IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Marmoria pokemona pokemony cosmo Bank Mike menager konkurs deckardpain azuria turniej zmiany miastami ewolucja liderzy karta emolga Adopcje między Orania Podróż Ostrzeżeń loteria pokemon 2013 dagi66

Share | 

Miasto Alabastia (Pallet Town)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Pendragon

Male

Liczba postów : 69
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Lut 03, 2014 5:18 pm

Zbiegłem na dół przed dom Profesora Oaka, czekając na tego młodego trenera.
Czekałem cały czas ze spokojem aż wyjdzie z domu Oaka. Przed ten czas wypuściłem pokemony żeby się zaprzyjaźniły. Gdy pokemony wyszły z balli. Patrzyłem na nich co robią i czekałem za tym trenerem, który był w domu Oaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Lut 03, 2014 5:25 pm

Numel i Magby rozpoczęli rozmowę między sobą. Weedle stał z boku jakby odepchnięty od grupy. Czekaliście tak chwilę, a ty w między czasie dowiedziałeś się o czym rozmawiały ogniste stworki. Rozmawiały mianowicie o trenowaniu żaru, Magby właśnie próbował nauczyć się tego ataku, a Numel mu pomagał, wychodziło to średnio, ale twój starter robił postępy. Nagle wyszedł ten sam chłopak, którego widziałeś już wcześniej. Obok niego dumnie kroczył Elekid.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Lut 04, 2014 9:15 am

Hej ! Nazywam się Pendragon i jestem od niedawna zresztą jak ty trenerem pokemon. A ty jak masz na imię ? - zapytałem.
Może zawalczymy,żeby sprawdzić swoje umiejętności i żeby w ogóle się zmierzyć. Co ty na to -ponownie zapytałem.
No nie daj się prosić musimy zawalczyć ! - krzyknąłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Lut 04, 2014 11:17 am

- Jestem Eryk i masz rację, jestem trenerem, choć puki co mam tylko mojego Elekida. -powiedział i pogłaskał stworka po jego żółtej głowie.
- Możemy zawalczyć jeśli tak ci zależy, ale każdy użyje po jednym pokemonie, bo jak już wspominałem więcej nie posiadam. Zgadzasz się? -Teraz miałeś wybór, mogłeś odrzucić prpozycję krótkiej walki, ale przecież sam wyzwałeś go na pojedynek.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kondek1111

Male

Liczba postów : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Mar 03, 2014 6:18 pm

Mama Kenty spakowała mu wszystkie rzeczy potrzebne na wyprawę pokemon. Kenta przyczepił swój pas, schował pokeballe, spakował swój plecak pełen ubrań i czas ruszać w podróż po swoją pierwszą odznakę i pokemony, żegnając się z mamą i z łzami w oczach wyruszył w podróż
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Mar 03, 2014 9:33 pm

// Pisz w pierwszej osobie, a nie w trzeciej. Będzie mi łatwiej Wink //

Wyszedłeś z domu, a pierwsze co zauważyłeś to rozkwitające, zielone, życie. Promienie słońca delikatnie muskały twoją skórę, miło ją ogrzewając. Mimo tak wczesnej pory roku, na pewno powietrze ma minimalną temperaturę równą 15 stopni Celsjusza! Ogródek przed twoim domem wręcz lśnił od wybijających kwiatów, a krzewy powoli powracały do swojej świetności.
- Uważaj na siebie! Nie chodź w deszczu! Chroń pokemona! I...oh! Syneczku! Powodzenia! - krzyczała do ciebie twoja mama, machając ci na pożegnanie. Mieszkaliście na uboczu, więc po twojej prawej stronie znajduje się las, w którym raczej mógłbyś złapać swojego pierwszego pokemona. Z kolei, jeśli skierujesz się w drugą stronę, ujrzysz drogę prowadzącą do centrum miasta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kondek1111

Male

Liczba postów : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Mar 03, 2014 9:40 pm

