IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Bank loteria dagi66 turniej pokemony pokemon miastami ewolucja 2013 cosmo Podróż Orania zmiany deckardpain azuria Adopcje karta Mike menager pokemona między emolga konkurs liderzy Ostrzeżeń Marmoria

Share | 

Miasto Alabastia (Pallet Town)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Maj 04, 2014 10:55 am

Eme;
Podejście do konkretnego miejsca gdzie widziałeś te pokemony było by trudne. W tym lesie roiło się od poke robali, głównie tych poke - larw, czyli Catepire, Sewdlle, czy Wrumple, nie mniej dostrzegałeś także ich ewolucję, ale te w popłochu uciekały od ciebie, lub ignorowały - co w przypadku Beedrilli było nawet dobre, w końcu nie chciałbyś być zaatakowany przez Beedrilla... wracając. Prócz tych wszystkich motylków i larw, oraz pszczół, latały tu też Ledyby, a na swych sieciach na ofiarę oczekiwały Spinaraki, ty jeden byłeś dla nich zdecydowanie za duży, bo na twój widok uciekały z sieci i chowały się pod listkami. Idąc tak co jakiś czas na ziemi dostrzegałeś Pineco... jednym słowem była tu masa poke - robali. Może nie wszystkie gatunki, ale zdecydowanie wiele, nic tylko brać i wybierać!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
emequaza

Male

Liczba postów : 16
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Maj 04, 2014 4:59 pm

Najlepiej by było żebym złapał pokemona, który byłby dobry na pokemony Brocka. Z tego co widzę w tym lesie najprzydatniejszym pokemonem na kamiennego lidera byłby Vivilion, który ewolułował ze Scatterbuga. Inne poke-motyle też byłyby dobre. -Larvesta jeśli zauważysz jakiegoś Scatterbuga to uniemożliwi mu ucieczkę żarem, a następnie spam żarami. Jeśli długo nie będziemy mogli go znaleźć zrób to co ci mówiłem na wurmplu.-
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Maj 04, 2014 5:40 pm

No... to jest Kanto, nie Kalos... aczkolwiek nawet biorąc pod uwagę ten fakt kilka robaków z Kalos widziałeś. Twój starter namierzył jednego z nich i... podpalił las! Pożar wywołany przez niepozorny atak żarem szybko zaczął się rozprzestrzeniać, a pokemony uciekać. Tobie też doradzam ucieczkę, bo dosłownie robi się gorąco, a to nie wróży dobrze...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

Liczba postów : 133

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Maj 06, 2014 4:01 pm

Przeczuwałem że prędzej czy później Silcoon wystrzeli sieciom w gałąź. To nie było zbyt trudną przeszkodom, aby się do niego dostać. Spojrzałem w stronę drzewa aby sprawdzić w jakom gałąź trafił Silcoon. Po kilku minutach ją znalazłem.
- Chimchar wejdź na drzewo i zetnij sieć na która znajduje się po twojej lewej stronie, a gdyby ci inne sieci blokowały drogę to użyj drapania aby je ściąć,a w razie ataku Silcoona to wskocz na niego i zetnij sieć gdy to już zrobisz atakuj go drapaniem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Maj 06, 2014 6:28 pm

Chimchar sprawnie poruszał się po drzewie, nic dziwnego, to poke-małpka, jego ciało jest stworzone do wspinaczki po drzewach! Szybko zrzucił Silcoona na ziemię, wtedy ten się poddał. Chimchar chwilę myślał, ale w końcu uznał że wygrał i zaczął skakać z radości, robaczek za to stał w miejscu i czekał wyraźnie na coś, tylko na co?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Maj 06, 2014 7:25 pm

Gdy spojrzałem w stronę Chimchara bylem zadowolony ale i jednocześnie trochę zawiedziony bo nie tak sobie wyobrażałem naszą pierwszą walkę. Byłem ciekawy dlaczego Silcoon się tak szybko podał bo według mnie pokemony bardzo rzadko się podają. Poszedłem w stronę Silcoona.
-Silcoon dlaczego się tak szybko podałeś.-Zapytałem z zaciekawieniem?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Maj 06, 2014 7:42 pm

Pokemon niespodziewanie strzelił w ciebie siecią! Nie, zaraz nie w ciebie, a w jeden z balli przy twym pasku. Pokeball automatycznie się odpiął gdy dziki pokemon go pociągnął, ten upadł na ziemię tuż przed robaczkiem. Taki kokon nie może polegać na mimice, słowami też ci nic nie przekaże, czyżby te "porwanie" pokeballa miało oznaczać chęć dołączenia do twojego zespołu?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Maj 07, 2014 6:29 pm

Nie byłem pewien czy Silcoon na pewno chce być moim pokemonem. Więc zaryzykowałem podniosłem pokeball który leżał na ziemi. Powiększyłem pokeball i rzuciłem go prosto w Silcoona. Czekałem aż Silcoona złapie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Maj 07, 2014 6:35 pm

//Proszę pilnuj długości postów, powinny być co najmniej pełne trzy linijki. Tym razem przymnę oko, ale następnym razem nie będzie odpisu...//

