IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
konkurs cosmo pokemona liderzy karta Adopcje turniej między dagi66 ewolucja Ostrzeżeń 2013 Mike emolga Podróż deckardpain pokemony menager Bank loteria Orania zmiany azuria Marmoria miastami pokemon

Share | 

Miasto Alabastia (Pallet Town)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Yozora

Female

Liczba postów : 61
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Sty 04, 2014 8:24 pm

W tym mieście naprawdę nie było nic do roboty. Yozo tylko bez sensu marzła łażąc bez celu uliczkami. Szybko jednak zdała sobie sprawę, że jest to zupełnie bez sensu. Tylko co powinna zrobić? Przecież miała tutaj zostać przez jakiś czas, aby wpaść na kontrolę do siostry Joy w CP ze swoim Pochyeną. Tylko naprawdę... co miała robić przez te kilka dni? Biła się trochę ze swoimi myślami, aż w końcu postanowiła - ruszy dalej. Przecież nic się nie stanie jeśli będzie zwyczajnie oszczędzać Pochyenę, aż łapka mu się zagoi, a w następnym mieście też na pewno będzie Centrum Pokemon, gdzie będzie mogła oddać swojego pokemona na kontrolę.
Zanim jednak wyruszyła musiała zdobyć kilka rzeczy. Do miasta podróż nie potrwa godziny czy dwóch tylko prawdopodobnie kilka dni. Gdyby było lato nie byłoby problemem, można by spać pod gołym niebem. Jednak zimą... W sumie tez może nie być wyboru, ale w takim wypadku Yozo musi się zaopatrzyć w jakiś śpiwór i coś do rozpalania ogniska. Tak więc zaczęła się rozglądać za tymi rzeczami. Ponadto udała się jeszcze do centrum, bo pewnie powoli mogło zacząć zmierzchać, a tam może znajdzie się jakiś kąt, żeby niewysoką dziedziczne przenocować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TheMisterBloX

Male

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Sty 04, 2014 9:03 pm

Gdy szedłem przez las wraz z pokemonem na barku to nagle coś przykuło uwagę Snivy'ego był to Drapion który patrzył na nas z wściekłością. Na początku nie mogłem przyswoić tej informacji ale po chwili wszystko do mnie dotarło. Spróbowałem powoli się wycofać spokojnym krokiem gdy nagle pokemon ryknął a ja od razu zacząłem biec przed siebie przez las. Śnieg nie ułatwiał mi tego. Nie wiedziałem czy pokemon mnie goni czy nie po prostu chciałem żebyśmy wraz se Snivy byli bezpieczni. Po chwili biegu stanąłem przy drzewie i siadłem przy nim. Następnie powiedziałem do pokemona
-Chyba nas już nie goni. Mamy ogromne szczęście że nic nam nie jest.
Po tych słowach siedzieliśmy ze Snivy przy drzewie ja wyciągnąłem trochę karmu i dałem ją mu.
Siedzieliśmy tak i czekaliśmy jakby miało się coś niezwykłego wydarzyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Czw Sty 09, 2014 4:10 pm

BloX;
Niestety gdy już wydawało ci się że zgubiłeś tego wielkiego, mrocznego robaka o niewątpliwej sile, wtem usłyszałeś niepokojący szelest, szelest ten narastał... już miałeś się zerwać do biegu, gdy zobaczyłeś powód swego lęku, był nim Sewaddle. Mały pokemon wyglądał na przestraszonego, lecz mimo to mierzył łakomym wzrokiem karmę, nie miał jednak dość silnej woli by ją wziąść i uciec, bo niewątpliwie miał ochotę uciec...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Sty 26, 2014 3:31 pm

Wyszedłem z domu i zaraz pobiegłem do tutejszego prof. Oaka . Gdy byłem już na jego podwórku patrzyłem z podziwem na te wszystkie pokemony . Zapukałem do drzwi po czym wszedłem do środka . Na dole były tylko zdjęcia pokemonów i różne gadżety . Pomyślałem , więc , że pójdę na górę. Wchodziłem po schodach . W końcu gdy byłem na górze zobaczyłem Oaka po czym do niego podbiegłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Sty 26, 2014 3:36 pm

- O witaj! - Przywitał się z tobą profesor, Alabastia była małym miastem więc Oak znał wszystkich mieszkańców, łącznie z tobą.
- Zgaduje że przybyłeś po pokemona? No tak, każdy kiedyś powinien wyruszyć w podróż, niestety, wszyscy wybrali sobie nowy rok na podróż i skończyły mi się tradycyjne startery, a nawet niektóre z nie tradycyjnych. Te co mam to maluszki, są zbyt młode by powierzać je niedoświadczonym trenerom. Ale, ale, mam jeszcze kilka pokemonów do rozdania, proszę, powinien ci przypaść do gustu. - Powiedział i wręczył ci pokeball, wypuściłeś z niego pokemona, okazało się że to Magby.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Sty 26, 2014 3:40 pm