Postanowiłem wybrać się do lasu złapać swojego pierwszego pokemona, myślę że 5 pokeballi mi na to starczy.
Bez zastanowienia, pobiegłem do lasu po swojego pierwszego pokemona, czułem że coś się do mnie zbliża.
- Charmander wyjdź z pokeballa i bądź w pogotowiu .
Szedłem dalej przez las a charmander za mną, już zmierzaliśmy do końca lasu, ale postanowiłem się jeszcze na moment odwrócić bo jednak nie chciałem wyjść z lasu bez pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Mar 03, 2014 10:52 pm

Kondziu:

Charmander wyskoczył z twojego pokeballa jak z procy. Rozejrzał się wokół siebie i...usiadł na ziemi. Spojrzał na ciebie i wzrokiem dokładniej przeszukiwał teren. Ni stąd ni zowąd wyskoczył i próbował złapać się najniżej położonej gałęzi. Prawdopodobnie próbuje się choć trochę pohuśtać. Zdenerwowany tym, że nie potrafi doskoczyć do tej kruchej belki drewna, zaczął biegać w kółko, a w jego oczach zaczęły pojawiać się pierwsze oznaki łez.
Dopiero teraz się zorientowałeś, że troszkę zszedłeś z trasy, gdyż szosa spód twoich nóg tak troszkę...znikła. Wydaje ci się, że coś słyszysz...ale to zawsze może być zwykły wiatr, albo płacz twojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
emequaza

Male

Liczba postów : 16

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Mar 04, 2014 8:19 pm

Wszystkie potrzebne przedmioty zapakowałem do plecaka w tym potiony, ubrania i zapasy jedzenia . Pieniądze pokeballe i pokedex włożyłem do kieszeni. Byłem przygotowany do podróży. Pożegnałem rodziców. Wyszedłem z domu.
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Mar 05, 2014 2:40 pm

Emequaza
*Staraj pisać się minimum pełne, trzy linijki. Za drugim takim niepełnym poście nie będzie odpisu*

Ojcowski uścisk ręki i matczyne spojrzenie twojej matki siedziało w twoich wspomnieniach, gdy przekraczałeś bramę waszego domu. Kątem oka zobaczyłeś jeszcze swoich rodziców, którzy uśmiechali się, przepełnieni dumą.
Pogoda była wręcz idealna i nic nie mogło zepsuć twojego pierwszego dnia podróży. Nawet już co jakiś czas słyszałeś śpiew ptaków, oznaczający zbliżającą się wiosnę. Dobrze wiesz, że w oddali, za pagórkiem (który jest przed tobą) znajduje się jezioro. Jeśli obejdziesz dom dookoła staniesz oko w oko z lasem, a jeśli skręcisz dojdziesz do miasta. Czas podjąć pierwszą decyzję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
emequaza

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Mar 09, 2014 9:46 pm

Jeśli pójdę nad jezioro to spotkam tam pewnie dużo pokemonów wodnych. Lepiej nie ryzykować przy moim starterze. W mieście znajdę questy i centrum pokemon. Najpierw chciałbym złapać jakiegoś pokemona więc zostaje las. Poszedłem do lasu.
-Larvesta wyjdź!-Powiedziałem. Przede mną pojawił się ognisty pokemon.
-Larvesta proszę cię zaznaczaj drogę strzałem siecią, bo w ten sposób się nie zgubimy.-Poprosiłem pokemona.
Fired

Male

Liczba postów : 133

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Mar 25, 2014 6:06 pm

Po spakowaniu wszystkich rzeczy potrzebnych na podróż, pożegnałem się z rodzicami i od razu wyruszyłem. Wyszedłem z domu. Od razu poszedłem ścieżką która zaprowadziła mnie na łąkę. Tam znalazłem jedno drzewo i poszedłem w jego kierunku aby odpocząć i zaprzyjaźnić się z moim pokemonem. Gdy przybyłem do drzewa wyciągnąłem pokeball pokemona.
-Chimchar wyjdź!-Powiedziałem z uśmiechniętą twarzom.
-Chimchar ma nadzieję że będziemy zagraną ekipom?!-Zapytał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Mar 25, 2014 9:52 pm