Pokeball uderzył w robaczka i wciągnął go do środka. Przez chwilę widziałeś jeszcze pokemona w postaci czerwonej smugi energii, a potem już widziałeś tylko kiwający się w ten charakterystyczny sposób pokeball. W końcu przyrząd do chwytania pokemonów uspokoił się, a to znaczyło że... pokemon złapany! Twój pierwszy pokemon złapany! Oczywiście nie licząc startera...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Maj 07, 2014 8:38 pm

Byłem szczęśliwy że w końcu złapałem moiego pierwszego pokemona. Powoli zachodziło słońce więc wyjąłem pokeball Chimchara. Wycelowałem w jego stronę, aby wrócił do swojego pokeballa. Następnie zasnąłem. Rano wstałem i cieszyłem kolejnym dniem. Następnie wyruszyłem przed siebie.

Ostatnio zmieniony przez Fired dnia Pią Maj 09, 2014 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pią Maj 09, 2014 5:19 pm

//Ej, emgieowanie to moja brocha! Jak chcesz wyczarowywać domki z powietrza i lasu to złóż podanie, może ci się uda zostać MG, ale teraz to ja nim jestem i ja steruję światem, a nawet twymi pokemonami, więc popraw ten ostatni post i skasuj fragment w którym znikąd pojawia się domek//

I... rozpoczął się drugi dzień twojej własnej przygody. Niestety, nie obudziły cie miłe promienie słońca, z drugiej strony nie był to też deszcz czy grad. Obudziło cię... coś. Nie byłeś pewny co to, nawet nie wiedziałeś czy to jawa czy sen, bo znajdowałeś sie w tym pośrednim stadium, w którym człowiek z drugiej strony chodzi, widzi i słyszy, a z drugiej strony jego mózg chodzi tak, jak komputer z wymontowanym procesorem... kiedy już się rozbudziłeś zobaczyłeś co cię obudziło, były to dwa pokemony, przypominały nieco rycerzy, ich przednie kończyny przekształcone były w coś w rodzaju kopi rycerskiej, a całe ciało okrywał pancerz, wyglądał jakby był zrobiony z metalu, czyżby stalowy pokemon? Do tego ta część pancerza, którą pokemon nosił na głowie przypominała rycerski hełm z ozdobnym pióropuszem. Pokemony walczyły między sobą, były tu bowiem dwa osobniki, chyba cie nie namierzyły, wyglądają na silnych...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pią Maj 09, 2014 9:26 pm

Widząc że te pokemony walczą między sobą. Powoli wyciągnąłem pokedex z plecaka, aby sprawdzić informacje o tych pokemonach. Gdy pokedex powiedział mi informacje, nie ruszałem się z miejsca, aby mnie nie zauważyli. Przez tę czas byłem ciekawe dlaczego te pokemony między sobą walczą?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Maj 10, 2014 2:13 pm

Pokedex napisał:
Escalivalier, wyższa forma Karrablasta. Pokemon robaczo stalowy pochodzący z Unovy, dość rzadki na wolności. Osobniki z tego gatunku lubią walczyć między sobą by zademonstrować swą siłę.
No i... pokedex uświadomił cię co do powodów tego starcia. Trzeba przyznać, ciekawe te pokemony, rzadkie... z drugiej strony wyglądają na silne, chyba lepiej z nimi nie zadzierać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Maj 10, 2014 2:44 pm

Gdy pokedex mi powiedział informacje o Escalivalierach. Pomyślałem aby złapać jednego z nich, ale mój Chimchar jeszcze nie nauczył się żadnego ataku typu ognistego aby pomógł mi złapać takiego pokemona. Więc powoli poszedłem w inne miejsce, aby mój Chimchar nauczył się ataku typu ognistego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Maj 10, 2014 3:16 pm

Oddaliłeś się, a pokemony nie przerywały walki między sobą, po kilku minutach przestałeś słyszeć odgłosy ich starcia, trafiłeś do lasu, niezbyt gęstego, ale jednak był to las. Drzewa, pokemony robaki i ptaki, krzaki... nic ciekawego, cisza i spokój, idealne miejsce by potrenować z pokemonem nowy atak! Więc... na co czekać?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Maj 10, 2014 3:46 pm

Gdy już przybyłem do lasu uświadomiłem sobie że nie mogę traci cz czasu. Więc zastanawiałem się jakich ataków mój Chimchar mógłby się nauczyć. Po pewnym czasie przypomniałem sobie dwa ataki. Od razu wziąłem do ręki pokeball.
-Chimchar wyjdź.-Uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Maj 10, 2014 10:07 pm

//Mogłeś od razu opisać jaki to atak, post by się wydłużył, a ja bym mógł od razu opisać postępy pokemona... znów naciągam regulamin, ciesz się że masz dobry nastrój...//

