IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
The most tagged members
The most tagged keywords
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Przygody w Kalos

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Pon Lis 11, 2013 7:04 pm

- Trzy legendy... ciekawe.. - mruknąłem pod nosem.
- Tylko to musimy zrobić, czy coś jeszcze nas czeka ? - spytałem typa, myślę że dla mnie, a zwłaszcza dla Greninjy nie będzie to nic trudnego..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Pon Lis 11, 2013 7:40 pm

Po wysłuchaniu tego, co ma nam do powiedzenia mężczyzna wycofałam się z kręgu i postanowiłam porozmawiać z podopiecznym.
- Chesnaugh. Czy to prawda? Wiesz gdzie jest baza? - spytałam, mówiąc wszystko jednym tchem. Popatrzyłam jeszcze po twarzach zgromadzonych i czekałam, na ruch trawiastego pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Czw Lis 14, 2013 3:46 pm

Dagi
Sylveon bez słowa zaczął biec w stronę wyjścia z miasta.. Gdy straciłeś go z oczu zobaczyłeś jego wstążkę powiewającą tak jak by mówił "No chodź szybciej ludziu!" i po krótkiej chwili wstążka zniknęła. A gdy tam dobiegłeś widziałeś jak biegnie krętą drogą w las...

Tchomer
Gdy już znalazłeś się na miejscu, usłyszałeś jak trener Absola mówił coś o znalezieniu trzech legend tego regionu, zanim zrobi to Team Flare. Miecz nie wyczuwał zagrożenia, gdyż znał tego gostka.

Mort
Slurpuff wolał nie czekać i chciał jak najszybciej, zacząć szukać legend. Nie lubił Team Flare z całego lukrowego serca więc chciał im pokrzyżować plany.. A na twoje sarkastyczne zdania nic nie powiedział.. Tylko zaczął iść przed siebie na oślep z myślą, że tak coś znajdzie..

Uno
- Na razie nie mam wam żadnych informacji i zadań do przekazania.. - odparł.. A Absol patrzył się na Greninje z uśmiechem na pysku.. Towarzystwo tego mrocznowodnego pokemona, bardzo mu odpowiadało.

Kate
Twój pokemon nic nie odpowiedział. Jedynie wskazał ci drogę gdzie uprzednio biegł chłopak z Sylveonem.. I zaczął iść w tym kierunku, a po chwili odwrócił się w twoją stronę czekając, aż do niego podejdziesz. Nie chciał, żebyś się zgubiła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Czw Lis 14, 2013 4:19 pm

Eh muszę go dogonić bo mi ucieknie. - powiedział do siebie wziął głęboki oddech i pobiegł go złapać podczas biegu rozmyślał na temat tej Mega ewolucji i o planach Teamu Flare i czy uda im się w zrealizowaniu tego celu. Jedno było dla niego pewne Team Flare łatwo się nie podda bez walki i do było jego otuchą ponieważ wie że może liczyć na sukces
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Czw Lis 14, 2013 4:30 pm

-Slurpuff stój!- Krzyknąłem doganiając pokemona. Cieszył mnie jego zapał, ale gdyby miał choć trochę wyobrażenia o wyzwaniu, jakiego się podejmuje..
-Słuchaj, tak nic nie znajdziemy. Musimy do tego inaczej podejść, sprawdzić gdzie się najczęściej widuje legendy, czy może wiadomo coś o miejscu ich zamieszkania, kiedy ostatnio były widziane i gdzie. Przecież idąc jak cię nogi, łapki, kopyta... co ty właściwie masz za kończyny? Zresztą, nie o tym teraz. Ważne jest to że idąc przed siebie masz marne szansę że znajdziesz legendę, a co dopiero trzy!
Powrót do góry Go down
Tchomer

Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Czw Lis 14, 2013 6:30 pm

Trzy legendy? - Zauroczył oczy. - A wiesz może gdzie je mogę znaleźć? - Popatrzył na miecz, a potem na trenera Absola.. - Bo wiesz, trudno jest szukać, nie wiedząc gdzie się coś znajduje - Powiedział..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Czw Lis 14, 2013 7:57 pm

