IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
menager pokemon turniej Podróż pokemona Marmoria Bank miastami pokemony Mike między cosmo deckardpain dagi66 ewolucja loteria Orania Ostrzeżeń liderzy emolga 2013 zmiany karta azuria Adopcje konkurs

Share | 

Ruiny Alpha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Maj 09, 2014 5:48 pm

-mam konkretne miejsce. Do Unovy raz! Odwiedzę w końcu dom. -Odpowiedział, a następnie zwrócił się do Gengara.
-Bałagan? Niby gdzie? Że w mojej głowie? Tylko rusz mi tam co a wiedz że udusze, posiatkuję, potem udusze i przesiatkuję. Bo w Tesco były dwa razy obniżone ceny i kurczak za 2.00 był za 9.99!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Maj 28, 2014 5:31 pm

- Unova? Odbiło ci? Chcesz mnie zakatować?! - wrzasnął Maks, który to bez wątpienia nie był zadowolony. Gdzie z Kanto do Unovy! Sama podróż potrwa wieki. Nie można tak przecież katować zwierz.. Ehem.. Ludzi!
- Może by tak bliżej co? Albo jakieś inne miejsce, z którego potem polecimy gdzie indziej, i ewentualnie znajdziemy prom do tego regionu? Ja chcę jeszcze trochę polatać, a nie! - dodał do swojej ostatniej wypowiedzi.
Tymczasem Gengar dalej "sprzątał" ci w głowie.
- Co my tu mamy.. Poradnik o duchach.. Jak zostać super koordynatorem.. I.. O! Czemuś mi nie mówił, że masz tu Play Boya? - w jego głowie bez wątpienia słyszałeś niezmierną radość. Czego tu się było spodziewać po facecie. A że nikt tego drania nie widzi to tym bardziej.
- Najdalej to ci mogę polecieć do Johto, o! - oznajmił Maks po krótkim zastanowieniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Maj 29, 2014 8:44 pm

-jak bys choc raz poinformował mnei gdzie jest ta zasrana wyspa, to bym nei kazał lecieć aż tam! -Odpowiedział mu a potem ignorując słowa gengara wychylił głowe i popatrzył nad czym teraz przelatują.
-A,często tu są turbulencje? Albo korki! wiesz bo jak jakies napalone magicarpie myślą że latają, to juz wszystko się dzieje. a Zwłaszcza na lato. Wtedy mają okres godowy i.. O czym je pier*ole?! Takie są efekty jak ktoś mnie budzi z rana... -po czym przeciągnął Do Gengara
-racja Gengar? bo to w końcu "Kamień" mnie obudził spadając....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Cze 02, 2014 8:56 pm

- Te ruiny znajdowały się w Kanto. - mruknął Maks. Leciał bez przerwy przed siebie. Widząc, że dziwnie się zachowujesz postanowił coś z tym zrobić.. Nie wiem czy to dobry pomysł.. Ale w każdym razie wleciał wprost w chmurę. Gdy wylecieliście miałeś brodę i wąsy niczym święty Mikołaj.
- Hahaa!! Jeszcze ci brzuch dorobić i będzie idealnie! - Gengar zaczął wręcz tarzać się ze śmiechu.
- Turbulencje będą jak się zdenerwuję.. A Magikarpie nie latają! - zawołał po wyleceniu z chmur, nikt inny jak Maks. Jego teoria o Magikarpiach jednak się nie zgadzała.. Ledwo chwilę po jego słowach, pokaźne stadko.. Przeleciało wam przed nosami.
- Cofam to co powiedziałem.. - mruknął ze zdziwieniem. No nic.. Zniżył nieco loty, przez co bez problemu widziałeś pobliskie miasta. Wertania, Marmoria, Azuria.. Nawet Mt.Moon!
- Zdecydowałeś się gdzie lądować?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Cze 02, 2014 9:05 pm

-Lądujemy na MT.moon. ta dzienna żarówa mi działa na nerwy. Czy mi przedchwilą przeleciał magicarp przed twarzą?! krzyknął po czym zwrócił się do Gengara
-Ho-ho-ho zaraz j*bne stąd bo juz święta są. I ch*jem w łeb i du*ą J*b cały K*rwa dzień. Hej! A teraz przestań się podniecać jak pięciolatek który kupuje pierwszego loda tylko siedź na tyłku i nie mieszaj mi tu jakimiś plikami o koordynatorstwie. -odpowiedział mu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Cze 06, 2014 4:38 pm

- W takim razie trzymaj się. - oznajmił Maks, i zaczął lądować. Spokojnie.. Tak, że nie byłeś zmuszony do dostania zawału i włosów stojących dęba. Zaraz gdy znaleźliście się na ziemi, Maks, położył się na niej.
- Następny lot jutroo.. Teraz proszę jedynie o odpoczynek.. - powiedział przybierając swoją ludzką postać.
- No dobra, dobra.. Już nic nie ruszam no.. - mruknął nieco zły Gengar. Jednak nie był w stanie ukryć swojego rechotu, gdy udawałeś kwestię "Świętego Mikołaja"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Cze 06, 2014 4:46 pm

-Okej a w między czasię spróbuję czegoś nie rozwalić w jaskini...- rzekł do Maksa po czym powoli ię zagłębił do MT.moon
-Ciekawe czy a organizacja od poke-ludzi się tu kręci... A przynajmniej jakieś zubaty chore na sraczkę. Ty! a masz może możliwość by widzieć w ciemnościach? jeśli tak to można by było ją wykorzystać jakoś. nie chcę łazić jak ślepy pacan bez prawej ręki fantomowej. -zwrócił się do Gngara po czym zwrócił wzrok na prawą stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Cze 25, 2014 8:21 pm

- Pewnie tak. Niewykluczone, że pewnie widzą tu ludzkie nietoperze, latają babki zmienione w te całe Clafiary.. Tak się one nazywały? Z resztą nie wiem.. No, tylko nie potknij się o Geoduda! - zarechotał Gengar. Po zachowaniu ducha mogłeś stwierdzić, że w lepszym humorze już chyba być nie mógł. W każdym razie rzuciłeś ostatnie spojrzenie na Maksa, który zdążył już zasnąć, a spał jak kamień. Chyba nie obudzisz go do następnego dnia. Co oznacza, więcej czasu na szukanie dla ciebie. Tylko czego by tu szukać.. W tych ciemnicach mogłoby się to zdawać trudne, tyle.. Że.. Tu nie jest wcale ciemno. Czemu?
- Widzenie w ciemności, to podstawowa umiejętność Ducha. Akurat ja nie muszę nic robić, byś cośkolwiek widział. Pacz ile wlezie, i nie wleź w guano! - ledwo powiedział, a ty oparłeś się akurat o kawałek ściany i.. Guano.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Cze 28, 2014 1:34 pm

-NIe mógł pan kur*a krzyknąć tego wcześniej?! Na szczęście tym razem mam pomysł... -powiedział po czym czystą rękęwyjął pokeball frillish i go wypóścił.
-Proszę frillish przemyj mnie delikatnie, używając bąbelków. Proszę nie pytaj czemu... A jeśli wiesz to siedź cicho a ja zamoczony to wytrę... okej?-Powiedział do pokemona po czym zwrócił się do Gengara
-Przypomnij mi proszę żeby potem nauczyć cie mówić najważniejsze informacje najpierw a pierdoły w stylu czy musisz czy nie, na koniec.-powiedział mu po czym czekał na reakcję frillisha.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Today at 8:05 am

Powrót do góry Go down

Ruiny Alpha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9