Dziękuję prof. Oak . Na pewno będziemy się dogadywać uśmiechnął się do małego Magbyego.
Profesorze słyszałem też , że nowi trenerzy pokemon dostają 5 pokeballi i pokedex . Czekałem co Oak mi odpowie . Jednak poczekałem jeszcze trochę , gdy czekałem starałem zaprzyjaźnić się z Magbym
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Sty 26, 2014 4:08 pm

- A racja! Przepraszam, za biegany jestem ostatnio, gdzie ja to miałem... - Oak zaczął grzebać w różnych pudłach i w końcu wygrzebał pokedex i pięć pokeballi.
- A tu masz taki mały bonus. - Uśmiechnął się i dał ci jeszcze jednego, innego balla.
- To jest premierball, ma większe szanse na złapanie pokemona, ale nie powinieneś go zmarnować na byle co. Idź już zanim się ściemni, potrenuj pokemona, albo poszukaj nowych, jest tu teraz sporo pokemonów lodowych w okolicy, ale dobrze się chowają. - Powiedział uczony.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Sty 26, 2014 4:12 pm

Dobrze dziękuje za wszystko ! Krzyknąłem w biegu . Choć Magby poszukamy Ci nowego pokemona , a potem potrenujemy dobrze uśmiechnął się do pokemona . Postanowił poszukać lodowego pokemona tak jak mówił Oak . Magby może żeby dobrze Cię poznać zeskanuję Cię pokedexem . Zeskanował Magbyego Pokedexem i uważnie słuchałem informacji o nim . Gdy wymowa się już skończyła poszedłem szukać .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Sty 26, 2014 7:59 pm

Pokedex napisał:
Magby. Ognisty pokemon posiadający trzy stadia ewolucji, jest najczęsciej spotykany w Johto, co ciekawe jego wyższą formę częściej można spotkać w regionie Kanto, po czym wędruje aż do Sinnoh by tam znaleźć specjalny przedmiot dziki któremu można ewoluować.
Magby kroczył pewnie obok ciebie i rozglądał się pobieżnie po ośnieżonym lesie, ty także rozglądałeś się dokoła, ale z większą dokładnością i nagle dostrzegłeś coś nietypowego. Była to dziupla zaklejona siecią, czyżby coś kryło się w środku?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Sty 26, 2014 8:22 pm

Gdy zauważyłem tą dziuplę szybko do niej podbiegłem . Ciekawe co to jest , a ważniejsze co tam jest.
Spojrzałem się na Magbyego i uśmiechnąłem się do niego no więc Magby trzeba by było jakoś rozwalić te sieć , więc do boju Magby spróbuj Smogu natomiast ja będę walić w to , razem na pewno to rozwalimy do boju !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Sty 27, 2014 6:24 pm

Twój pomysł z użyciem smogu szybko okazał się fatalny... zresztą walenie w sieć tak samo, gdyby Magby znał jakiś ognisty atak pewnie było by po sprawie w kilka sekund, no, ale Magby nie znał ognistych ataków. Cała sytuacja potoczyła się następująco. Uderzyłeś w sieć, ale ta tylko na chwilę naprężyła się i powróciła do poprzedniej pozycji, a twoja ręka przykleiła się do tej przeszkody, wtedy twój pokemon wypuścił śmierdzące i toksyczne opary którymi się zakrztusiłeś i chyba rozwścieczyłeś coś co było w środku, bo to coś po kuło cie trującym żądłem, ale zrobił to na tyle dyskretnie że nie dopatrzyłeś się jaki to był właściwie pokemon.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pon Sty 27, 2014 10:46 pm

Aaa boli ! - krzyknąłem. Magby, chciałem to przełożyć, ale inaczej nie zobaczymy co to za pokemon i nie uwolnię ręki . Więc spróbuj użyć Ember wiem,że nie umiesz jeszcze tego ciosu,ale powiem Ci instrukcję jak to wykonać dobra ? - uśmiechnąłem się do pokemona. Więc wykonuję się go podobnie jak Smog,tylko , że zamiast toksycznych opar spróbuj użyć ognia. Wiem,że Ci się uda. Więc jeszcze raz nabierz powietrza w swoje płuca i spróbuj zamiast Smogu użyć ognia wiem ,że Ci się uda musisz się tylko skupić i zrobić to co Ci powiedziałem, a więc jeszcze raz uda Ci się na pewno do dzieła Magby wierzę w Ciebie ! - krzyknąłem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aleksander