Pokemon wyskoczył z pokeballa uradowany, że w końcu obejrzy sobie trochę świata. Wskoczył szybko na drzewo i przytrzymując się gałęzi jedną łapą, drugą przystawił do czoła, nasladując marynarzy w bocianim gnieździe zaczął przyglądać się miastu. Gy go zagadnąłeś spuścił wzrok na twoją osobą i chwilę się namyślał, po czym krzyknął radosne "Czim!" Co zdaje się miało oznaczać tak. Szybko też znudziło mu się gapienie w horyzont i wskoczył w koronę drzewa, skąd po chwili spadł Wrumple, a za nim zeskoczył Chimchar!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Mar 26, 2014 9:19 pm

Gdy Chimchar zeskoczył z drzewa spojrzałem na niego aby zobaczyć czy mu się nic nie stało, wyglądało że był cały. Na stęp mnie spojrzałem w kierunku Wrumpla i wyjąłem Pokedex z plecaka aby sprawdzić informacje o pokemonie. Gdy Pokedex powiedział mi wszystkie informacje o pokemonie, na stęp mnie udałem się w kierunku Chimchara.
-Chimchar może chciałbyś stoczyć swoją pierwszą walkę z pokemonem?-Zapytałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Czw Mar 27, 2014 4:45 pm

//"na stęp mnie"? Chyba "następnie" o.O//

Pokedex podał ci trochę podstawowego info, mianowicie pokeon które spotkałeś pochodził z Hoeen, zwał się Wrumplem, był to typ robaczy i... coś ciekawego, ma dwa warianty ewolucji, najpier w jeden, albo drugi kokon, a potem w motylka, czyli Beatifly, lub ćmę, znaczy Dustox. raczej nie będzie wielkim wyzwaniem, to taka trzecio-generacyjna odmiana Caterpi, ale przecież Chimchar od czegoś musi zacząć. Pomysł walki chyba mu się spodobał... od razu ustawił się na przeciw Wrumple, larwa nie chciała uciekać przed pojedynkiem, wręcz przeciwnie, również przybrała bojową pozę!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Czw Mar 27, 2014 5:25 pm

Widząc że mój Chimchar chciał walczyć byłem z niego dumny. Wierzyłem w Chimchara choć to była jego pierwsza walka.
-Chimchar użyj ataku Leer, a w razie jego ataku wejdź na drzewo i skacz po gałęziach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pią Mar 28, 2014 4:46 pm

//Powinny być pełne trzy linijki, co najmniej. Proszę staraj się tego trzymać, następnym razem przy takim poście nie będzie odpisu. Tak poza tym, możesz śmiało dyktować więcej niż jeden atak na post//

Chimchar spojrzał na Wrumpla groźnie, na co ten odpowiedział strzałem siecią, spowolnił tym twoją małpkę, która szybko oberwała akcją. Dopiero po tym Chimchar wskoczył na drzewo, uniknął tym samym drugiego strzału siecią. Wrumple szybko jednak oblepił sieciami wyższe gałęzie, dzięki czemu Chimchar nie mógł wejść w koronę drzewa, gdzie miałby zdecydowaną przewagę, może się wprawdzie schronić na drzewie, ale jedynie na pniu.

Chimchar 95%HP + obniżona szybkość (1)
Wrumple 100%HP + obniżona obrona (1)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pią Mar 28, 2014 6:56 pm

Ataki siecią zrobiły na mnie wrażenie, zwłaszcza że jego ataki były bardzo szybkie i celne gdy celował nimi w drzewo. Również nie przypuszczałem że Wrumpl użyje ataku akcji, na szczęście ten atak nie zrobił zbyt wielkich obrażeń na moim Chimcharu.
-Chimchar użyj dwa razy ataku Leer, a gdy zaatakuje szybko zrób unik.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pią Mar 28, 2014 7:47 pm

Chimchar już miał użyć spojrzenia, gdy dostał strzałem siecią prosto w pyszczek i został brutalnie ściągnięty z drzewa. Następnie gąsieniczka przystąpiła do ataku, trafiła aż czterema akcjami! Wtedy twój pokemon wkurzył się i to nie na żarty! Zdarł sobie z oczu sieć i ignorując twoje polecenia użył drapania i to krytycznego!

