląc i zastanawiając sobie jak by wyglądała dziś walka z Arbokami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 6:50 pm

Z pewnością wylądowałbyś w brzuchu jednego z nich, jak twój Snorunt... Jezu, Snorunt! Zauważyłeś tylko nogi znikające w pysku węża... twoje pokemony gapiły się na to szeroko otwartymi gałami, a Arbok już miał odpełzać, kiedy dostał taranem w tył głowy. Zdecydowanie bardzo wściekły spojrzał po twoich pokemonach szukając winnego, nie musiał go szukać, winny przyłożył mu już kolejnym taranem, tym razem w brzuch. Tym wariatem był oczywiście Snorunt...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 7:00 pm

- Jeruniś Snorunt!!! spróbuj się wydostać z tej paszczy ja ci pomogę, znaczy my Snorunt dobijaj go Headbuttem a ty Chimchar Fire Punchem go ja...uhm...ja spróbuję wydostać Snorunta z tej ogromniastej paszczy, wiem że na pewno tego pożałuję ale czego się nie robi dla swojego pokemona - powoli podchodziłem i wgłębi duszy wymawiałem wszystkie modlitwy jakie znam, a nie było ich zbyt wiele.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 8:10 pm

Może i wszystko poszło by dobrze, bo Arbok sam wypluł Snorunt i nawet nie musiałeś interweniować, ale... jego głośny syk ściągnął jego pobratymców, po chwili otoczyła was spora gromada Arboków nadnaturalnych rozmiarów... modlenie się to dobry pomysł, tylko czy to pomoże? Nie wiem jaki bóg ma czas reakcji, a jak mu się właśnie sterowniki do świata aktualizują? A może to właśnie on ich na ciebie zesłał, taka kara że za mało dałeś na tacę w kościele! Oj, ty niedobry, za co ci księża mają se kupować wypasione fury do rozwalenia na drzewie!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 8:18 pm

[ dobiłeś mnie tymi księżami xD]
- Boże dałbym więcej ale jakoś dawno nie miałem okazji wiesz ostatnio byłem w kościele... kurcze nie wiem chyba w święta (Bożonarodzeniowe). E tam mam ważniejsze sprawy bniz auta, księza i drzewa ja tu muszę przeżyć! Musimy walczyć moi mili chyba że... przecież mam ich preewolucję - Ekansa. Ekans mógłbyś porozmawiać z tymi Arbokami że po prostu sobie zwiedzaliśmy i nie chcemy ich skrzywdzić właściwie by oni skrzywdzili nas
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 8:45 pm

Ekans próbował udawać odważnego... z tego powodu dusił Buneary, chyba chciał tym powiedzieć "przytul! Może będziemy się wydawać więksi i się wystraszą!" tymczasem Arboki zbliżały się, a Buneary próbowała powiedzieć "zjedzcie mnie, to już lepsze od jego uścisków!" a w tym całym zamieszaniu... wszystko nagle znikło, a ty pojawiłeś się w tym pokoju w którym zasnąłeś, z tym że zerwałeś się do pozycji siedzącej, a po pokoju rozchodziło się donośnie chrapanie... dobiegało spod łóżka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 8:53 pm

- Jezuniu dobrze że to sen, bardzo dziwny sen ciekawe co miał oznaczać m,oze że zostane napadnięty lub że mam dawać większe ofiary dla księży - usiadłem w siedzie skrzyżnym nagle słysząc chrapanie, wychyliłem się powoli z łóżka by dowiedzieć się co tak chrapie - Oby nie Arbok, oby nie ksiądz oby nie Arbok oby nie ... , Ogarnij się! - powiedziałem do siebie - Nie zachowuj się jak małe dziecko ,które boi się potwora ze szafy lub z pod łóżka lub w moi przypadku -Arboka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 8:57 pm

Nie to nie był Arbok! Ani ksiądz! To było ich połączenie! Gruby, pomarszczony pokemon, który wyglądał jakby się nachlał wina mszalnego! Tak, to Drowzee! Pewno to ten ci tak w śnie namącił... nie ma się co dziwić, te pokemony często wchodzą ludziom do głowy, a to jeszcze gorsze niż wchodzenie na głowę... tylko co z tym fantem, znaczy się z tym pokemonem zrobić?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Nie Maj 04, 2014 9:08 pm