Male

Liczba postów : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Wto Sty 28, 2014 9:15 pm

Wreszcie nadszedł ten dzień kiedy mogę wyruszyć w swoją własną podróż pokemon.
Pożegnałem się z rodziną i podziękowałem za swojego startera którego od nich otrzymałem.
Zdążyłem się już trochę zaznajomić z tym pokemonem, po początkowych doświadczeniach stwierdziłem, że ten Elekid jest typem urodzonego dyktatora jednak udało mi się zdobyć szacunek tego pokemona w sposób pokojowy.
Wróćmy do podróży. Udaliśmy się w drogę do miasta Pewter, gdzie podobno znajduje się pierwszy lider,
ale najpierw musimy złapać jakieś trawiaste pokemony które pomogły by nam wygrać z tamtejszym liderem. Kiedy byliśmy w połowie drogi weszliśmy do Lasu obok którego przechodziliśmy szukając tam trawiastych pokemonów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Sty 29, 2014 4:41 pm

Aleksander
Czułeś, że znalezienie trawiastych pokemonów, nie będzie tak proste i piękne jak mogłoby się zdawać. Było naprawdę zimno, z nieba ciągle sypał śnieg, a ziemia pokryta była białym puszkiem. Drzewa zrzuciły już dawno swoją zieloną szatę, którą tak kochały pokemony poszukiwanego przez ciebie typu. Elekid mimo chłodu, samoistnie wyszedł z Pokeballa, stwierdzając, że nie jest od miejscem dla pokemona takiego jakim był on. Zimny wiatr owiewał twoją twarz, czułeś to przenikliwe zimno. Twój towarzysz dzielnie je znosił. Widać uważał to za część swojego własnego treningu. Szybko wydostaliście się z Alabastii i wkroczyliście na jeszcze mroźniejszą drogę polną. Droga do lasu trochę zajmie, jednak może to tu uda wam się coś znaleźć. Jednak na razie prócz przenikliwego mrozu, niczego nie widzicie. Ani żywej duszyczki.
Podróż Między Miastami
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Sty 29, 2014 8:46 pm

Pendargon;
Niestety twój pokemon nie potrafił wykrzesać z siebie ognia. Po kilku jego nieudanych próbach wykonania żaru, a twoich wyszarpania ręki już traciłeś nadzieję że to się uda, ale nagle... tak! Magby wykrzesał z pyszczka kilka pojedynczych iskierek, które od razu zniknęły w starciu z zimną mieszaniną gazów, jakim było powietrze. Nie było to wiele, ale trening przynosił jakiś efekt, a to już coś! Tymczasem tajemniczy mieszkaniec dziupli siedział sobie w swojej kryjówce i albo zasną, albo bał się poruszać, nie wykluczone też że miał drugie wyjście i dawno opuścił kryjówkę, ale na razie tak czy siak byłeś unieruchomiony.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sro Sty 29, 2014 10:30 pm

Magby jak na razie świetnie Ci idzie ! - krzyknąłem w stronę Magbyego.
Tak dalej,a na pewno Ci wyjdzie ! Więc spróbuj jeszcze raz ! - ponownie krzyknąłem
Raz już prawie Ci wyszło ! Więc jeszcze raz spróbuj teraz na pewno dasz sobie radę. Więc nabierz jak najwięcej powietrza, a potem postaraj zamienić je w ogień i zamiast Smogu spróbuj użyć Ember, wiem,że Ci się uda pamiętaj nabierz powietrza i zamiast Smog użyj Ember ! Wiem,że Ci się uda wierzę w Ciebie Magby ! Do boju mały ! - krzyknąłem z zapałem do Magbyego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Czw Sty 30, 2014 5:24 pm

Twój pokemon za pewne niebywale się starał. Dało się to poznać po wyrazie jego twarzy, po zaciętości ukrytej we wzroku, po kolejnych kropelkach potu na jego ciele. Tak. To że starał się wykonać żar nie pozostawiało złudzeń, niestety, efekty choć były to przychodziły wolno i małe iskry zmieniły się w nieco większe iskry, które wprawdzie nie ginęły już tak szybko, no ale nie dało się tego nazwać żarem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Czw Sty 30, 2014 5:31 pm

