IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Czerwiec 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemony konkurs Mike loteria Orania liderzy pokemona karta deckardpain menager turniej emolga Ostrzeżeń miastami zmiany dagi66 ewolucja pokemon Podróż azuria Adopcje Marmoria cosmo 2013 między Bank
Zmiana konta

Share | 

Ruiny Alpha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Maj 09, 2014 5:48 pm

-mam konkretne miejsce. Do Unovy raz! Odwiedzę w końcu dom. -Odpowiedział, a następnie zwrócił się do Gengara.
-Bałagan? Niby gdzie? Że w mojej głowie? Tylko rusz mi tam co a wiedz że udusze, posiatkuję, potem udusze i przesiatkuję. Bo w Tesco były dwa razy obniżone ceny i kurczak za 2.00 był za 9.99!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Maj 28, 2014 5:31 pm

- Unova? Odbiło ci? Chcesz mnie zakatować?! - wrzasnął Maks, który to bez wątpienia nie był zadowolony. Gdzie z Kanto do Unovy! Sama podróż potrwa wieki. Nie można tak przecież katować zwierz.. Ehem.. Ludzi!
- Może by tak bliżej co? Albo jakieś inne miejsce, z którego potem polecimy gdzie indziej, i ewentualnie znajdziemy prom do tego regionu? Ja chcę jeszcze trochę polatać, a nie! - dodał do swojej ostatniej wypowiedzi.
Tymczasem Gengar dalej "sprzątał" ci w głowie.
- Co my tu mamy.. Poradnik o duchach.. Jak zostać super koordynatorem.. I.. O! Czemuś mi nie mówił, że masz tu Play Boya? - w jego głowie bez wątpienia słyszałeś niezmierną radość. Czego tu się było spodziewać po facecie. A że nikt tego drania nie widzi to tym bardziej.
- Najdalej to ci mogę polecieć do Johto, o! - oznajmił Maks po krótkim zastanowieniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Maj 29, 2014 8:44 pm

-jak bys choc raz poinformował mnei gdzie jest ta zasrana wyspa, to bym nei kazał lecieć aż tam! -Odpowiedział mu a potem ignorując słowa gengara wychylił głowe i popatrzył nad czym teraz przelatują.
-A,często tu są turbulencje? Albo korki! wiesz bo jak jakies napalone magicarpie myślą że latają, to juz wszystko się dzieje. a Zwłaszcza na lato. Wtedy mają okres godowy i.. O czym je pier*ole?! Takie są efekty jak ktoś mnie budzi z rana... -po czym przeciągnął Do Gengara
-racja Gengar? bo to w końcu "Kamień" mnie obudził spadając....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Cze 02, 2014 8:56 pm

- Te ruiny znajdowały się w Kanto. - mruknął Maks. Leciał bez przerwy przed siebie. Widząc, że dziwnie się zachowujesz postanowił coś z tym zrobić.. Nie wiem czy to dobry pomysł.. Ale w każdym razie wleciał wprost w chmurę. Gdy wylecieliście miałeś brodę i wąsy niczym święty Mikołaj.
- Hahaa!! Jeszcze ci brzuch dorobić i będzie idealnie! - Gengar zaczął wręcz tarzać się ze śmiechu.
- Turbulencje będą jak się zdenerwuję.. A Magikarpie nie latają! - zawołał po wyleceniu z chmur, nikt inny jak Maks. Jego teoria o Magikarpiach jednak się nie zgadzała.. Ledwo chwilę po jego słowach, pokaźne stadko.. Przeleciało wam przed nosami.
- Cofam to co powiedziałem.. - mruknął ze zdziwieniem. No nic.. Zniżył nieco loty, przez co bez problemu widziałeś pobliskie miasta. Wertania, Marmoria, Azuria.. Nawet Mt.Moon!
- Zdecydowałeś się gdzie lądować?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Cze 02, 2014 9:05 pm

-Lądujemy na MT.moon. ta dzienna żarówa mi działa na nerwy. Czy mi przedchwilą przeleciał magicarp przed twarzą?! krzyknął po czym zwrócił się do Gengara
-Ho-ho-ho zaraz j*bne stąd bo juz święta są. I ch*jem w łeb i du*ą J*b cały K*rwa dzień. Hej! A teraz przestań się podniecać jak pięciolatek który kupuje pierwszego loda tylko siedź na tyłku i nie mieszaj mi tu jakimiś plikami o koordynatorstwie. -odpowiedział mu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Cze 06, 2014 4:38 pm

- W takim razie trzymaj się. - oznajmił Maks, i zaczął lądować. Spokojnie.. Tak, że nie byłeś zmuszony do dostania zawału i włosów stojących dęba. Zaraz gdy znaleźliście się na ziemi, Maks, położył się na niej.
- Następny lot jutroo.. Teraz proszę jedynie o odpoczynek.. - powiedział przybierając swoją ludzką postać.
- No dobra, dobra.. Już nic nie ruszam no.. - mruknął nieco zły Gengar. Jednak nie był w stanie ukryć swojego rechotu, gdy udawałeś kwestię "Świętego Mikołaja"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Cze 06, 2014 4:46 pm

-Okej a w między czasię spróbuję czegoś nie rozwalić w jaskini...- rzekł do Maksa po czym powoli ię zagłębił do MT.moon
-Ciekawe czy a organizacja od poke-ludzi się tu kręci... A przynajmniej jakieś zubaty chore na sraczkę. Ty! a masz może możliwość by widzieć w ciemnościach? jeśli tak to można by było ją wykorzystać jakoś. nie chcę łazić jak ślepy pacan bez prawej ręki fantomowej. -zwrócił się do Gngara po czym zwrócił wzrok na prawą stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Cze 25, 2014 8:21 pm

- Pewnie tak. Niewykluczone, że pewnie widzą tu ludzkie nietoperze, latają babki zmienione w te całe Clafiary.. Tak się one nazywały? Z resztą nie wiem.. No, tylko nie potknij się o Geoduda! - zarechotał Gengar. Po zachowaniu ducha mogłeś stwierdzić, że w lepszym humorze już chyba być nie mógł. W każdym razie rzuciłeś ostatnie spojrzenie na Maksa, który zdążył już zasnąć, a spał jak kamień. Chyba nie obudzisz go do następnego dnia. Co oznacza, więcej czasu na szukanie dla ciebie. Tylko czego by tu szukać.. W tych ciemnicach mogłoby się to zdawać trudne, tyle.. Że.. Tu nie jest wcale ciemno. Czemu?
- Widzenie w ciemności, to podstawowa umiejętność Ducha. Akurat ja nie muszę nic robić, byś cośkolwiek widział. Pacz ile wlezie, i nie wleź w guano! - ledwo powiedział, a ty oparłeś się akurat o kawałek ściany i.. Guano.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Cze 28, 2014 1:34 pm

-NIe mógł pan kur*a krzyknąć tego wcześniej?! Na szczęście tym razem mam pomysł... -powiedział po czym czystą rękęwyjął pokeball frillish i go wypóścił.
-Proszę frillish przemyj mnie delikatnie, używając bąbelków. Proszę nie pytaj czemu... A jeśli wiesz to siedź cicho a ja zamoczony to wytrę... okej?-Powiedział do pokemona po czym zwrócił się do Gengara
-Przypomnij mi proszę żeby potem nauczyć cie mówić najważniejsze informacje najpierw a pierdoły w stylu czy musisz czy nie, na koniec.-powiedział mu po czym czekał na reakcję frillisha.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   

Powrót do góry Go down

Ruiny Alpha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9