- To przez ciebie mam teraz lęk przed Arbokami... i księdzmi mam zamiar cię powiesić za tą trąbę i będziesz służył jako worek treningowy, zrobiłbym to gdybym miał sznur, a więc co by z tobą zrobić ty pomarszczony żółty księdzu, mógłbym cię zabić ale nie chciałbym by mnie gliny ścigały jak pewnego znanego trenera, choć nie mogą mnie ukarać za zabicie jednego Drowzza , właściwie robię im przysługe. Nie nie tak cie matka wychowała, a więc dam ci wybór co mam z tobą zrobić zabić, utopić czy uwolnić oczywiście musisz na uwolnienie zasłużyć i wiem nawet jak, musisz nauczyć mojego Yanme Hipnozy. Jeśli masz zamiar uciec to nieradze. Chimchar, Snorunt i Buneary pilnujcie drzwi i okien a ty Ekans zwiąż tego dziadka w brązowych gaciac sobą. A wieć co wybierasz śmierć, utopienie (które prowadzi do śmierci) czy nauka Hipnozy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pon Maj 05, 2014 6:11 pm

Połączenie księdza i Arboka, a dokładniej księdza słonia i pokemona gapiło się chwilę na ciebie, a potem jak gdyby nigdy nic odeszło w stronę drzwi kaczkowatym chodem, przytrzymując twoje poki i ciebie zamętem... po chwili pokemona w pokoju nie było, a przez okno wleciały pierwsze promienia słońca, wschód... czyli jednak przespałeś całą noc, a więc nie jest tak źle!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pon Maj 05, 2014 6:24 pm

- Eee co za lekceważące zachowanie a niech go Snorlax pożre. No cóż a tak bardzo chciałem wykorzystać tego księdzo-Arboko-słonio-kaczkowochodzącego dziada to nauki hipnozy mego Yanmy e tam. Co by dziś robić? pewnie znów to samo szukać ćwierć dnia pokemona pół dnia uciekać przed jakimiś pokemonami, a resztę dnia walczyć z pokemonem i jakimś cudem go złapać, żesz niemoże mnie spotkać coś ciekawego choćby to w śnie! pomijając te Arboki, tych księży i Drowzza. - poszedłem do łazienki wsiąść prysznic i przebrać się, potem zładłem placki ziemniaczane z cukrem, wymieniłem Ekansa na Starly i wyszedłem z CP do sali Marmorii.

Ostatnio zmieniony przez smok27 dnia Pon Maj 05, 2014 8:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pon Maj 05, 2014 8:02 pm

//co ty chcesz? Nie zrobię z ciebie anioła bo to forum o pokach nie aniołach, a uwierz mi nie chcesz by cie policja ścigała...//
Wyruszyłeś z centrum pokemon w świat, pierwsze promienie słońca wychylały się zza horyzontu niczym zwiadowcy, zdawali się sprawdzać drogę przed wielkim kolosem, przed słońcem które powoli wtaczało się na widnokrąg. Pokemony w ballach, zapowiadał się piękny dzień... idealny na walkę w sali o odznakę, oczywiście Ekans był już w boxie, a przy sobie miałeś Starly.

Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Pon Maj 05, 2014 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smok27

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Pon Maj 05, 2014 8:06 pm

Idę w stronę kamiennej sali i myślę jakie pokemony by tu użyć - Hmm, Lider pewnie będzie miał Geodude czyli pokemona o dużej obronie i ataku oraz Onixa o gigantycznej obronie fizycznej, oba bardzo podatne na ruchy wodne i trawiaste choć ruchy lodowe, walczące, stalowe oraz ziemne tez nie będą złe, Hmm szkoda że Budew nie zna czegoś lepszego niż Absorb i ze nie mam żadnego wodnego pokemona. E tam i bez tego dam rade... mam nadzieje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Marmoria (Pewter City)   Today at 12:46 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Marmoria (Pewter City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 35 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next