Magby, dobrze przestań jak na razie. Zapomniałem,że właśnie dziś dostałem Numela z okazji urodzin, więc do boju Numel ! - krzyknąłem.
Numel spróbuj użyć Ember. Proszę ! - krzyknął do małego pokemona.
Nie długo się wydostanę. Magby przepraszam,że przerwałem trening, ale jeśli Numel użyje Ember wydostanę się z tego drzewa i pójdziemy dalej - powiedział do Magbyego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Czw Sty 30, 2014 5:42 pm

Twój nowy ziemno ognisty towarzysz przepalił sieć i podpalił drzewo! Ze środka dziupli z trudem wyczołgał się Weedle, padł na progu swojej kryjówki. Możesz go teraz złapać, albo zostawić by się usmażył. Pożar już przygasał z powodu śniegu który zalegał na gałęziach, stopniał i zalał słaby ognień. Robak był jednak nie przytomny, Numel patrzył na to wielkimi oczami, a Magby wyglądał jakby chciał go uderzyć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Czw Sty 30, 2014 8:10 pm

Magby spokojnie ! - powiedziałem.
Złapię Cię Weedle - gdy to powiedział rzucił pokeballem w leżącego pokemona. Uspokoiłem Magbyego i Numela i z cierpliwością czekałem czy pokemon się złapie czy nie.
Magby,Numel chyba za chwilę będziecie mieli nowego kumpla - powiedziałem to z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Pią Sty 31, 2014 7:36 pm

W chwili gdy wypowiedziałeś ostatnie słowa pokeball zabłysnął kolorowymi iskierkami i wydał ciekawy dźwięk. Pokemon jednak nie wyszedł z balla, który leżał spokojnie i przestał drgać. To chyba znaczyło że złapałeś nowego pokemona. Magby podszedł do Numela i zaczęli rozmawiać w swoim języku, ciekawe o czym tak sobie gadają pokemony?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Lut 01, 2014 1:50 pm

Ciekawe o czym oni mówią - powiedziałem cicho.
No cóż później postaram się dowiedzieć, a teraz do pokeballi Numel i Magby. - dodałem.
Szybko pobiegłem do domu żeby ogrzać pokemony przy kominku. Byłem już blisko. Gdy wszedłem przywitałem się z mamą i zaraz pobiegłem na górę do mojego pokoju.
Wychodźcie Magby,Numel i Weedle ! - krzyknąłem.
Po chwili zbadałem pokemony Pokedexem .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Lut 01, 2014 1:58 pm

Pokedex napisał:

Magby. Ognisty pokemon posiadający trzy stadia ewolucji, jest najczęsciej spotykany w Johto, co ciekawe jego wyższą formę częściej można spotkać w regionie Kanto, po czym wędruje aż do Sinnoh by tam znaleźć specjalny przedmiot dziki któremu można ewoluować.

Numel. Pokemon typu ognisto - ziemnego pochodzący z Hoeen, ewolułuje w Camerupta. Nie ma zgodności co do klasyfikacji tego pokemona, jedni naukowcy nazywają go pokemonem dromaderem, a inni wulkanem, bądź gejzerem. Oficjalnie jednak jego klasyfikacja brzmi "pokemon zdrętwiały"

Weedle. Pokemon robaczo trujący ewolułujący w kakunę, a potem Beedrilla. Weedle to stosunkowo słabe pokemony, ale są bardzo agresywne, najczęściej atakują swoim żądłem umiejscowionym na głowie, drugie żądło na odwłoku również służy do obrony, a oba są używane jako odstraszacz. Te pokemony zwykle żyją w stadach.

Pokedex wygłosił swoje orędzie, a pokemony zaczęły chodzić po pokoju i robić bałagan.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Sob Lut 01, 2014 2:05 pm

Aha, dobrze. Wracajcie do pokeballi. - krzyknąłem.
Zbiegłem na dół pożegnałem się z mamą i pobiegłem do profesora Oaka.
Wszedłem do laboratorium. Wbiegłem po schodach na górę. Zobaczyłem profesora Oaka.
Witam ! Mam już trzy pokemony i chciałbym się nimi pochwalić ! Proszę oto one - krzyknąłem i wypuściłem pokemony, przed profesora Oaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Nie Lut 02, 2014 12:56 pm

Trafiłeś akurat na jakiegoś trenera, właśnie odbierał pokeball od Oaka.
- To świetnie. - Ucieszył się profesor. Spojrzał na pokemony spojrzeniem znawcy i powiedział.
- Nie wyglądają na silne, ale dobrze się nimi zajmuj, a wyrosną na takie. - Poradził i zwrócił się do obcego chłopaka.
- Skoro masz już pokemona to chodź na dół, mam tam jeszcze pokedex i pokeballe. - Oboje zeszli na parter.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Alabastia (Pallet Town)   Today at 11:58 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Alabastia (Pallet Town)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next