Chimchar 75%HP + obniżona szybkość (2)
Wrumple 90%HP + obniżona obrona (1)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Kwi 22, 2014 4:02 pm

Nie spodziewałem się, że mój Chimchar tak się wkurzy. Przeczuwałem że mój Chimchar będzie nieustanie atakował swojego przeciwnika. Więc wymyśliłem strategie która powinien być przydatna, ale ma jedną wadę, ale i tak jej użyłem.
-Chimchar szybko wskocz na Wrumpla i nieustanie atakuj go drapaniem, a jeśli będzie chciał cię rzucić z siebie to trzymaj się go mocno.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Kwi 30, 2014 8:43 pm

Twoja strategia podziałała, robaczek mocno obrywał, wydawało się że jest po walce, ale on nie chciał się poddać, o nie! Niespodziewanie... rozpoczął ewolucję!!! Po chwili przed tobą miast małej różowej gąsieniczki leżał kokon, kokon ów użył harden, co przywróciło jego obronę do normalnego poziomu. Chimchar był zszokowany tym co zobaczył i tylko stał, oraz gapił się na przeciwnika. Ten z kolei użył strzału siecią w brzuch twojego pokemona, podciągną się na sieci i uderzył tackle. Wygląda że walka zaczyna się na nowo!

Chimchar 70%HP + obniżona szybkość (3)
Wrumple 50%HP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fired

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Kwi 30, 2014 10:40 pm

Odrazu po ewolucji wyjołem z plecaka pokedex aby sprawdzić informacje o nim. Po kilku minutach wymyśliłem kolejom strategie która powinna pomóc. Gdy spojrzałem w stronę Chimchara by nadal tylko stał patrzył się w stronę przeciwnika.
-Chimchar szybko użyj ataku drapaniem sieć,a następnie zbliż się jak najbliżej kokonu i nieustannie atakuj go drapaniem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Czw Maj 01, 2014 11:39 am

Okazało się, iż pokemon którego miałeś przed sobą i który walczył z twym Chimcharem był Silcoon, jedna z dwóch ewolucji Wrumple. Chimchar zniszczył sieć i uniknął kolejnego strzału siecią, po czym zaatakował przeciwnika kilka razy drapaniem! Zadało to trochę niższe niż wcześniej obrażenia, zdaje się że po ewolucji znacznie podwyższyła się u tego pokemona statystyka obrony... po tym Silcoon wystrzelił sieć, jednak nie w Chimchara, a w jedną z gałęzi, po czym podciągnął się i przeleciał na niej, tak jak Tarzan na lianie, przy okazji uderzył mocno Chimchara w głowę.

Chimchar 65%HP + obniżona szybkość (3)
Wrumple 30%HP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Maj 03, 2014 4:19 pm

Emequaza;
Wraz ze swym pokemonem ruszyłeś przez las, Larvesta znaczył drogę strzałami siecią, jednak już po kilku minutach przechadzki zwątpiłeś czy taka metoda będzie skuteczna. Owszem, sieć wytworzona przez ognistego robaczka była doskonale widoczna, jednak... nie on jeden produkował sieć w tym lesie. Co chwila napotykałeś pokemony takie jak Wrumple, czy Weedle. Nie brakowało też Pidgeyów, czy Flethlingów, które ukrywały się w koronach drzew. Nie było przesadnie ciepło, temperatura to coś około 10 stopni, a w powietrzu było dużo wilgoci, do tego słońce nie grzało cie bezpośrednio, bowiem zasłaniały je konary drzew, więc nieco marzłeś, ale cóż, trzeba się przyzwyczaić w końcu takie życie trenera.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
emequaza

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Maj 03, 2014 9:44 pm

-Larvesta już nie musisz używać strzału siecią.- powiedziałem do pokemona robaka. Nie chciałem, żeby używał strzału siecią, ponieważ po pierwsze i tak strzał siecią Larvesty pomieszał by się z sieciami innych pokemonów robaków, po drugie nie nie chciałem żeby mój ognisty robak marnował sieć i po trzecie nie było takiej potrzeby. Poszedłem do miejsc gdzie ostatnio widziałem inne pokemony robaki od mojego Larvesty.
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Today at 8:03 am

Powrót do góry Go down

Miasto Alabastia (Pallet Town)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next