Chimchar wyskoczył z pokeballa i od razu zabrał się do eksploracji otoczenia. Zaglądał w krzaki, skakał po drzewach, nie oddalał się od ciebie, niemal przez cały czas miałeś go na oku, tylko chwilami znikał między liśćmi, ale zaraz się pojawiał. W każdym razie nie zwracał na ciebie najmniejszej uwagi, jeśli chcesz go czegoś nauczyć to musisz to zmienić...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Maj 10, 2014 11:15 pm

Widząc ponownie Chimchara jak się rozgląda. Pomyśałem że na pewno będzie mu się trudno skupić na nauczeniu się ataków jakimi som Ember i Flame Wheel. Ale najpierw chce żeby Chimchar nauczył się ataku jakim jest Ember. Podszedłem do Chimchara.
-Chimchar będziesz się uczył ataku jakim jest Ember więc chce abyś się skupił na treningu.-Uśmiechnąłem się do pokemona.
-Najpierw weź głęboki wdech, a następnie spróbuj wystrzelić ogniem.-Powiedział patrząc się na pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Maj 11, 2014 2:08 am

Pokemon spojrzał na ciebie, tak jak by widział ufoludka, albo hobbita. Strzelać ogniem? Jak? Ma ogień na plecach, na ich końcu, tam gdzie się stykają plecy z nogami, to ogień, taki milusio ciepły... ale to nie ten ogień! Ty kazałeś go strzelić z pyszczka... chyba cie pogięło! Chociaż... może... w końcu pokemon spróbował, ale tylko cie opluł... już prędzej pretendowało by to ataku bąbelkami, ale przecież Chimchar nie uczy się takich ataków! Oj, czeka cie sporo roboty, tym bardziej że małpka niepomna twych słów już rozglądała się za kolejnym obiektem kilku sekundowego skupienia uwagi...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Maj 11, 2014 7:52 pm

Gdy Chimchar mnie opluł wytarłem twarz. Zastanawiałem się jak mam powiedzieć Chimcharowi, aby użył ataku Ember. Kombinowałem przez pewien czas jak mu to łatwiej wytłumaczy aby się jak najszybciej nauczył tego ataku. Po pewnym czasie wymyśliłem. Tylko nie byłem pewien czy się szybciej nauczy tego ataku.
-Chimchar weź głęboki wdech a następnie spróbuj w swoich płucach stworzyć ogień, a na koniec spróbuj wystrzeli z pyszczka.-Krzyknąłem!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Maj 12, 2014 4:47 pm

Chimchar przypatrzył ci się badawczo, po chwili jego wzrok przesunął się jednak na arcyciekawe drzewo stojące za tobą, dalej na jakiś konar który musiał odpaść pod czas którejś z burz i obrastał już mchem, na trawę... ale tam nic ciekawego nie było, wzrok pokeona wrócił więc na ciebie, skupił się... co w jego przypadku już było postępem i... wyrzucił z siebie kilka iskierek, takich iskierkowatych i chyba niezbyt gorących, bo zgasły niemal od razu w kontakcie z chłodnym powietrzem...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Maj 12, 2014 5:31 pm

Widząc że mój Chimchar wyrzucił z siebie kilka iskierek byłem zadowolony bo to był już jakiś postęp, aby nauczył się nowego ataku. Uświadomiłem sonie że pomimo jest bardzo ciekawskim pokemonem to próbuje wykonywać moje polecenia.
-Chimchar spróbuj jeszcze raz wziąć głęboki wdech, a następnie spróbuj w swoich płucach stworzyć ogień, a na koniec spróbuj wystrzeli z pyszczka.-Krzyknąłem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Maj 25, 2014 5:08 pm

Pokemon wskoczył ci na głowę i strzelił w gałęzie, osmalił nieco najbliższe listki, ale to wciąż za mało by nazwać atak prawdziwym żarem. Widać jednak iż twój pokemon zmierza w dobrym kierunku i wyuczenie ataku jest jedynie kwestią czasu, a raczej doświadczenia którego pokemon musi nabrać w trakcie waszego pierwszego wspólnego treningu.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Maj 25, 2014 6:56 pm

Co raz bliżej mój Chimchar jest, aby się nauczyć ataku Ember. Przyjrzałem się tym liskom i były ledwo uszkodzone. Byłem bardzo ciekawy ile razy mój pokemon będzie musiał próbować aby się nauczyć tego ataku.
-Chimchar spróbuj jeszcze raz wziąć głęboki wdech, a następnie spróbuj w swoich płucach stworzyć ogień, a na koniec spróbuj wystrzeli z pyszczka.-Krzyknąłem

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Maj 25, 2014 7:18 pm

Chimchar znowu próbował, tym razem wyszło mu kilka poprawnych kuleczek idealnego żaru, ale za to wystrzelił je zbyt słabo i te przeleciały niecały metr i spadły na ziemię. W krótkiej trawie wypaliło się pięć niewielkich okręgów, to od tego ataku. Chimchar wyraźnie się tym ucieszył, nie ma się co dziwić, w końcu jakiś wyraźny postęp! Ale z drugiej strony jeszcze sporo walki...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Today at 12:00 am

Powrót do góry Go down

Miasto Alabastia (Pallet Town)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 22 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next