- Aha rozumiem, więc skoro tak to my już pójdziemy rozejrzeć się po tym regionie razem z Greninją. Pierwszy raz tu jestem i nie bardzo wiem nawet jak wyglądają tutejsze pokemony. A szczególnie legendy, których mamy tu szukać. Może złapie jakiegoś pokemon tutaj, który mi pomoże odnaleźć te legendy..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Sob Lis 16, 2013 1:11 am

Sorasy, że dopiero teraz, ale nie mogłem się jakoś zebrać na odpisanie.
------------------
Wysłuchawszy co mężczyzna miał nam do powiedzenia od razu bez chwili zawahania oddaliłem się od reszty grupy i przyzwałem przydzielonego mi pokemona aby pokierował mnie do bazy, o której wspominał ten facet. Jedną dłonią odsłoniłem mój pas, do którego był przyczepiony pokeball wspomnianego pokemona. Drugą ręką chwyciłem go i podrzuciłem nieco w górę i wykrzyknąłem
- Trevenant, wybieram cię! - Gdy pokemon został przyzwany moim oczom objawił się ogromnych rozmiarów pokemon drzewo. Co prawda o, nim czytałem, lecz na żywo wyobrażałem go sobie nieco, inaczej. Zdziwienie to nie odtrąciło mnie, a nawet uspokoiło, bo w końcu dobrą rzeczą jest mieć tak dużego i wyglądającego na silnego pokemona po swojej stronie. Myślałem... Po czym z szerokim, sztucznym uśmiechem na twarzy wydusiłem pierwsze słowa do nowego towarzysza aby zacieśnić nasze więzy
- Nazywam się Shuzo i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze ze sobą współpracowało. Wiele o tobie słyszałem, Trevenant, lecz i tak nie mogę wyjść z podziwu dla twojej wielkości, jesteś na prawdę niesamowity, ale w sumie to nie pora na komplementy... Mężczyzna, który mi cię wręczył powiedział mi, że jesteś w stanie dotrzeć do naszej bazy dlatego byłbym wdzięczny, jeśli byłbyś moim przewodnikiem i użyczył mi swojej siły aby tam dotrzeć - (czyt. hop na gałąź i w drogę) Zakończyłem swoją wypowiedz skierowaną do nowego towarzysza czekając na jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Sob Lis 16, 2013 6:02 pm

Na chwilę unosząc płaszcz uśmiechnęłam się do pokemona. Byłam mu wdzięczna, że chce ze mną współpracować. Starałam się iść szybko, jednak być ciągle koło Chesnaughta. Przecież to od niego w dużej mierze zależało, czy uda mi się "wygrać" w tym zadaniu.
- Pamiętaj, jesteśmy tylko my dwoje. Nikt więcej. To my musimy najlepiej wypełnić powierzone nam zadanie. - powiedziałam do pokemona, przyspieszając lekko tempo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   Wto Lis 19, 2013 2:11 pm

Przepraszam was bardzo ale Evencik zostaje zamknięty.. Już dawno zagubiłam wątek w swojej głowie,  a nowych pomysłów znaleźć nie mogę :< Dlatego Event zostaje zamknięty, a żeby wam nie było smutno, każdy kto brał udział dostaje jajo pokemona jaki został dla niego wylosowany z datą wyklucia na 30.11.13r. Ponieważ jaj pokemonów z Kalos jeszcze nie ma jaja zostaną wam dane w taki sposób, a w przypadku Sylveona Dagi otrzyma po prostu jajo Eevee:
Kod:

Jajo *nazwa pokemona*
[img]http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/9d/Spr_3e_Egg.png[/img]
[b]Data wyklucia: [/b]30.11.13r
Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie za to źli.. Ale pamiętajcie, że czekają na was pokazy, a  udział może wziąć każdy!

EVENT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przygody w Kalos   

Powrót do góry Go down

Przygody w Kalos
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3